IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
1. jún 2011

@zambilka ahoj.a ivf ste mali s mm spermii?? metodou icsi??a ma zlu morfo??

lea101
1. jún 2011

@alibabaa
@fomarik
@katy33
@hope2011 Ahojky zlaticka aj ostatne ktore mi pisali a omylom som vynechala. Dakujem za vsetky nadherne slova podpory. Je to obrovska pomoc, bez nich by mi bolo ovela horsie. Uz to pomaly zacinam aj citit co som napisala predvcerom .. o tom oddychu a tak - ako naschval je dnes zamracene... Dva tyzdne sa tu varim nad knihami a dnes je zamracene 😀 ked som chcela ist na zahradu k nasim konecne. 😀 😲 🙄 ... Statnice mam za A 🙂 🙂 🙂 bol to vycerpavajuci den ale stastny a plny srandy.. ale az ku koncu... 😀 mm je uzasny a vsetko to berie velmi hrdinsky a dopraje mi stastie ktore prezivam z uspechu v skole aspon 😒 To co som mohla ovplyvnit v tom som uspela... to ostatnezial musim asi nechat na prirodu, aj ked sa s tym tazko zmierujem... Keby sa to tak dalo ... ako v tej skole... ze clovek sa uci a vidi aspon vysledok... keby sa to tak dalo aj v tomto... ach jaj.
@tinasc Ako sa ti vodi ? Dufam ze vsetko v poriadku. Citala som ze uz chodis do prace. Velmi drzim palce. 🙂

lea101
1. jún 2011

@zambilka Strasne velmi ti drzim palceky... nech to tentokrat konecne vyjde. 🙂 🙂 🙂

bibi11
1. jún 2011

Ketere, tak ti držím palce, aby to vyšlo🙂 Ja som dnes 12. deň po IUI a už sa neviem dočkať piatku kedy pôjdem na krv, aby som vedela že ako sme na tom 🙂 🙂 Inak tak sa mi točí hlava stále, že si pripadám ako napitá 😀 😀

fomarik
1. jún 2011

@bibi11 ja som testovala na 13DPO. Ciarocku hned ani nebolo vidieť, len potom, neskoršie, asi po hodinke a pol stmavla. Test bol samozrejme s citl. 10. takže ten 11 den može byť ešte priskoro. 😉

fomarik
1. jún 2011

@zuzana151 no, v tom 12tt by si mala podstupiť povinné veľké sono, kde sazistuje aj NT hodnota kvoli Downovmu syndromu 😕 Inak tu knizočku som aj ja dostala len v tom 12tt, takže už určite ju budeš mať aj ty, pretože ti do nej musia zaznačiť vysledky z prvých krvných testov. Hlavne, tže sa cítiš dobre a nemáš žiadne problémy. my sa máme tiež fajn, v pondelok máme velké sono+poradnu a v piatok ideme do helíka na posledné sono. maličká kopká, v brušku má čoro-moro majáles 😀 . Tak sa len pekne držkajte!!!!!

bibi11
1. jún 2011

fomarik, Ďakujem za odpoveď. Skúsim testovať ešte zajtra hneď ráno po prebudení. To bude 13. deň po IUI. Aj keď som si povedala, že nebudem testovať, ale ako som už písala, mám taký zvláštny pocit že to vyšlo, tak sa chcem presvedčiť aj na teste.....A nič. Tak asi aj moje presvedčenie bude zavádzajúce... ☹ No uvidíme, ešte je nádej 🙂

rena2312
1. jún 2011

mam 1 otazocku...o IUI sa maroduje,alebo fungujete dalej???

petuska123
1. jún 2011

@rena2312 fungujes dalej

fomarik
1. jún 2011

@rena2312 Po 7 rokoch..konečne krok vpred. Ja Helios možem len odporučiť, nám tam pomohli 😵 Njaprv nám na tri cykly naplánovali povinný sexík ( samozrejme so stimuláciou vaječníkov) a ked toi nevyšlo, išli sme na IUI. Nám to vyšlo na tretí pokus. Takže budeme ti držať palôce. A daj nám vedieť, čo budeš nové 😉

fomarik
1. jún 2011

@rena2312 normálne sa funguje dalje, ale ja som si na ten tretí pokus vydupala PN, pretože som nechcel A NIč PODCENIť, TAKžE JA SOM BOLA DOMA A VERU, OPLATILO SA. Už som sa do práce nevrátila 😀 😀 😀 😀

fomarik
1. jún 2011

@ketere mohenko, 7 den je naozaj ešte príííliš skoro. Eštre pár dníkov počkaj. Pfuj, pfuj, pfuj....... 😀

fomarik
1. jún 2011

@lea101 zlatinko, neboj, slniečko ešte vykukne až sa budeme všetky variť. K štátniciam blahoželám, si šikulka 😀 pekne si napísala, že to, čo možeš ovplyvniť, si ovplyvnila a dosiahla to, čo si chcela. To ostatné už necháme na samu prírodu, ved ona sa niekedy umudri 😉

fomarik
1. jún 2011

@ketere že mohenko, prepáč....mojenko to malo byť. Ja madar 😉

fomarik
1. jún 2011

@bibi11 Ja osm testovala ani nie ráno, ale podvečer. ja som ani nemala v umysle testovať, ale chcela som vedieť, či mám na druhý den - v den odberu spapať ešte utroš, aby som zbytočne nepredlžovala cyklus. Tak som testla a skoro ma vyvalilo, ked som našla // 😀 Fajn, že máš pozitívne myslenie, budem ti silno držať palce!!!!!!! 😎

ketere
1. jún 2011

@bibi11 tak sa potom ozvi, budem na Teba myslieť🙂))

ketere
1. jún 2011

@fomarik nič iné mi nezbýva, čakať, čakať, a čakať ☹

fomarik
1. jún 2011

@dzuli08 kto to dnes má poradnu a sono? krásne MDD prajem§ Zlatko, čakám na tvoje správičky, ako ste podrástli 😉

bibi11
1. jún 2011

ketere, fomarik: určite dám vedieť ako sme dopadli🙂

katy33
1. jún 2011

@fomarik
@zuzana151 ...no zlatinka moje, vam poviem, že ani mne včera dr. ešte nechcela dat knižku a ani nedala, tak som si u sestričky aspon všetky potrebne odbery vydupala - lebo ja ma RH negativ a mm pozitiv, čiže u mna musia pravidelne kontrolovat protilatky, aby moje telo nechcelo vypudit našu lasku ako cudzi objekt 😔 - to by bolo v tom pripade, že malinke ziskalo krvnu skupinu po tatinovi....povedala mi, že knižku dostanem až 13tt 😠
@fomarik Slniečko, my ideme teraz na sono 13tt a to, čo budu všetkopozerat, viem , že je to už taky väčší utz -či je riziko daen.syndromu.....- to tam aj dlhšie budu sledovat našho anjelika? Už teraz nam utz robili cez bruško - vraj,,,vy ste taka tenka, vas presvietime až na dlažku,, 🙄 😀 ...však ja im ešte ukažem, ake bruško krasne vypestujeme, sa im cez dvere nevojdem, to budu čubrnet 😀 😀 😎

fomarik
1. jún 2011

@katy33 @zuzana151 @dzuli08 @hope2011 @mirus11 @nemko .... Vašim miminkám a našim novým kamarátom v brušku želáme s Livinkou krásny Den Detí 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

katy33
1. jún 2011

@bibi11 Mojenko, určite budu prekrasne // ...držim palčeky, verim tomu 😉

katy33
1. jún 2011

@fomarik 😀 😀 😀 Dakujemeeee....podobne prajeme i my našej Livinke, škoda, že dnes od mm nevydrankam žiadnu pozornost na MDD, doteraz sa mi to vždy podarilo, aleeeeee teraz vypytam niečo pre anjelika v brušku 😀 😀 😀 😀 😀 ...už aj idem za nim, tatoooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲

nemko
1. jún 2011

@fomarik podobne 🙂 🙂 🙂 si zlata 😀

bibi11
1. jún 2011

katy 33: Ďakujem a hádam budeš mať pravdu 🙂 Dám vám potom vedieť.

rena2312
1. jún 2011

@fomarik Dakujem!!!mam z toho strach...my sme zmenili lekara a ten na naplanoval sexik aj tento ciklus 😉...len keby tam nebola ta cista ☹ nic ine nam teda neostava len sa tesit na dalsiu skusenost v heliose...je to od ruky,ale co uz....jasne ze dam vediet ako pokracujeme dalej...

fomarik
1. jún 2011

@katy33 No áno, sleduje sa trošičku dlhšie, kvoli tej hladine NT vzadu na hlavičke. my sme mali hodnotu 1,7-. Myslím, že optimum je do tých 2. Ak je hodnota vyššia, miminko sa musí kontrolovať častejšie.
To som nevedela, že máte s drahým rozdielnu krvnu skupinu, teda RH faktor. Snad bude mat mimčo krvičku po tebe, aby ste sa vyhli veškerým problémom. A na to sono idete do Helíka? My tam ideme 10.juna.

dzuli08
1. jún 2011

@fomarik Ďakujeme Lucke a Livinke :D. Ja ešte kysnem doma, až o druhej som objednaná, tak sa nemôžem dočkááť. Idem ešte poupratovať, aby som po kontrole už len oddychovala :D

fomarik
1. jún 2011

@rena2312 Raz motyka určite vystrelí. My sme tiež dochádzali 180km tam a 180km späť, ale oplatilo sa. Tak len pekne keksíkujte a nech sa zadarí!!!

fomarik
1. jún 2011

@dzuli08 dnes by už mali potvrdiť, či to bude dievčatko, či? Juj, som taká zvedavá. Ja mám doma práve robotníkov, robia Livinke podlahu do izbičky a po obede ideme kupovať nejaký nábytoček pre našu lásku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre