IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

trulinka
18. jún 2013

@erin365
aha, diky, dam si teda radsej paralen......

nezabudka8
23. jún 2013

Ahojte.chcela by som sa spytat kolko dni cca trva od zacatia stimulacie po ich odber.mam zacat s injekciami 19.7. a neviem ako potom planovat dovcu lebo by som chcela uz par dni pred odberom a tyzden po vklade.dakujem

trulinka
25. jún 2013

@erin365
ahoj moja, ako sa drzis? Ja som to nevydrzala a dnes som si spravila prvy test a bol zretelne negativny ☹ . Viem, je to este skoro ale ja sa citim presne ako pred menstruaciou, mam presne take pobolievanie v podbrusku a aj v krizoch a inak ziadne priznaky. Ty ako? Drz sa.....

erin365
25. jún 2013

@trulinka ja som testla a mám tam stále dušíka...som zvedavá na ráno, či tam bude alebo zoslabne alebo zosilnie... 😖

trulinka
25. jún 2013

@erin365
a ako sa citis?

erin365
25. jún 2013

@trulinka od nedele zle...3 dni som skoro nič nejedla...asi od nervov....neviem. Ale pichá ma spodok a už aj ťahá...no uvidíme.

trulinka
25. jún 2013

@erin365
Aha, no podla mna to vyzera slubne. Tak len nech to vyjde. 😉 A ako si sa citila predtym ked si bola tehotna, pamatas sa? Tiez mas take nafuknute brucho? Este ze sa ochladilo a mozem nosit bundu, inak by si ludia urcite nieco vsimli, kedze inak som dost stihla 😖

erin365
25. jún 2013

@trulinka jediný príznak som mala vždy ten, že som mala žalúdok jak na vode a pravdaže také tie predmrchovské pobolievanie... a až v 5tt som začala mať citlivé bradavky...inak všetko OK, žiadne nevoľnosti.

anusi
25. jún 2013

@vanesska 🙂 ahoj ja som na tom podobne ,3 roky sa snažime s manzelom o babo a stale nic ,nedavno sme sa rozhodli navstivit gyncare v Ke Dr herman, chcem sa opýtat ku komu chodís ty 🙂

22ivanka22
25. jún 2013

@nezabudka8 Ahoj. Ty ideš na IUI alebo na IVF? Lebo píšeš o injekciách, tak preto som popletená. My s manželom ideme na IUI. Vo štvrtok začínam brať Clostilbegyt a 4.7. idem na folikulometriu. Tam sa rozhodne, kedy pôjdem na zákrok.

nezabudka8
25. jún 2013

@22ivanka22 Ahoj na IVF. mam prve injekcie diphereline. Mame spg zly tak asi preto. Dlho sme to odkladaĺi.a aj som bola casto chora.ale verim ze to vide. Drzim paĺce aj tebe

22ivanka22
25. jún 2013

@nezabudka8 No my máme tiež veľmi zlý spg, ale rozhodli sme sa prv pre IUI. Keď sa to nepodarí, tak hneď v auguste začneme s IVF. Žiadosť už máme poslanú. Držím palce aj ja tebe

nezabudka8
25. jún 2013

@22ivanka22 nam odporucila hned ivf lebo aj cyklus mam nepravid. Mam obavy z tej davky hormonov ale vsetko som ochotna urobit pre baby.

trulinka
28. jún 2013

@22ivanka22
Ahoj, ak sa smiem spytat aky zly mate spermiogram? My mnozstvo a pohyblivost mame ok, ale mame deformovany tvar spermii nad 96% . A odporucili nam IUI, neviem ci to bolo spravne odporucanie pri takom zlom tvare spermii 😒

22ivanka22
28. jún 2013

@trulinka Ahoj, no my máme pohyblivosť 72% , a patológiu spermií 99%. Tiež ideme na IUI, ale máme už aj potvrdenú a schválenú žiadosť na IVF. Keby IUI nevyšlo. Mali sme ísť teraz 4.7 už na zákrok, ale ochorela som, tak sa to posunulo na august. ☹

sweetzu
11. júl 2013

Ahojte, ja som zacala chodit do Iscare centra v BA, uz 3roky sa nam nedari, ja som vyrazne a rychlo pribrala, u normalnych doktorov mi nic nevedeli povedat. cyklus mam velmi nepravidelny a tiez sme rozhodnuti skusit iui alebo potom ivf. viete mi povedat co vsetko treba pred tym absolvovat? my mame spg ok.

tetajaja
14. júl 2013

Ahojte dievčence! Popíšte dakie čo sa Vám podarilo otehotnieť po prvom čerstvom IVF... 😉

motyl28
15. júl 2013

ahojte ...mam dotaz....som po 2 iui a žiaľ neuspešnom .... začínam mať fakt strach. Ale čo ma najviac desi je, že sme s manželom úúúplne zdraví. Výborný spermiogram, ja som tiež OK....a to, že uvoľniť sa, odreagovať, zmeniť miesto....je to vyskúšané. Len by som chcela vedieť, čo ma asi tak najbližšie čaká. Je mi jasné, že ste neni veštice, ale možno sa tu niektorá z vas nájde, čo ma podobný problém ... dakujem.

vlocka33
16. júl 2013

@22ivanka22 boli ste uz na IUI? ako ste dopadli ak sa mozem opytat...

22ivanka22
16. júl 2013

@vlocka33 Ahoj. Nie ešte sme neboli. Mali sme ísť začiatkom júla, ale bola som chorá, vysoké teploty a tak. Tak sme to odložili. Ale teraz 24.7. by som mala začať brať Clostilbegyt, keď nebude štrajkovať ms. Čiže počítam, že začiatkom augusta by sme mali ísť. A vy ako?

vlocka33
17. júl 2013

Ja idem este len teraz na tretie sedenie a vysetrenie, zevaraj na stvrtom sa vsetko dozviem 🙄 uz som zvedava ako sme dopadli a co nas caka. drzim palceky

zelenagw
4. aug 2013

@22ivanka22 Ahoj kedy ides na IUI??? Ja asi v stredu...

22ivanka22
5. aug 2013

@zelenagw Ahoj. No my ideme akurát dnes. Ráno 9:30 mám vklad. Teším sa veľmi. Ty máš koľko folikulov a aké veľké?

nelabela
9. aug 2013

Ahojte babulky....pred 2 tyzdnami som sa vas vypytovala na IUI, ako vam dopadlo a uz viem vysledok nasho 1. IUI aj ja.....
HCG 99 🙂

erin365
9. aug 2013

@nelabela Tfuj tfuj 😉 Ja som druhé IUI odmietla, a ideme rovno na IVF.

nelabela
9. aug 2013

@erin365 Dakujem a drzim palce.... 😀

silesias
15. aug 2013

ahojte, ja som vcera absolvovala hystereskopiu a hned po menzese idem brat clostil begit a caka nas prve IUI ... chodime do Martina do Heliosu, kto to tam mate za sebou, kolko ste platili?? .... niekto vravi, ze to preplaca poistovna a iny zas ze cca 100 eur, nech viem na co sa pripravit, dakujem

22ivanka22
19. aug 2013

Ahojte, všetky, ktoré ste v kolobehu IVF.
Môžem sa opýtať, koľko ste doplácali za lieky, keď ste začínali s IVF? Ja vo štvrtok idem ku koordinátorke do Heliosu na prvú konzultáciu a neviem, koľko potrebujem so sebou € . Viete mi poradiď? Ďakujem veľmi pekne.

22ivanka22
19. aug 2013

@silesias Ahoj. Tak my sme boli 5.8. na prvé IUI a platili sme 100€ v Heliose. Niečo prepláca poisťovňa a 100€ platíš ty. Boli tam veľmi zlatí, všeko poradili, odpovedali na akékoľvek otázky, proste všetko, čo si potrebovala.

22ivanka22
19. aug 2013

@silesias Ahoj. Tak my sme boli 5.8. na prvé IUI a platili sme 100€ v Heliose. Niečo prepláca poisťovňa a 100€ platíš ty. Boli tam veľmi zlatí, všetko poradili, odpovedali na akékoľvek otázky, proste všetko, čo si potrebovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre