IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
17. júl 2011

@aby taaak ti silno drzim palce, aby uroda bola skvela... a zajtra podaj spravicku, ako si dopadla 😉

dzuli08
18. júl 2011

@fomarik Tak ako sa cítiš? Už je všetko v poriadku, alebo ten hlien ťa ešte stále trápi?

ludinka
18. júl 2011

ahojte takze u mna to nevyslo 😢
dnes som 12 dn po IUI a test biely....co uz

ketere
18. júl 2011

@ludinka testy nie sú spoľahlivé.. čakaj až na krvičku...

ludinka
18. júl 2011

@ketere ahoj
no viem ze vynimocne sa mylia ale realne nepoznam nikoho komu na 12 den po IUI neukazalo // a boli tehu 🙄
takze naco si robit este nejake nadeje....utros este nevysadzujem az v stredu rano ked pojdem na krv

in131
18. júl 2011

@ludinka hore hlavu - ešte nieje nič stratené. Možno budu z toho ešte krásne II. Držím ti palčeky moc moc

ludinka
18. júl 2011

@in131 dakujem no bodaj by ste mali pravdu baby 🤐 ale ja uz s tym radsej nepocitam 😠

in131
18. júl 2011

@ludinka o to bude prekvapenie väčšie. Tfuj tfuj tfuj .... nech su tam o dva dni II

aby
18. júl 2011

@majca55 @tinasc musí byť, dík moc mňo ak som dobre rátala vajka tak ich je 5 😀 😀 😀
@walta dík mňo a daj vedieť ako ste na tom vy a povinnosť hladkať brušičko 😉 😀 😀 😀

alibabaa
18. júl 2011

@adikasala aj my sme sa takto rozhodli po 2 iui 🙂

fomarik
18. júl 2011

@dzuli08 no, ako sa to vezme. Zatiaľ sa vždy našlo minimálne špinenie, ale len na papieri po cikaní. Ževraj nemám robiť z toho vedu, pokiaľ to nie je jasno červená krv a nemám bolest. Takže ked už mm nie je somnou doma tak spím u rodičov, ved čo ak...... 😉 Hlavne, že babulku cítim, to am upokojuje. K termínu sme čím dalje bližšie a k skutčonému porodu ešte bližšie 😉 😉 😉 . Stále sa nejak toho porodu nebojím.... neviem prečo.

zuzancek22
18. júl 2011

@aby krása a kedy budeš mať punkciu

fomarik
18. júl 2011

@ludinka 12den je ešte mál. POčkaj si na krvičku a nestrácaj nádej do poslednej chvílky 😉

fomarik
18. júl 2011

@walta zlatík, na dnes držím palce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
18. júl 2011

@aby tak mojka, nech su vajká kvalitné ako hrom!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ludinka
18. júl 2011

@fomarik ahoj 🙂
a ty si kedy testovala po IUI?

fomarik
18. júl 2011

@ludinka ja som testovala na 13DPO, ale rapi clear mi vyšiel negatívny a Via test Baby test pozitívny s citlivostou 10. Bola to slabunká čiarka, ktorá sa objavila asi po 1 a pol hodinke. Na 14 DPO som šla na krv a hcg bolo 38

aby
18. júl 2011

@zuzancek22 tak to ešte neviem keď budú poobede volať čo a ako 😉

@fomarik kujem si zlatá 😉

zubrienocka
18. júl 2011

@ketere
@zambilka Ahojte dievcence, ako sa mate? Ja mam dnes trosku stres... Citim tlaky v mechury a v podbrusku a bojim sa, ci som nechytila zapal mocoveho mechura. Neviete, ci je to nebezpecne pre babo? ☹

ludinka
18. júl 2011

@fomarik fiiiha ja som myslela ze vacsinou uz by to malo byt jasne 😕 12 den po IUI ....
tak potom este nejaka sanca je mozno...ale ja uz sa citim ako by mala mrcha kazdu chvilu dojst a len ten utos jej btrani
ja som testovala s nejakym testom vomem secret baby ci ako sa vola a citlivost tiez pisali 10
chcela som kupit mama test tie su vraj celkom spolahlive ale nemali taky 😠
...inak obdivujem ta ze si taka kludna pred porodom dufam ze vsetko prebehne hladko 😉

fomarik
18. júl 2011

@ludinka najspolahlivejšia je aj tak len krvička..tam je koncentrácia oveľa vyšiia ko v moči. Takže aj ked by si mala daqjme tomu aj na 15DPO neg.test, krvička by mhla byť stále ešte pozitívna. Nechaj s aprekvapkať....niekedy motyka vystrelí 😉 o, áno som kludná, asi preto, že to pvažujem za fyziologickú súčasť v živote ženy...nie som ani prvá ani posledná. Ale uvidíme, ako budem hovoriť ked budeme mať po tom 😉

fomarik
18. júl 2011

@zubrienocka ja som mala taký zápal v 18tt a bábiku to nijako neohrozilo...ale nemusela som brať na to ani žiadne ATB tak možno preto...mne to prešlo same od seba. Pila som len jeden urologický čaj vyluhovaný v pol litry vody denne...tak mi to na pohotovosti prikázali.
Ale inak tie bolesti alebo pocity si kludne možeš zameniť aj s rozťahovaním maternice, nie? Ked si bábika rozširuje svoj apartmán 😉

zubrienocka
18. júl 2011

@fomarik Tajne dufam, ze sa ten moj betarik roztahuje 🙂

ludinka
18. júl 2011

@fomarik a chysta sa aj mm byt pri porode?

fomarik
18. júl 2011

@ludinka no áno chceli by sme obaja tam bol s nami 😉 😉 😉 ...ved je to zážitok ( alebo trauma 😉 ) na celý život. No ked budem mať cisarák, tak to asi nebude možné. Ukážu mu ju hned ako ju okupkajú a bude ju vidieť ešte skor ako ja 😉

ludinka
18. júl 2011

@fomarik jaj prepac ja som zabudla ze teba asi caka cisarsky 😒
ale myslim ze ked je mm aspon blizko ze to bude aj tak lahsie pre teba ako by mal byt len doma na telefone

fomarik
18. júl 2011

@ludinka Áno, veľmi chcem, aby bol tam ... aj mamina bude s ním čakať. Len už by som chcela vedieť presdný termín cisara, aby si mohol vybrať dovolenku.

ludinka
18. júl 2011

@fomarik ale snad mu nebudu robit v praci problemy v takejto situacii 😠
dost co ma clovek ine starosti este sa stresovat aj s tymto....ale tak je taka doba s tym nic nenarobime
moj mm ma problem sa pytat z roboty aj ked sme ideme na IUI 😒
nechce nejako hovorit o nasich problemoch a tak sa nanho skaredo pozeraju ze casto chyba

fomarik
18. júl 2011

@ludinka to bol problém aj unás...nikto za neho nechcel zobrať šichtu. Musel sa doprosovať ako taký nejaký ťuťko. No ale ked povedal, že kvoli čomu, tak mu vychádzali celkom v ustrety. No ked budeme vedieť termín, tak mu tu dovolenku daju, to viem určite..... len to potrebujeme vedieť skor, aby im šef vedel rozpísať služby. Chceli by sme, aby bol s nami doma aspon prvé 2 týždne

ludinka
18. júl 2011

@fomarik hmm jasne ked za neho musi niekto zaskakovat tak je to ine...ale moj mm nema taku robotu zeby musel ist niekto miesto neho a aj tak su neochotny mu to podpisat 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre