IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lea101
16. máj 2011

@oknosmas ahojky.. ja som dnes mala druhe IUI. po prvom nic.... a po tomto druhom lezim cely den aj mna boli brusko ... nemozem si sadnut riadne. skor ma to tak aj dozadu boli 😖 a vajecnik hlavne lavy. ale nie je to akutne... ak sa ti to zhorsuje prosim chod k lekarovi, alebo zavolaj svojmu dr co ti to robil. Mne moja dr dala aj sukromne cislo v pripade nudze... urcite by som jej v takom pripade smsku poslala. .. drzim palce.... pa x

hope2011
16. máj 2011

@lea101 ahojky, tak to som stastna, ze uz to mas za sebou a hlavne sa mi velmi paci ako to beries pozitivne...jasne ze ten najlepsi plavec uz je tak kde ma byt a vsetko dobre dopadne...pekne oddychuj a budeme moc, moc, moc drzkat palce 🙂 🙂 🙂

oknosmas
16. máj 2011

@lea101 dakujem za radu...budem na teba mysliet, aby to uz vyslo...a urcite, ked sa to nebude zlepsovat, tak vyhladam daku pomoc.. 😒

hope2011
16. máj 2011

@oknosmas ahojky moja...no co to citam??? bolka ta??? mna nic tak zvlasdt nebolkalo....neviem, co by to mohlo byt....mozno to mas len rozdrazdene...alebo fakt neviem...skus zavolat do centra...oni ti uricte povedia...a hlavne prajem aby vsetko islo ok🙂

oknosmas
16. máj 2011

@hope2011 docentovi som napisala mail...tak uvidim...ci sa to bude zhorsovat...pripadne tam zavolam...potom...keby to bolo rozdrazdene, tak ma to boli bezprostredne po...myslim...ale mna zacalo brucho intenzivnejsie boliet vcera a dnes.... 😕

hope2011
16. máj 2011

@dzuli08 ahooooooj, no to je super.....dievcatko je nadhera, ale samozrejme aj chlapcek,...nam je to uplne jedno...hlavne nech je malicke v poriadku...tak som stastna ze vsetko dobre dopadlo...hladkam malu princeznu🙂

hope2011
16. máj 2011

@oknosmas juuuuj mojinka, tak to netusim co ta tak moze bolkat???? 4 den si po,vsak??? neviem, neviem, on ti urcite odpise...a su to intenzivne bolesti????

oknosmas
16. máj 2011

@hope2011 no, nie intenzivne, ako neprijemne...chvilami ok, chvilami taka bolest, ako zhlbky, zmiesana s pocitom tepla. dnes ma bolelo aj brucho ako na kramy....ja fakt neviem... ovulacia to uz asi nebude... cely den... 😒

tinasc
16. máj 2011

@oknosmas myslím, že je to v poriadku, mňa tiež po iui bolievalo brucho, niekedy ma až ohýbalo... také pichanie, sem tam ma riadne zabolelo... 😉

tinasc
16. máj 2011

@zuzancek22 verím tomu, že ak ich už bude málo, tak mi aspoň vydržia... 🙂

oknosmas
16. máj 2011

@tinasc 🙂

basska007
16. máj 2011

ahojte....
stimulujem na ivf a tretí den pichám puregon
kedy s a začína s clostilom?
vie mi niekto poradiť? 🙂

tinasc
16. máj 2011

@basska007 pri ivf sa berie aj clostil?

basska007
16. máj 2011

no tak teraz som to riadne doplietla... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
normálne som isla pozrieť do lekarn. čo to tam vlastne mám a to je utrogestan a nie clostillllllllll xixixixi
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
takže tak....,

tinasc
16. máj 2011

@basska007 utrogestan sa začne brať až v deň punkcie, myslím, že večer sa zapíjajú prvé dve tabletky 🙂

fomarik
16. máj 2011

@oknosmas aj ja som niečo také citila, bola som aj na PN, A na 4 den po, som už bola oplodnená. Može to byt aj dobré znamenie!!!! 😅

zambilka
16. máj 2011

@tinasc ahoj neboj vajka dorastu 🙂 ja som dnes tiež bola na kontrole a vajko nám pekne narastlo 🙂 ale ževraj je na nom nejaky tmavý flak už ste take niečo počuli? =- zobrali mi krv že z hormonov zistia či to je problém 🙄 a mala som si poobede zavolat doktorke ale nedovolala som sa 😠

zambilka
16. máj 2011

@hope2011 ahoj no verím že sa podarý aj ked zas mame začiatok nejaký nijaký 😒 🙂

tinasc
16. máj 2011

@zambilka hmm, tak to neviem, čo to môže byť 🙂

oknosmas
16. máj 2011

@fomarik kiezby... 😵

zambilka
16. máj 2011

@tinasc čo ja ešte nezažijem 😅 kukala so na doktorku jak puk 😕 pri ivf som mala dobré vajká tak snád aj teraz nesklamu 🙂 zajtra hned rano volám že čo dalej či bude iui alebo nie 😝

tinasc
16. máj 2011

@zambilka dúfam teda že iui sa bude konať 🙂

dzuli08
16. máj 2011

@hope2011 Naozaj je to jedno, hlavne, že sme sa dočkali :D Ďakujem

lea101
16. máj 2011

@oknosmas ahojky... este ma napadlo za ak beres utrogestan.. ci to z toho nemoze byt? ale to by dr mal posudit... ja si pamatam ze ked som brala duphaston tak ma hrozne brucho bolelo.... ale teraz ten utrogesan je zazrak... nuz.. myslim na teba a dufam ze ti dr co naskor odpise... drzkaj sa.

oknosmas
16. máj 2011

@lea101 dakujem, si naozaj zlata 😵

majca55
16. máj 2011

@ursula5 díky moc 🙂 ja chcem tiež teraz aby mi rovno dr.napísal aj žiadost na ivf.istota tak uvidíme 😉 dáme potom vediet či sme tehu 😲

lea101
17. máj 2011

@hope2011 si zlata dakujem velmi pekne.. Pokusim sa byt co najviac v klude a programovat len to nejlepsie 🙂 a tebe je ako ? 🙂

lea101
17. máj 2011

lea101@oknosmas, dobre ranko, ako sa mas? stale ta to tak bolka alebo je uz lepsie? spominala si docenta vcera ze si mu napisala. Je to Valky? a odpisal ti moja? Dufam ze ano .

lea101
17. máj 2011

@oknosmas xixi ja som ti poslala tuto spravicku uz ale nespravne a poslala som si ju sama sebe... tek.. este raz : "dobre ranko, ako sa mas? stale ta to tak bolka alebo je uz lepsie? spominala si docenta vcera ze si mu napisala. Je to Valky? a odpisal ti moja? Dufam ze ano . " 🙂

pici
17. máj 2011

@katy33 zlatko a kde si sa stratila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre