IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
25. mar 2011

@fomarik ahoj citala som co sa ti prihodilo,no stale nejake neprijemnosti co je to s nasou tehulkou vodkynou???no som rada ze ti to uz rychlo preslo a si v kondicke!!!uz o tyzden budes vediet ci to je ruzovucke alebo modre???super ale to leti!!!! 😀 😀 😀

adikasala
25. mar 2011

@jalanecek aj ja som citala ty knihu tajomstvo aj film som vydela snazim sa aj ja tym riadit no zatial mi to ovocie neprinieslo 😀 😀 😀 ale verim ze uz coskoro aj na mna pride rad a budem sa tesit s nasej babiky uz mam aj meno vybrane 4 roky!!!

aby
25. mar 2011

@jalanecek supiš teším sa s tebou 😉 😀 😀 😀
@fomarik tak to hej ale jen to tam vidno heh 😀 😀 😀
No jasné inak v helíku maju oveľa lepšie sono, tak sa teším 😉
Schudla? sranda ale hlavne že je všetko v poriadku 😉 😀 😀 😀

apolenka6
25. mar 2011

Ahojte! vítam všetky nové lastovičky ktoré sem prileteli verím že budete všetky úspešné IUI- čkárky a konečne sa to tu znovu rozbehne k lepšiemu 😉 😉 😉 veľa šťastia prajem!!!

apolenka6
25. mar 2011

@fomarik Zlatko som moc rada,že ste v poriadku a všetko je ako má byť 4.4. tuším idete do mt šuchne sa to raz dva a budete vidieť bábiku a možno už aj pohlavie?? 😕 😕 tam je super sono,či to je ešte skoro aby sa to dalo rozoznať... jééé ako ten čas letí už ťa bude fazulka kopkať 😵 😵

apolenka6
25. mar 2011

@jalanecek potichúčky som nazrela na teh.testík aby som druhú čiaročku nevyplašila 😕 ...je tam!!! vidím ju ,ale pssst 😉 😉

apolenka6
25. mar 2011

@tinasc to som rada,že si v poriadku ty aj to tam dole 😀 inak to ani nemohlo byť !! 😉 skoré uzdravenie a šup sa snažilkovať

apolenka6
25. mar 2011

@aby no ako sa cítiš?? moja kamoška bola na vklad deň po tebe v Blave dala si tiež 2 vajka ,jedno bolo dvojbunkové,druhé štvorbunkové a tvoje boli aké? 😕 😕 jej povedali ,že sú slabé mali byť vraj až šesťbunkové 😨 tomuto sa nerozumiem budem jej držať palce a samozrejme aj tebe!!!!!!!

apolenka6
25. mar 2011

@petuska123 a ty si dnes netestovala či ako? alebo som to prehliadla 😕 😕

apolenka6
25. mar 2011

@adikasala a aká je to kniha teraz by mi bodla na dobré myslenie 😕 😒 neboj detičky budú ...aj ked ja som teraz na tom tak nijak musím sa odraziť od dna 🙄

aby
25. mar 2011

@apolenka6 ty nespíš??? heh 😉 no moje boli tieto dve na jednotku doslovne , ale s ostatných nič nebolo tak ani snehuliačikov nemáme. No zatiaľ ani neviem šimrá ma niekde v podbrušku ale nevie to ma aj pred mrchou tak,
tak neviem či to pripisovať že to máme v kapse 😒 hádaj hej budem asi v utorok testovať.
Ide aj o to či mala predĺženú kultiváciu na embryjká 😉

apolenka6
25. mar 2011

@katy33 Srdiečko dneska sa hlásim na sklonku večera ...zajtra mám voľno!!! 😵 😵 aj ked šéfová nevie išla na tovar do IT tak zajtra by tam nemala byť 😕 cesta trvá dlhšie ,,a ked by prišla tak až poobede ,no len dúfam,že sa tam nezjaví ako duch 😠 😠 ja to môžem okašlať robíme veľa hodín a tá jedna sobota v mesiaci sa hodí...aj ked neviem čo budem prvé robiť od radosti:prať,variť,prevliekať periny a aj okná by sa zišli umyť 😝 😝 a samozrejme upratať
Aj si pozerala to Brno? mm hovoril že poisťovňa prepláca aj tam 😕 moc sa mi to nezdá ved uvidíme a ten pár kt.tam pôjde ich to bude stáť na české okolo 26 tisís neviem všetko na isto až ked to absolvujú ...a ty si čo zistila? kam chodili tvoji známi to isté CAR či? 😕
A ešte som sa ťa zabudla opýtať ako sa cítiš choručká si ešte?

aby
25. mar 2011

jáá´j no a prsa ma fajn bolia ale to už dlhšie to asi ten estrimax no neviem 😉
točí sa mi hlava s utroša no ja som s tách čo musia mať všetko heh

apolenka6
25. mar 2011

@aby no vidíš ešte nespím 😀 boli sme s bratom a švagrinou na pizzu a prišli sme pred jedenástou večer a som si umývala vlasy tak ich suším pri PC 😀 ked uschnú šup pod perinu už mi oči vyvravia 🙄
Jáj ja sa tomu nerozumiem..ona mala mrazáčikov,lebo ked jej to šli vkladať tak dostala hyperstimulák 😒 a museli jej jajka zamraziť tak neviem

apolenka6
25. mar 2011

@aby idem už hajať 🙄 🙄 dobrú noc ti teda vám prajem 🙂

aby
25. mar 2011

@apolenka6 no ja v posteli s bookom heh ešte som čosi potrebovale heh 😀
jaaaj jj po hyperstimuláku nevkladaju podľa toho ako to prebiehalo. No mraziačikovia, že prežíva ich len 80% no my sme nemali ani čo dať tak sa modlím aby to bolo klop klop klop heh 😀

aby
25. mar 2011

idem aj ja pekné sny 😉

dzuli08
26. mar 2011

Ahojte babenky, tak včera som Vás už nestihla čítať, ale práve preto som si dnes privstala 😀 😀 😀 .
No krásny dník bol ten piatok, toľko pozitívnych správ.
Všetkým tehulkám (gratulujem potichúčky moja) a nádejným tehulkám gratulujem.
Dnes som si pozrela svoj profil a že 200 dní do pôrodu :D :D To asi srandujú 😀 😀.
Pekný víkendík Vám drahé spolubojovnice želám

dzuli08
26. mar 2011

Hihi aký aktuálny vtipík
Záznam z úradného listu:
Vážený Pán,
vraciame Vám na prepracovanie daňové priznanie vzhľadom na to, že ste do kolonky "Vyživované osoby" uviedli nesprávne: vláda, parlament, štátni úradníci a cigáni.

sammira
26. mar 2011

@martina172 ahoj aj ja chodim do GF.ale pred tym som chodila do ineho car a tam mi robili hormonalny profil,HSG a obom geneticke testy pripade IVF.ked som prestupila do GF tak mi dali zopakovat hormonalny profil,stery.a foliky mi sledovali tesne pred IUI .

jalanecek
26. mar 2011

@adikasala ahojky prajem krasne ranko aj ja mam mena vybrane chlapcek sebastian a dievcat5ko nikolka ale mm sa sebatian nepaci on by chcel po sebe jozo... 😉 😉 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@apolenka6 neboj nevtplasis budemem verit,ze bude uz len silniet a prajem krasne ranko... 🙂 🙂 🙂

dzuli08
26. mar 2011

@jalanecek Ahoj moje, tak ešte raz veľká gratulácia a dnes si netestovala? Aj môj mm sa volá Jožo a nadhodil aj takú myšlienku, že sa bude volať po ňom, no ale to som rázne zamietla 😀 😀 . Nám sa zatiaľ páčia Patrik a Soňa. Ale ešte sme sa tomu veľmi nevenovali 😀 😀 . Moja a prečo ste tak neskoro išli do car-u. Po piatich rokoch. Si vytrvalá :D 😎

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek aj ja moooooooooc drzim palce, hlavne nech na sone uvidis vytuzene babatko....ja som teraz len tredi den po IUI, stale sa prihovaram vajickam, nech aj my si najdeme o par dni vytuzene // a ako sa citis? citis uz aj nejake priznaky tehu?

hope2011
26. mar 2011

@fomarik ahoooj, no my mame taky problem podobny asi ako vy. ja PCO, ale mam krasnu ovu, vzdy kazdy mesiac, kontrolovali mi folikul aj bez stimulacie a bol krasny. teraz pred IUI sa mi vytvorili dva krasny foliky, tak dufam, ze aspon jeden bude ten pravy.....a manzel ma velmi zlu morfologiu, ale zato rychle a velmi pohyblive spg, tak uvidime...

hope2011
26. mar 2011

@fomarik tak to je silaaaa....moj mm tiez uziva kadeco, lebo boli sme aj u liecitelky, takze ta nam naordinovala nejake doplnky, ale toto si veru odpisem a skusim nakupit, dakujem moc za radu...ale chcem sa opytat, tvoj mm mal tiez velmi zlu morfologiu? alebo boli tam aj spg bez problemu?

katy33
26. mar 2011

Dobre ranko, kočenky moje, večer som sa naparovala nad kamilkami, papam všetky možne prašky, tabletky, čaje.....tak dufam, že choroba bude čoskoro fuč....pani, čo u nas pracuje, ma vystrašila, že v tu v nemocnici su dvaja pacienti, čo maju prasačiu chripku, že či aj ja nie, tak som na nu čubrnela 😕...ked tak, tak opičiu 😀 😀 😎
@apolenka6 No mojenko, tak dnes bude upratovaci den 😉 ....neboj, šefka sa nezjavi, nam tiež vždy takto lepilo, ked šef šiel na to var do Rakuska a my sme si robili volno 😎 😝
Tak pizzky sa vam včera zachcelo, a potom, že si nespinkala, kto vie, ake povzbudzujuce korenie tam použivaju 😀 😝
Pozerala som to car, no cennik som tam nenašla, no mne sa zda, že tam bolo napisane, že poist. preplacaju iba tam priamo v Čechach 😕 ....ale nie som si ista....26.0000 😕 ...tak to by bolo fajn, pretože tu i s preplacanim to vyjde tiež tak a aj viac.....vidiš, musime sa spytat @aby....zlatinko, prosim ta, kolko vas vyšlo cca IVF - aj s injekciami aj s ukonmi mimo 😕 😉
Inak ta moja ms bola faktt, že divna....šla zo mna len čiernava a ešte teraz sem-tam špinim, ale nie krvou, ale akoby nejake hnede hrčky 😕 ...ale to asi z tej cysty, teda dufam, lebo inak neviem, čo to 😕
Zlatko, pri tych oknach pozor, nie že budem večer pozerat spravy a tam, že v jednom meste ,, sa učila pani lietat,, 😉 😀

jalanecek
26. mar 2011

@dzuli08 ahojky mojko aj ja som zamietla jmeno jozo mi mame doma jmena jozo uz 3 krat a preto nechcem mm sa nepacia cudne mena a nie dneska som netestovala to vcera mm navrhol nech testnem tak som testla ja ze budem az v stredu..Vies ja som stale verila,ze to dopadne ze otehotniem prirodzene a mm nechcel ist do caru velmi sa hanbil ale ked som mu povedala,ze tam vsetci chodia pre jedno aby mali babetka tak potom akosik povolil on lubi deticky ale hanbil sa..no co hlavne ze to dopadlo a mam fazulku v brusku ale ty jsi to vedela...vsak??? 😀 😀 😀

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 nebojkaj sa prihovaraj sa a vsetko bude ok ci mam priznaky???No boleli ma strasne prsia ne tak ani boleli ale tak som ich mala plne a bradavky strasne citlive a hlavne naliate a vetcie krcok mam tvrdy a teraz sa do toho pridavaju ranne nevolnosti aspon mi totak pride ale nie vela len mi je na nic od zaludku a boli mahlava...drzim pesticky nech ti to dopadne budem na teba mysliet.... 😉 😉 😉

jalanecek
26. mar 2011

@jalanecek som napisala cudne mena nie cudne ale cudzie mena....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre