IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
22. nov 2011

@tinka9075 kazdy mm je sklamany,ale dolezite je podpora ist dalej 🙂 a vy ste na dobrej ceste ,ked uz vies v com bol doteraz problem 🙂 verim tomu,ze do Vianoc si tehulka 🙂 🙂 🙂

tinasc
22. nov 2011

@cmelica
@bystroocka ani ja nemám slov, však mohol vedieť doktor, že sa to zmenilo, zavolať mi, no tak ako, nechcete ísť do toho, prepadne vám žiadosť... ale to by som asi moc od nich chcela... no tak budeme pichať v decembri, čo mi ale vôbec, ale vôbec nevyhovuje, budem v strese ako taký.... a budem mať málo času na to, aby som brala prednison, jednoducho ma šlahne, v takých podmienkach sa mi ani žiadne vajíčka nevytvoria... ☹

tinasc
22. nov 2011

@tinka9075 ach mrzí ma to, napriek tomu, že si mala ducha je to negatívne...

tinasc
22. nov 2011

@cmelica som vo všeobecnej a keď som išla na konzultáciu po schválení žiadosti, tak som doktorovi povedala, že ešte nechcem začať, asi až koncom roka, alebo najradšej začiatkom roka, tak som sa ho schválne pýtala, koľko platí žiadosť a povedal mi, že mi to platí do 4. augusta 😠 tak mu to asi vytmavím, nechcem, aby mi prišlo niečo z poisťovne, že mám platiť... alebo ,že prídem o jeden pokus ivf...

tinka9075
22. nov 2011

@cmelica aj mi ho bolo lúto ked som videla ako sa včera tešil ked videl test a dnes ked mi volali tak si myslel že som tehu no ved ja to tragicky neberiem prežila som aj horšie veci teraz musím íst len dalej 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@tinasc nevadí musím íst dalej a podarí sa 😉

mirka2010
22. nov 2011

@sijust ahoj zlatko....no tak to je jasne, ze sa robia v 12 tt merania...vsak to aj mne robili, len ja som to pochopila,. ze ako krvne testy ti idu robit....samozrejme, aj mne to robili, merali aj siju, nosovu kosticku nie, lebo ked sa podari sija tak to je velmi dolezite...niekedy je babatko tak otocene, ze sa mu to neda zmerat...ale ten nas milacik si to dal zmerat a bola som stastna, klop, klop, klop....tak sa drzkajte 🙂

fomarik
22. nov 2011

@apolenka6 to aj ona???!! Ty kokso....to mám riadne zameškané. Tak @littlemiracle gratulujem!!! 😵 😵 😵 😵
No, apolenocka....a ty nám budeš mať trojky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba13
22. nov 2011

@tinka9075 to naozaj nechapem. a este budes pichat injekcie ci nateraz koncis a az neskor zase zacnes

tinka9075
22. nov 2011

@buba13 teraz končím až potom ked pôjdem na iui začnem pichat zas aspon si od nich odýchnem 🙂

buba13
22. nov 2011

@tinka9075 a nieze zabudnes ako ste sa kamaratili 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@buba13 neboj ja im zostanem verná 🙂

buba13
22. nov 2011

@tinka9075 tak to ma byt Ali 😉

kostickabonnie
22. nov 2011

@bystroocka a do ktoreho centra chodis?

alibabaa
22. nov 2011

@tinka9075 no tak ja uz nechapem tento svet... som zo vsetkeho na hlavu.. posielam ti jedno velke objatie...

alibabaa
22. nov 2011

@tinasc ja som dnes volala do vszp a povedala ze plati uz len 6 mesiacov.. ale od kedy to plati.. to neviem. mozno ta tvoja este plati rok.. radsej sa spytaj a ak nie, tak radsej podaj hned nanovo aby ti ju do zaciatku januara schvalili...

tinka9075
22. nov 2011

@alibabaa dakujem aj ja ti posielam jedno velikánske objatie musí sa nám to všetkým podarit ja ešte skúsim iui a potom ivf ale až na jar cez zimu sa mi nechce chodit do centra 🙂

tinka9075
22. nov 2011

@buba13 presne tak 🙂

tinasc
22. nov 2011

@alibabaa mňa porazí, tiež som tam volala, ale neviem, ako to mám spraviť, lebo mi nevedela tá koza tam povedať, že keď si podám nanovo, tak či mi to budú počítať ako tretiu žiadosť, alebo znova ako druhú... tak neviem ani v poisťovni nevedia všetko... dokelu kedy to zmenili?
inak mne by to možno aj vyšlo to ivf do konca roka, len som sa zase dopočula, že cez sviatky v gf nerobia, že až v januári, ale nejde mi to do hlavy, prečo by tam tak dlho neboli... no uvidím termín nám až o dva týždne... ach jo, prečo ja musím mať všetko komplikované...

alibabaa
22. nov 2011

@tinasc ja som volala prave tomu, ze v minulom roku mi prepadla ziadost. ze ci mam posielat nejaky oficialny list, ze som to umele neabsolvovala kvoli zdravotnemu stavu.. a ona ze netreba, ze oni vidia, ze to nebolo vykonane.
ale zavolam este zajtra ci mi nepovie novu info.. to som pocula aj ja ze cez sviatky nerobia. asi by ich bolo malo kazdy chce mat volne vianoce.. a nepovedala ci aj ta tvoja ziadost schvalena v auguste do toho spada? mozno ta tvoja ma platnost este po starom..

apolenka6
22. nov 2011

@tinka9075 čoooo???? 😨 😨 😨 😨 tak teda testy sú nepravdivé?? 😕 ..nepochopím to ☹ a tak sme sa tešili,že dalše svetielko nádeje tu medzi nami ....

majca55
22. nov 2011

@tinka9075 zlatko moje a to čo?bože tak som verila ☹ to už tu žiadna tehulka nepribudne či?smútim s tebou moja 😨

tinasc
22. nov 2011

@alibabaa prosím ťa popýtaj sa na to, že ak sa nevyužije táto žiadosť, či sa zase počíta ako druhá, alebo čo... ty si si podávala novú žiadosť na schválenie zasa ako prvú, lebo ti prepadla? či ti ju počítali už ako druhú? lebo toho sa najviac bojím, že prídem o jeden pokus... prosím ťa popýtaj sa na to, lebo mne tam nevedeli nič povedať... ono ja sa to dozviem tak či tak 7.12. ale myslela som, že jasné, cez vianočné sviatky by mali mať zatvorené, ale medzi sviatkami sú už normálne pracovné dni, to som myslela, že či budú pracovať...

majca55
22. nov 2011

@alibabaa zlatko takže nádej ešte je tfuj tfuj držím palce

apolenka6
22. nov 2011

@fomarik ja som na ňu niekde natrafila na inom téme a dole jej svietil,že je tehotná 😵 😵 tak som jej písala je po 2 IVF tehotná 😉 ozaj zo starej partie je každá tehuľka ....hádam ešte ja prikvitnem raz 😕 😉 😝

tinka9075
22. nov 2011

@majca55 no vidíš pokašlalo sa to len ty nesmút zachvílu ta budem nasledovat dohodli sme sa s mužom že skúsime ešte jedno iui 🙂 🙂

majca55
22. nov 2011

@bystroocka moja ja som mala 5 folíkov a nič ☹ teraz som mala 3 super a dva male a robili mi takže kludne chod nedaj sa pýtaj si IUI 😵

majca55
22. nov 2011

@tinka9075 zlatko moc ti to prajem ved musíme spolu kočíkovať a to stretko urobiť 😵 ja to teraz akosi neriešim,že som bola a poviem ti že všetko robím normálne lebo to sklamanie ma vždy zabíja ☹

majca55
22. nov 2011

@tinasc a možno to bude to pravé orechové a určite sa všetko podarí 😵

tinka9075
22. nov 2011

@majca55 presne treba robit to čo vždy a bude dobre jasné že spravíme stretko potom mi predáš štafetu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre