IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
26. máj 2011

@lea101 dufam, ze statnice si zvladla.. s takymto rozpolozenim, neviem ci by som sa vedela sustredit. zlatko drzim ti do pondelka strasne palce nech je to dobra sprava co sem napises. zasa by sme tu potrebovali nejaku dobru spravicku, lebo sa mi zda, alebo nezda, skor je to skutocnost, ze baby sem stale pribudaju... a pozitivne vysledky... pribudaju ale velmi pomaly... chcelo by to nabrat vacsie obratky....
mysli pozitivne a uvidis, ze vsetko dobre dopadne.

dadam88
26. máj 2011

@fomarik Ahojky. Ja už neviem, či ma bolí brucho alebo sú to vaječníky. ale nejaú takú tupú bolesť cítim od prvého dňa. dnes je siedmy deň po IUI a neviem sa rozhodnúť, či už si mám alebo nemám urobiť test. 🙄 bojím sa sklamania 😖

alibabaa
26. máj 2011

@dadam88 vydrz to este...

dadam88
26. máj 2011

@alibabaa Tiež si myslím, že to bude lepšie, keď s tým testom počkám. Dík 😵

lea101
26. máj 2011

@alibabaa si velmi mila, dakujem ti, pomaha to. Mama ma presvecila ze mam ist s nou pod pyramidu k jej liecitelke ... tak idem... ucenie musi pockat... topiaci sa slamky chyta 🙂

alibabaa
26. máj 2011

@lea101 ku komu??

tinasc
26. máj 2011

@strelicia tak to je super, že ti to už prešlo, držím palce, nech sa to teda podarí... ja teraz beriem utroš 3x2... a keď som ho zapila, čo bolo aj včera tak som bola ospalá, mala som pocit, ako keby som si vypila 🙂

tinasc
26. máj 2011

@lea101 držím palce na štátnice, nech úspešne skončíš 🙂 to ostatné príde 😉

tinasc
26. máj 2011

@fomarik tebe držím palce na veľký ultrazvuk.... no tak pomaličky to už pôjde do finále 🙂

timona
26. máj 2011

Tak IUI mam za sebou...ja som odosielala ziadost o IVF asi pred 10-dňami...ale aj tak by som chcela ist na IVF asi az po dovolenkach t.j.koncom leta....aj ked neviem co by bolo lepsie..idete niekto na iVF pred dolenkou?

tinasc
26. máj 2011

@timona držím palce, nech sa iui podarí a nebudeš musieť na ivf... ale keby som bola na tvojom mieste, tak by som si chcela užiť dovolenku a potom by som začala ivf 😉 však žiadosť platí rok...

fomarik
26. máj 2011

@zuzancek22 Áno, som na Pn a tehulkovanie si maximálne užívam 😎

fomarik
26. máj 2011

@strelicia juj, to je dobre, že to už prešo. Mojenko, ako veľmi si sa zľakla. Teraz nech je to už v poriadku a embryjká nech sa pekne zahniezduju 😀

zuzanka7834
26. máj 2011

ahojte bobáčiky moje, už som doma, tak sa Vám hlásim, že ani popolček nám v návrate nezabránil 🙂 Čo nové na MK?

tinasc
26. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj, no ako bolo?

zuzanka7834
26. máj 2011

@tinasc najsamlepšie 🙂 Dokonca aj počasie nám vyšlo, celých 5 dní krásne svietilo slniečko (ale ja som mala pre istotu stále bundu na sebe 😉 ). Ako sa máš? Veď ja ani neviem, ako naposledy dopadli tie Tvoje vajká, tak šup sem s infoškami... hádam už máš za sebou aj vklad... či? 🙂

yasminne
26. máj 2011

@fomarik Ahojcek si ma petesila ze si si na mna spomenula 😉. ako sa mavate ty a princeznicka? verim ze vsetko je ako ma byt 😉 U mna to furt viazne 3xiui po clomide nizke endometrium...tak v car navrhli dalsie iui ale stimulka menopurom injekcne zrovna dnes mi to poistovna schvalila teda aspon dufam je to vo flamstine musim prelozit :D no a tento mesiac mame pauzu akoze sme vypli od merania, testovania a stimulky...pred iui ideme s mm na predlzeny vikend do Portugalska k moru tak sa moc tesim. aspon nieco prijemne medzi tym behanim do car 🙂 vsimla som si ze to tu par snazilkam s iui vyslo tak aspon vylepsuju priemer 🙂)

tinasc
26. máj 2011

@zuzanka7834 hej včera som mala vklad, tak tu trochu oddychujem 🙂 to je super, že vám počasie vyšlo, takže výlet dopadol super, snáď ste pobehali všetky pamiatky 😉

tinasc
26. máj 2011

@yasminne tak nech vám dovolenka vyjde, bude to super, aspoň prídeš na iné myšlienky 🙂

lea101
26. máj 2011

@alibabaa tu v bb v sasovej.... uz som naspat... velmi mi to pomohlo.. neviem ako to robia ale zaspala som tam za 2 minuty ... a prebrala som sa az ked bolo po.... 🙂 ja mam uzasnu maminku... dufam ze aj ja raz budem ...

lea101
26. máj 2011

@tinasc dakujem 🙂 ved hej... musime tomu verit 🙂

tinasc
26. máj 2011

@lea101 určite 🙂

lea101
26. máj 2011

@tinasc ako sa dnes citis? vsetko dufam a verim ze v poriadku 🙂 oddychujes ako sa patri... ?

yasminne
26. máj 2011

@tinasc Vdaka 🙂. a ty sa mas ako? si po ivf? neni som moc v obraze ☹

tinasc
26. máj 2011

@yasminne ano som po ivf, včera bol vklad 🙂

tinasc
26. máj 2011

@lea101 normálne, len ma trochu bolí v podbrušku, otravuje ma ten hnusný utrogestan, ale zase nechcem ho jesť, lebo to by som celý deň prespala... 😉 oddychujem ale už ma bolí v krížoch...

lea101
26. máj 2011

ano.... ja sa viem stotoznit s tym pocitom... voci utrogestanu... ... na mna ma tiez kadejake vplyvy..... 😒 ale pomaha nam... tak ho mam za to rada🙂 aj voci prednisonu si budujem postupne priatelsky vztah... i ked to je dost narocne 😉 no pravda, v krizoch asi boli aj z nepohybu... este to kusok vydrz .... babatko sa ti potom podakuje 🙂

tinasc
26. máj 2011

@lea101 neviem ale sestrička zase povedala, že ide leto a pod. a predsa len vonku sa to nedá nejako nainštalovať 😀 tak sa to dá kombinovať, že ráno vložiť, naobed zjesť, večer vložiť, no nejako to vydržíme, keď budeme v tom, tak budeme brať aj 10 naraz no nie?

alibabaa
26. máj 2011

@lea101 a co ta liecitelka vlastne robi??

lea101
26. máj 2011

ved to 😀 😀 😀 😀 veru aj 10 naraz 😀 😀 😀 ach ... nech uz to je... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre