IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica dobrú nocku 😔 😔

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 este ze ta tie kamaratky posluchaju 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica poslúchajú musia hodila som s nimi reč 🙂

tinasc
11. nov 2011

@alibabaa tak super, tak dúfam, že sa aj pekne usadia a uhniezdia a budú tam až do pôrodu 🙂 a zákrok bolel? no ale za to to stojí... tak pekne oddychuj a hladkaj bruško...

majca55
11. nov 2011

@alibabaa zlatko moc držím palečky a fazulky nech sa pekne uhniezduju 😲 😵

pici
12. nov 2011

@alibabaa jaj zlatko vela oddychuj nech sa fazulky zahniezdia a ostanu u mamicky v teplucku tak 9 mesiacov :D

fomarik
12. nov 2011

@alibabaa mojka, takže dve babuliatka su už tam kde majú byť. Budeme silno držať habraky aby sa krásne uhniezdili a o 9 mesiacov nech ti plačkaju v náručí 😲 😲 😲 😲 😲

mirka2010
12. nov 2011

@alibabaa mojinka zlata, tolko som vcera na teba myslela...a bol este aj magicky datum 🙂 takze verim, ze babatkam je u teba v brusku uzasne a sa tam kraaaasne zahniezdia, aby maminke a ocinkovi robili len a len radost 🙂 moc vam drzkame palce a z celeho srdca vam prajeme aby babatka zostali 🙂

dasaa
12. nov 2011

@alibabaa Ahoj tak ako sa mame?Tak len pekne oddychuj a hladkaj si brusko.Drzim prsteky 🙂

cmelica
12. nov 2011

@dasaa a ty sa nam ako mas??

dasaa
12. nov 2011

@cmelica mam sa docela fajn.Zatial je to v pohode 🙂

cmelica
12. nov 2011

@dasaa aby to tak bolo aj dalej tfuj tfuj 🙂

dasaa
12. nov 2011

@cmelica dakujem moja 🙂 A ty ako ?

cmelica
12. nov 2011

@dasaa ja stale rovnako...niako som prechladla som stale na WC a mm hovori,ze je to z toho ked nenosim po byte ponozky 🙂 tak dnes som obula riadne hrube 😀

dasaa
12. nov 2011

@cmelica 🙂 len si teraz davaj pozor aby si nebola chorucka bo vies ako to je ked tehulka nemoze brat ziadne lieky 🙂

cmelica
12. nov 2011

@dasaa 🙂 🙂 sak preto aj tie hrube ponozky 😀

dasaa
12. nov 2011

@cmelica ja teraz v takom pocasi stale mam hrube ponozky 🙂

katy33
12. nov 2011

@alibabaa Slniečko naše, tak ty nam už krasne tehulkuješ, tak pekne- krasne oddych, nôžky hore, malinkym babuliatkam pekne rozpraaaaaaavaj, hladkaj brušinko....pozdravujeme ich aj maminku a odkazujeme, aby sa pekne krasne zakusli ako sa patri, aby mala Vikinka, čo chvila dalšich kamaratov 😀 😉 ...mojenko, držkajte sa nam, ja som si ista, že bambulky maminku neopustia 🙂

iva567
12. nov 2011

@alibabaa super že to už máš za sebou, držala som palce... 😀 tak nech sa poriadne zahryznú... veď kde inde by im bolo lepšie ako u teba 🙂

katy33
12. nov 2011

@mirka2010 No, mojenko, tak včera bolo v robotke plno, nestihali, som zvedava, ako bude dnes, vraj sa ludom pači a to je hlavne, to je najväčšie zadostučinenie...jaaaj, určite ste na pizzku pozvaní, tak to by bola paradička 🙂 😲 😲 pizzu tam robi môj mm sam a je vyborna, robi ju z lasky 😀 😲
Mojenko, ja som poprala dečky, zimne kabatiky, teple zavinovačky, osušky, no teraz musim ist kupit novy pr. prašok a pokračujem, buduci vikend už aj balim tašky, pride mamina mi pomôct vyupratovat byt, tak to hned zosumarizujeme 😉
Zlatinko, tebe sa ešte nestalo, že by ti zapuchli nohy? Mne sa to stalo včera-večer som mala z nich gamby opuchnute, no rano, ked som vstala, tak už bolo dobre 😕 a aku mate tu ohrievačku? je ich millon druhov 🙄 Hodim foto, už sa smejm, že sa do objektivu už ani nemestime 😀 😝

katy33
12. nov 2011

@cmelica 😀 ...až ma striaslo, že bosa behat po byte, by som cvrlikala stale 😀 ...ja spavam v ponožkach ešte aj v lete 😕 😀 ..ja som taky zimomrivko...oooo, ale dufam, že chodiš na wc kvôli niečomu inemu, si tam fazulky miesto robia 😉

tinasc
12. nov 2011

@katy33 no krásne bruško, ani strie nemáš, ako to robíš? ja som bola popraskaná až hrôza, doteraz sa mi vyškierajú z brucha 😀

cmelica
12. nov 2011

@katy33 🙂 uz mam ponozky a lebedim si pod deku 😀 krasne brusinko mas 🙂 🙂

dasaa
12. nov 2011

@katy33 jeeej ake brusko krasne 🙂

mirka2010
12. nov 2011

@katy33 jeeeeej, brusinko ako narastlo...naozaj je krasne 🙂 aky mas obvod? ja teraz 106 😲 tak neviem, malo-vela, vsetci len komentuju, ake mam velke brusko, ale vsak ja neviem, ake mam mat pomaly mesiac pred porodom???? inak, akurat sme sa vratili s maminkou z nakupov, tak uz mam vsetko, aj drogeriu, aj veci z lekarne co treba malickemu, vanickuuuuu...a aj mne vsetky veci hygienicke do porodnice...este tie podprsenky mi chybaju...a mozem nabalit tasku 🙂 tu ohrievacku na falsku kupovala svokra, videla som ju len raz a vobec neviem aka je to znacka, ona vsetko co nam kupila, je zatial u nej...takze potom ti poviem, ked ju budem mat v ruke...aj plienok sme nakupili do zasoby...teda starka...moja mamina nakupila, zlata...taku vybavu nam spravila, som stastna...a ci mi puchnu nohy??? tak malicko mi puchnu, ale nie zasadne moc...ale citim, ze som viac naliata vodou, tak celkovo....a ozaj, som sa ta davno chcela opytat, vyteka ti mledzivo? mne uz asi mesiac...a hlavne v noci, tak ma zaujima, ci aj tebe a Zuzke? ozik, a vlasku, cumliky, to mas uz nakupene, alebo nie? ako to budes sterilizovat? 🙂 moc otazok 🙂

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica ahoj ako je dnes nič nebolí 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 ahooj...akurat teraz na vecer podbrusko,ale asi som aj prechladnuta ...som stale na WC a odkedy som bola na IUI tak len kycham... a ty sa ako mas???je ti zle???

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica mna začali včera večer strašne boliet prsia ešte horšie ako pred mrchov ale tú mám až o týžden a dnes ked som varila mi prišlo tak zle že som si musela na chvílu sadnút ale prešlo to tak uvidím ako mi bude zajtra 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 jee tak tfuj tfuj az to je to prave orechove 🙂 🙂 aj ste dnes prerabali??

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica dnes sme rozširovali mostík ked vchádzame do dvora bolo to tam velmi úzke a ked som šla autom už raz sa mi tam skoro podarilo spadnút tak to betonovali nech je to ked príde zima spravené 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre