IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
2. feb 2011

@zlatanka30 a kde ste presli?

@fomarik no ale ja som mala iui na ten 14 DC, ale spermosky preziju viac ako den, takze cisto teoreticky by to mohlo byt... dufam... Poznam jednu babu, co mala na 10-ty den iba 5 a uz je v siestom mesiaci 😉 Juj, uz aby bol piatok a Ty moje zlato caruj, caruj 😉 Ja sa pomodlim... 😔

zlatanka30
2. feb 2011

@zuzanka7834 Iscare Martin

fomarik
2. feb 2011

@zuzanka7834 ved tak som to myslela, presne ako píšeš. zaslúžiš si aj ty byť matkou svojich detí a basta!!!!! Prihovorím sa za teba u Pán Božka, teda ja sa prihováram za všetky babulky...nemôžme byť súkromníčky 😉

pici
2. feb 2011

@fomarik no ved ide sa dalej... uz som ok... trochu som si porevala a ideme dalej... ta predstava ze ma to zase tak priserne bude boliet je strasna... ja som sa tam normalne rozrevala.

kaaaty
2. feb 2011

@zuzanka7834 Verim tomu ze si tehotna..... 🙂 🙂 🙂 , hlavne bud do piatku v klude...no to sa mi asi lahko hovori 🙂 ...drz sa a ver tomu....

kaaaty
2. feb 2011

@fomarik preco ta to iui bolelo? Pytam sa ako hus...ale vela bab pise ze to nic nie je....Tak som s tym ratala a teraz ze bolest....

fomarik
2. feb 2011

@kaaaty ja neviem, prečo ma to tak bolelo. Pri 1IUI som len cítila taký nepríjemný tlak, 2IUI už bola horšia, bolo mi na zvracanie, ale prežila som to a napokon 3 úspešná IUI 😎 bola morda! Boleť, bolesť.... mojho drahého prišla ratovať sestrička, lebo ked videl, ako trpím, skoro odpadol. Potom som trošku krvácala. Ale Doky mi povedal, že on vie, že ma to môže bolieť, ale že sa snaží zavádzať spermošky čo najbližšie k vajcovodom až na doraz.

kaaaty
2. feb 2011

@fomarik takze si mala pri sebe chlapa no aspon ze tak 😎 ....no moj by odpadol hned...tak si tym budem musiet preist sama....sice este neviem ci to bude iui....

tinasc
2. feb 2011

@pici mrzí ma, že to nevyšlo, hlavu hore, môžeš ísť hneď na ďalšie, určite sa podarí 🙂

pici
2. feb 2011

@tinasc nevadi.. alexko mi vylepsil naladu :D

tinasc
2. feb 2011

@zuzanka7834 čo to tu čítam? držím moc a moc palce, dúfam, že to nemám ani ja pohnevané s tým hore, aj ja sa za teba pomodlím... buď do piatku v kľude, určite to tentoraz vyšlo 🙂 🙂 🙂 moc a moc Ti to želám 🙂

tinasc
2. feb 2011

inak aj beriem Euthyrox ja beriem 75.

apolenka6
2. feb 2011

@katy33 aj ja som začala užívať femibion a nevieš kde je najlacnejší?!náhodou...Rátam ,že ked mám to svrbenie tak preventívka nebude OK ☹ hned po preliečeni tiež nasadzujem laktobacily 😝 no to veru lekárne sa dobre na nás priživia ,ale ked my ich potrebujeme.Ja v poslednej dobe sa snažím obmedziť sladké tak neviem čo mi to spustilo?!?! 😠

walta
2. feb 2011

@zuzanka7834 juuuujha, zuzka ... tak moooc moooc drzim palce, aby tie hodnoty len a len stupali... a ja musim cakat este asi 6 dni, pokym na tu krv nepojdem.... pomoooooooc 😲

tinasc
2. feb 2011

@walta najhoršie je to čakanie... ale treba vydržať 🙂

zuzanka7834
2. feb 2011

@fomarik @kaaaty @walta velmi to mnou lomcuje ale bojim sa tesit, aby som nezariekla... stale to nemusi nic znamenat... 😕

zuzanka7834
2. feb 2011

@zlatanka30 preco sa Ti zdaju byt lepsi ako Helios? Lepsi pristup lekarov alebo ceny?

adikasala
2. feb 2011

@zuzanka7834 zuzka brava!!!!drzim palce aby to tam bolo 😲 😲 😲 strasne sa tesim s tebou!!!prajem ti to z celeho srdca!!!!

zuzanka7834
2. feb 2011

@kaaaty Katka aj mna tato druha iui bolela, ale ja som isla ako na hotove, sa doky na mne smial, lebo hned po prichode som na neho vychrlila, ze moju kamosku to naposledy bolelo a vyslo to tak aj ja to chcem tak hlboko, aby to bolelo 😀 Taku poziadavku este asi nemal, ze robte tak, aby to bolelo 😉 Sa teraz bude cudovat, ked k nemu budu chodit pacientky a kazda bude sadomaso 😀 😀 😀

zuzanka7834
2. feb 2011

@adikasala @tinasc 🙂 No, nie je tam nula, ale ako som pisala trochu vyssie, stale to nemam potvrdene... takze zatial silenzio, aby sme nic nezariekli 😉 Az v piatok sa uvidi...

adikasala
2. feb 2011

@zuzanka7834 un bell bambino!!!!!

zuzanka7834
2. feb 2011

@walta veru to cakanie, som bola presvedcena, ze posledny tyzden je najtazsi a teraz vidim, ze to moze byt este tazsie, ked sa rozhodnu, ze ho predlzia o dva neskutocne dllllheeee dni... Drzim palce, aby si o 6 dni mala jednoznacny a veeelmi pozitivny vysledok 😉

zuzanka7834
2. feb 2011

@tinasc Euthyrox beries na TSH? Aku mas hodnotu a ako dlho ho beries, ak sa mozem spytat?

zuzanka7834
2. feb 2011

@adikasala kiez by si mala pravdu, tfuj tfuj tfuj 😉

zuzanka7834
2. feb 2011

@adikasala ako dlho Ti trvalo, kym si sa naucila taliansky? Mne sa ten jazyk velmi paci, nieco rozumiem, ale rozpravat... ee. Raz ked sa to bude dat casovo zorganizovat pridem ku Tebe na kurz, 😉 Ked budeme na dochodku 😀 😀 😀

zuzanka7834
2. feb 2011

baby piste, lebo sa mi zase budete vysmievat, ze som spisovatelka 😀 😀 😀

tinasc
2. feb 2011

@zuzanka7834 no podľa poslednej kontroly som mala TSH 0,2812. Neviem či je to málo, alebo... euthyrox beriem už viac ako 5 rokov. Najprv som začala na 25 až som skončila na 75. Tak dúfam, že toto nebude problém... na kontrole som bola pred rokom, musím sa objednať.

evickav
2. feb 2011

@zuzanka7834 strašne Ti držím palce,,, uvidíš,že zázraky sa dejú

zuzanka7834
2. feb 2011

@tinasc vidis, ja som mala presne opacny problem, TSH bolo vyssie nez malo byt a snazili sme sa o jeho znizenie. Neviem, ci je Tvoje cislo nizke, viem ze spodna hranica zacinala nula cela nieco, ale nepamatam presne kolko, podla mna nie je zla, ked Ta objednava az po roku, mne teraz dala kontrolu v auguste, v pripade tehu do konca 3 mesiaca.

zuzanka7834
2. feb 2011

@evickav dakujem evicka za doveru, len musim pockat a netesit sa predcasne. Ale ak to vyjde, to bude radosti 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre