IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
24. sep 2011

@pici KUK, pupik na scene 😀

alibabaa
24. sep 2011

@katy33 a kde je? ja ho nevidiiiim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alibabaa
24. sep 2011

@katy33 aaaaa mam ta 🙂 krasne nam rastiete 🙂

katy33
24. sep 2011

@alibabaa Veru, mojenko, sme ako take kinderko 😀 Už sa tešim, ked nam ty pofotiš bruško 😉

sijust
24. sep 2011

@pici ja sa ani nestiham spamatat,ze co sa okolo mna deje,ale tesim sa.... 🙂 na druhej strasne uz zas rozmyslam nad tym,ze ked sa mi tolko tych vajok robi,aby som nemala ten HSS...co?ci?sibe mi? 😀

sijust
24. sep 2011

@katy33 milacik si krasna maminka...krasne pazuriky,brusko,ciciky...vsetko 😀 a malinka je bozska 😔

alibabaa
24. sep 2011

@sijust nemaluj certa na stenu !!! 🙂 tvoria sa uzasne, budem rada ked budem mat aj len polovociu z toho co ty...
pri iui-ckach som mala 1-2 vajka a raz 4.. ☹ hlavne mysli pozitivne 🙂

sijust
24. sep 2011

@hope2011 zlaticko,asi ano...ak mi budu tie vajka takto rast,tak asi uz skoro bude punkcia...o vsetkom ta budem informovat...a si predstav,ze dnes mi uz Petko konecne pichol injekciu,vies ako sa tesil?takto 😀

sijust
24. sep 2011

@alibabaa nebojkaj,clostyl je nic protim tomuto,bude vajok ako maku,ako maku 😀 a ty mas gonal,to sa ti bude bez problemov pichat...ked budes pit vela vody,da sa to bez preblemov zvladnut,len ma stve,ze mi niekto z ri*i vrtulu vybral 😀 uz nemam tolko energie 😖

alibabaa
24. sep 2011

@sijust joooj, a to pitie je pre mna dalsi goool. pichat. no dobre, nejako to zvladnem, ale pit tak vela? ked ja nie som schopna za cely den vypit ani 1,5 L ??
bojim sa hlavne luverisu a dipherelinu.. ten gonal je pero.. tak to by nejako zvladnem... ale ihly brr.

pici
24. sep 2011

@sijust OHSS nie je len podla poctu vajicok... ja som mala 16 a nemala som ho, su baby co mali polovicu a mali ho.. a so mnou bola kocka co mala 25 a nemala... vela pit vela vela... ale ani to nie je zaruka.. ked ho nahodou schytas, rozchodis, a s vkladom sa pocka...
@alibabaa mozes chodit ku mne, diphereline ti pichnem :D

alibabaa
24. sep 2011

@pici mile... dakujem, len si dalej ako GF ☹ ale ja nejaku obet uz najdem 😉

tinka9075
24. sep 2011

@majca55 držím palce aby krvička bola pozitivna 🙂

majca55
24. sep 2011

@tinka9075 dakujem 😉 😉

tinka9075
24. sep 2011

@majca55 v pondelok napíš budem na teba mysliet 🙂

majca55
24. sep 2011

@tinka9075 jasne napíšem 🙂 🙂 dakujem

tinasc
24. sep 2011

@katy33 no pekné brušino máte, Vikinka rastie o stosedem 🙂 páni fakt to uteká, čochvíľa bude medzi vami 🙂 aj ja som mala takého valibuka neboj ona to všetko vybehá... a aj ty 😀 ako budeš za ňou behať 🙂

tinasc
24. sep 2011

@alibabaa neboj sa ty nič pichania ani to neucítiš... a nakoniec budeš chodiť potom každý druhý deň na kontroly, tak ťa sestrička pichne 🙂

tinasc
24. sep 2011

@alibabaa však tuším si spomínala že bývaš tam niekde okolo, však by si mohla aj každý deň skočiť dať si pichnúť... a na víkend nájdeš nejakú obeť, ak ti vyjde kontrola v sobotu, tak sestrička pichne 😉

tinka9075
24. sep 2011

@majca55 ja idem v utorok na sono a ked budú dobré foliky tak iui už sa teším 🙂

alibabaa
24. sep 2011

@tinasc hej, byvam co by kamenom dohodil... a aj pohotovost nemam daleko.. nastastie klop klop.. ale aj tak,... som taka mala padavka.. 4x budem dotento kym budem cakat, aby mi to pichli...

adikasala
24. sep 2011

@katy33 katuska aku krasnu kocku mate 🙂 🙂 vydela som na fotockach aj brusko mas prenadherne.....tesim sa stebou ze ti je uz lepsie,ale neprehanaj to,aby....posielam krasny bostek vikinke 😲

adikasala
24. sep 2011

@zuzanka 7834 zuzi prepac napisala som ti dnes rano prispevok len som ho zle oznacila najdi so ho na str.663 dakujem,,,,, 🙂 🙂

adikasala
24. sep 2011

@apolenka6 ahojky ako sa mi mavas mgdi knizka docitana? 🙂 pozitivne naladena?vydim ze ta nitricka laka ja ja by som isla hned len to mam daleko 1000km,ked sa tam niekedy vratis pozdrav mi to tam,ja sa tam mozno ukazem na vianoce,podla okolnosti samozrejme 🙂

majca55
24. sep 2011

@tinka9075 tak držím palce a hned mi napíš 😲 😲 takže možno vo štvrtok bude IUI 😲

fomarik
24. sep 2011

@katy33 jasné že sa podiela komplet na všetkom. Kŕmi ju, prebaluje, kupe, dáva liečiky, k lekárke s nami chodí. Proste servis ako má byť. Vždy, ked je doma, výsostne mliečko zarába on, ja sa ani dotknuť fľaše nemožem.
Co s atýka tej odsávačky, jednpoznačne odporučam elektricku, bo z tej manuálnej ťa šľak trafí na druhý den. A zaberie to mnoho času, kým odsaješ pár ml. A ešte k tomu prídeš o ruky. my sme odsávali obaja, a boleli nás tak ruky že až. Krče sme dostávalai... no koniec. Vecičky už nosí od tej 62-68. Ale ked sa narodila, tak tá 56 jej bola...ale asi prvé 2 týždne. postupne vyradujem vecičky, ktoré už vobec neoblečie...už sme vyradili jednu velku igelitku a zistilis me, že úúplne zbytočne sme nakuúpili tolko malých vecičiek. Vacsinu z nich nestihla mať ani oblečené....škoda.
A s tým spánkom som to asi poriekla. Dnes nebuva bvobec. už je hore od 12.00 a stále plače na retu. Už sme ju okupkali, vykakali sme sa, napapkali, odsali soplík, pomasírovali brušinko,polubili, uspávanky jej hrali.....a nič.....plače, plače, plače 😢 😢 😢

dzuli08
24. sep 2011

@apolenka6 @pici @fomarik @zuzanka 7834 Ahojte babenky, tak pravda je taká, že sa mi to kráti. Vo fotoblogu mi vypisuje, že už len 18 dní a mrznem :D. Tie pocity ani neviem opísať. Je to také zvláštne, ale budem určite rada, keď to budem mať za sebou. Ped týždňom mi akurát kamarátka porodila a keď som ju teraz videla bielu ako stenu a úplne zoslabnutú, tak sa fakt troška toho pôrodu bojím. V pondelok si ešte kuknem filmík The Secret a pozitívnou náladou to doklepeme do šťastného konca :D
Ale dnes som fakt smutná. Boli sme u našich aj s našim psíkom, pustili sme ho troška pobehať a stratil sa nám. Nikdy som neverila, že sa tak namotám na jedného nezbedného a neposlušného psíka (bígla). Už 2 hodiny mi je do revu, o tomto čase som mu vždy dávala žrať a búda prázdna. Stále našim vyvolávam či sa nenašiel a mm jazdí autom po všetkých uliciach a hľadá ho, no nič. Asi si ho niekto zavrel do dvora a my sme o neho prišli. Neviem ako to rozdýcham.

pici
24. sep 2011

@dzuli08 zlatko neplac.. urcite ho niekto vzal domov lebo je tma a hafko aby sa netulal.. a zajtra vam ho niekto prinesie... neboj...

apolenka6
24. sep 2011

@adikasala Ahojky Adka ! áno kniha je už prečítaná...a ja som pozitívne naladená,teda sa snažím 😕 a čakám čo bude 🙄 😀 Jasné rada ti to doma pozdravím 😉 ked tam pôjdem najbližšie ,ale to bude raz-dva ..ked si chcem niečo kúpiť tak ideme k vám..ja som aj tak celé dni v robote v obchode strčená a nemám si kedy niečo kúpiť ,tak ideme v sobotu poobede ked je tam do večera otvorené 😝

tinasc
24. sep 2011

@alibabaa ale veď to ani cítiť nie je, čo sa bojíš, všetko zvládneš 🙂 a pohotovosť máš kde ak sa smiem spýtať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre