IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc tak drzim palce určite to vyjde musi

majca55
4. nov 2011

@walta zlatko gratulujem a som šťastná stebou 😵 hrozne som na teba myslela,takže princezničku vau to ti závidím úprimne 😲 držkám moc moc palčeky do šťastneho konca 🙂

ursula5
4. nov 2011

@walta suuuuper, vedela som to 😉 a gratulujem k princezničke a prajem teraz už len kľudné a krásne tehotenstvo 😀

ursula5
4. nov 2011

@majca55 aj my by sme brali princezničky že 😒 😀 😀 ale mne je to už aj jedno hlavne aby som už bola tehu 😀 😀

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 jasné, že to vyjde, teraz sa na to dosť pripravujem, všelijaké vitamínky a podobne, čo by tomu mohli pomôcť. Rozhodla som sa ísť v januári, aby všetky tie hormóny spred polroka zo mňa vyprchali a nechcela som byť v tomto roku 4x pod narkózou 🙂 takže v novom roku začíname 🙂 😉

pici
4. nov 2011

@walta a ja tebe jednu po zadku ze si ma nenapisala :D gratko k prdinke :D aj k vysledkom... spokojne mozes konecne spavat.. to ma moc tesi D:

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc super tak to mas vsetko pod kontrolou

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 áno a dúfam, že mi to k niečomu bude 😀

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc to určite

majca55
4. nov 2011

@ursula5 vieščo aj mne presne tak len nech je zdravučké a mám ho už v brušku 😵

walta
4. nov 2011

@majca55 dakujem velmi pekne moja... sme stastni, ze je v poriadku 🙂

walta
4. nov 2011

@ursula5 vdaka moja 🙂 🙂 🙂

walta
4. nov 2011

@pici prepaaaaaaaaaaac mi to, to z tolkej radosti... a dakujem, sme stastni, ze mala je v poriadku, chapes 🙂 🙂 🙂 este raz mi to prepac

pici
4. nov 2011

@walta no beriem tvoje ospravedlnenie a viac nech sa to nestane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som vedela ze malinka je v poriadku aj ze amnio date lavou zadnou s dobrymi vysledkami... tesim sa.. nejako sa to tu mnozi babami. ked ja budem tehu, tak mi vide urcite chlapec, ked vsetky babule ste "pominali"

alibabaa
4. nov 2011

@walta juj ale si nas vystrasila kocka.. uz mozem aj ja kludnejsie spavat 🙂

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa IDEM V NEDELU NA PUNKCIU 😲 😕 😅 😀 takto by sa nejako dali vyjadrit tymito malymi smejkami moje pocity 😎

pici
4. nov 2011

@alibabaa neboj nic. super ze to budes mat coskoro za sebou...

alibabaa
4. nov 2011

@pici no hej halo, ziadne minanie bab, ja chcem dievcatko 😠
ale za kazde zdrave babo budeme rady a to tu vsetky vieme 🙂

alibabaa
4. nov 2011

@pici dakujem ti zlatko. velmi si to cenim, ze aj napriek svojim trapeniam takto milo povzbudzujes a dodavas nam tu tolko potrebnu odvahu a silu 🙂
a ty kedy mas mat vysledky? nejaka som hlava derava ..

alibabaa
4. nov 2011

@pici sranda je ze vsetky baby okolo mna tehotne mimo MK cakaju chlapcov a tu sa to hemzi babami 🙂 🙂 tak dufam,ze to tak aj zostane nadalej 🙂

pici
4. nov 2011

@alibabaa aj ja by som si zelala prdinku ale beriem aj chlapca :D ja som v pohode. vysledky budu na konci novembra.. manzel bol na spermio a vsetko je v poriadku... zdravy je ako buk, spermie moze darovat. asi ho vyslem, nech zarobime nejake peniaze naspat 🙂 🙂 🙂 opu bude v pohode, len si zober pepsi keby ti bolo zle a vela vody... vies ze ja som bola hrdinka, isli sme sa hned najest na sushi a vecer som myslela ze idem do nemocnice, lebo mi bolo velmi zle.... ale do rana to ustalo... a kazdym dnom to bolo lepsie... takze sa tes... som zvedava aka bude urodicka.. davate si aj icsi?

adikasala
4. nov 2011

@apolenka6 ahojky no prechadzka v pohode,uz aj dnes som bola v nemocnici na kontrole a vsetko je ok.brusko rastie,,,smev poriadku ale mame glicemiu vysoku,tzn nabeh na tehu cukrovku,co uz dali mi dietu,teraz ked sa konecne mozem najest,si zas musim davat pozor co akolko zjem 😉 na vianoce budeme tu lebo mame 27 morfo sono tak sa nemozeme pohnut,ale ja by som chcela aspon sama skocit po sviatkoch na par dni domenov ukazat sa s bruskom 🙂 asi na 3 kralov.no uvidime ako sa budem citit

ursula5
4. nov 2011

@alibabaa držím palce v nedeľu 😉

ursula5
4. nov 2011

tak kočky príznaky menzesu sú konečne tu začína ma príšerne bolieť brucho ale spúšťa sa to pomaly takže zajtra asi začínam jesť lieky a okolo 23 - 25.11. bude KET, len moja dilema ma neopúšťa vložiť 1 alebo 2, kočky ktoré vložili 2 tak majú aspoň jedno alebo nič 😒 tak neviem sa fakt rozhodnúť!!!! potom ak vložíme 2 a nevyjde musíme od znova na IVF????? bože porazí ma horšie rozhodovanie som ešte nemala, ani výber strednej školy nie je taký strašný pre synátorov 😀 😀 😀

tinasc
4. nov 2011

@alibabaa no tak super, budeš to mať za sebou, neboj sa ty nič, bude to v pohodke 🙂

adikasala
4. nov 2011

@walta zlatino velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulka,tesim tesim stebou ze je zdravucka babika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 posielame bostek babike od kamartky alebo frajera 😀

evapavla
4. nov 2011

@walta srdečne gratulujem 😵 😵 😵 nádherná správička

mirka2010
4. nov 2011

@walta no pekne a ja cakam cely den, kedy mi zablika, ze pises...a zabudla si na mna ☹ ale to nie je teraz podstatne, hlavne je, ze malicka je v poriadku, vsak uricte od samej radosti si ani nedychala, ked si to sem pisala a hlavne, ze mozete byt na 100% kludni, ze vase dievcatko 🙂 je v poriadku...tak cakate princeznicku....ach, ten moj chlap tu bude asi jedinyyyyy 🙂 tolko frajeriek naookolo...bude si mat teda z coho vyberat 🙂 moc sa s vami tesime a ver mi, viem si predstavit, ako moc sa musite tesit 🙂

mirka2010
4. nov 2011

@alibabaa mojka, tak na nedelu drzim moc, moc palce 🙂 tesim sa.....dalsia tehulka budeeeeee 😀

alibabaa
4. nov 2011

@pici len icsi, .. doktor povedal, ze ine nema vyznam ☹
hej to si pamatam to sushi 😎
co vsetko si mam vziat? pytala som sa sestricky ze co a ona ze len papuce, koselu, prist na lacno a nezabudnut vziat atb co mi predpisali v protokole. a opytala som sa aj na tu vodu a ze nic ine len to co povedala..
ale ako vravis, vezmem si colu - musi byt pepsi? moc ju nemusim radsej mam coca 🙂 a vela vody.. co to znamena? to si mam vziat na kedy. jejda zacinam sa bat.. 😅

adikasala
4. nov 2011

@alibabaa aj ja ti drzkam palceky a by vsetko dopadlo ako ma,zo stastnym koncom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre