IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. jan 2011

jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SOM TEHOTNáááááááááááááááááááá hcg 99
nechápem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

apolenka6
14. jan 2011

Tak už mám darček k narodeninám ktoré mám v nedelu
som opatrná...tak to stíham do 30 len nech je všetko ok !!!Prosím Boha a pannu Máriu aby som dieťatko donosila a dávam dieťatko pod ich ochranu.... 😉

petuska123
14. jan 2011

@apolenka6 gratulujem
iui pomohlo??

apolenka6
14. jan 2011

asi áno 😀 😀 😀 odorúčam stále to môj mozog neprijíma 😵 😵 😵

fomarik
14. jan 2011

@strelicia Ja som bola na PN od gynekologa. jednoducho som mu povedala, že som po IUI a že mám isť s deťmi na lyžiarsky, aby ma hodil na PN. Mal okolo toho veľa rečí ale nakoniec popustil. A som už tretí mesiac doma:

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 Ja som to vedela!!!!!!! Tušila. To preto, lebo si si nič nenahovárala. Jééj, začína sa nám dariť. Snád ti trošičku pomohli aj tehu vírusiky TTTTTTT. Aj Mirko ťa pozdravuje srdečne blahoželá!!!!!!! Krajkovič má zlaté rúčky, Bohmu žehnaj. A kto ti volal? Kedy máš zase prísť do heliosu? Juj, straaašne sa teším, až mám na celom tele zimomriavky!

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 ja plačem, od šťastia!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik Dakujem aj ja jeho pozdravujem!!!!určite mi tie vírusíky pomohli 😉 dakujem
začínam tomu veriť ked to ozaj nečakáš tak sa TO stane....som v siedmom nebi a ani slzičku šťastia som nevyronila čo nechápem myslela som si že budem buliť a buliť 😀 😀
na kontrolu idem na budúci piatok ten náš PáN dr .ma zlaté ruky ,ale je to asi aj o štastí 😕
volala mi sestrička bola zlatá pýtala sa ma či som si už vybrala recept na clostilbegyt ja že áno a ona na to že už ho nebudem potrebovať 😵 😵 a ja ,že tomu neverím a ona na to mám to tu čierne na bielom 😎 bola fakt zlatá
Ved som to tu musela zamiešať a sa pýtalo aj úspešné 2IUI ty máš 3 úspešné a máme tu aj prvé úspešné a už to tu pôjde jedna za druhou......
ešte som sa pýtala kolko mám hcg a že 99 odpadááám!!!!
jooj musím byť opatrná ešte nemáme srdiečko ale s pomocou Božou to zvládneme!!!!!!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik robila som si teh.test a nič 😕 😕 ty si mala aký ti ukázal

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 my sme sa asi v tom Helíku mali stretnúť 😉 . Bože, to sa tak úžasne číta. ja sa tiež modlím ku všetkým svätým, aby všetko dobre dopadlo! Ja teraz vlastne tiež čakám na akciu srdiečka. V piatok už budeš mať foto s bublinkou. 😅 😅 Budem sa aj za teba modliť. Hovorila som ti, že niečo sa v tej materničke udiať muselo!

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 no napr. Mamatest mi nikdy nič neukázal. Ale Via test baby test kazetový hned! Ešte aj pred tým než som mala hodnotu hcg 37! Neboj, doležitý je krvný test!!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik pre istotu si spravím ráno test pôjdem si ho kúpiť len aký?
to aj mňa mrzí že sme sa nestretli ☹ a tvoj mm si nás všimol? vie o koho sa jedná,lebo sme sa vôbec nerozprávali ked tam bol on ............síce ked som sa tam na teba vrhla 😀 😀 😀 😀 musel

apolenka6
14. jan 2011

utekám ho kúpiť ešteže mám lekáreň po ruke o chvíľu som späť!!!! 😉 a potom si ten test odfotím to je pravda doležitý je krvný test
😀 😀 😀 manžel behá po byte z izby do izby

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 ale pravdaže vie. Videl vás ked si vyšla z kabínky a on len pozeral už vo vnutri z kabínky, že s kým sa tam zvítavam. no a potom pred recepciou, ja som ti ukazovala foto a on ta pri nás povedal, že ide cikať. Hlavne testuj s najnižšou citlivosťou. via med baby test... to je moja úspešná značka!

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 ok, my ideme teraz na poštu. Okolo 17.00 tu budem opäť, to bude Mirko cvičiť. Ja mám takú radosť!!!!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik inak bolí ma spodok bruška ako pred mrchou to je asi normálne a prsia málo akurát bradavky tak bežím do lekárne
ale?pomaly!!!!!! 😀

fomarik
14. jan 2011

Všetky snažilky, IUI čkárky aj IVF-kári. sme dôkazom toho, že zázraky sa dejú!!!!!!!! veľmi, veľmi, z celého ♥ prajem každej aby otehulkovala a úspešne donosila babatenko! Len sa nevzdávajte!!!! Posielame vám aj s Apolenkou Tehu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTT... zdá sa , že skutočne fungujú!!!!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik súrne potrebujem číslo na Krajkoviča mám výtok hnedkastý tak slabulilinko prosím ak máš napíš IP!!!!!!!ide o život

zuzancek22
14. jan 2011

@fomarik
@apolenka6 no tak normálne mi vybehli slzičky z očí. stráááááásne moc ti gratulujem. takže tento rok bude plodný, nech sa to podarí. ja si síce este tak 1/2 roka počkám ale určite sa dočkám.

apolenka6
14. jan 2011

@zuzancek22 dík!a ty sa máš ako už máš po operácií a oddychuješ
zlakla som sa toho výtoku slabučkého,ale som čítala na nete,že to sa fazuľka udomácňuje a je to časté,ale hned zajtra volám do Martina nech ma ukludnia aj ma začala hlava bolieť neviem či od rozrušenia zaspím 😝

zuzancek22
14. jan 2011

@apolenka6 este stále som v nemocnici, a pustia ma najskôr v pondelok, takže víkend trávim v nemocnici. ale babenky by ste neverili kolko je tu tehotných ktoré tu ležia aj viac ako mesiac.

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 zlatko, máš IP. Ale mne to teraz píše, že interná pošta je momentálne nedostupná, tak skus http://www.sanatoriumhelios.sk/sk/kontakty

fomarik
14. jan 2011

@zuzancek22 ako sa nám máš? Ako to prebehlo, Si OK? či máš aj nejaké bolesti? Toľko otázok, ale záleží nám na tebe 😉

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 tiež si myslím, že sa ubytuváva fazulka.

apolenka6
14. jan 2011

už som volala a že to môže byť 😉 mám mať hlavne klud.režim nemať styk a môže to byť aj tým sonom rozdráždené ale cítim podbruško ako pri menzes aj ty si to mala 😕 nie?

zuzancek22
14. jan 2011

@fomarik vôbec to nebolelo, hned ako ma dali na izbu som bola prebratá a ok 😀 keby ma neboli kríže tak som uplne fit.

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 samozrejme, aj ja som mala bolesti v podbrušku a také tlaky ako pri poriadne silnej mrche.

fomarik
14. jan 2011

@zuzancek22 hlavne , že je to už za tebou. Si naša bojovníčka. No ale čo človek neurobí pre to, aby bolo babatenko. Tak ešte do nedele si pooddychuješ. Ja ked som bola v nemocnici a ženám operovali tento krčok tak potom museli sedieť na takom kolese nafukovacom.

apolenka6
14. jan 2011

@zuzancek22 že kríže spomínaš aj mňa v jeden deň strašne boleli a na další deň nič davá si do kopy tehot.príznaky a žiadné nemám cekom ako pred mrchou
to je skvelé že to nebolelo tak som rada zahojí sa a môžeš plánovať dalej aj ja budem posielať tehu vírusiky,ale až ked budem mať tehot.knižku

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik ked som mala poslednú mrchu 20dec. tak teraz som v ktorom tt? a kedy sa dáva teh.knižka?a kedy je odozva srdiečka?ty to určite máš naštudované

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre