IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 som nedočkavá 😨 😨 😨 júúj dúfam ,že máš tie najlepšie správičky

strelicia
10. jan 2011

@fomarik juchuuuu. no vlastne v stredu ideme do MT na IUI a odtial hned do Liptovskeho Jana do wellnessu az do nedele a potom zavisi ako sa budem citit na Utrosi, mozno do prace mozno na PN tyzdnovu. jaaaaj bodaj by to cele uz vyslo 🙂

strelicia
10. jan 2011

@katy33 no co moja ako dnes?

apolenka6
10. jan 2011

@strelicia tak už si sa konečne dostala na IUI budeme držať päste a nech sa zadarí!!!

strelicia
10. jan 2011

@apolenka6 dakujem 🙂 veru konecne, po 2 dlhych neuspesnych a presmutenych mesiacoch. aaach pre mna uz aj to ze tam vobec pojdem bude uspech, som aj zabudla na cely zmysel toho naco to IUI absolvujem, ked som sa sustredovala len na ciel dostat sa na IUI 🙂)

apolenka6
10. jan 2011

@strelicia katy bola objednaná dnes až na 14hod.tak ešte budeme trošku čakať

apolenka6
10. jan 2011

@strelicia mne ešte zostáva 1 pokusIUI ,ale najskôr počkám ako dopadlo terajšie IUI možno? 😵 😵 tak v piatok už budem vedieť

strelicia
10. jan 2011

@apolenka6 ahaaa, takze som ju tam nemohla stretnut. ja sa vzdy doslova vtrem rano na siedmu, bo nemam tak zabity cely den a ani lekara si nemusim brat (na tu hodinu co meskam do prace netreba) a to robim v BA, takze 3 hodky cesta. ale su tam mili.

strelicia
10. jan 2011

@apolenka6 to mas len presne urceny pocet kolko mozes absolvovat IUI? Ci sama si si stanovila? Mne tam ta andrologicka jedna v heliku rovno povedala ze som "stara" a ze IUI je pre mna strata casu a ze mam rozmyslat nad IVF, bo takto sa im potom len zbytocne minaju darcovske spermie. No podla mna 31 rokov zas neni az tak moc na to, aby som nemohla dostat rovnaku sancu ako mladsie skusit najskor IUI....aspon 2-3x. Aaaale, ak nevyjde toto druhe IUI....tak ideme asi rovno na IVF.

strelicia
10. jan 2011

@apolenka6 A inak ja si aj tak myslim, ze ked sa ti tak oslabila imunita, tak urcite to teraz vyslo a ani nemusis uvazovat o dalsich alternativach 🙂 uvidis. moc ti drzim palce v piatok. to by bolo super, uz druha v tejto teme.

apolenka6
10. jan 2011

@strelicia Ja ked som sa pýtala dr Krajkoviča kolko IUI robia mi povedal,že 3 je také rozumné 😕 Ja neviem čo budem robyť ak ani 3 nebude úspešné ☹ IVF zatial neplánujem
31r. podľa mňa je vek tak akurát na 😲 ,že stará 😠 ako je možné a môže ti niečo andrologička povedať 😖 ja ju vidím akurat pri IUI ked donesie spermie a ani neviem kedy by som sa s ňou mohla porozprávať ako sa ti to podarilo!?Aj ja chodím radšej ráno do Heliosu tak mi to viacej vyhovuje,ale keby nemali volné aj 2 voľba je dobrá hlavná vec ,že tam chodím

apolenka6
10. jan 2011

@strelicia no to by bolo skvelé dalšia tehu a za mnou ostatné holky a aj ty samozrejme 😉

zuzancek22
10. jan 2011

no babenky , takže som tu dnes som bola na všetkých predoperačných vyšetreniach , a v stredu nastupujem, aj dnes mi doki povedal že skor ako v nedelu ma nepustí, ☹, ako to tam ja bez mojho drahéééého vydržím.
Ale urobili sme dohodu s dokim, že to je posledná operácia , a že už ma len odrodí 🙂

apolenka6
10. jan 2011

@zuzancek22 tak už sa ti to kráti,ale čím skôr to budeš mať za sebou tým skôr môžete pokračovať na bábätku .To máte super dohodu 😉

katy33
10. jan 2011

Babulky moje, zasa nič 😔 😔 😔 Sliznica ani nie 5mm a na pravej strane DF , ale vraj je už dost velky a už sa začina tvarit ako cysta ☹ Pichli mi hned pregnyl, že vraj , aby ten folikul praskol, od štvrtka mam hned začat uživat duph., čo je 13DC, čiže dost skoro, ale to len za to aby mi rychlo prebehol cyklus a potom znova. Pytala som sa na to, či nie je pre mna clost. slaby a vraveli, že si mysleli, že budem na neho reagovat lepšie, vzhladom na moj vek 😔 Vraj injekcie by mi ešte davat nechceli, ale už som rozhodnuta, ak buduci cyklus zasa nič nebude, idem na inj. Další cyklus zvyšujem davku 😔 Dakujem, že ste na mna mysleli...už som si to odbulila, tak zozierat sily a verit, že ten dalši cyklus vajka budu....

katy33
10. jan 2011

@strelicia Super moja, dve vajka , paradička, držim palčeky, aby to vyšlo a rozrastli ste sa čo nevidiet o dalšich dvoch členov rodiny 😝 😀

katy33
10. jan 2011

@zuzancek22 Zuzi, nebojkaj, do nedele to ubehne ako voda a šup si domka....Ozvi sa nam hned ako sa ti bude dat, budeme čakat...A ta dohoda s tvojim dr. sa mi pači 😉

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 oooch mojko ☹ to mi je ľúto 😔 takéto problémy.... 😕 aj ja by som bulila aspoň sa ti ulavilo...ani neviem ako ta mám potešiť 😕
jáj ha prečo to ide tak ťažko byť mamou 😔 fakt niektoré ženy si nevážia ten dar

katy33
10. jan 2011

@apolenka6 😔 ....a to dnes tam boli dokonca až tri tehulky, take boli štastne, no my sme dôvod na radost nemali ☹ Teraz sa len modlit, aby to, čo tam je , rychlo zmizlo a nebolo z toho nič horšie....ved ja som mala naposledy vajka v septembri a odvtedy nič, dufam, že sa neminuli zasoby 😕 Nech to len vam dobre dopadne a je z teba tehulka, juj, to by ma potešilo 🙂

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 to ťa muselo bolieť 😢 neboj aj fomárik mala problémy a pozri!?už je tehu neboj v Helíku ti pomôžu a to boli tehulky po IUI či IVF to asi nevieš ,že sa pýtam takú hlúposť neboj aj náš čas nastane 😠 😉

katy33
10. jan 2011

@apolenka6 Neviem, zlatino, ako sa im podarilo, no dve už mali pekne bruška 🙂 , tak som premyšlala, že do kolkeho tyždna sa chodi do centra na kontroly 😕 Inak , dnes ma vyšetroval dr.Krajkovič a asistoval mu tam aj dr. Galo, ked som sa pytala na tie inj., tak dr. Krajko mi poradil, že aby som tym mojim vaječnikom dohovorila - ,,že fungujte, podme,, a dr.Galo, že keby to tak pomohlo a že či on tak dohovara svojim 😀 😀 😀 ...chceli ma troška potešit, pomohlo 🙂 A inak nam naordinovali dnes a zajtra keksikovat, že ak ten velky folik praskne a bude tam dobre vajko, vraj to môže vyjst , a že ked mi do 10 dni po duph. nepride ms, môžem byt tehu, tak na to som mu hned oznamila, že to sa mi stalo tento cyklus a nič, tak na mna gulalila oči, sa asi vymykam ich normam 😎

little_miracle
10. jan 2011

@zuzancek22 ......drž sa a neboj, rýchlo to prejde 😉 myslíme na teba !!!

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 Lolek a Bolek doktori 😀 😀 to ti bude vedieť povedať fomarik do kolkého týždňa sa tam chodí keby bolo na mne aj do 9mes.len nech som tehu!!!a čo mm čo na to? 😕 a ved možno vajko tam je a budú mať pravdu a otehotnieš 😉 😉 !!

katy33
10. jan 2011

@apolenka6 😀 že Lolek a Bolek 😝 Mm bol smutnučky, stale chodi za mnou a stiska ma, vie, že mi je smutno, zasa som ho sklamala - teda moje telo nas sklamalo - oboch 😔 Oni mi aj navrhli, že IUI môžu zajtra spravit, ak by sme velmi chceli, no hned by mi museli dat tabl. na rast sliznice, ale ked som povedala, že vyčkame dalši cyklus, sam povedal, že to tak bude lepšie...A ty ideš kedy na krvičku - toho 14.1.-piatok, myslim...ako sa citiš, nebadaš žiadne zmeny?

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 nie nič,ale začína mi chutiť sladké 😠 a to je PMS u mňa uvidím či sa to bude stupňovať 😒 áno piatok ideme na výlet ideme aj do Prievidze tam sme si kúpili vysávač v máji a už sa nám pokazil 😠 motor ide ako traktor a ten smrad spáleného motora ešteže som zbadala,že sa pod krytom motora aj iskrí inak by tu boli hádam aj hasiči ved oheň sa rýchlo šíri 😕 a ešte sa potom naspäť zastavíme v Bánovcach u môjho gyndoša pre tú zmenu zdrav.poisťovne a asi si dám spraviť aj preventívnu prehliafku ked tam budem tak to bude deň!

apolenka6
10. jan 2011

@katy33 to je dobré,že ta tak stíska lubká objatia pomáhajú to viem neboj si mladučká a čo nevidieť budeš maminka 😉

strelicia
10. jan 2011

@katy33 jooooj teraz citam tvoj dnesny pribeh. no aj ja som tak smutila. ale to vsetko rychlo musi prejst a musis znovu mysliet pozitivne a tesit sa na dalsiu stimulku. a kolko si brala clostil, ake davky? mne pomohlo zvysenie na 3x1 aj ked som si najprv myslela ze to je este stale mala davka. inaaac nechces skusit zakomponovat ku clostilu este aj tu fytosoju? vraj to ma rovnaky ucinok ako clostil. ja som uz bola pripravena a aj stale som, ze ak bude treba tak idem do nej. no asi nebude uz treba, bo ak toto IUI nevyjde, tak idem uz rovno na IVF.

strelicia
10. jan 2011

@zuzancek22 budem na teba v stredu mysliet, ja vtedy budem tiez na koze vylezena na IUI. nech ti to rychlo ubehne a hlavne si dobre oddychni a nemysli na pracu.

babulky tak mam pichnuty pregnyl.....to bola riadna sleha tu v petrzke na pohotovosti. cela injekcia asi sekunda. az ma oblial studeny pot a to sa injekcii nebojim. au au 🙂) co vsetko clovek preskace, kym dobehne do ciela...

fomarik
11. jan 2011

@katy33 zlatko je mi to úprimne ľúto 😔 . Ktovie, prečo to tak je. Ja som si tiež týmto prešla. Teraz už musíte keksíkovať ked ti dali pregnyl. Treba dúfať, že tá sliznica aspon o 2mm dorastie. A ak predsa len nie, budemem ti silnoooo držať palce na další cyklus. Ej, bol by v tom čert aby si ani potom nemala vajká. Inak my sme už tiež hovorili o inj,. stimulácii, mna už nebavilo sa spoliehať na clostyl. Ja by som do toho išla hned.

fomarik
11. jan 2011

@apolenka6 juj, mojka tak ty už v piatok ideš. Aj ja by som už chcela ísť, bo som ako na trnoch. Veľmi na teba myslím. Pfuj, pfuj, pfuj...... čáry máry nech si tehuľka! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre