IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ciaaa
19. aug 2013

@silesias poistovna to nepreplaca, stoji to 100 € v heliose 😉

22ivanka22
20. aug 2013

@erin365 Ahoj. Prosím ťa, môžem sa ťa opýtať? V akej fáze si s IVF? Ja idem zajtra ku koordinátorke a neviem, čo mám očakávať. Koľko si doplácala za lieky? Prosím, daj info. Ďakujem

erin365
20. aug 2013

@22ivanka22 ja už som vo fáze pred odberom vajíčok... 🙂 Ja som po konzultácii ohľadom IVF zacvakala jednorázovo v lekárni za injekcie a lieky cca 340€

zelenagw
20. aug 2013

@22ivanka22 ked ste boli 5.8 na IUi tak už mas aj vysledok dufam ze pozitívny
bola si na krvi???

silesias
20. aug 2013

blahozelam vsetkzm ktorym to vyslo a drzim palce vsetkym ktory to maju len pred sebou, my stale cakame na vysledky z hystologie a spermiogramu.

22ivanka22
21. aug 2013

@zelenagw Ahoj, áno bola a nič. Negatívny. Hneď sme si dohodli konzultáciu na IVF a ideme nato. Dnes ideme do Heliosu.

zelenagw
21. aug 2013

@22ivanka22 to je skoda kym budete cakat na schvalenie skuste este IUI predca je to mensi zasah do tela nemyslíš... ja som bola uz 3x a pojdem este raz ak budem musiet...

ivancek123
21. aug 2013

ahojte,len nahodou som si citala tuto vasu diskusiu o neplodnosti,alebo o snahe otehotniet,chcela som len tolko napisat,osem rokov som sa liecila na neplodnost a dnes mam dve krasne dcery ,ale prirodzenou cestou,nepomohlo ziadne IUI,ani IVF,staci,ked budete mysliet na nieco ine,nez na to,ci ste tehotne,my sme si prave zariadovali byt a vtedy to prislo,otehotnela som.

22ivanka22
22. aug 2013

@zelenagw Moja. Nie, my už s manželom na IUI nejdeme. Nám sa to pomocou IUI nepodarí nikdy, lebo máme veľmi zlý halosperm. Ideme priamo na IVF, pretrpíme úplne všetko, veď robíme to kvôli spoločnému potomkovi. Vy už máte halosperm? Ako Vám dopadol?

22ivanka22
22. aug 2013

@ivancek123 Tak to ti blahoželám 🙂 , že Vám to tak pekne vyšlo. Ale niekomu to vôbec nepomôže myslieť na iné veci. Keď je to potvrdené, tak sa môžeme snažiť aj celý život a nič. Ale s tebou sa teším.

zelenagw
22. aug 2013

@22ivanka22 nie my ho este nemáme...

iwusia
28. aug 2013

Tak nam prve IUI nevyslo, dnes 13. den, test negativny. Tiez ideme rovno na IVF, je to vacsia sanca a sklamani uz bolo az az! Drzim Vam palce dievcata, snad to uz raz vyjde!!

iwusia
30. aug 2013

Dnes 15. den po IUI a mam ducha !? 🙂 CHapete to ? 🙂 Nieje to trosku neskoro? a sotva ho vidno. ja uz som nedufala, dokonca som ani na HCG nesla, ze urcite niesom.

kalista32
30. aug 2013

@iwusia no vidíš aj zázraky sa dejú 😉

fidka21
2. sep 2013

ahojte baby chcem sa spytat ktory den cyklu vam robili IUI je tu niektora, ktorej to robili aj neskor ako na 14 dc?

silesias
3. sep 2013

@fidka21 mne ho idu robit dnes, som 12 den. vsetko zalezi od velkosti vajicok.

fidka21
3. sep 2013

@silesias super tak drzim palce aby to vyslo 😉 ja idem zajtra len na ultrazvuk to budem uz 15dc lebo v 10dc bolo vajko este male a podla toho ako zajtra dopadnem sa uvidi dalej dufam, ze z toho nieco bude...asi mam ovu neskor tak asi preto aspon ja si to tak vysvetlujem 😀

silesias
5. sep 2013

@fidka21 dakujem aj ja drzim palce, nech to vide a napis kedy mas termin IUI nech na teba vtedy myslime 🙂

enitt
5. sep 2013

Ahojte baby chcela by som sa vás spýtať- či ste po prvej neúspešnej inseminácii hneď začali pri ďalšom menštruačnom cykle brať na piaty deň clomifencitrát?

fidka21
9. sep 2013

@silesias dakujem ale tento mesiac z toho nic nebude lebo vajko uz malo 23 mm a ze to by nestihli a aj mi povedali, ze az ked budem mat aspon dva sa to oplati, lebo pri jednom je velmi mala uspesnost takze buduci cyklus to isti 🙂 a vy mate aky problem ked si musela na IUI?

icer
10. sep 2013

čaute baby, prosím Vás, čo ma čaká, rozhodla som sa isť na IUI, u mna je len problém, sliznica a vajká 🙂 sem tam sú sem tam nie... dáka hormonálna nerovnováha, či čo to splietal včera dr. ... stredu mi príde výsledok krvi a pre istotu mi ju bral, ale potom mi vypíše žiadanku na IUI! do heliosu, tam som chodila aj pred tým... clostylbegyt, pregnyl aj duphaston som brala, ale čo sa berie tu a ako to prebieha v Heliose, ak niektorá viete poradiť, dakujem 🙂

silesias
10. sep 2013

@icer ja som dnes 7 dni po IUI v Heliose, je to podobne ako si pisala, ja som mala 3-7DC clostilbegyt, pak na 11 den mi pichli pregnyl a druhy den IUI - bola to pohodka, len je to trochu neprijemne a vobec nie bolestive no a potom od dalsieho dna berem utrogestan. Platila som 100,65 za IUI a to bolo vsetko.

icer
10. sep 2013

@silesias super, cenu viem to sa dá.... pekne a ako sa cítiš? nezabudni mi napísať výsledok... a ešte kedže mne neprišla mrcha musím ju najskôr dostať že?

silesias
11. sep 2013

@icer podla mna nemusis cakat na mrchu, objednaj sa do holiku co najskor, musis zavolat na recepciu a dohodnut si konzultaciu oni ta neobjednahu hned na druhy den a vobec nepotrebujes ziadanku, len si tam zavolaj cim skor, nech hned zacnu riesit co treba napr. ak budes mat vsetky testy mozu ti hned napisat clostilbegyt.
A ako som dopadla ja??? .... vobec sa necitim nejak inak praveze mam vsetky priznaky PMS. Mozno vyde IVF ale to je este dlha cesta :(

icer
11. sep 2013

@silesias ja som tam už chodievala, do heliosu, viem ako to chodí, a mám tam už aj kartu, mali sme plánovaný styk s clostylom, len som nevedela čo v prípade IUI sa deje 🙂 ale no, ved ono presne takto som sa ja cítila, že už príde už príde, a pritom som mala červíka v bruchu 🙂 nevešaj hlavu,a prečo je IVF dlhá cesta? to tolko dlho trvá tá papierová birokracia či?

silesias
11. sep 2013

@icer jednak papiere cca mesiac, jednak financie a este ma caka konzultacia s lekarom a moc sa netesim na tie injekcie do brucha. Ale co clovek neurobi pre babo, nie?

icer
11. sep 2013

@silesias jasné, financie, to je bez pochýb, ja som myslela len tie papiere, celkovo kolko to trvá, ježiši kriste " ked si predstavím,ž e to stojí cca 1300 € dajme tomu orientačne prvý pokus, tie dalšie sú vraj "lacnejšie" až mi je s toho zle, ako na nás zarábajú tieto farma priemysle, svine sú to 🙂 a ešte aj mesiac čakať, kym ti to schváli poisťovna, ktorej non stop platíme s prepáčením hovno nám za život je 🙂 a potom ešte hrajú formy... akože.. sila, hlavne na konci roku vykazujú neskutočné zisky.. to je celé zle

silesias
12. sep 2013

@icer no to mas pravdu, mne doktor povedal ze prve IVF nas vyde cca 1000 eur, podla liekov ktroe si vyberieme (draksia alebo lacnejsia kategoria - teraz pocitame s tou lacnejsou ) no a pak dalsie IVF su este draksie, zavisi hlavne od vajicok a kultivacie. Ked som bola na prefukoch bola tam somnou jedna holka, ktoru prve IVF vyslo na 1000 a tretie cez 1500 eur. Co uz neurobime nic.

icer
12. sep 2013

@silesias fakt? no pekne, a som myslela teda kdesi počula že dalšie stoja menej, ale tak to boli kamoši v prahe.. takže asi to tam je iné.. tiež na tretí pokus, vyšlo ich to cca 100 000 Ceských korún ale myslím, že vštko stojí za to 🙂

silesias
12. sep 2013

@icer mas pravdu, vsetko stoji za to. Len keby to netrvalo tak dlho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre