IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
19. júl 2011

A my zajtra smer Helios .. na prietoky. Som zvedavá kolko váži naša babula 😉 😉 😉 😉 len nech nie je tak teplo...lebo ma picne 😠

tinasc
19. júl 2011

@fomarik tak nech je všetko v poriadku 🙂

katy33
19. júl 2011

Ahojte babulky, takže tripple testik negativny 🙂 ...utz nam dnes nerobili , iba nas prehmatali a dr. povedala, že sme krasne podrastli, rano som sa škerila, ako sa ta hrčka na brušku zväčšuje 😀 ...môj ranny ritual, odokryt, stiahnut gate a šmirovat malinke 😀 😎
@walta Zlatko moje, velmi držim palčeky a gratulujem ku krasnym enbrijkam, myslim, že je jasne, že tentokrat sa fazulky budu u maminky držat o sto-dvesto, kraaaaaaasne - že 8-bunkove 😉 ..určite sa už nevedeli dočkat, kedy už budu u maminky v brušku a teraz sa tam krasne červičky zavrtavaju 🙂 Davajte na seba pozor 😉 😲 😲
@fomarik Slniečko, tak zajtra budete vidiet princezničku, ale už posledny krat cez obal 😀 ..o chviločku bude pri vas, božinku, ved je to tu už raz-dva 🙂 😉 Mojenko, chcem sa spytat, nevieš , ake si mala hodnoty z toho AFP testu? Ja som to teraz študovala 😕

tinasc
19. júl 2011

@katy33 tak super, že AFP dopadli dobre... zase si o kus kľudnejšia 🙂 a bruško pekne rastie, takže všetko je ako má byť... a ty už cítiš aj pohyby?

aby
19. júl 2011

@walta jj bola mali sme 7vajok ale po predĺženej kultivácii zostali len 2 schopné a nevišlo no čo už teraz už musí 😀 😀 😀 ja viem, že raz nám všetkým to víde 😉
@majca55 joj ešte moc negratuluj 😉
@fomarik joj držím prsty mňo nechceš ísť vo štvrtok by som ťa na živo videla 😀 😀 😀 😉

katy33
19. júl 2011

@tinasc cez vikend som po 1x - citila taky zvlaštne tahanie v brušku, a ked som sa na neho pozrela, mala som na nom obrovsku hrču 😀 ...malinky asi dovadzal, tak som priložila ruku a vtedy som pocitila, ako take bublinkovanie, ale odvtedy nič...ved aj to pride 🙂 A ty sa mi ako citiš, mojenko?

zambilka
19. júl 2011

@zubrienocka ahoj mojka tak ako ? mala žubrienka sa už ukazala? 😀

walta
19. júl 2011

@alibabaa moze byt, tak urcite vsetci lekari v centre su spicky, o tom ja nepochybujem

walta
19. júl 2011

@aby my sme si neali predlzenu kultivaciu, snad sa embryjka budu pekne vyvijat aj u mna... a drzime si palce navzajom 😉 😉 😉

walta
19. júl 2011

@katy33 ahojky katka... no, snad sa zahniezdia a budu pekne rast. To cakanie dva tyzdne na hcg test bude strasneeee. Manzel mi uz dopredu zakazal kupit si tehu test 🙂 🙂 🙂 , ze mam vydrzat do krvneho testu. Lenze ja uz spekulujem, ako sa testnut 😀 😀 😀

aby
19. júl 2011

@walta 😀 😀 😀 😉 😉 😉

walta
19. júl 2011

@fomarik zlatino, drzim palceky aj ja 🙂 🙂 🙂

fomarik
19. júl 2011

@katy33 veru, poslednýkrát cez obal bruška. Katuška moja, ja už nevládzem ani chodiť, iba sa hompáľam zo strany na stranu..ako sloník 😉 . Neskutočne bolia kríže a prevrátiť sa v posteli je pre mm doslova humoreskou 😠 . V piatok zase ideme na monitor srdiečka, teda už každý piatok až do porodu. Ja už to odpočítavam na dni a je ich skutočne mmmááááállliinkoooo 😎 .
Neviem ti povedať aku hodnotu AFP som mala,ale tiež to bolo negativuš 😉 Som rada, že tripple testíky su v poriadku. Inak ja tiež skor nevstanem z postele, pokým ma babula nekopne. A ty sleduješ, ako sa ti urobí hrčka? 😅 😅 😅 😅

zubrienocka
19. júl 2011

@fomarik
@zambilka
@ketere
Ahojte dievcata, ja uz mam po svojom prvom tehu usg 😀 . Zubrienocka ma 2,8 mm, zodpoveda 6 tt a je uhniezdena tam, kde ma byt 😵 . Srdiecko sme nevideli, 4.8. ideme na dalsi ultrazvuk,tak sa tesim 😀 😀 😀

zubrienocka
19. júl 2011

@fomarik ako si dopadla v Heliku? Prietoky su OK? Kolko uz vazi malicka? 😵

fomarik
19. júl 2011

@aby anjelik, tak ty ideš vo štvrtok???? Juj, aká škoda. Povodne sme mali ísť v piatok, ale mm nemože z práce. No škoda mojenko, tehu virusiská by sa ti zišli. Ale posielam ti aj tak, z celého srdca TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

zubrienocka
19. júl 2011

@ketere Tehu priznaky nemam ziadne. Akurat dnes som sa pytala lekara, ci je to normalne a povedal mi,ze mozem byt stastna 🙂. Brusko ma dnes uz neboli. Aj som sa zabudla na to opytat 😅 . Ale furt ho mam ako balon. Manzel sa mi smeje, ze darmo chcem utajit,ze som tehu, ked to hned kazdy vie, ked sa mi pozrie na brusko 😀 😀 😀. Asi by som lieciky neskusala, ale tiez sa spoliehala na cajiky, cesnak a kopec ovocia. Drzkaj sa a liec sa nam 🙂

zambilka
19. júl 2011

@zubrienocka supeeer 😀 😀 ja nemám dobré správy moje hcg klesá kedže dnes som si urobila test a je už len slabunká čiaročka 😠 takže v piatok tam dr nič nenajde 😒 😒 😔 dufam že to odíde samo a nebudem musiet ist na kyret 😒 tušila som že to nízke hcg na začiatku nebolo dobré znamenie 😔

zubrienocka
19. júl 2011

@zambilka Naozaj? Ja dufam,ze je to len "nevydarena seria testu" a vsetko bude OK. Uz ked sme spolu zacali, tak musime spolu aj dobojovat. 😀 V piatok mas narodeninky, tak dufam,ze budu plne radosti 😵 😵 😵

fomarik
19. júl 2011

@zubrienocka až zajtra ideme 😉 mojenko.

fomarik
19. júl 2011

@zubrienocka Jééééj,videla si tvoju zubrienočku 😀 😀 😀 😀 😀 . Huráááá... aje tam, kde má byť. Teším sa veľmi.

fomarik
19. júl 2011

@zambilka a bola si na krvičke,ked vieš ze hcg klesá? ☹

zambilka
19. júl 2011

@zubrienocka mojka aj ja čakam ešte na zázrak 🙂

fomarik
19. júl 2011

@walta ešte chvilinku vydrž zlatinko..... i ked, mna by to určite tiež lákalo 😉 neboj, všetučko je v poriadku 😵 a embryjka sa pekne zabývali. 😅

zambilka
19. júl 2011

@fomarik mojka kupila som si ešte tehu testík koli tomu že som trocha krvacala a špinila a je tam uplne len tienik a to bol v piatok ešte krásne pozitívny tá istá značka tak mi manžel utekal kupit ešte jeden že čo ked bol pokazený 😒 ale žial nie aj druhý len tienik takže hcg kleslo 😔 ešte sa može stat zazrak v piatok ? no neviem 😢

walta
19. júl 2011

@fomarik zatial sa citim dobre, nic mi nie je, tak snad je aj "v domceku" vsetko v poriadku 🙂

fomarik
19. júl 2011

@zambilka Zázraky sa deju!!!! Uvidiš v piatok. Prihovorím sa anjelikom, aby fazulka bola u maminky v brušinku 😉

fomarik
19. júl 2011

@walta co sme tehu v tejto téme, ani jednej z nás nič na zač. tehu nič nebolo... sme bezpríznakové. To preto,lebo sme tužobne očakávali na naše babatenká 😲 😲 😲 😲

zambilka
19. júl 2011

@fomarik dakujem mojka aj ja dohovaram fazulke nech pekne rastie a nech ma neopušta 🙂

aby
19. júl 2011

@fomarik jj a uvidí sa kedy bude odber, jééééé ďakujem za vírusiky bublinka 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre