IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
28. júl 2011

@petuska123 ani nič, ideme na dovolenku a ak sa neotehotniem dokonca augusta normálne tak cca 29-30 august začínam s pichaním injekcii, a vy čo?

ursula5
28. júl 2011

@apolenka6 jej tak som rada, že Ti vrátili toľko peňazí 🙂 Oplatilo sa požiadať si o vrátenie 😀. Dnes uvidíme ako nám dopadne prvý pohovor a dohodneme sa na termínoch a ja si vyberiem tie inekcie, ktorých sa asi najviac bojím 🙂 budem sa na to pripravovať psychicky na dovolenke. 😀

si31si
28. júl 2011

ahojte
baby a aké injekcie si vyberáte sú aj neaké lepšie?

petuska123
28. júl 2011

@zuzancek22 my sme uz boli na dovolo. v auguste ideme na genetiky a vcera som bola na krvy idu este pozriet hormon amh vysledky az o 3 tyzdne

zuzancek22
28. júl 2011

@petuska123 a čo potom?

petuska123
28. júl 2011

@zuzancek22 potom dalsie kolo.asi dakedy v septembry.

zuzancek22
28. júl 2011

@petuska123 no toto, tak to ti určite víde, lebo v september je ten pravý 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tinasc
28. júl 2011

@petuska123 tak dúfam, že bude všetko v poriadku a čoskoro sa znova pustíte do toho... a určite sa zadarí 🙂

fomarik
28. júl 2011

@petuska123 ahoj naše milované zlato. Som rada, že si nás prišla kuk 😉 . tak, vydovolenkovaná? Takže v septembri sa púšťate do boja? TEraz si oddýchnutá a do septembra naberieš ešte veľa pozitívnej energie. 😀

aby
28. júl 2011

@katy33 je to mrcha ktorá sa rozpína ☹ bolí to jak šľak. Už ani nevládzem aj som si dneska pobučala kôli vajkám , čo som komu urobila 😢
@walta no moja ale pekne tomu ver a prestaň hádzať flintu do žita 😉
@tinasc no teda ohromný doktor chod za tým čo ho zastupuje 😉 mňa bolí aj vyčúrať ☹
@apolenka6 no neviem neviem ☹
Dneska keď som volala na to ako sa majú naše potvorky, no vypadá to blede 😢 idem spať všetko ma bolí 😒

adikasala
28. júl 2011

@fomarik ahojky uz to musis nejako vydrzat tych par dni 😉

fomarik
28. júl 2011

takže opäť odchádzam do "vzdychárne" k rodičom. vrátim sa až zajtra , ked bude mm domka. Pekný dník vám všetkým prajem. 🙂

fomarik
28. júl 2011

@adikasala vydržím, vydržím...ked som vydržala doteraz...vydržím až do konca. Ved čo iné mi ostáva? 😉

adikasala
28. júl 2011

@apolenka6 to je jedno kde pojdete hlavne je ze sa niekam ide kde je more a slnko vid na slovensko slnko ani nepachne toto leto 😒

janula123
28. júl 2011

Ahojte, tak ja som dnes začala s Clostilom, tak uvidíme. Či bude alebo nebude tento cyklus IUI.

adikasala
28. júl 2011

@fomarik ja verim ze to bude maximalne do 8 augusta nejako to citim vydrz..... 🙂 🙂 🙂 jaj to musi byt krasny pocit cakat na ten moment najkrajsi na svete!!! 🙂 🙂

adikasala
28. júl 2011

@aby ahoj musis verit ze to bude ok!!!!kedy bude vklad?

adikasala
28. júl 2011

@katy33 katuska no co tolko roboty teraz mas? ked sa mas setrit!!!!a potom ti davidko vystraja v brusku,no este len potom ked uz bude svami bude vystrajat uvidis 🙂 🙂 🙂 kedy ides na sono kde ti konecne povedia ci to bude davidko alebo davidka 🙂 🙂 ?

ursula5
28. júl 2011

@apolenka6 tak si pekne uži dovolenku, hlavne si oddýchni a načerpaj nové sily 😉 ja čakám na dorazenie menštruacie a ideme na to cez dovolenku budem už užívať Proveru potom začínam pichať ☹ a okolo 6.9. budem už stimulovať na PNke. Ešte že mám info z tohto fóra aspoň som na koordinátorku nečumela ako pako 😀 vyskúšala som si inekcie do takej bábiky a asi si predstavím nepriateľa, aby som si ich pichla 🙂

walta
28. júl 2011

@aby ahoj, nehadzem flintu do zita, len.... uz ma dnes pokusalo kupit si tehu test- odolala som, nekupila, ale ti poviem, cele telo ma boli, ked sa nadychnem, vnutro ma zaboli ze az, podbrusko boli jak slak. No bud som tehu, alebo pride taka mrcha, ze vykrvacam 😀 😀 😀

tinasc
28. júl 2011

@aby nikto ho nezastupuje... tuto u nás na dedine je to hrozné... takže... ale bolesti už nemám také hrozné, bola som aj na kontrole ma doktor pozeral v centre, takže som v poriadku, len sa to musí dať do poriadku...
pekne si oddýchni, nech ani Teba už nič nebolí... a s tvojimi vajkami to vyzerá blede?

tinasc
28. júl 2011

@walta verím že si tehu 🙂

apolenka6
28. júl 2011

@ursula5 tak už máte konzultáciu za sebou 😉 aj pichanie do vúdu bábiky (neviem ako sa to píše 😀 ) no ja som úplne ako" pako" ohľadom IVF ,ale to pre to ,že sa o to nezaujímam 😕 verím,že to nebude treba 😝
Dík za prianie aj vy si užite dovolenku ...inak ked som sa bola pýtať na sociál.poisť.o ten preplatok tak mi tam povedala ,že tam mám 10eur 😨 😨 a ja ,že len?!? 😒 spýtala sa mi čo ho chcem vrátiť ja že áno ved aj to sú peniaze ..a čuduj sa svete zrazu 😕 72eur mi prišlo ,no to som teda čumela 😵

apolenka6
28. júl 2011

@petuska123 zlatko som rada ,že si sem znovu prišla ..tešíím sa ved bojovať musíme aj ked už niekedy sily dochádzajú 😖 držím palce

apolenka6
28. júl 2011

No dievčatá dovolenka kúpená a 2.8 odlet Egypt 😵 😵 😵

apolenka6
28. júl 2011

@adikasala veru Adka tu na Slovesku sa to na leto vôbec nepodobá 😒 tak my teda sme kúpili už zájazd do Egyptu ako som ti spomínala ,vyskúšame ako bude možno nás črevné problémy ,len líznu 😝 v to pevne verím tak 2.8 fujááázd preč na dovolenku 😵

dzuli08
28. júl 2011

@ursula5 @apolenka Baby o akých preplatkoch z DNP to píšete? Ja si ho tiež platím, tak poprosím nejaké info 😀 😀

ursula5
29. júl 2011

@dzuli08 preplatok Ti vznikne pokiaľ platíš z viac ako 1116,72€. Nám vzniká preto lebo určitú časť platí zamestnávateľ a určitú si platíme dobrovoľne, keďže sa nedá predpokladať presne koľko platí zamestnávateľ určili sme si nejaký vymeriavací základ na dobrovoľné poistenie. Ak spočítaš mesačne sumy vymeriavacích základov a presahujú Ti najvyšší vymeriavací základ 1116,75 tak Ti vznikne preplatok na poistnom o ktorý sa dá požiadať raz ročne po odoslaní poistného za december teda najlepšie niekdy vo februári.

ursula5
29. júl 2011

@apolenka6 peknú dovolenku užite si teplo 🙂

ursula5
29. júl 2011

@apolenka6 hej aj pichanie do woodu bábiky mám za sebou a manželovi som povedala, že si budem predstavovať ako pichám do nepriateľa 🙂 prepichla som aj bábiku a skoro som si tu dávku strekla do prsta 😀 tak držím palce až to výjde bez IVF, nám to nehrozí takže začíname, ešte som v kľude ale keď príde na pichanie tak neviem čo urobím ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre