IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
16. mar 2011

@miriamka a ty tiez 😀 mne to ide pomaly....este ten vikend rychlo ubehne ale tyzdne sa vlecu

aby
16. mar 2011

@apolenka6 hoj tak všetky vajíčka vysaté no je ich 7 zajtra mám volať kolko je oplodnených a slušných 😀 😀 😀
je mi blbje idem si hodiť šlofíka 😉

tinasc
16. mar 2011

@aby jeeej super, tak dúfam, že sa aj všetky ujmú a vydržia 🙂

tinasc
16. mar 2011

@fomarik teším sa, že ti je lepšie... no ten tlak máš riadny, ale snáď sa aj ten upraví... len pekne oddychuj a teš sa z tehu 🙂

tinasc
16. mar 2011

@petuska123
@jalanecek viem, čo je to čakať na výsledok, tie dni sú naozaj nekonečné 😀 ale rýchlo to zbehne, uvidíte 🙂

fomarik
16. mar 2011

@aby takže 7 vajok? To je super! Teraz nech sa pekne oplodnujú a vyvíjajú tak, ako majú. Zajtra budem nedočkavá na tvoje infošky ako napredujete. Pekne oddychuj, mala si náročný den.

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 a ja ani neviem kedy mam testovat ale to ujde ako voda zajtyra ctvrtok a dalsia streda bude za chvilku a ty budes kedy testovat ty ked jsi bola na predoslom iui jsi testovala skor vsak??A ako ti to ukazalo??

jalanecek
16. mar 2011

@fomarik dakujem moja testy som si kupila dnesk bola som v meste pekne som ich uschovala auvidime do kedy vydrzim kupila som mama test myslim,ze je nejlepsi...

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek hej po 1 iui msom testovala skorej.na 8 den po iui a tam bola uz len slabulinka ciara z pregynulu a potom aj na 12 a bola len /

jalanecek
16. mar 2011

@tinasc jj moja ubehne verim,ze za chvilku bude dalsia streda a budeme testovat...

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 a preco to vlastne ten pregnyl takto skreluje takze tio jsi vedela ze nejsi tehu ked jsi si robila na 8 den vedela jsi,ze je to z pregnylu je mi to luto ale vari sa to podari...ja by som testla hned ale co narobime musime cakat

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek lebo pregynyl obsahuje tu latku preto skresluje.

andy175
16. mar 2011

ahooojte!!! tak už som po IUI... tak teraz znovu čakať dva týždne... ale dala som sa vypísať na PN, tak budem relaxovať. 😎

tinasc
16. mar 2011

@andy175 tak super a držím palce 🙂

jalanecek
16. mar 2011

@andy175 drzim p[esticky nech je vsetko v poriadku a za 14 dni sa budes tesit...

tinasc
16. mar 2011

no ja musím bežať, tak zatiaľ sa tu majte pekne 🙂

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 jj teraz som o tom citala tu na fore no nic muime vydrzat ja idem kukat tel majte sa krasne pa...

petuska123
16. mar 2011

@andy175 v pohode si zvladla??

andy175
16. mar 2011

@tinasc
@jalanecek ďakujem Vám... 😉

andy175
16. mar 2011

@petuska123 jasné v pohode, je to trochu nepríjemné, ale nejake extra bolesti som pri tom nemala našťastie.... 🙂

jalanecek
16. mar 2011

@andy175 nemas za co moja len nech sa to podari a toto je tvoje prve iui???

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek co nedavaju nic v tv??

andy175
16. mar 2011

@jalanecek veru, len nech sa to podarí... toto bolo už moje druhé IUI... prvé bolo neúspešné, tak som hneď o mesiac išla na ďalšie... nemá zmysel to nejako oddiaľovať. ach, nech je veru už takto o dva týždne a budem vedieť na čom som...

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 nie zatial nedavaju...

jalanecek
16. mar 2011

@andy175 Prajem ti mojenko nech ti to vyjde bola by som stastna aj za teba ja na dalsiu stredu 2 tyzdne od iui a mozem testovat ale dnes 28 dc a 18 mi vzdy chodi menzes tak uvidime co bude skor ...Ja som mala 1 iui o babetko sa snazime 5 rokou a mala som jeden samovolny potrat v 2005 7-8 tyzden tehot..

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek dnes si 28 dc??asi si mi aj pisala ake dlhe mavas cykli vsak???ja zabudla.ked beres utros tak ti moze mrchu posunut tak ako mne 😠 meskala mi 3 dni potom 3 dni len spinenie a az potom sa spustila a to len 3dnova

jalanecek
16. mar 2011

@petuska123 ja mavam menzes na 30 dc mavam jui 3 dni ale teraz poslednou dobou mavam tak 5 dni no uvidime ci posunie alebo uz nepride aj tebe zelam nech uz vobec nepride...

petuska123
16. mar 2011

@jalanecek tak ty mas 2 dni do mrchy??? a to si este netestla??

apolenka6
16. mar 2011

@katy33 áno? ty si tiež predávala oblečko,kabelky??to som nevedela 😕 tak vieš čo je to triasť sa pred zamestnávatelom čo sa zas nebude páčiť 🙄 no dnes v obchode nebola fúú 😝 tak pohodička 🙂 ale robotka už v plnom prúde ľudia sa prezúvajú ,obliekajú aspoň bude vyššia výplata 😵 a aj čas ubehne rýchlejšie ved my radšej budeme predávať ako stáť..no nie vždy sa to dá..
A čo vyvolávačka zabrala? už by sa mohla spustiť 😨

apolenka6
16. mar 2011

@fomarik To som rada,že dnes ti je lepšie 😵 😵 a čo mená su už ustálené či ešte stále meníte 😕 😀 tak dnes si bola asi u svojho doktora pravda? a zajtra na nefrológiu či ako sa to volá...pekne sa nabaľ ak budeš dlhšie niečo na papkanie a pitie 🙂
Tvoje telíčko sa ešte stále nemôže spamätať,že si tehu?!? 😀 😀 už nech si zvykne ! inak to je zaujímavé,že prvé otehotnenie bolo bez problémov ...hm,hm,hm??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre