IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
28. feb 2011

@pici drzim palce aby to bolo tehu 😲 😲 ako sa citis mas priznaky?

fomarik
28. feb 2011

@andy175 je mi ľúto, že to tentokrát nevyšlo 😔 . Pekne popíjaj čajík, kúp si tie kvapky femi valovič, jedno balenie ti vydrží na 6 týždnov. neboj, každej z tejto témy sa splní vytúžený sen!!!!!! Sľubujem! 😉

fomarik
28. feb 2011

@zuzanka7834 joj, taká som bola nahnevaná, a mrzutá. tak veľmi som sa chcela stretnúť s tebou 😔 . No ale ked píšeš, že si mala neodkladné povinnosti, tak mi je trošku lepšie.... že to neuviazlo len z mojej strany. Soms a bála, aby si si to zle nevysvetlila. Zuzanka, a tam fakt v celej 6 poschodovej budove nie sú Wc-ka? my sme museli ísť až na polikliniku sa vycikať, a to je dobrý kus cesty. Inak mám také tušenie, že sa tam ešte ukážeme. A ked nie, po výplate idememp do Jysku kúpiť postel a do hypernovy na karamelový venček. Tak ti dám vopred vedieť, dobre?

fomarik
28. feb 2011

@katy33 ale ja som sa tak trochu poistila a vzala som si so sebou plnených medvedíkov so sušienkami. sladké nemusím, ale to som len na rýchlo z domu zhrabla a veru, dobre nám padlo.
@apolenka ved to, hovorím bábike, že má taký "apartmán"...mäkko, teplúčko, výmerou má veľké bývaníčko.
@tinasc ked tak nad tým premýšľam, aj keby bol výsledok neviem aký, my na tom už nič nezmeníme a osud budeme musieť prijať taký aký je, ale myslím si, že to bude dobré a amniocenteza nebude potrebná. Ale tu by som aj tak odmietla.

fomarik
28. feb 2011

@zuzancek22 veru zlatko, ja by som to asi tiež tak riešila s tou žiadosťou, radšej skor ako neskor. Nech sa vám to zbytočne nenaťahuje.

fomarik
28. feb 2011

@adikasala jéminéééé, že 5 vajok na prasknutie. To môžeš veľnmi ľahko otehuľkovať aj prirodzene popri takej fajnovej stimulácii 😉 . Ej a aspon dvojčatká by som ti na prvýkrát prijala 😀 😀 😀

fomarik
28. feb 2011

@pici pfuj, pfuj, pfuj...... na zajtrajší den D 😉

dzuli08
28. feb 2011

@mirus11 Hm výborne, takže už budeš spolu s nami brázdiť cesty? Vodičák je skvelá vec, nie si na nikoho odkázaná. Ja si to teda pochvaľujem. Aj mne už dnes dala konečne vychádzky od 10.00 do 12:00 a od 14:00 do 16:00. Takže náš havino bude rád, že už nemusí celé dni v búde sedieť :DDD. Dnes bola moja doktorka taká zlatučká, tak sa radovala, že nám to vyšlo, a mi je lepšie pri srdiečku :D No a vymenila mi BabyPlan za klasickú kyselinu listovú, vraj je to lepšie. Ty niečo užívaš?

dzuli08
28. feb 2011

@fomarik No ty si už len riadne číselko. 😀 😀 😀 Ja som bola zase vždy štíhla, ale tieto Vianoce nám tak chutilo, že aj bruško mi už narástlo. A ja sa vytešujem, že je to z nášho chrústika. MM sa zase vysmieva, že to sú ešte vianočné šunky. 😀 😅

dzuli08
28. feb 2011

@apolenka6 Presne tak, ja som po 2 IUI mala veľkú sliznicu, vracala som sa plná nádejí a potom o tretej prišla rana. Raz som ju mala úplne malú, tak som sa na to vykašľala hneď ráno a aspoň som nemala depku.
Je to nespravodlivé.

pici
28. feb 2011

@katy33
@tinasc
@adikasala

dakujem za podporu. pocity pred zajtrajskom nemam ziadne. myslim ze nam to nevyslo a to teraz nechcem aby vyznelo ze ma mate lutovat alebo povzbudzovat, proste taky vnutorny pocit... ale nevadi. uvidime, nechame sa prekvapit

dzuli08
28. feb 2011

@andy175 Moja vyskúšaj aj BabyPlan, ja si myslím, že mne pomohol. No a na príjemné večery si zapáľte voňavý olej ylang ylang, (lieči sterilitu) možno aj to mi pomohlo. Držím pršteky 😉

dzuli08
28. feb 2011

@fomarik Postielku Vám, alebo bábatku? Ja už tiež obzerám a sú také nádrherné 😵 😵 Karamelové venčeky? Hm neskúšala som ich ešte

apolenka6
28. feb 2011

@dzuli08 No ja ked som mala velkú sliznicu tak som bola teh. a po týždni už nie 😔 veru je to nespravodlivé....ale postielky som stihla pozrieť a sú fak krásne 😵 😵 no výber sa odkladá a verím,že nie na dlho 😕 🙂

apolenka6
1. mar 2011

Dobré ráno! no tak už idem do práce.. 😒 pekný deň prajem!
@pici Drž sa! vela šťastia..... 😵

petuska123
1. mar 2011

dobre rano dievcata 😀 dnes mam fajn naladu 😀 dufam ze mi ju nik nepokazi 😀

slasima
1. mar 2011

@andy175 vdaka...

katy33
1. mar 2011

@pici Nech to dobre dopadne, moja 😉

@apolenka6 No, kuriatko moje, myslim na teba...rychlo sa zaklimatizuj - dufam, že nova posila bude posluchat a dlho sa neohreje 😝 🤐 Dnes maš posledne lentiločky 😉

mirus11
1. mar 2011

@kaaaty ahojky-hej som vodicka a konecne mam uz pokoj

mirus11
1. mar 2011

@zuzanka7834 no nitrania ani moc nie,kedze som neni priamo z nitri.a dakujem

mirus11
1. mar 2011

@apolenka6 no to som mala,ale uz je konecne po tom,tak sa velmi teskam.aj ja som bola najprv voci vodicaku,ale potom som sa rozhodla,ze si ho predsa len spravim a teraz sa mi aj zijde

walta
1. mar 2011

@andy175 ahoj... na co je dobry ten alchemilkovy cajik? Kupim si ho aj ja, porad... dakujem pekne 🙂 🙂 🙂

mirus11
1. mar 2011

@dzuli08 aj ja mam tak isto vychadzky dane.no ja uzivam femibion a doktor mi ho velmi odporucal.tak ho uzivam aj dalej.

walta
1. mar 2011

@mirus11 ahoj, uzivas teraz uz femibion 400? ten sa uziva od 12tt. Ja este nie som tehu , a mne lekarka odporucila femibion 800, a uzivam ho uz asi pol roka. Je to velmi dobre pre vyvoj babatka. 😉 😉 😉

fomarik
1. mar 2011

@dzuli08 postieľku pre bábiku už máme. Chceme posteľ pre nás dvoch. Teraz máme takú veľmi nízku aveľmi ťažko sa mi znej vstáva, no a o dva tri mesiace by som sa z nej ani nepostavila. že vianočné šunky, a v apríli to budu veľkonočné?

fomarik
1. mar 2011

@walta alchemilka podporuje činnosť vaječníkov a rast sliznice maternice. Z prírodných liečiv je alchemilka najlepšia na ženské problémy, upravuje menštr.cyklus, ...ale to my nechceme, však? Aspon 2x denne ho popíjaj, aj chutovo je velmi dobrý.

fomarik
1. mar 2011

@apolenka6 mojenko, tak ty nám už od dnes veselo zarezávaš v prác 😒 i. Tak veľa zdaru! Piatok sa už blíži...hurááááá 😉

kaaaty
1. mar 2011

Baby vam vsetkym pred IUI zistovali priechodnosť vajcovocov? Bo mne sa o tom dr. vobec nezmienila....tak neviem ako vie ze to mam OK 😒

petuska123
1. mar 2011

@kaaaty ani mne nic take nerobili

kaaaty
1. mar 2011

@petuska123 kolko krat ste boli? a teraz snazilkujete doma bez liekov alebo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre