IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
7. júl 2011

@fomarik 🙂 dakujem za povzbudenie 😉 som rada že sa tu vieme porozprávat baby mne to velmy pomáha 🙂

tinasc
7. júl 2011

@zambilka ahaaaa, a ty si mala pozitívny testík 🙂 tak sa tichučko teším s Tebou... ono kľudne môže byť, že jeden test ukáže // a druhý ešte nie... ale to neznamená že nie si tehotná... tak sa nestresuj, rapiclear možno by ukázal neskôr...

zambilka
7. júl 2011

@tinasc mojka ked je bábo ok tak ten vak dorastie 🙂 však prcek si ho pekne natiahne 😉 ako bude rást 🙂

tinasc
7. júl 2011

@zambilka no dúfam... hneď potom sme sa dobre ponatriasali v autobuse, neviem čo dnes ujo vodič mal potrebu po všetkých jamách chodiť, hádam som si precvičila aj brušné svalstvo 😀

zambilka
7. júl 2011

@tinasc ano moja mám jeden pozit mamatest a jeden rapid negat 😅 tak si možem vybrat 😝 😅 ale mamatest je najsuper test tak mu doverujem 🙂

tinasc
7. júl 2011

@zambilka ok môžeš mu dôverovať, však dúfam, že aj krv to potvrdí 🙂

zambilka
7. júl 2011

@gombicka ahoj mne pregnyl nepozmenil cyklus 🙂

ketere
7. júl 2011

@zambilka jéééééééj...rapid clear sú neni dobré!!!!!!!!! super, super, teším... samozrejme zajtra to bude 100%, ale veľmi veľmi držím palčeky...... 😀 😀 😀 😀

ketere
7. júl 2011

@kaaaty super, daj potom vedieť, ako si dopadla u Dr 🙂 .. ja som netestovala, bojím sa.... veĎ zajtra sa pravda ukáže..... 😒

zambilka
7. júl 2011

@ketere mojka aj ja ti držím palčeky 😀 😀 ja som testovala a tiež neviem načom som 😝 zajtra máme den pravdy 😕 😎

zubrienocka
7. júl 2011

@tinasc Hmmm...tak tomuto fakt nerozumiem... a ten pristup lekara... mal by Ti povedat vsetko a nie sa hrat na tajomneho... 😠

tinasc
7. júl 2011

@zubrienocka no čo už narobím 🙂

zambilka
7. júl 2011

@zubrienocka mojka ty až v pondelok budeš vediet vysledok 😅 ja v sobotu budem oslavovat 30 rokov tak som zvedavá aku budem mat naladu 😝 ale budeš testovat nie? 😉

fomarik
7. júl 2011

@tinasc Ved tak ako píšeš, o chviločku si v 11tt a vyšetrenia kde nič-tu nič. Ale vlastne mne prvé vyš. tiež robili až v 12tt, kým sa počkalo kým budeme za tým najhorším. Hlavné je, zamestnať si myseľ, tak nech dračica pekne vyvádza 😉 Len škoda, že si taká dezinformovaná, nikto nepovedal že je to dobre alebo zle.. si v takej neistote mojenko. No, radšej si ešte skvelu správičku nechajte v tajnosti 😉

fomarik
7. júl 2011

@ketere zlatko, a ty si netestovala? Co ak ste v tom spolu so @zambilkou 😀 😀 😀 😀 😀 ??? No ale ved zajtra uvidíš. Držím vám velmi palce!!!

fomarik
7. júl 2011

@tinasc a ked miminko rastie, neratsie s ním aj ten vak? A ešte som sa chcela opýtať, fazulka zodpovedá velkosti gestačného veku? Ja aj tak verím, že to bude dobré...a ked už budeš v 12tt budete to mocť povedať najbližším , a to už hádam aj bruško bude robiť kuk 😲 spod pupka 😉

zubrienocka
7. júl 2011

@zambilka Poklad,tak si ma nazhavila,ze som si bola kupit mamatest a testnem sa. Ale toto bude jediny vikend,ked sa budem modlit,aby ubehol...

zambilka
7. júl 2011

@zubrienocka fííha kedy sa testneš? 😀

tinasc
7. júl 2011

@fomarik hej hej, ešte si to veru necháme dlho pre seba... nepovedal mi ani či veľkosť zodpovedá gest. vaku, nič, len je tam živý plod... no neviem, nie som doktor, na internete som nič o tom nenašla...

zubrienocka
7. júl 2011

@zambilka No tak to netusim. Moj muz ma podpichuje, aby som sa hned a zaraz, nech sme si na istom... Len chlapi to inak beru. Bud sa odhodlam zajtra rano alebo v sobotu.

zubrienocka
7. júl 2011

@ketere Budem na Teba mysliet. By bola sranda, keby sa splnili moje predpovede, ze nam to vsetkym trom vyslo. 🙂 I ked sanca je asi 1:1000000000000000000000000000000000, ale stale mame nadej 🙂

zubrienocka
7. júl 2011

Baby, ako je to s tym utrom? Dostanem mrchu aj ked ho berem, alebo mi pride az ked ho vysadim? Po kolkych dnoch mozem ocakavat?

zambilka
7. júl 2011

@zubrienocka ked berieš utroš nedostaneš ms a po vysadení do 3 dní 🙂 a urob si test 😎 v mamateste su dve 😎

zubrienocka
7. júl 2011

@zambilka Musim vydrzat do rana, vtedy je to presnejsie 🙂

little_miracle
7. júl 2011

@zuzanka7834 no ja som mala kratky protokol, takze proveru som nebrala 😒
@fomarik OPU mam za sebou......z 3 folikov mame teda len 2 vajka, ale obidve su dobre 😅. Zajtra medzi 9-10 hod. mi bude volat embryologicka - ako sa im dari......jaaaaaaaaj babusky moje, nech sa len pekne delia tak ako maju 😲 😲

tinasc
7. júl 2011

@little_miracle nech sa len pekne delia a nech vydržia aby ti ich mohli obe šupnúť a boli z toho dve detičky 🙂

sijust
7. júl 2011

@tinasc ahoj...zazrela som MagneB6...tak trosku prispejem,aj ked nie som tehotna...je vyborny...uzivam,mala som nedostatok horcika,a to by si videla,co to dokaze s telom spravit...a kamaratka ho uzivala,ked bola tehotna...tak drzim palceky,aby bolo vsetko ok 🙂

tinasc
7. júl 2011

@sijust ok tak by som si ho mohla kúpiť snáď sa nemusím doktora pýtať 😉

ketere
7. júl 2011

@fomarik nie netestovala... vydržala som to🙂 ..ďakujem 😉

ketere
7. júl 2011

@zubrienocka Ďakujem, aj ja vám držím palčeky... urob test, som zvedavá 🙂 🙂 bo celý víkend tu nebudem, idem sa flákať bez PC, bez MT, bez akéjkoľvek techniky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre