IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
30. nov 2010

@jankaknm skus ist obvodáčke.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
30. nov 2010

@jankaknm budeme ti silno držať pršteky

little_miracle
30. nov 2010

@apolenka6 podľa mňa to s tými 2 vajkami myslel doki tak, že max. 2 vajká, ale nie je to povinné....stačí aj 1. Je to preto, aby zabránili viacplodovej gravidite......

little_miracle
30. nov 2010

@yasminne určite zostaň doma........ja som bola PN celý cyklus, až do tehu-testu. Ale po IUI - tie 2 týždne boli krásne - myslieť si že mám fazuľku.......
Manžel mi hladkal bruško, prihováral sa................už sa teším na ďalší "pokus".

little_miracle
30. nov 2010

@jankaknm si naša nádej!!!!!!!!!!! Odpáľ to tu, nech sa "nakazíme". Držím silno palčeky !!!!!!!!!!!!!!!!

petuska123
1. dec 2010

ahojte baby 😉

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aby
1. dec 2010

@katy33 hoj ale akási som smutná aj s toho, že sa nikomu ešte nezadarilo ☹
No dneska som sa zobudila o druhej a už som nezaspala a celodenka v robote ohromné 😒 no ešte idem o piatej do pol deviatej. Metelica je vonku krásna . No zobudila som sa na to, že ma začal pichať vaječník a nemvaječník no nemám nejaký dobrý pocit no budúci týždeň v stredu idem na krv to budem mať 30DC no som zvedavá aj na tú žiadosť či ju náhodou už neschvÁlili aby sme mohli začať s IVF 😅
Akosi v robote na to zabúdam ešte že tak inak by ma švihlo 😉

yasminne
1. dec 2010

ahojte 😀
@little_miracle no uz som si to vybavila s pani domacou ze po IUI idem oddychovat 😀 vzala to v poho ale nejaku tu poznamku si neodpustila...no ale hlavne ze sme sa ako tak zhodli ze treba urobit maximum...
no mame za sebou prvu injekciu 😀 ...jaj to ste mali vidiet ten humbuk u nas vecer ked som sa dovali z prace a nahnala manzela, aby mi to rychlo pichol...obaja sme sa toho totiz bali on pichania ja zase ze ihla do brucha...no a ja som nic necitila a on mi prekvapene povedal, ze to slo ako do masla 😀 😀 😀 tak sme to zvladli. No a teraz mame o vzruso postarane na dalsich min 6 vecerov 😀 . V pondelok po krvi a sono, budem zase mudrejsia, ze ako sme na tom a co dalej.
@jankaknm nesledujes sa az prilis??? ked mavas taky dlhy cyklus viem ake to je ja ho tiez mavam 30 dnovy a tie posledne dni sa premaham aby som sa tolko nesledovala a nemyslela na mrchu a podobne...tak vydrz zabav sa ako vies s partnerom si vzdy naplanujte nieco spolocne...a vydrz este par dni ked nepride tak utekaj k lekarke 😉 Drzim palciska!!! Myslim ze vsetky to tu uz potrebujem poriadne nakopnut!

apolenka6
1. dec 2010

Ahojte babulky!dnes som bola na opakované sono 13DC a?mám len 1 vajko 😒 20mm sliznicu 10 tak že sa IUI nekoná 😠 ale? bol tam dr.Galo a nám povedal,že na prirodzené snaženie nám 1vajko stačí tak mi pichol pregnyl a 2dni sa máme posnažiť 🙂 😕 inak povedal ,že je zbytočné robiť IUI pri 1 vajku úspešnosť prirovnal k prirodzenému otehotneniu.Som rada,že nám to povedal a nemusela som vyhodiť zbytočne peniažky.Nechápem dr.krajkoviča prečo mi robil IUI pri 1 vajku ? 😕 inak mám užívať od soboty 14dní utrogestan ak by sa nám náhodou zadarilo 😵 a potom si mám spraviť TT a ked nie tak mi zvýšil dávku na 3x1 asi tak sa veci majú.Dr povedal každý cyklus je inakší tak verím,že na budúce tam tie 2 vaja budu a možno...? 😲 😵 😵 😵 snívam 😲 😲 😲

apolenka6
1. dec 2010

@fomarik A ty čo moja?ako si dopadla dúfam,že lepšie ako ja 😉 daj nám vedieť som zvedavá

yasminne
1. dec 2010

@apolenka6 tak super budeme snivat s Tebou a nieco vysnivame neboooj 🙂

zuzancek22
2. dec 2010

ahojte babenky, takže mna dnes čaká konzultácia v centre, uvidíme ako to tam všetko dopadne, nesiem všetky správy z operácii a výsledky čo mi doteraz robili. chceme aby nám hneď vypísali žiadosť na ivf. takže poobede vás budem informovať ako sme dopadli

apolenka6
2. dec 2010

@zuzancek22 držím palce Zuzanček !nech vám to dobre dopadne 😉

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
2. dec 2010

ahojte, takže dnes som bola v centre, dr. bola velmi zlatá, ale mam jeden problém este zajtra idem na cytologiu a ak nebude zase dobrá tak idem na operáciu-konzácia krčku. a dr. mi povedala že potom tehotnosť odložiť tak cca na 1/2 roka lebo potom bude krčok oslabený a tak by neudržal plod, takže žiadosť odošle až potom, no proste k sa darí tak sa darí, a este sme včera popravili aj obidve naše autá, najskor mojho drahého, a potom večer aj moje čelné sklo neskončilo dobre, no nič od nového roku začíname nanovo, ale ivf pripadá ak bude všetko ok až tak február, marec

little_miracle
2. dec 2010

@zuzancek22 juuuuuuj moja držím palčeky nech to aspoň zajtra dobre dopadne !!! A čo ste to vyvádzali s autami?

fomarik
2. dec 2010

ahojte! Píšem vám velmi narýchlo. včera sme boli v heliose, máme 3 vajká. Včera večer bol pichnutý pregnyla zajtra o 9.30 IUI. Ale mám taký pocit, že jedno vajko na pravej strane prasklo dnes poobede a snažilkovanie nám už zakázali, tak neviem, či to poistit alebo nie. Inak my sme včera zapadli v snehovej kolone pod Strečnom,. Nedostali sme sa ani domov, Takže sme od včera na Kysuciach- na návšteve. Snád zajtra už budú cesty lepšie. ja sa ozvem zajtra a popíšem viac, teraz mám obmedzené podmienky. Pa!

little_miracle
2. dec 2010

@fomarik si naša ďalšia nádej!!! Asi zajtra zruším všetky termíny, aby som ti mohla držať palčeky!!!!!!!!!!!!!! Veľmi dúfam že sa to konečne podaríííííííííííííí 😉

apolenka6
2. dec 2010

@fomarik aspom jedna dobrá správa tak ti držím silno palce ptfuj,ptfuj,ptfuj 😉 tak máte takú neočakávanú dovolenku!? 🙂 šťastnú cestu!!!!!

apolenka6
2. dec 2010

@zuzancek22 😒 ked sa darí tak sa darí do toho marca to ubehne a ja jáááj neboj všetko dobre dopadne 😉 uvidíš

apolenka6
2. dec 2010

no a je to! práve sme sa snažili zasadiť semienko lásky 😀 tak veríme,že o 2 týžne budú// na teste 😕 😕 ani som neni moc naivná?že?ale musíme ísť dalej a si veriť ved ten pocit matky chceme zažiť a to stojí za tú námahu a musíme pre to spraviť maximum......

katy33
2. dec 2010

@apolenka6 Zlatinko, aj jedno vajko je super-určite lepšie ako žiadne...takže teraz je naordinovane keksikovanie o sto-dvesto 😀 Držkam palčeky, aby ste dobre zasadili 😎 😉

katy33
2. dec 2010

@zuzancek22 Ničoho sa ty len neboj, ani na to nemysli, že by mala byt cytologia zla 😠 Musi byt vporiadku a hotovo....Novy rok nam predsa musi začat uuuuspešne 😉
@fomarik Juuuj, mojenko, to je fantastikuš 🙂 ...tri vajuska..musiš nas to naučit, ako na to 😅 Držkam zajtra silno moc palčeeky, aby bezbolestne zaviedli potvorky na miesto určenia 😀 😝

apolenka6
3. dec 2010

dobre ráno!joooj strašne ma začal bolieť bok na pravej strane ked si sadám,alebo pri chôdzi pekná bolesť to je asi ovulka 😕 aj u vás to tak prebieha?mužík sa smeje a že mi spraví IVU 😀 to je jeho nová skratka a náhrada IUI.....tak pekný deň prajem 😉

apolenka6
3. dec 2010

@katy33 to určite ja sa teším aj z toho 1 jaja horšie by bolo ani jedno tak som spokojná a ani ma moc netrápi,že IUI nebolo čo som si myslela,že ma to bude trápiť.A ty ako?už máš mrchu?potom ideš na sono do MT ak sa nemýlim 😕 krabice ti inak odkladám,len si musíš prísť vybrať 😀 😀

petuska123
3. dec 2010

bre rano....baby...tak daktorym sa blizi IUI tak drzim palce...nam neviíem kedy to vyda..asi az v novom roku..bleeeeeeee

zuzancek22
3. dec 2010

@little_miracle
@fomarik
@apolenka6
@katy33 takže dnes som bola na cytologií u svojho doktora, a ten mi povedal že ak cytologia bude ylá hneď po novom roku mi urobi konizáciu krčka ale potom sa snažilkovanie a ivf musí odložiť na 1/2 roka ☹ lebo že krčok bude oslabený a tak ak nechcem potom 9 mesiacov ležať v nemocnici, tak budem musieť čakať, a hlavne nebudem si nič nahovárať, tu cytologiu mám zlu už 2 roky, tak asi zmena sa nebude konať.

zuzancek22
3. dec 2010

@jankaknm no čo ako mrška dufam nedorazila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre