IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
17. mar 2011

@jalanecek uvidíš ráno aká bude vôbec sa nestresuj...bola tu aj holka ktorá testovala 2 dni pred odberom krvi na 14 deň po IUI a nič a krv jej ukázala,že je tehu..tak na testy sa nedá spoľahnúť 😉

jalanecek
17. mar 2011

@apolenka6 ja viem mojko ale chcem byt stastna ako kazda z vas..Je to hrozne ked kazdy mesiac pride mrcha clovek v oplaci lutuije vsetkeho ale potom sa postavi a ide dalej co ine nam nezbyva..ja sa chcem konecne radovat ved aka je to spravodlnost na tomto svete moje srdce tuzi a telo chce ale asi nad nami niekto stoji kto hovori nie ale ja sa pitam kazdy jeden den mojho zivota PRECO?????????????????? odpovie mi neikedy an to niekto???????// 🤐 🤐 🤐 🤐

apolenka6
17. mar 2011

@jalanecek To sa každá spytuje 😕 🙄 nevieme dôvod?!? 😨 😨 ešte nič nie je stratené neboj !! pre to si ja testy nerobím vždy ma sklamú..

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek kolky si den po pregnyle??

petuska123
17. mar 2011

halooooooooooo nik???

petuska123
17. mar 2011

dnes nejdem kukat spravy 😉 tak som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

apolenka6
17. mar 2011

@petuska123 Ja som tu,ale čakám už príde mm domov a mi zoberie PC ☹ 😀 a odbehujem,lebo varím teraz ked som do pol 6 večera v práci 😒

petuska123
17. mar 2011

@apolenka6 preco ti ho zobere??nedaj mu ho 😝

apolenka6
17. mar 2011

@petuska123 no on chodí na týždňovky a dnes príde a mi povie,že som ho mala celý týždeň pre seba 😝 😝 čo je aj prevda 😀

petuska123
17. mar 2011

@apolenka6 jaj tak ty si sama to som nevedela

apolenka6
17. mar 2011

@petuska123 už som sa naučila aspoň sme si vzácnejší 😀 😉 no nič musím sa ísť ospršiť ,umyť vlasy mäsko sa mi zatial dusí chcela by som mať o ôsmej večer už navarené a sedieť pri TV ..tak papa možno ešte nakuknem 🙂

jalanecek
17. mar 2011

@apolenka6 vies ja som uz asi priblizne pred rkom boal tiez asi tehotna neviem naisto ale asi hej lebo hcg som mala 100 a tersti boli pozitivne ale ked som si volala o vysledky k doktroke povedala mi ze niesom na ultrazvuku mi povedala ale ved vy jste tehotna a ja stastna ako blcha slzy mi vysli bola som ozaj stastna ale potom ze niesom ona asi tiez nic nevie
@petuska123 no takze dnes 29 dc a po pregnyle 10 den sa mi zda....

fomarik
17. mar 2011

krásny večer žienky. celý den sa mi nepodarilo pripojiť na net 😠 Až teraz- horko ťažko, som zvedavá, dokedy mi vydrží v sieti. Idem si vás spätne prečítať, nech som ako-tak v obraze.

jalanecek
17. mar 2011

@fomarik ahoooj moja ako sa dnes citis dufam,ze o mnoho lespie ako vcera som rada ze jsi dosla a jsi konecne mezdi nami

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek test vcerajsi a dnesny je rozdiel???

petuska123
17. mar 2011

@fomarik co vam siet spadla,??

fomarik
17. mar 2011

@jalanecek tak ty si nám dnes testovala? Aj slabá čiarka je čiarka, ale poviem ti, že testom sa cveriť nedá. ja som napr. na teste rapiclear nemala ani len ducha a na teste inej značky som mala pekné dve čiarky- bolo to 13DPO. Záleží od značky, ale hlavne, smerodajná je krv. takže držím palce.

@apolenka júúj, segedínsky zbožnujem...to je iná mnamka pre mna 😝 . je to moje na, naj jedlo. Ja zajtra zvrtnem mäsko pečené s knedlikom a kapustou. tak teraz ti mm príde domkov, juj, ale to bude pekný týžden 😅 . A v práci je ešte stále tak dusno?

@aby mojenko, čo nové, ako sa majú vaše detičky? verím tomu, že najsamlepšie a že je ich stále plný počet...7! 😉

fomarik
17. mar 2011

@petuska123 to kvoli blbému počasiu. Vieš, tu ked si lastovička na drote prdne 😉 ( s prepáčením) tak vypadne aj telka, proste všetko.

petuska123
17. mar 2011

u mna tetsy nikdy neklamali

petuska123
17. mar 2011

@fomarik to poznam 😀 sem tam aj my mame take problemy s telkou

jalanecek
17. mar 2011

@petuska123 vcerajsi test ked som si robila bola tiez taka slaba ale casom zosilnela a je silnejsi a dneska test slaba ciarka malo viditelna je tam ale slaba
@fomarik ved ja viem,ze krv je prvorada ale mozno preto mam take pocity lebo zajtra 30 dc a na 18 den mi chodi mrcha len necitim sa ako pred mrchou prsia ma skoro nebolia ale trocha ma pobolieva brucho a vytok tiez nemam a to mavam pred ms

apolenka6
17. mar 2011

Už som tu a aj kapustičku som už k mäsku pridala

petuska123
17. mar 2011

@apolenka6 sikulka 😉

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek no vyckaj si na ten 14 dpo

petuska123
17. mar 2011

mna uz zacinaju cecky boliet a este aj ktomu ma bradavky svrbia 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jalanecek
17. mar 2011

@petuska123 jj aj to bude ja som premyslala ze testnem zajtra z rannej moci ta je ako jste pisali nalepsia aspon mminiem testy a o vikendu nebudem testovat a nebudem snad taka nervozna...

petuska123
17. mar 2011

@jalanecek kolko mas tych testou 😕

apolenka6
17. mar 2011

@fomarik Práve dorazil mm 😅 no v robotke nebola šéfova 2 dni,len volala 😝 tržby sa nám krásne zdvihli tak je asi spokojná uvidíme zajtra 😕 a ako si dopadla na nefrologií?? 😨 aj ja segedín mám rada mňamka ..no už len víkend a potom pondelok bojim,bojim 😔 😔

petuska123
17. mar 2011

@apolenka6 joj fakt ty uz budes vediet ako si na tom 😉

jalanecek
17. mar 2011

@petuska123 uz iba jedem mama test 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre