IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
16. dec 2010

dievčatá, ja som si robila test....ja som mala priam vriace prsia...... ja som našla slabé //..... ešte sa nejdem vopred tešiť, uvidíme predsa zajtra. Mmskou som foto poslala aj manželovi do práce a videl ju tam aj on!!!!! Hned som utekala do lekárne a kúpila si další tets, ale tam už nebolo vidieť nič 😠 😢 ... tak neviem, čo z toho bude. Hovorím, ešte sa to môže všelijako zvrtnúť.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fomarik
16. dec 2010

@jankaknm Som 29DC a 13 DPO. Ja naozaj neviem čo si mám o tom myslieť. Som zmätená.

strelicia
16. dec 2010

@fomarik jeeeeeeej drzim silno palce, zeby prva dobra sprava po dlhokanskej dobe v tomto fore? 🙂 musi to vyyyyjst.

fomarik
16. dec 2010

@strelicia No, neviem, bolesti mám , to je pravda. joj, som nahnevaná sama na seba, že som testla, teraz nebudem ani spať...som taká nervná a nepokojná. No, asi by som sa mala tešiť, ale skutočne sa tešiť budem, až ked mi to potvrdí aj krv. Mordujem sa s odfotením toho testu, ale ja antitalent neviem nastaviť foťák aby dobre ostro fotil. Dala by som foto do albumu.

zuzancek22
16. dec 2010

@fomarik juj moja bolo by to strááášne skvelé keby si to tu takto pred vianocami odpálila,dnes ti gratulovať ešte nebudem, ale zajtra budem ocakávať tvoju super správu. 😀 mna dnes príšerne bolí lavý vaječník, 😠 cítim také pálenie a ked si kýchnem, alebo zakašlem tak to boli, a začala som aj špiniť, takže asi riadna cysta, idem zavolať môjmu dokimu, či náhodou by ma dnes nezobral. ale nič dobré to určite nebude, lebo menzes mam dostať tak za 10 dni.

fomarik
16. dec 2010

a prečo ten druhý test nebol paličkový???? 😔 Oba boli s citlivosťou 10. ten pozitívny je Via test Baby test a ten bekaný bezpaličkovy bol Rapiclear

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fomarik
16. dec 2010

@zuzancek22 presne to som cítila aj ja..také pálenie a bolesť. Radšej chod k dokymu a daj nám vedieť, čo sa v tebe vyparatilo 😉

fomarik
16. dec 2010

@jankaknm tak bolí ma brucho ako pred mrchou a tie prsia...sú doslova také horúce. Môj cyklus je kadejaký, podľa toho kedy vysadím utroš a momentálne ho ešte stále beriem. Ok, idem myslieť pozitívne, niečo dobré si urobím na večeru a budem sa utešovať, že to vyšlo.

apolenka6
16. dec 2010

@fomarik ako čítam ty máš príznaky aj bol.prsia a vaječníky.Ja zajtra beriem naposledy utroš a od včera ma pichalo v maternici a dneska počas dňa ako ked už mám mrchu myslím si že už mrcha chce ísť von a utroš jej v tom bráni a inak minule ked som bola po IUI tak ma aj tak boleli prsia aj ked pri utroši by nemali a teraz nič vôbec ich zatial necítim inač 12 mesiacov v roku ma bolia 😕 len tak ma napadlo či ma nemohol test aj oklamať??na 26DC?inak zajtra ti držím moc palce moc,moc,moc

apolenka6
16. dec 2010

@afrika noo ty si iná bojovníčka!!! 😨 ako Xena 😎tak vitaj a radi sa budeme povzbudzovať všetky spolu 😉

zuzancek22
16. dec 2010

@fomarik no takže som tu od doktora, vyšetril ma aj mi urobil sono, cysta tam nieje , ale povedal že to krvácanie vidí, a ževraj by to mohla byť riadne silná ovulka, ktorá prebehla. no ale je mi riadne zle.

fomarik
16. dec 2010

@zuzancek22 tak to je super...teda tie bolesti, ale ovulka áno!!!!! Tak šup šup keksíkovať 😉

apolenka6
16. dec 2010

@zuzancek22 tak to som rada júúj aspoň dobrá správa a nie ta cysta 😀 😀
@fomarik ked tak nad tým premýšlam,že si to chcem vsugerovať a si len namýšlam 😒 inak som si nedočítala dnešné príspevky a až potom ked som ti napísala som si prečítala o tvojom 2 pokuse testovania to by bolo úúúžasnééé // tak zajtra ťa čaká napätie ako hrom 😝 čakať na krvn.test 😨 tak šťastnú cestu a ešte šťastnejšiu správičku s Helíka 😵

apolenka6
16. dec 2010

@zuzancek22 tak to som rada júúj aspoň dobrá správa a nie ta cysta 😀 😀
@fomarik ked tak nad tým premýšlam,že si to chcem vsugerovať a si len namýšlam 😒 inak som si nedočítala dnešné príspevky a až potom ked som ti napísala som si prečítala o tvojom 2 pokuse testovania to by bolo úúúžasnééé // tak zajtra ťa čaká napätie ako hrom 😝 čakať na krvn.test 😨 tak šťastnú cestu a ešte šťastnejšiu správičku s Helíka 😵

apolenka6
16. dec 2010

to je hrozné raz mi nechce odoslať 😠 a teraz?až dva krát 😀 😀

katy33
16. dec 2010

@fomarik aaaaaaa...zlatinko, to by bolo úúúúžasneeee, jej, musi to tak byt, musiiiiii 😉 ....Rapidclear-či čo to je, je akurat tak na dve veci....baby sa prave na tento test najčastejšie stažuju, pretože je nespolahlivy 😠 ...juuuj, škoda, že to nejde dobre odfotit, tak tie lyžiny by som veeeelmi rada videla,......zlatinko, zajtra držim palčeky, budem nedočkava.....budem prosit všetkych anjelkov, aby ti priniesli tu najkrajšiu spravičku 😉

petuska123
17. dec 2010

bre rano baby...tak @fomarik nech je to teda pravda a odpalis tu sezonu tehotenstva!!!!!!!!spoliehame na teba drzim palce
a ozvy ako si dopadli cim skor 😉

zuzancek22
17. dec 2010

no bebenky takže celé zle, ževraj to nebude asi žiadna ovulka, ale asi normálny manzes, a teraz problém bo v centre mi povedali že mam prísť na krv na hormonálny profil na 3 den menzesu, ale ak to je menzes, tak to nestíham. takže idem volať môjmu gyndošovi a uvidím čo a ako?.............

fomarik
17. dec 2010

Takže som späť od dokyho. Neboli sme v helisoe, pretože sa tam nemám ako dostať. Vásledky z krvi budem mať až v pondelok poobede!!!!!!!... lebo to posielajú do Lučenca a ani sono nemám urobené, kedže je pokazené 😠 😠 😠 . Dnes som si zvrtla test s citlivostou 20 a slabulilililnký duch tam je. Takže idem volať do MT....ak tak, tak zajtra tam vyrazíme.Bože, ja sa dnes asi zbláznim!!!!!!!

afrika
17. dec 2010

@fomarik čo to čítam 😵 . super moja, len sa držkaj. bruško ťa popicháva alebo bolí? a v kuse či ? a aké máš ešte iné príznaky?

petuska123
17. dec 2010

@fomarik do prdele skoda teraz musime cakat spolu s tebou na len dobre spravy........a ty si bola po 3 IUI??

fomarik
17. dec 2010

@zuzancek22 Bože zlatko, sme také dezorientované. Raz tak, o chvíľku inak. No, a ako dlho ti to už trvá...teda si dlhšie ako 3 dni, však? 😔

fomarik
17. dec 2010

@petuska123 áno, po 3IUI 😔 ....je mi na nič...mna asi klepne pepka, kebyže je aspon drahý doma.

afrika
17. dec 2010

@fomarik viď odkaz pre teba vyšie 😉

petuska123
17. dec 2010

@fomarik a mrchu mas kedy termin???uz meska???

fomarik
17. dec 2010

@afrika včera ma bolelo ako pred mrchou, ale pichá ma ..raz vľavo, potom vpravo.

afrika
17. dec 2010

a stále pichá či s prestávkami? prepáč, že ťa tak otravujem ale máš dve paličky tak porovnávam. zle ti nebýva?

fomarik
17. dec 2010

@petuska123 dnes som 30DC...ale beriem utorš apokiaľ ho nevysadím, mrcha nepríde. Vlastne neviem či ho mám vysadiť alebo ho brať do pondelka. Ked volajú z Helisou, že to nevyšlo, povedia aby sme vysadili utroš no ale ja teraz fakt neviem.

fomarik
17. dec 2010

@afrika to je v pohode, len sa pýtaj 🙂 . Nebolí ma to v kuse, len občas..aj v noci. Raz ráno som zvracala...minulý týžden, ale to som si myslela, že zo stresu pred zubárkou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre