IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. dec 2011

@dasaa to je v pohode...znama ta zacala priberat az v 6m...len papaj kolko ti chuti,aby ti zas zle nebolo..babatko vie co potrebuje 🙂 🙂

eri28
9. dec 2011

@cmelica jeho superrrrrrrrrrrrrrrr

cmelica
9. dec 2011

@dasaa ja som dnes nestihla poriadne navarit a zajtra ideme k nasim na oslavu,takze varim az v nedelu 😀
a mm si dal dnes na obed volske oka s parkami a chlebikom 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica moja musim koncit tak zatial pa 😉

eri28
9. dec 2011

@dasaa diky no v januari ma polovicka 40 rokov nech ho dojmem uvidime....

cmelica
9. dec 2011

@dasaa papa zatial 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@majca55
@dasaa
@cmelica čaute babulky pred chvílov sme prišli a som spokojná 🙂 🙂 na iui idem v januári aj by sme to tento mesiac stíhali ale docent povedal že on si ma pripraví a dal mi nejaké lieky budem ich brat mesiac pred iui clostík a po iui prednison fraxík a ešte nejaké t abletky robil mi aj sono a povedal že u mna je ivf zbytočné otehotniem aj po iui a potom mi pomôže a nasadí liečbu aby som nepotratila tak som štastná lebo viem že som v dobrých rukách 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica uz som tu schodza sa nekona zmylila som si datu ja hlava dierava 😖 este dobre ze som najprv isla z psikom vonku a ze som este kukla na nastenku.

cmelica
9. dec 2011

@tinka9075 supeeeer tesim sa stebou 🙂 🙂 takze v januari je to tutovecka 🙂 🙂 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa 😀 😀 😀 no pekne 🙂 ale aspon si sa presla 🙂

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 to je supeeeer akurat som myslela na teba.To je skvele ze si ta chce pripravit na IUI.Od kedy zacinas brat lieky?A aka cesta bola.Robili aj tvojemu mm vysetrenie ?

dasaa
9. dec 2011

@cmelica no dobra som co este dobre ze som isla von pred schodzou bo by som si pripadala dost blbo keby som ich tam cakala 😅

tinka9075
9. dec 2011

@cmelica ja som taká štastná a inak aj docent odchádza z Iscare v BA ale má svoju ambulanciu tak budem chodit k nemu a na iui pôjdem do Iscare 🙂 🙂

cmelica
9. dec 2011

@tinka9075 🙂 🙂 a co sa ty lekari zblaznili??aj si nieco zislita o tom docentovi??kam isiel?,

cmelica
9. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 🙂 no to ti verim...a este keby ta tam tak niekto videl 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa ahoj no cesta tam bola ok ale naspät hrúza pršalo tak sme šli pomaly ja som rada že som u docenta povedal že spraví všetko preto aby som mala bábo tak pekne sa tie reči počúvali a viem že spraví pre to všetko 🙂 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@cmelica no zistila docent ide do Londýna tak máme o odborníka menej 🙂 🙂

bambulka101
9. dec 2011

ahojte . dnes sme absolvolali prve IUI a take mierne bolesti mam este aj teraz, neviem preco ale mna to bolelo, mam jemnucko krvavy vytok tak sa strasne bojim. mali ste to niektora?

cmelica
9. dec 2011

@bambulka101 ahoj!!!drzkam palce na vysledocek aby boli krasne // 🙂 🙂
samotny zakrok neboli,teda vstreknutie spermosie,ale bili to ked si ta pripravuju,aby sa co najlepsie dostali cez krcok k maternici(myslim tie klieste)...a vytok je asi z toho,aj sa som mala spinenie po IUI...Drzkaj sa 🙂

bambulka101
9. dec 2011

@cmelica dakujem velmi pekne aspon za ciastocne ukludnenie. inak vam sa podarilo ?

dasaa
9. dec 2011

@bambulka101 Ahoj no mna na prvy krat to nebolelo ale na 2x uz ano a ked som isla domov tak to ale bola bolest ☹ Neboj vsetko bude dobre a drzim prsteky aby na konci boli krasne 2 //. 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica uz si urobila plnku na torticku ?

bambulka101
9. dec 2011

@dasaa som rada ze ason niekto to citil a viem, ze lekari neurobili nejaku chybu

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 tak to mas pravdu ze take reci sa krasne pocuvaju. 🙂 Och tie cesty cista katastrofa.

dasaa
9. dec 2011

@bambulka101 oni by si to nemohli dovolit.A v akom centre si bola ak mozem vediet?

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa no ja som taká spokojná ked viem že mi chce pomôct som od neho odchádzala úplne v pohode 🙂 🙂

bambulka101
9. dec 2011

@dasaa v iscare martin

cmelica
9. dec 2011

@dasaa este nie cakam kym mi kamoska donesie UM 😀 bez toho by to nebolo ono 🙂 no najviac ma zaujima ako ju ozdobim...nemam ten spric,vzdy som si ho pozicala od maminy,no teraz to ma byt prekvapko 😅

tinka9075
9. dec 2011

@bambulka101 držím palce nech máš o 14dní krásne čiaročky 🙂 🙂

cmelica
9. dec 2011

@bambulka101 nie je za co na to sme tu ,aby sme si pomahali 🙂 🙂
nie nepodarilo..boli sme 2x ☹ ☹ v utorok zacinam stimulku na IVF 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre