IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
7. apr 2011

@katy33 no supeeeeeeer, teším sa, takže sa to pohne dopredu 😉

katy33
7. apr 2011

@tinasc 😉 ...si nevieš mojenko predstavit, aka som štastna - teraz dufam, že ten čas ubehne ako voda a ja už budem pichat včeličky 😀 😎 ....a ty sa mi ako maš?....už bola aj konzultacia?

aby
7. apr 2011

@katy33 jee to je super no konečne si sa dočkala 😉 😀

katy33
7. apr 2011

@aby ...však bolo načase 😉 tak dlho ako ja , asi ešte nikto nečakal 😝 ...ešte, že toho znesiem, teraz len dufat, že sa recept nezapatroši niekde po ceste... 🙄 😝 ...ako sa maju koniky a včeličky 😀

aby
7. apr 2011

@katy33 však to mám s toho radosť 😉 inak koľko budeš doplácať za všetko?
No koníčky v poho len tam málo chodím kedže mám krátke vychádzky no a za včeličkami až na konci apríla aby sme ich neotravovali heh ale už sa aj chytám 😀 😀 😀
budeme robiť nové včelstvá mamičky včeličky oddelovať a zakladať im nové rodinky 😀 😀 😀
teraz som sa nejak aj zamestnala konečne sa idem dať do zariadovania toho našeho bývania tak zháňam niečo po nete. Inak mi vôbec nieje dobre stále ma boli všetko dokonca aj ľadviny 😖

tinasc
7. apr 2011

@katy33 no ja sa mám dobre, inak zajtra mám konzultáciu, ale budeme musieť všetko odložiť na bud. mesiac, lebo sa mi rozbieha mrcha 😠 tak skoro som ju nečakala, ale čo už 😉

tinasc
7. apr 2011

inak ja som sa dala do jarného upratovania, práve som vymenila obliečky, periem záclony, chystám sa ešte spratať tak bežne, okná umyť, no čaká ma riadne veľa roboty 🙂

tinasc
7. apr 2011

@katy33 inak ty sa tešíš na injekcie ja mám z nich dosť veľký strach 😉

aby
7. apr 2011

@tinasc jeej nechceš prísť aj mne okný umyť ?heh 😀 ja som si minulý týžden perinky aj riadne koberce a všetko s rainbowom juuu velice to dobrá vec no ešte okná a záclony 😉 😀

katy33
7. apr 2011

@aby No mojenko, dr mi povedal, že by som mala doplacat cca 0,5 eur za inj....tak som zvedava, no ale mylim, že to bude viac....mne slubil jeden znamy, že ked bude stačat na jar medik, tak mi donesie matersku kašičku, vraj je to velmi dobra vec na hormony 😉
Tak sa nam už pekne,,chytaš,, 😀

@tinasc ....no pekne, kto nechce ms, tomu pride a ja by som ju brala hned, aby som mohla začat pichat a mne si da určite načas 🙄 ...neboj, čas uleti a vy budete mat po konzultacii a za sebou prve včeličky 😉 Teraz, ked je tak krasne, tak je stale , čo robit a ten čas ubieha zavratnou rychlostou...jeeej si spomenula tie okna, brrrr, veru ja sa na ne už kolko strojim, radšej by som ich povymienala 😀 😝

aby
7. apr 2011

@katy33 tak to je supiš to nieje až tak strašné ako pri IVF 😉
jj kašička je fajná aj mne mm teraz naordinoval heh no a som zvedavá koľko mi stočíme ale to až niekedy myslím v jún júl 😉 😀 😀 😀

tinasc
7. apr 2011

@aby no keď vidím tie svoje, tak hneď ma chuť prechádza 😀 no veru, tu upratuje sem si chodím na chvíľku vždy sadnúť... veru dnes je krásne, už som spotená ako kôň...

@katy33 hehe, keby sa tak dali vždy vymeniť okná, vždy keď sú špinavé 😀 to by bolo 🙂

aby
7. apr 2011

@tinasc ja by som aj navarila ale teda nechce sa mi pre seba no povegetím. 😀 mňo u nás je škaredo zamračené 😒

katy33
7. apr 2011

@aby Ja som akurat dovarila, urobila som len brokol.polievku, lebo nam ešte zo včera zostali langoše, tak nech je ich s čim zjest 😉 ..tu je fajn, ale tiež sa začina akosi zmrakat...ja čučim doma, lebo alergia mi prešla, no ale zasa nejaka papluha na mna prišla - celu noc som nespala, čo som stale kohrnala 🙄

tinasc
7. apr 2011

@katy33 jaaj, daj sa pekne dokopy, no tu je zatiaľ krásne ale môže sa zamračiť, idem vyvesiť von záclony, nech to počasie trošku využijem 🙂

fomarik
7. apr 2011

@katy33 bože, až mi naskočili zimomriavky od šťastia z tvojej supiš-pupiš správičky. to bolo tým pozitívnym myslením 😉 . Takže už papaš duphaston...to je super. No tak nech ťa pekne o tých 14 dní pekne pichá 😀 😀 .. ved si to zaslúžiš po taaaakej dlhej dobe. Zo srdca ti prajem len a len pozitívny vysledok!!!!!!

fomarik
7. apr 2011

@tinasc no ty si šikulka. Aj men by sa zišlo grandiozne upratovanie. Ale mala som to v pláne práve dnes, ale mám na sebe zavesený tlakový holter a stahuje mi to ruku každých 15 minut. samé droty mám na sebe...dosť ma to obťažuje. Už nech to mám zo seba dole..ale až zajtra ráno. Och, moj Bože!!!!!!!!!!
ja okná umývať nebudem bo nám po Velkej noci idu konečne meniť za plastové a zároven si poperiem aj záclonky..aj tak ich musí vyvešať mm.
Tak prajem veľa chuti do upratovania..ty naša pilná včelička!

katy33
7. apr 2011

@fomarik Dakujem, slniečko, budem sa snažit vypestovat krasne vajuška - už konečne a dufam, že už žiadne komplikacie nebudu 😉
Chudatko moje, ty nam musiš behat takto napojena ☹ ...nevadi, len nech su dobre vysledky 😉 ...modelka už začina kopat? Veru s tymi dlhymi nôžkami si užiješ 😀 😝

fomarik
7. apr 2011

@aby zlatinko moje, prepáč, ale ja som trošku kapánek mimo. Ako ste na tom ? Čo nového? 😉

@hope myslíme na teba. Bude z teba aprílová tehuľka? 😎

petuska123
7. apr 2011

no dako nepise hope to co bud je sklamana ze to nevyslo alebo od stastia a slz nevidi na klavesnicu 😀

fomarik
7. apr 2011

@petuska123 no aj mne sa tak zdá 😉

aby
7. apr 2011

@katy33 ja nevarím lebo mm papá v robote a sebe len keď sa mi chce, alebo mi donesie niečo s roboty 😀 varím najmä cez vajkend 😉

@fomarik no krásna bambulka a ty kokso ale letí ten čas 😉 mňo my nič moc čakať no nejak mi nebýva dobre všetko ma bolí neviem či tie hnusné cysty tlačia na niečo , no nič uvidím budúci týždeň. Hádam mi nechá ešte marodku aspoň do konca mesiaca a nebude mať problém 😒

tinasc
7. apr 2011

@fomarik joj, ďakujem moja, ale keby som ja bola v tvojom stave, tak sa na to asi vykašlem... alebo si zavolám brigádu 😀 však sa nemôžeš toľko namáhať 😉 len tak pekne zľahka upratovať, žiadne namáhanie sa 🙂

fomarik
7. apr 2011

@katy33 Cítim sa ako pokusný Frankestein 😠 . A už mám aj tak celkom dobrý tlak...oveľa lepší ako v prvom trimestri. včera bol síce trošku mizerný krvný obraz...máme málo železa...bábika si ho berie kolko potrebuje, tak sa dopujeme červenými tobolkami. Zlatko ja ti neviem, ale to, čo som cítila včera, to boli hádam jemné pohyby aked som pred tromi týždnami písala o tej vzduchovej bubline, to sa postupne stupnovalo a cítila som to každý den intenzívnejšie... tak možno už aj to sú pohyby. Ja si počkám na tie pravé, ked budem ako sa bruško vlní.
Joj, veru, veru, nech ti injekcijky pomožu ako len možu, nech vajšiská ako svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak veľmi sa s tebou teším!!! Už si predsa len o krok vpred!

18tt

fomarik
7. apr 2011

No jasné, az ase zle otočená foto...ach ja...ja antitalent 😖

tinasc
7. apr 2011

@fomarik to je jedno, obrátila som si noťas, krásne bruško 🙂 🙂

katy33
7. apr 2011

@fomarik Ake prenaaaaadherne brušinko, kraaasne, užasneee,neskutočneeee.....prekrasna maminka s prekrasnou fazulkou 😉 😲 😲

fomarik
7. apr 2011

@aby veru letí to. Už sme za polkou. Hurá. No, aj tak idú sviatky, tak by si mohla ostať pekne domka. Inak ja som dnes sama doma a tiež si pre seba nevarím, teda zvrtnem si len držkovú sáčkovú... no aká som ja kuchárečka 😉

jalanecek
7. apr 2011

@hope2011 ahoj Zlaticko
Dlho som tu nebola nebo, cas..mame veeela robotky sadilii jsme zemiaciky burginu a zeleninu takze som vobe cnemala cas.Dnes som mala ist do mt ale tento mesiac jsme to zrusili pretoze odchadzam do ciech za nasimiockovi je uz lepsie aj ked to vyzeralo velmi zlea ale je silny a dostal sa z toho a dneska mi dokonca volala a ujistoval ma ze to bdue dobre a mooc sa na mna tesia tak a iuijsme odlozili hlavne kvoli financiam ja som bez prace mm nema vela roboty takze budeme pokracovat na dalsi mesiac tento mesiac chcem keksikovat o sto sest spapala som ten clostik aa mam snad vajicka nastimulovane..A vseeetko len o sebe ropzravam ani som necitala co je nove dojdem vzdy iba na skok ale ty jsi mala dneska testoat vsak no zlaticko nech to dopadne ako kolvek posielam veeela sil a stastia tesim sa pa a napis skoro... bola som doma naposledy red rokom takze sa moooc tesm domou..

fomarik
7. apr 2011

@tinasc vidíš, to by mna nenapadlo, že obrátiť notebook. ty si nielen šikulka ale aj hlavička! 😉
@katy33 no bruško ako melon a na váhe ani gram. Ale dr. včera povedal, že pri mojej postave pred otehotnením je to úplne normálne. A mm mi hovorí, že po pôrode bude zo mna modelka....teraz sa trošku pýrim. No ale to budeme potom dve modelky. Ved posledné mesiace ja naberiem kvalitne, budem sa len gúľať v tých najväčších horúčavách 😒 . nevadí.

Jaaaj, no a ešte v helíku mi dr. galo povedal, že mám placentu v porodných cestách, takže ak sa to neupraví, bude to cisár. Ale ani to mi vobec nevadí. nech si ma režú 😉

aby
7. apr 2011

@fomarik heh to hej šikovnica 😉
ja sa snažím vyhýbať sáčkovým polievkam 😒 😉
aké pjekné bruško 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre