IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
21. dec 2011

@cmelica Ahoj, na krv nemusim ist ked je test negativny, menzes som mala dostat uz v pondelok, a stale nic. Vcera vecer som si uz nedavala utrogestan, tak uvidim kedy dorazi menzes, urcite na stedry den 😀 Len je zaujimave ze sa vobec necitim na menzes. Na menzes som sa citila tyzden dozadu 😲 Este som skusala aj testovat, ale svieti len jedna bakula. 😒

dadax84
21. dec 2011

@majca55 Vdaka za info, urcite pojdem na druhe IUI, este neviem ci v januari, alebo az vo februari, podla nalady 🙂 A ty sa mas ako? Uz vies ci je jedna alebo dve fazulky? 🙂

dadax84
21. dec 2011

@dasaa Ahoj, aj ja mam pravidelny menzes, vzdy na 28 den, no dnes som uz 30 DC, a menzes nikde. 😒

kostickabonnie
21. dec 2011

@dadax84 babenky, ja som vysadila utros v pondelok rano a tiez ms stale nechodi. a tiez sa necitim, ze by mala prist, rano som merala bazalku, stale 37,4 °C, tak ktovie, kedy zacne ten progesteron klesat. Abo mam ist kupit dalsie testy? 😒

dadax84
21. dec 2011

@kostickabonnie To mas teoreticky tri dni, dasaa pisala ze ona dostala menzes na 28 den 😕 No uvidime kedy k nam zavita.

kostickabonnie
21. dec 2011

@dadax84 ja som dnes 32.den, po prvom IUI som dostala az na 36.den, takze mne to fakt vychadza pod vianocny strom 😒

hadassah
21. dec 2011

@dadax84 no ja asi budem na tom podobne ako ty. Dnes som 13 DPO, IUI bola 8.12. a ráno som testla a ničovaté nič 😠 , ale celý minulý týždeň ma popichávalo raz naľavo, potom napravo, občas mierne tlaky v podbrušku a odvtedy vôbec nič. Žiadne príznaky. Ja som síce ani pred menzesom žiadne stavy nemávala - bolesti v prsiach ani nič podobné. Asi zajtra dám posledný utroš a kašlem na to. 😝 A pod stromček dostanem krááámy, no skvelé.

kostickabonnie
21. dec 2011

@hadassah este skus zajtra testnut a snad pribudne ciarocka, nemozeme byt predsa az tri nestastnice 😉

hadassah
21. dec 2011

@kostickabonnie no vidíš toto. A že čas vianočný - čas zázrakov 😀 😀 😀 Doma mám nejaké wondfo testy, ale neviem, či sú s citlivosťou 10 alebo 20. Doktorka povedala, že ak vyjde negatívny, tak pre istotu ešte o 3 dni si mám spraviť ďalší. No mne sa to už nezdá. Ja som mala vždy luteálnu fázu len nejakých 12 dní a aj to so špinením a teraz som už 13-ty deň, krčok je tvrdý a dole a aj tak nič. To asi ten utroš drží. To bude taký masaker, keď sa mi spustí ms 😝 Idem si radšej kúpiť nejaké XXL vložky, nech som pripravená.

kostickabonnie
21. dec 2011

@hadassah som skoro precitala ze woodoo testy 😀 😀 😀 aj ja som prvykrat cakala vodopady, ale praveze sa to rozbiehalo pomaly a nebolo to az take strasne. Ale kup si nejake poriadne, @cmelica hovori, ze mamatest je naj a skus este testnut, verim, ze mas stale sancu 😉 😉 😉

hadassah
21. dec 2011

@kostickabonnie že woodoo 😀 😀 😀 😀 odpadnem . Inak ja teraz rozmýšľam, že či mám ísť hneď v januári na 2. IUI, čo keď mám zrasty na vajcovodoch, to sme ešte neskúmali. Mala som ureoplazmu, bohvie, čo mi to spôsobilo. V centre sa tým ale nebudú chcieť zaoberať, oni hneď radi tlačia do IVF. Veď jasné, keď z toho im tečú peniaze.

dadax84
21. dec 2011

@hadassah ahoj moja, aj ja dostanem pod stromcek kramy. Predstavovala som si to trosku inac. Spinenie mam uz silnejsie, len ta krv sa nechce akosi pustit 😝 A ty skus este testnut, mozno bude nejake prekvapko. Ved musi byt aspon jedna tehu 😀

cmelica
21. dec 2011

@dadax84
@hadassah
@kostickabonnie kocky len nezufajte a skuste este tesnut 🙂 ja verim,ze jednej z vas -alebo vsetkym, to by bolo super sa ukazu este kolajnicky....a pokial je to len vytok, to neznamena ,ze by to nemohlo byt tehu...az ked je krv je to v haji....drzim vam mooooc palce 🙂 🙂

hadassah
21. dec 2011

@dadax84 skúsim ešte teda toho 24. testnúť. Počítam, že IUI bolo 8.12., ale utroš som si nedala, chcela som vedieť, či mi stúpne teplota,ráno som odmerala a mala som 37,1, takže ok, folikuly praskli no a od 9.12. som počítala 1 DPO, ale možno sa to tam celé udialo až neskôr, takže teoreticky až toho 24.12. budem 15. DPO. Nedávam však tomu veľkú nádej, väčšinou už na 12 DPO vychádza pozitívny test, ak je žena tehotná. To by už musela byť viditeľná aspoň slabulinká čiarka 😕

hadassah
21. dec 2011

@cmelica keď my sme už v štádiu, že zúfalec sa slamky chytá 😝

e.skovka
21. dec 2011

cawte nestastnice. tak tu je 4ta... ☹ ☹ sice mam ist na krv az piatok ale teraz som to uz nevydrzala a ocurala palicu a co ine ako jedna jedina na mna kuka.. no nic. tak pod tym stromcekom nenajdem ozaj nic. kedze sme sa s mm dohodli ze si pod strom nic tento rok nekupujeme.

dadax84
21. dec 2011

@hadassah
@e.skovka
@kostickabonnie Tak sme styri? Baby dajme hlavy hore, teraz nam pride menzes, a zaciatkom januara budeme mat ovulku 🙂 🙂 🙂 Mozno sa nam zadari prirodzene 😉 😉 😉 Mne este menzes neprisiel, ale uz som OK. 😀

dadax84
21. dec 2011

@cmelica Si zlata, dakujeme. Ale nejaky duch by sa uz hadam objavil 😒

majca55
21. dec 2011

Ahojte babulky takže sono dnes dopadlo dobre a máme teda dve fazulky 😵 😵

dasaa
21. dec 2011

@majca55 jeeeeej to je super ze budu dvojcata a fotku kde mame ?Som velmi rada ze sono dopadlo dobre.
Pekne sa nam to tu rozbieha 😀 😀

dadax84
21. dec 2011

@majca55 To je super, tesim sa s tebou, jeeeeeeeej, dvojicky, to je uzasne. To mas zasluzenu odplatu po tych neuspechoch. Tak si to konecne uzivaj, blahozelam este raz 🙂 🙂 🙂

dasaa
21. dec 2011

@cmelica ahoj moja tak co si dnes robila a ako dopadlo dalsi den injekcii?

dasaa
21. dec 2011

@dadax84 Ahoj tak vyskusaj pit kazdy vecer aspon jeden pohar vina to ti pomoze 🙂

dasaa
21. dec 2011

@kostickabonnie ahoj vyskusaj si este raz urobit test.Prajem ti adrzim prsteky aby ti teraz ukazalo krasne // 😉

dadax84
21. dec 2011

@dasaa Ahoj, ale ked ja som uz vyse roka zatata, nedotkla som sa ani kvapky alkoholu. Zatala som sa pre to ze som nemohla otehotniet. A to som pila len prilezitostne, odvtedy nepijem ani prilezitostne 🙂 ale asi zacnem 😀

alibabaa
21. dec 2011

@majca55 waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw

dasaa
21. dec 2011

@dadax84 Tiez nepijem len prilezitostne aj to len trosku.Ale zase ked som chcela dostat menzes presne tak som tyzden skor pila kazdy vecer cerv.vino.Aj ked mi to nechutilo bo som ho pila ciste 😖 ale prislo to ako malo 😀

dasaa
21. dec 2011

@alibabaa Ahoj ako sa mas ?a ako sa citis? 🙂

majca55
21. dec 2011

@dasaa za chvílku pridám všetci sa dnes v Heliose tešili 😵 idem moja o dva týždne na kontrolu 😵 už si sa objednala?

alibabaa
21. dec 2011

@majca55 taaak tu predsa mame dvojky 🙂 🙂 zlatko, gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre