IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
4. aug 2011

@katy33 nastavujem bruško a prijímam, ďakujeeeeem... a Dávidkovi ďakujeme za kopanček 🙂 jaj dúfam, že sa čoskoro podarí za nášho anjelička náhrada... ale jasné, verím tomu 🙂

tinasc
4. aug 2011

@zuzana151 dúfam, že všetko bude v poriadku aj výsledky v norme 🙂

tinasc
4. aug 2011

@tinara23 ja som mala vždy test negatívny po iui a aj to bolo vždy negatívne, ale môže sa stať, že test negatívny a krv pozitívna, takže držím palce, ešte to môže byť 🙂

tinasc
4. aug 2011

@ketere no po skúsenostiach veru aj dve, ja som sa trošku vtedy bála, že by to aj dvojky mohli byť... ale kľudne aj dve, však to sa zvládne, však pomohla by celá rodina 🙂

tinara23
4. aug 2011

@dzuli08 teraz som to nepochopila, väčšina tehuliek mala negatívny, alebo pozitívny ? 😀

walta
4. aug 2011

@katy33 ahojky moja.... prihovaram sa, hladkam brusko, aj manzelik sa prihovara, zlaty je.... veru, o necele dva tyzdne ideme na prve sono, tesim sa ... ty sa mas ako? 😉

tinka9075
4. aug 2011

@walta čitam že sa maš ok maminka 😉

walta
4. aug 2011

@tinka9075 ahojky.... ano, mam sa okay, zatim vsetko v poriadku, snad to tak aj zostane 🙂 Ty sa mas ako?

tinka9075
4. aug 2011

@walta zatial ok za 2tyždne idem do martina tak uvidim čo mi docent povie 😉

walta
4. aug 2011

@tinka9075 neboj, bude dobre.... chystas sa na IUI ci IVF?

tinka9075
4. aug 2011

@walta najprv skusim iui a uvidim 🙂

walta
4. aug 2011

@tinka9075 pokym ma manzel dobry spg, tak sa to oplati.. ja som tiez podstupila 1x IUI, ale mm spg nie je nic moc, ved sa to ani nepodarilo, preto nam hned odporucili IVF, a to sa podarilo na 1x... len este sme na zaciatku, moc sa vytesovat nechcem, velmi sme sa potesili, bodaj by to vyslo... aj vam to vyjde, neboj 🙂

tinka9075
4. aug 2011

@walta no mamžel ma dobry spermiogram tak sa to hadam podari 😉

walta
4. aug 2011

@tinka9075 no tak potom treba drzat palce, a pojde to ,uvidis... bodaaaj by sa to aj vam podarilo. Budem na vas mysliet 😉

tinka9075
4. aug 2011

@walta dakujem ja verim že tentoraz sa to podari 🙂

zuzanka7834
4. aug 2011

Ahojte moje milunke 🙂 Mam len chvilocku, ale stravim ju tu pekne s Vami 🙂 Ako sa mi mate? Vela sa toho popisalo, co som tu nebola, idem si Vas supi-dupi precitat... Ozi, nejdete zajtra niektora do Helika?

zuzanka7834
4. aug 2011

@hope2011 ja mam usa velmi rada, ale najdlhsie nepretrzite som tam stravila iba 3 mesiace (2x v ohiu a 1x v toronte (to je akokeby usa 😉 ) ale bola som tam viackrat aj ako turista, no na Floride nikdy, hoci tam mame dobrych znamych. Tam je najlepsie asi v zime, ze? Mne sa najviac asi pacilo New Orleans (tam som bola este pred Katrinou) a v Bostone... Co ste tam robili?

@adikasala zlatinko u Vasich nemas internet? Juuj, dufam, ze sa Ti podari kdesi pripojit na MK, ved to do 25.8. bez Teba nevydrzime!!! Uzite si dovcu, drzim palce pri vybere, aby ste boli spokojniiiii nadovsetko a vratili sa aj s malym Talianom v brusku 😉 😉 😉

@fomarik Lucinka mne musis volat ked si v LC, lebo ked mam mobil v kabelke alebo nie priamo pri sebe, tak sms nepocujem a najdem si ju neskoro... Skoda, ze sme sa nestretli. Parkovali ste tam, kde som Ti minule ukazala? 🙂
Citam, ze rodit budes spontanne, to je skvela sprava, nie? 😵 😵 😵 Takto budes moc mat hocikolko deticiek, pri cisarovi len 2. Júúúj, potom mi volaj, ked budu kontrakcie a vy budete trielit do LC 😉 😉 😉 A co s tymi nadstandardnymi izbami? Uz su obsadene na cely mesiac? To ako vedia, ved porodit moze kazda zena hocikedy od toho 38tt, nie? Nepoznam vela zien, co porodia presne na termin, tak to potom drzia tu izbu prazdnu, ze keby nieco? 😠 😠 😠 Neda sa nejako dohodnut s primarom? Kuurnik... Ze baby booom, predpokladam, ze viac ako polovica toho booomu su nase spoluobcianky kazdeho veku, 12-timi rokmi pocnuc 😠 😠 😠 Srdienko, budem Ti drzat palce velke, mozno niekto porodi skor a Tebe uvolnia izbu... Ale keby aj nie, dolezite je aby ste boli obe v poriadku, izba je len druhorada... Keby Ta mali nechat aj na chodbe (ja by som Ti doniesla matrac a vonavy vankusik 😉 ), len nech ste obe zdravucke a v najlepsom poriadku...

zuzanka7834
4. aug 2011

@tinara23 ja som raz testovala den pred odberom krvi a bol negativny, krv pozitivna. Spätne som si ten test pozrela este raz a ked som kukala velmi pozorne, zbadala som svetlulinkeho ducha... Ale moje hcg vtedy rastlo velmi pomaly, asi preto drobcek aj odisiel od nas... Drzim Ti palce, aby Tvoja krvicka bola ina a zajtra tam budes mat krasne vysoke hcg 😉

viki86
4. aug 2011

@tinasc ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umele oplodnenie ze? hmm to je strasne draha vec ze?
asi stotisic skk to vychadza

franina
4. aug 2011

@si31si ahoj 🙂 a kedy sa chystas na iui? tento mesiac? uz papas lieky?

tinasc
4. aug 2011

@viki86 nie iui nie je umelé oplodnenie, je to len jedna z metód asistovanej reprodukcie, umelé oplodnenie je ivf, a to je oveľa zložitejší postup... pri iui berieš lieky na stimuláciu a podľa krvi a sona určia kedy bude iui 😉 a vtedy vstreknú spermie do maternice, kde si počkajú na vajíčko (vajíčka?) 🙂

viki86
4. aug 2011

@tinasc a co to stoji ?

tinasc
4. aug 2011

@viki86 iui? cca 35 eur zákrok, asi 20 lieky všetky čo k tomu potrebuješ...

zuzanka7834
4. aug 2011

@viki86 zalezi aj od centra, IUI od cca 40-100 (s darcovskymi spermiami viac), IVF cca 1000€ za predpokladu, ze Vam to schvali poistovna, inak o dost viac. Chodis uz do nejakeho centra?

zuzanka7834
4. aug 2011

@tinasc my sme za iui platili 100. Riadny rozdiel, ze?

tinasc
4. aug 2011

@zuzanka7834 no hej, ale možno odvtedy čo som bola ja naposledy na iui už zdvihli ceny 🙂

viki86
4. aug 2011

@zuzanka7834 nie nie este nechodim zatial neskusame ale mam dost problemovy menzes takze dost mozne ze to mozno budem potrebovat ja mavam tak 3 krat az 4 krat do roka menzes co je malo ale momentalne beriem antikoncepciu aj som uz raz prestala brat na rok a raz mi dosli hmm alebo dvakrat

ursula5
5. aug 2011

deň som tu nebola a pribudlo tu príspevkov, sa nejako v tom strácam. Ja len oznamujem že mrcha došla skôr takže stimulovať na IVF začínam už 19.8. 😀.

ketere
5. aug 2011

@zubrienocka zlato ako ste včera dopadli??? fazulka rastie?

ketere
5. aug 2011

@kaaaty Zlato a čo vaša fazulienka??? ...už sa neviem dočkať na dobré správičky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre