IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
10. mar 2011

hojte tak vy toho napíšete heh No ja modré z neba radšej nekukám dala som si zákaz plakania 😀 😀 😀

katy33
10. mar 2011

@fomarik Slniečko moje, ničoho sa ty zajtra neboj, fazulka bude vporiadku a určite dostanete dalšiu fotočku do albumčeku, tak šup sem potom s nou, nech sa aj my potešime tym krasnym pohladom 😉 Budu robit aj nejake testy - krvička, al. tak 😕 ? veru , odteraz maš prisny zakaz pozerat smutne pribehy ☹ 😉

petuska123
10. mar 2011

snezi a to co ma znamenat???? 😠 vsak chcem uz teplo

walta
10. mar 2011

@jalanecek no, moj manzel ma zly spg, ale zase nie tak zly, ze by sme boli neplodni, len prirodzenym sposobom sa nam nedari otehotniet, tak ze uz nas nebude trapit s IUI, a ze pojdeme na IVF. Aj moje vajecniky nie su asi celkom v poriadku, tak povedal lekar, tak sa mu zverujeme plne do jeho ruk, snad vie, co robi. Uz mam za sebou aj hysteroskopiu, teraz cakam na menzes a po nom ideme do BA a dozvieme sa, co bude s nami dalej. Mozem sa ta opytat, kolko mas rokov? 😉

walta
10. mar 2011

@fomarik ahoj ahoj.... uz davno som tu nebola.... to modre z neba ani ja nepozeravam od istej doby, stale pri tom revem, moj muz je z toho nervozny, lebo mna uz rozplace hocico... a tiez mi to nerobi dobre... radsej sme vecer pozerali Frasiera na DVD a aspon sme sa zasmiali na tom. Ako sa mas? Brusko rastie, super... a neboj, na poradni to dobre dopadne 😉

tinasc
10. mar 2011

@katy33 tak dúfam, že si pohnú, ja som zvedavá, ako dlho im tam bude ležať tá moja žiadosť, som veeeeeľmi zvedavá, presne viem, kedy sme ju podávali, takže.... 🙂 😉 ale snáď ti to rýchlo ubehne 🙂

tinasc
10. mar 2011

@fomarik ja modré z neba tiež obvykle nepozerávam, inak by som aj ja revala od začiatku do konca, ale tento príspevok som zachytila a bola som zvedavá... ale už to pozerať nebudem aj keď teraz by som si poplakať aj mohla, aspoň zo mňa opadne to napätie 😀
držím palce na poradni, aby bolo všetko v poriadku 🙂

tinasc
10. mar 2011

@petuska123 a u nás prší 😠 ale teploty sú dobré 😉 aj ja chcem už teplo... nie horko, ale teplo...

jalanecek
10. mar 2011

@walta ahojky tak neboj ved ono sa to raz podari mi sa snazime o babo 5 rokou pred tym som mala samovolny potrat v 7-8 tyzdni tehu..A 5 rokou potom nic a teraz iui mame za sebou a verime,ze sa to podari ja mam 24 a mm 25 jsme mlady ale vies jsme spolu uz od mojej 17 a jemu bolo 18 a je to uz dlho byt bez deticiek tak ti drzim pesticky...

lucy1311
10. mar 2011

@fomarik ahojky, na laparoskopiu idem 1.4. na zakrok do ruzinova, tak trpnem, co vyjde, dufam, ze bude vsetko priechodne :( ... dnes mi povedali, ze mam pozitivne ureaplazmy, ze asi z mocoveho mechura, tak musim ist zajtra mojmu gyndovi na antibiotika aby som sa rychlo stihla preliecit do laparky ... tak uz som si povedala, ze zvladnem statnice aj tehotna, len keby sa to podarilo ... po statniciach by mi to tak lepsie prislo, ze budem kludnejsia,ale tak tazko povedat ... 😖

tinasc
10. mar 2011

@lucy1311 a kam chodíš do centra?

lucy1311
10. mar 2011

@fomarik ja chodim do toho gynfivu. aj ked velmi neverim tymto NR lekarom, hlavne Linderovi nie, tak mi asi ine nebude ostavat ... skoda, ze moj gynekolog nema u seba sono ... len dufam, ze to Drabekovi nebude vadit ... v gynfive to stoji 33, to by bolo este v pohode, skor sa obavam IVF ... to uz su ine palky a to neviem ako sklbim, ked skolu mi spoplatnili na 650e :( ... ach jo, preto dufam, ze keby sa ta inseminacia podari ... ach, ja si tiez viem vsetko nechat naraz 😖 a k tej praci ... sef je ustretovy co sa tyka skoly mi dava 10 dni navyse rocne studijne volno, ale toto by som s nim asi neriesila ... skor by som to brala na dovolenky ...

lucy1311
10. mar 2011

@tinasc do gynfivu a ty?

miriamka
10. mar 2011

Kocky...robia v GF zakroky aj cez vikend ?

lucy1311
10. mar 2011

@miriamka fúúú tak to ja netusim,ale asi ked by ti tak vychadzala ovulacia ze napr. na sobotu tak asi ano ... si myslim 😖

miriamka
10. mar 2011

No uvidime co mi povedia...lebo mi to tak vychadza 😖

lucy1311
10. mar 2011

@miriamka a komu chodis? ides aj ty na inseminaciu teraz niekedy?

petuska123
10. mar 2011

dneska dako mrtvo tu je 😲
ja som dnes uz v praci skoncila zajtra volno 😝

jalanecek
10. mar 2011

ahojte bambulky tak teraz som dorobila veceru a hura do toho len cakam na mm a synovca kym pridu s dielne tak dalsi den po iui za sebou nejako ma boli cele brucho ale to asi prejde a co vy dneska tu je isto nejako mrtvo ako sa mate????

petuska123
10. mar 2011

@jalanecek dik za opytanie ja sa mam fajn 😀 den pred IUI 😝

fomarik
10. mar 2011

@walta
@tinasc ja to pozerávam len vtedy ked je mm v práci. Ja nemám rada také dojímavé veci...teda všetko je to pekné ale ja fakt pri tom revem ako sprostá. Inak dakujem velmi pekne dievčatá...zajtra určite dám vedieť ako sme dopadli. Dnes som mala krcovité bolesti v brušku, dostala som strach, ale už to prešlo. Ja som taký strachopudko. Moje milované, držte sa mi aj vy a posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

fomarik
10. mar 2011

@petuska123 zajtra budem držať palčeky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jalanecek
10. mar 2011

@petuska123 tak ti zelam vela uspechou a hlavne uspesne uhnezdenie fazulky v brusku kocky pocuvajte ma ako to dlho trva to ked ti praskne folikul a kym vajicko putuje vajcovodamy????

fomarik
10. mar 2011

Tak, a ide sa na Šeherezádu. ten Kerem mi teda ide poriadne na nervy...chrapúň jeden akýsi 😠 .
Bože, ja som ako dôchodkyňa čo nemá iné na robote ...... 😒

fomarik
10. mar 2011

@jalanecek trvá to približne 4 dni, niekedy i viac...cca 4-7 dní....viacej určite nie!

jalanecek
10. mar 2011

@fomarik takto ano dakujem za odpoved ja sa pitam ze kedy tak priblizne dochadza k tomu oplodneniu ono sa vajicko vlastne oplodnuje uz vo vajcovodoch a oplodnene putuju do maternice vsk???nejak sa v tom nevyznam

walta
10. mar 2011

@jalanecek ano, bez deti je otupno... my sme spolu iba necele 3 roky, o babo sa snazime vyse roka a pol, a ja uz mam 31, predsa je to uz dost rokov na prve dieta... musime verit, ze sa nam to podari, som o tom presvedcena.. aj vam drzim silno palce, aby ta IUI vysla a tehu test ukazal dve //.
Vidis, niekomu sa podari dieta raz dva a ini si na to musia pockat dlhe roky... ale bude to stat za to, uvidis 🙂

walta
10. mar 2011

@fomarik dakujeeem za tie virusiky, bodaj by si ma nimi nakazila... a zajtra na teba myslim 🙂

jalanecek
10. mar 2011

@walta verim,ze to dopadne mam z toho skvely pocit aj ked to mozno nieje normalne ale rozprava sa s vajickom nech sa krasne oplodni uhnioezdi a tak verim,ze ma pocuje a ze aj tak urobi kazdy vecer zapalujem sviecocku cervenu z lasky pre nasich anjelou straznych a nasu fazulku nech prijde do nasich zivotou a nech je stastna mozno si niekto povie,ze niesom normalna ale verim v urcite veci a nimi sa riadnym uz dlhsiu dobu..Aj tebe samozrejme zelam vela stastia a verim,ze to vyjde a ze budes konecne stastna aj ty a trba verit viera je dolezita...

miriamka
10. mar 2011

Petuska drzim zajtra palce Tebe aj sebe 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre