IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

yasminne
20. dec 2010

@fomarik no ako, dovolenkujes? 🙂 ako sa citis?

strelicia
20. dec 2010

@fomarik waaaaw vedela som to, to je uzasna sprava. budete mat krasne vianoce. neboj sa nicoho, bo stres neprospieva. tak sa to konecne rozbehlo aj v tejto teme, a verime ze coskoro sa dockame aj my ostatneee.

zuzancek22
20. dec 2010

@aby moja netreba vešať hlavu, ty maš konzultáciu aspon v januári, ale ja musím všetko odložiť, mam k tomu všetkému este aj cyto zlé a tak idem v januári na konizáciu krčka a potom 1/2 roka pohov. takže nejaká možná konzultácia na ivf bude až v júni, to tu už vy budete dávno všetky tehulky.

zuzancek22
20. dec 2010

@fomarik no vidíš ja som ti hovorila, že to tu odpáliš. tešíme sa s tebou. 😀

fomarik
20. dec 2010

@strelicia dakujem veľmi pekne..... dúfame a modlíme sa, aby bolo všetko v tom najlepšom poriadku.

@yasminne Ako dovolenkujem? Dnes som bola s drahým u zubárky, vytrhla mu prvý zub. Bola som sním ako psychická podpora. idemme zdobiť stromček a len oddychujem, teraz som si trošku podriemkala. ešteže už doma nemám žiadne testy, bo by som len cikala na ne a cikala 😖 . Joj, ja chcem biele zasnežené Vianoce, nie na blate pri +8.

fomarik
20. dec 2010

@zuzancek22 dakujem srdiečko. Len vieš, ja s aešte tak naozajsky neteším..... len tak trošičku. vo štvrtok prepukne more emócií, bud dobrých alebo zlých. Mojenko, pečo musíte po tej konizácii čakať tak dlho 😔

fomarik
20. dec 2010

@aby nebud smutnučká. aj Vianoce vo dvojici vedia byť super. Tak ako som kedysi písala zuzanke, že na jar sa všetko prebudza, rodia s abábatká, tak aj vás to čaká. A možnože ešte aj skôr. Potom si kup len tie paličkové testy Via med baby test 😉

zuzancek22
20. dec 2010

@fomarik moja ved aj ja sa s tebou este tak tichúčko teším. a k tej mojej konizácii , budeme musieť čakat, lebo bude krčok oslabený, a tak keby som aj otehotnela krčok by to neudržal. a dr. mi od dnes nasadil antikoncepciu, lebo už mam termín operácie, a aby som nahodou neotehotnela, takže naša nádej bude až v lete. proste ked sa darí tak sa dari, a este k tomu mi dnes aj babička zomrela,takže vianoce budú smutné. ☹

fomarik
20. dec 2010

@zuzancek22 zlatko, úprimnú sústrasť 😔 . To mi je veľmi ľúto. Kde jeden život končí, tam druhý život začína.
A kedy máš termín operácie?

zuzancek22
20. dec 2010

@fomarik 12.1. nasupujem a 13.1. ma operujú, vôbec sa mi to nepáci, lebo január mám v práci perný, takže vôbec neviem ako to všetko stihnem. lebo k 31.1. mam vela práce ktorú budem musieť odovzdať.

katy33
20. dec 2010

@zuzancek22 😔 To ma mrzi ☹ ...ale je to presne tak ako fomarik napisala-babička tu nechala miesto pre dalšiu osôbku-vašu babiku.
a antik. budeš brat celeho toho pol roka?

zuzancek22
20. dec 2010

@katy33 ano, lebo ak by som náhodou otehotnela prirodzene, tak to krčok neudrží, ale ja sa chcem začat pokušať už v apríli. vysadím to a uvidím. ved doki to nemusí vedieť. aj keby som mala celé tehotenstvo preležať v nemocnici. risknem to.

katy33
20. dec 2010

@zuzancek22 Ja by som asi urobila to iste, preto som sa pytala, či to budeš brat celeho pol roka 😉 Ked to vysadiš, skušajte na plne obratky, po vysadeni ant. je velmi vysoka šanca na tehu 😉 A ja si myslim, že sa ti krčok i rychlejšie uhoji, to je to iste, ako ked po potrate zakazuju polo roka oteh. a kolkym sa to podarilo skôr a maju teraz zdrave deturence.

zuzancek22
20. dec 2010

@katy33 preto si chcem hned po operácii nasadiť vobenzim, ktorý hojí rany, síce je drahý , ale čo neurobím pre babatenko. 🙂 verím, že rok 2011 bude lepší ako tento .

little_miracle
20. dec 2010

Ahojte babenky, naše dnešné sono vôbec nedopadlo dobre - PCO potvrdené, takže vôbec žiadne vajko nám nerastie ☹
U nás sa teda žiadny vianočný zázrak konať nebude......a začíname z toho byť obaja na nervy!!!!!!!!!!!!

Dohodli sme sa v CAR, že v januári dáme pauzu, lebo to PCO som predtým nemala - je možno len vyvolané liekmi a vo februári skúsime ešte IUI. A ak nie, cca. v apríli ideme na IVF - toho sa ale veeeeeeeeľmi bojíííííím 😒

Všetkým vám držím palčeky - berte si príklad z fomarika a pekne krásne sa k nej pridajte !!!

little_miracle
20. dec 2010

@zuzancek22 ......no vyzerá to tak, že my dve sa tu na jar budeme naďalej stretávať ............

apolenka6
20. dec 2010

Dnes si kráčam od zubara a čo to?? 😕 😕 mokro,mokro!!! medzi nôžkami...júúj a do práce daleko aj naspäť ki zubárovi čo teraz? 😨 spustila sa mi mrcha a tak SILNO a ten chlad do toho ako pocikaná (ak ma niekto pozoroval tak si myslel tá určite pustila do nohavíc 😖 )začnem krvopotne rozmýšlať kde pôjdem na WC?a lala po ceste mám benzínku šup tam utekala som o sto dvesto a stále to mokro júúj ten pocit strach a hrúza a nakoniec som skončila v suchu a bezpečí vložky 😝 inak celá som bola z..r..á od krvi a ráno ani stopy po MS ja neviem čo som tak začala tiecť ☹ idem piecť čokoladové koliečka nech mám čo na Vianoce papať a to s pečením začínam 😝 ešte mám na pláne kokosvé ježe a kinder zákusok mňamka 😉

katy33
20. dec 2010

@apolenka6 Ach, ty naša ukydana 😝 Viem si živo predstavit, ako si nôžkami prepletala, to spôsobil ten strach zo zubara - korunacia dopadla ok? 😀 A to si ešte musela utekat do prace 🙄 inak to vyzera, že ozaj pôjdeme na IUI spolu 😉 Ja už mam tiež bolesti, takže čakam červenu, čo nevidiet 🤐 Len pekne popeč, ja som piekla doteraz a to nemam ešte ani polovicu 🙄 Mnam kokosove ježe luuuubim 😀 😝

nemko
20. dec 2010

caute kocky, ja nemam zatial naznak mrchy, ale citim sa hrozne.Strasne ma bolia nohy (z nicoho), som strasne unavena ani sa mi nic nechce no hroza.Mrzi ma, ze IUIcka nevysli a ja budem o par dni patrit k vam ☹ ja som dnes 12 den po IUI takze v stredu bude verdikt ☹

katy33
20. dec 2010

@zuzancek22 Moja ten wobenzym je super vec, ja som si ho nasadila pred LSK - ani som nevedela, že mi niečo robili-o dva dni som už bola v praci-po tyždni som mala už čiste jazvy bez chrast. Je drahy, to je pravda, ale pomaha a stoji to za to 😉 tu mam vyhodu, že mi ho predaju aj po menej kusov-oni to baličkuju a potom to aspon nie je taka šupa zaraz 😒

katy33
20. dec 2010

@nemko A už maš vysadeny utroš? a netestla si 😕

nemko
20. dec 2010

@katy33 este do stredy ho mam , ale uz si ho nevkladam, jem ho.testujem ovu testami a ciarka tmavne lenze minuly mesiac som mala poz tehu testy a Durechova mi povedala, ze asi reagovali na LH, ja som taka divna co sa tyka testov.dnes mam aj na tehu teste ducha lenze strasne slabuckeho to mam vzdy ked testujem asi ho uz vidim aj ked nie je - vies katy uz mi z toho sibe.ale dnes mi je hrozne, tie nohy ma bolia ako keby som slapala peso neviem kam a rano ma bolela hlava, bud budem znova chora alebo mi uz z utrosu sibe.

katy33
20. dec 2010

@nemko To je divne, že by teh.test reagoval na LH hormon, su to sice hormony podobne, no ale od dr. som to ešte nepočula....ja si myslim, že teh.test môže ovplyvnit pregnyl a to tiež tak max. do 11.DC 😕 Ale vydrž do stredy a mysli pozitivne 😉 A už netestuj, kašli sa na to, len budeš z toho v pomykove...nech ta len pekne choroba obchadza, to by fazulke vôbec nepomohlo 😉 Len si pekne oddychni, možno sa v teličku niečo deje 😉

afrika
20. dec 2010

ahojte, ja som dnes 13deň po IUI, ale na krv a UTZ idem až vo štvrtok

afrika
20. dec 2010

a ako sa cítim? ani sama neviem. bojím sa, že si všetko nahováram

katy33
20. dec 2010

@afrika A čo si nahovaraš 😕 Žeby boli nejake priznaky 😉

afrika
20. dec 2010

@katy33 mám pocit, že niekedy áno. ale psychika môže robiť svoje. popicháva ma po stranách, sem-tam pálieva záha, únava-ale mám teraz kopec práce, trošičku prsia.....

apolenka6
20. dec 2010

no dievčatá hotovo včera som si zarobila cesto dnes vykrojila kolieska -upiekla a v stredu budem plniť 😉
@katy33 áno korunovácia dopadla dobre tak odo dnes vaša výsosť 😀 ako by si ma spoznala? 😎 jednoducho prídi ku nám do obchodu obuv na spoločenskom oproti číňanom a ja ta spoznám podla vlasov 😅 tak ty už vypekáš ja som zabudla že dnes víkenduješ a tie ježe aj ja lubkam asi... 😀 už som ich dávno nemala od dectva tak si ich pripomeniem 😵

nemko
20. dec 2010

@afrika neboj, bude to dobre.no ja mam za sebou 2 IVFka a teda ani pri jednom som sa necitila tak ako po tomto IUIcku.som ako mechom buchnuta, ale ved streda je uz za dverami 😀 a sem tam citim uplne min bolest pri maternici inak nic, ziadne vajecniky tak som happy lebo osudny den kedy mavam krce je uz za mnou a nic nebolo.@katy33 co sa tyka toho LH mne to vysvetlovala Durechova, ze ten test mi mohol nan zareagovat a preto bol pozitivny.

nemko
20. dec 2010

@yasminne no dufam, ze este niekomu to tu vyjde aby tu bolo vela tehu virusov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre