IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
29. okt 2011

@mona32 Ahoj 🙂 chodis do Kosic vsak ?Ides na IUI alebo na IVF?

mona32
29. okt 2011

Ahoj🙂 ...na IVF.....uz tam chodime asi 4 mesiace, kym urobili vsetky vysterenia, vela trebalo cakat na uroandrologicke vysetrenie priatelovi...ale uz konecne sa pustime do toho...aj Ty chodis ku Hermanovi?

dasaa
29. okt 2011

@mona32 nie nechodim ku nemu len som vela o nom pocula 🙂 Och to az tak dlho ste cakali ☹ ale hlavne je ze uz su vsetky vysetrenia porobene

mona32
29. okt 2011

Hmm...ani ja som si nemyslela ze tolko bude treba...ale uz sa tesim na to...velmi by sme chceli mat babatko....tak dufam ze sa nam podari🙂)....ty uz mas deti?

dasaa
29. okt 2011

@mona32 kazda jedna z nas chce mat babetko 🙂 urcite sa to podari len treba verit.Nie nemam deti

mona32
29. okt 2011

Ano, to je najkrajsi dar na svete 🙂 ...ja teraz som sa len prihlasia na taky forum a vidim ze s mojim problemom nie som sama...

dasaa
29. okt 2011

@mona32 presne tak je to najkrajsi dar 🙂 tak este raz vitaj medzi nami 😉

walta
29. okt 2011

@ursula5 ahoj, ano, som so toho vedoma, ze usim byt v pohode hlavne ja a beriem to uz v pohode, v pondelok idem na konzultaciu ku genetikovi do BA

walta
29. okt 2011

@katy33 Ludka je moja kamoska, ona vie o mne vsetko, velmi mi pomaha... chodila som k nej do TO, ale aby som neklamala, od septembra chodim k nej do Solcian, lebo tam ordinuje aj poobede do 17h, takze nemusim vymeskat z prace, co je super. Urcite nic nezanedbala...A mozno sme sa v cakarni v TO aj stretli, mozne to je 🙂

walta
29. okt 2011

@tinasc ahoj.... no, ak by prislo na amniocentezu, pojdem na nu, lebo tu strasnu neistotu ja az do porodu nevydrzim

walta
29. okt 2011

@apolenka6 dakujem vam vsetkym 😅

walta
29. okt 2011

@mirka2010 ahoj, si zlata a dakujem za podporu. V pondelok idem do ISCARE do BA ku genetikovi, uvidim, co mi povie a ked bude treba podstupit aj amniocentezu, pojdem, lebo ta neistota je strasna vec

walta
29. okt 2011

@adikasala dakujem, dakujem a jasne, ak bude treba podstupit amnio, pojdem. Drzime si navzajom palce

walta
29. okt 2011

@mirka2010 dakujem ti moja za rady, a urcite sa na vsetko v centre opytam, uz nic nenecham na nahodu... strach je velky, to ma zenie dopredu

walta
29. okt 2011

@sijust moje vnutro hovori to iste.... moje zlate krasne babatko

tinasc
29. okt 2011

@walta jasné moja, ale neboj sa, ja verím, že je všetko ok, že je to len zbytočné strašenie...

cmelica
29. okt 2011

@walta drzim palce aby vsetko bolo O.k... Drzkajte sa

tinka9075
29. okt 2011

@cmelica ahoj teraz sme prišli boli sme trochu na nákupy ja idem na sono na 10den tak uvidíme aké budú foliky 🙂

tinka9075
29. okt 2011

@majca55 dakujem ja držím palce aby bola krvička pozitívna 🙂

walta
30. okt 2011

@cmelica dakujeme... budeme sa snazit

mirka2010
30. okt 2011

@majca55 joooj, tak to som ja nakupny maniak...a teraz pre maleho, vsetko by som nakupila 🙂 vsak je to nasa najvacsia radost 🙂

mirka2010
30. okt 2011

@walta moja zlata, ja ti uplne verim, ze musis byt z toho uplne hotova...naozaj si ani neviem predstavit co prezivas...ale aj napriek tomu...ja si stale myslim, ze babatko je v poriadku...uvidis...vsetko je dobre a malicke je zdravucke....hned nam daj vediet, co ti povedali v iscare, budem na teba moc, moc mysliet 🙂

majca55
30. okt 2011

@mirka2010 presne tak moja najvačšia radosť 😵 😵 tak čo by sme nekúpili 😀

majca55
30. okt 2011

@dasaa neviem moja asi ano 😉 bojím sa toho 😕

walta
30. okt 2011

@mirka2010 ahoj... aj ja som zvedava, co mi povedia v ISCARE... musim vsetko brat tak, ako to bude... podstupim vsetko, co mi odporucia, aby zistili, ci je vsetko v poriadku... drz palce

evapavla
30. okt 2011

@walta , veľa takýchto zistení je planý poplach, aj ja som to zažila, aj ja som nakoniec išla na amnio, ale teraz by som už radšej uprednostnila kvalitný ultrazvuk, držím palce aby si mala čoskoro po tom hroznom strese 😉

walta
30. okt 2011

@evapavla ahoj.... mne moja gynekologicka vysvetlila, ze laboratorium, co moju krv vysetrovalo, dalo do vysledku aj to, ze som po IVF, ze mam 31 rokov, ze mam aj dost kil, to vsetko vplyva na vysledok. Tak uvidim, co mi povedia v ISCARE, idem na konzultaciu ku genetikovi... a ja tusim, ze ma bude posielat na amniocentezu. Da sa to vydrzat?

alibabaa
30. okt 2011

tak druha kontrola za mnou. na pravej strane 6 folikulov a na lavej strane 5 🙂 este su malicke povedal... @pici @tinasc cez vikend volaju oni, ci si mam volat ja vysledky krvi a ako pokracovat?

evapavla
30. okt 2011

@walta , amnio sa vydržať dá, väčšinu žien to dokonca ani trocha nebolelo, vrátane mojej sestry (robili jej to v NR) , mne v železničnej nemocnici v Blave, mňa to trocha bolelo, aj vpich potom ma bolel, ale ďalšie čo boli so mnou -4, ani jednu to predtým ani potom nebolelo, tak ak sa pre to rozhodneš, nemusíš mať z toho strach, niektoré baby sa aj pozerajú na zákrok na sone, ja som sa nepozerala, bola som v strašnom strese, ale asi je to lepšie to vidieť. Myslím, že aj v NR už robia zrýchlené výsledky do 3 dní. Ja by som možno preto nešla na amnio, aj keď vzhľadom na vek ma budú posielať znova, lebo sú tam určité riziká a kvalitné sono napr u Čunderlíka v Blave alebo myslím aj v Hlohovci, Martine a Košiciach to robia tiež, vie veľa odhaliť. Aj mne vyšli blbé výsledky kvôli veku. Ale ty si ešte mladučká, podľa mňa to budeš mať ok.

mirka2010
30. okt 2011

@walta ahojky, to vies, ze ti drzime palce, moc, moc moc....a ako ti napisala evapavla, presne sa s nou stotoznujem, ze kvalitny ultrazvuk je urcite dobra volba, aby si nebola tak nervozna....ale uividis, stale, stale si to myslim, babatko je v absolutnom poriadku...vidis, aj tvoja gyn ti povedala, ze je vela faktorov, ktore mozu ovplyvnovat vysledok.....takze prajeme len to najlepsie na zajtra ju genetikovi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre