IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
14. mar 2011

@petuska123 Ahoj, femibion beriem aj ja, uz vyse pol roka.... mne to nerobi nic, ale muzovej sestrernici puchli od neho nohy, ta to nemoze brat. Inak krasny den mame dnes, ze?

petuska123
14. mar 2011

@walta krasny den??to si asi myslela v uvodzovkach vsak????lebo tu prsi 😒

walta
14. mar 2011

@aby ahoj aby, mozem sa opytat, ake injekcie si pichas? Stimulujes na IUI ci na IVF? Ja sa chystam do CARu buduci tyzden, hlavne na kontrolu po hysteroskopii, a snad uz bude dr. pisat ziadost do poistovne, nas totizto caka IVF. A krasny dnik zelam 😉 🙂 😉

walta
14. mar 2011

@petuska123 eee, u nas je pekne, zatial teda... teplo relativne, ale fuka vietor, asi ten dazd dozenie aj sem k nam. Taaak sa mame aj tu na co tesit,ze? Si v praci, ci?

petuska123
14. mar 2011

@walta ano v praci snazim sa makat 😀 najblysie az o 30 min.budem makat 😉 mam cas popisat

aby
14. mar 2011

@walta no pichala som všetko možné decapeptyl, puregon, a dneska merional a večer už pregnyl. 😀 😀 😀 ja stimulujem na odber vajíčok a následne na IVF. 😉
No mi sme si počkali na žiadosť keďže boli vianovce 😒 daj vedieť ako idete postupovať ďalej 😉 😉 😉

walta
14. mar 2011

@petuska123 nooo, ja sem tiez len odbehujem... mam cas tiez len tak, tak...ale najdem si ho... musim dnes volat do caru a objednat sa na vysetrenie. 🙂

petuska123
14. mar 2011

@walta a na ake???

walta
14. mar 2011

@aby jaaajha, toho sa ja bojim, ze priberiem z tolkych inj. Nepribrala si z toho?Ja by som moc nechcela,budem jak skrina velka potom 😀

walta
14. mar 2011

@petuska123 na kontrolne, po hysteroskopii... dnes som tam volala, a 22.3. idem na to 😉

katy33
14. mar 2011

No ahojte, kočenky moje, tu je tiež akosi všelijako - aj slnko, aj mraky 😕
No babulky, takže ms stale neprišla - to som 9.den od vysadenia duphastonu, zajtra pôjdem asi mojej dr., nech mi pichne vyvolavačku, ak mi dnes nepride 😠 🙄 ...už ma to važne hneva, stale niečo, len sa to nabaluje a nabaluje, som zvedava, čo sa mi ešte dorve 😠

aby
14. mar 2011

@walta ale joj to je to najmänej čoho sa bojím, nopribrala? skôr som nafúknutá ako to tam všetko rastie sakra je mi aj blbje idem si ja pjekne pohodlne ľahnúť 😉

@katy33 neber to bambulka tak pesimisticky daj vedieť čím skôr čo a ako 😉

walta
14. mar 2011

@aby takze sa mam skor pripravit na nafuknutie... super... mas pravdu, vtedy to tam vsetko rastie... len aby narastlo nieco po tolkych inj. Snad sa mi zadari ☹

kaaaty
14. mar 2011

ahojte baby tak po 3merionaloch sa tam uz nieco ukazalo 🙂 , ale merional mi pichli este aj dnes a zajtra ma tiez jeden caká... zajtra o 13.30h idem opat na vysetrenie USG....
...ten pregnyl sa pichá ako teda kedy pred zakrokom?...

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 ahoj ky moja no som uz dnes 25 dc toco sa mi stalo dneska rano som nezazila vari este ai raz v zivote ked som vstala prsia ma boleli ani sa chytit nervozna som bola a nafuknuta ale ukrutne ako balon a hlavne spotena a bolo mi hrozne teplo nemohla som sa schladit ja uz som 2 5 dc dneska takze cakame a cakame ale mavam uz po tri noci sny z4e mam chlapcekaa babetko takze to bude asi chlapcek...a vy ako dneska inaksie krasny dnik prajem

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek a IUI ti robili v ake den??? a mavas 28 DC cykli??

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 iui mi robili v 20 dc a mavam 30 dnovy cyklus a niekedy aj viac ale mala som teraz po 3 mesiace 30 dnovy cyklus preco sa pitas???

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek len preto lebo si mala predomno IUI a som nevedela ze mas take dlhe cykli.,,lebo ja som 15 dc asi??uz ani neviem

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek takze cca 5 dni a budes vediet ako si na tom???ci testnes skor??

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 joj testla by som aj hned ale asi by sa jeste ukazal pregnyl myslim si ved to jeste nieje ani tyzden co mi to robili takze by sa urcite ukazal a ano 18 pride ded vtedy mavam menzes a uvidime ako to dopadne a ty mas ako dlhy cyklus???

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek ja mavam 28 dnove ale teraz na posledy ako som brala utros tak mi najprv zacalo spinenie 3 dni a az potom sa to rozbehlo..

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek tebe vlastne robili den predomno IUI vsak???ci sa mylim?? mne ho robili 11.3.teraz v piatok co bol

fomarik
14. mar 2011

@aby...waaaw..že 9 folíkov, tak nech je už pekne streda a hlavne nech ti to dobre dopadne aj s tou bekanou cystou. A nech pekne dozrievajú embryjká. Zlatko, to, kolko embryí ti vložia, o tom rozhoduješ ty alebo koordinátorka?

ludinka
14. mar 2011

ahojte baby dakujem vas vsetkym trom za odpoved ........
zajtra idem na prve sono pred IUI tak som zvedava kolko bude folikov 😝
baby a aka je naozaj uspesnost IUI ? mne doktor povedal ze asi 18 percent - teda zaujima ma kolko vas je v tejto teme co otehu pomocou IUI?

fomarik
14. mar 2011

@jalanecek
@petuska123 vy spolubojovnice moje zlaté. Ako sa cítite? O chviločku už budete vedieť na čom ste. Ten femibionje fakt dobrý, všetci ho chvália.

fomarik
14. mar 2011

@apolenka6 áno, včerajší obedík bol dobrý...ved rezník nikdy nie je na zahodenie. Mojka, ty nám takto zarezávaš v práci a navlačuješ sa s tovarom. A ako fazulka? Prihováraš sa jej však? Som zvedavá, ako to dopadne, dúfam a modlím sa, aby to tam už bolo a ostalo 9 mesiačikov.

fomarik
14. mar 2011

@ludinka takže zajtra prvé sono?..folikulometria? Držím palec!!!!
Nám hovorili, že úspešnosť pri IUI je 8-10%. Ale asi záleží od centra. Ja som otehotnela po 3IUI a viem, že zuzanka 7834 a apolenka tiež otehotneli, avšak u nich to bohužiaľ skončilo skôr ako sa to poriadne začalo. Ale obe mali zvýšené hcg! Teraz im silno držíme palce!!!

petuska123
14. mar 2011

@fomarik joj este dlho kym sa dozviem na com som.ja a citim uz ok po IUI ma brucho 2 dni bolelo ale uz je fajn

petuska123
14. mar 2011

@ludinka na nete pisu 10-15 %uspesnost tak neviem mne sestricka povedala ze tych 20% ale ze v kazdom cykle sa to zvacuje ta uspesnost.tak to ti veru nepoviem

fomarik
14. mar 2011

@katy33 takže mrcha ešte stále nič, Zlatko, dlhšie som poriadne nekoníkovala, tak neviem, či si už o tom písala, ale skúšala si testnúť? Ved 9 dní po duphastone...to je už doba, to si už mala aj po mrche a stimulovať!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre