IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
1. júl 2011

@zubrienocka neviem. smutok to nie je.. sklamanie... ale ideme dalej...

majca55
1. júl 2011

@fomarik takže dnes 5 vajok 16,17,18,18,19 a 21mm.až až takže IUI nerobia vraj by hrozilo 3 až viac detí.takže plánovaný keksík a ked nevinde znižia dávku vraj som neuveritelne zareagovala. 🙂 zajtra pregnyl a uvidíme.ved chceme len jedno tak nech sa chytí.a to som uplne v pohode. 🙂

majca55
1. júl 2011

@ketere tak tých bolo až až.IUI nejdú robit mali by sme 3 až viac detí. 🙂 dnes ich už bolo 5 a do pondelka vraj ešte možno aj tri.takže zajtra pregnyl a potom naplánovat keksík 😲 tak jedno by mohlo sa ujať. 😉

ketere
1. júl 2011

@majca55 ty kokso🙂)) super, tak prajem pekný víkend 😀 😀 i keď plánovany keksik je na hovno, ale čo už nám iné zostáva ????? 😒

fomarik
1. júl 2011

@majca55 no toto!!! Toľko vajok!!!! Pre pána jájna ato si čím stimulovala? Že 5 vajok a ešte aké pekné veľkosti majú. tak len pekne keksíkovať o dušu, do strhania až do kolien... no tak to by bol čert v tom, aby sa z tohto nepodarilo babatenko!!!!! 😉 😉 Tak zlatík, len nám pekne keksíkuj !!!!!!!!! 😎 😎 😎

majca55
1. júl 2011

@ketere ved práve no čo už ale toľko detí naraz by som nechcela 😉 takže ešte mesiac počkáme,lebo toto isto zase nevinde ☹

majca55
1. júl 2011

@fomarik clostilbelgyt 3krát 1 tbl.aj v centre sa čudovali a povedal doki,že to by mi ani IUI nerobil 😉 tak uvidíme ved len jedno chceme tak z toľkej urody....

fomarik
1. júl 2011

@ketere som sa dobre zasmiala, že plánovaný sexík je na hovno 😀 😀 😀 😀 ... veru, aj u nás vop vacšine prípadov plánovaný sexík nevyšiel, bo sme boli pod takým tlakom, že to až nebolo možné. Ja som utekala z práce domov, mm s BB trielil domov..no úžas. A v noci nastavovať budík kvoli tomu, aby sme vykonali manufakturu . Bol to čisto výrobný proces 😖 , ale @majca55 to statočne zvládne!!! 😉

fomarik
1. júl 2011

@majca55 aj ja som stimulovala s takou dávkou a ledva som mala 1 vajko, tak som si sama od seba dávku zvýšila n a4x1 a až vtedy som mala tie tri vajka, z ktorých bola IUI uspešná. Možno to bolo preto, že si bola fakt v pohode a nestresovala si. 😉

majca55
1. júl 2011

@fomarik tiež si myslím predtým som stále čakala a testovala niekolko krát.teraz som tomu ani neverila.ale predtým som brala 2krát 1.ideme s manželom na týžden do Prahy takže pohodička tak by sa mohlo ujat že? 😲

walta
1. júl 2011

@zuzanka7834 ahojky, no ja idem stimulovat na IVF... UZ CAKAM, KEDY SA MI ROZBEHNE MRCHA A FURT LEN TAKY RUZOVY VYTOK... UZ DRUHY den a ide mi to na nervy uz!!! lebo musim sa rozkrvacat, az vtedy sa to rata za prvy den menstruacie, a na druhy den uz idem pichat.... ty uz pichas? a ty ides na IUI?

ketere
1. júl 2011

@fomarik no a nie je to tak??? Ja som po takom jednom plánovanom víkende prehlásila, že to už nemá so sexom nič spoločné... je to čiste výroba.... všetko je na hovno, keď musíš... vtedy nič nejde akoby malo, psychika si robí čo chce a pohlavné orgány tiež 😀 ...tú vetu - "dnes musíte, alebo prajem vám pekný večer, alebo choďte večer na rande" neznášam.... to už keď počujem, mi je zle ☹ ...no ale čo nám iné zostáva???

zambilka
1. júl 2011

@fomarik ahoj ja som len tak zo zvedavosti včera testovala večer nudila som sa 😅 a mala som pozit test to bolo 9 dní od pregnylu takže u mna tých 10 dní sedí 🙂 lebo včera som bola len 7 den od iui takže tehu to na 100 percent nemože byt 😀 😀

zambilka
1. júl 2011

@ketere ahoj mojka 😀 ako? 😉 aj ja mám skusenost z na hovno sexom hlavne ráno ked sa ani jednemu nechcelo ráno o 6 stej 😀

ketere
1. júl 2011

@zambilka zlato a prečo by to nemohlo byť tehu????? 😀 😀 😀 veď ak si mala nejaký extra citlivý testík...

zambilka
1. júl 2011

😀 ha ha ha to by bolo super embrio 😀 však zajtra testnem a stavím sa že už bude negatívny 😝 svinuš jeden 😉

ketere
1. júl 2011

@zambilka tak testni až v pondelok, to bude 12-ty deň, a to by mohlo byť už presnejšie.... či nevydržíš čakať??? ...dnes sa správe mojej kamoške narodilo bábätko... som šťastná, že sú obaja zdraví, ale aj som si poplakala, vzhľadom na moju/našu situáciu.... nemám dnes svoj deň... začínam pomaly depkačiť z toho všetkého... 😖 niekedy ma to už fakt nebaví...

zambilka
1. júl 2011

@ketere včera som si kupila 4 testy tak ma svrbela ruka musela som jeden ocikat 😅 lebo by som nebola zaspala 😅 a potom ma napadlo že som koza však ten pregnyl je ešte tam 🙂 ja viem mojka je to tažké, ale musíme dufat že aj mi sa dočkáme 😕 ja mám tiež okolo seba samé babetká až mi srdiečko zviera 😔 ale bojujem 😠

fomarik
1. júl 2011

@zambilka mojka, ale človek nikdy nevie. Čo ty vieš.... čo ak máš super-puper embryjko 😀 😀 😀 😎 😎

@majca55 no tak Praha to istí..... to bude čechúr ako vyšitý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 držím palčiskááá!!! 😎 😎 😎
@keter tak, tak...tie vety " prajem pekný večer a pod." i pripadali ako rana pod pás. Moj mm bol vždy taký spotený a nervný, že som na to nemala nervy ako som videla, ako sa snaží a proste to nešlo. 😠 😠 😠

fomarik
1. júl 2011

Tak ja si idem pozrieť Slnko, seno a erotiku 😀 😀 😀 a užívať si kotrmelce babulky 😉 Dievčatá, prajem vám pekný večer! 😎

zambilka
1. júl 2011

@fomarik alebo bol darca superman 😀 😀 🤐

alibabaa
1. júl 2011

@zambilka to by bolo straaasne super keby ti/vam to uz konecne vyslo 🙂

ketere
2. júl 2011

@fomarik niekedy sme sa cítili ako neschopáci ☹ ...som rada, že sme v tom neni sami... málokto o takýchto veciach hovorí 😖

ketere
2. júl 2011

@zambilka hej, buď bábätká alebo tehuľky..... vždy to rozdychávam... nie je to tým, že by som to tým ľudom nepriala, vždy sa tak pýtam, prečo práve ja/my... nikdy som neprišla na odpoveď , a asi ani neprídem... musíme sa stým zmieriť a bojovať ďalej 😒
....dnes budeš testikovať??? či necháš to na neskôr??? nehmatala si si krčok? aj podľa toho sa dá vraj zistiť, či sti tehu, údajne keď si tehu by mal byť tvrdý a nižšie položený....

ketere
2. júl 2011

@zubrienocka mojka a Ty ako??? ako sa cítime??? už máme polovicu čakania za sebou 😀 😀

tinasc
2. júl 2011

@majca55 mne robili iui aj keď som mala 5 vajok a nevydarilo sa aj tak...nemyslím si, že by si mala hneď 5 detí 😉 mohli by ti to iui urobiť 😉 nie vždy všetky vajká sú dobré 😉

zambilka
2. júl 2011

@ketere ahoj takže pregnyl nesklamal dnes ani duch 😅 a teraz už budem testovat len v utorok 🙂 snád sa tam niečo ukáže 🙂

majca55
2. júl 2011

@tinasc no a oni sa báli,lebo že mám ešte tak tri ktoré možu dorasť.ja už teda naozaj neviem. 😒 a zase čakať další mesiac hmhm...

zambilka
2. júl 2011

@alibabaa dakujem moja 🙂 ale neviem či naše snaženie je už na konci 😒 neviem prečo mám ten blbý pocit že to bude zas len ivf 😠

majca55
2. júl 2011

@zambilka tak tento pocit dobré poznám.ešteže sme také bojovnice a hned sa nevzdávame. 🙂 teraz neviem či som mala na to IUI tlačiť,alebo im veriť.hmhm...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre