IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
3. apr 2011

@tinasc ja som bola prvy krat u sestricky aby mi ukazala , a ze potom sa uvidim. a pichla som sa sama uz u nej...

tinasc
3. apr 2011

@pici aha no tak ak dá presné inštrukcie... 😉

zuzancek22
3. apr 2011

@pici dávam klobuk dole pred tebou, lebo mi sme sa s mojim drahým dnes bavili o injekciách pred IVF a ja si neokážem pichnuť žiadnu injekciu,tak sme riešili ako to budeme riešiť, ked on pracuje všeliako. no bude to musiet nejako nakombinovať

pici
3. apr 2011

@zuzancek22 ja som si vybavila u sestricky u obvodneho ze mi to bude a nakoniec som to zvladla sama. najhorsie su aj tak vikendy... lebo to ti nema kto :D malo by sa to pichat v rovnakom case.. a ked si predstavim ze by mi to mal manzel pichat tak to mam este vacsie obavy :D tak som to dala sama :D

pici
3. apr 2011

@tinasc nie je to tazke, mne to pisali baby v inej temicke. a ona mi to len ukazala. jednoduche, chytis specik na bruchu, kupis si injekcie /ja mam oranzove kratsie podkozne/ a 2ml striekacku, dezinfekciu /take napustene podusky/ nastavis ihlu na 45stupnov a pichnes...

tinasc
3. apr 2011

@pici a to si musíš nejako aj nariediť, či tie injekcie sú hotové? hrôza, už teraz ma z toho žalúdok rozbolel...

pici
3. apr 2011

@tinasc diphereline sa miesa , gonal f je pero, a pergoveris sa miesa. ale to neni ziadna tazka vec, z jednej ampulky natiahnes tekutinu vstrekned do tej kde je prasok, zmiesas natiahnes do striekacky a pichas

tinasc
3. apr 2011

@pici ouuuuuu ☹ ☹ ☹

pici
3. apr 2011

@tinasc ale... neboj... to zvladnes alebo si to pojdes dat pichnut

tinasc
3. apr 2011

@pici no a čo cez víkend 😉 ?

pici
3. apr 2011

@tinasc ja ti pichnem :D

tinasc
3. apr 2011

@pici dík si zlatá 🙂

pici
3. apr 2011

@tinasc zamalicko. ja myslim ze to zvladnes

tinasc
3. apr 2011

@pici ja viem, musím 🙂

pici
3. apr 2011

@tinasc nemaj obavy

sijust
3. apr 2011

ahojte dievcata,som tu nova a rada by som sa s Vami poradila...min.tyz.som bola na 1.IUI (Helios Martin)...clostyl,potom pregnyl,swim up spermii a potom auuu IUI 😒 zacala som uzivat Utrogestan,ale v piatok som musela volat doktorke,ze mi robi strasne zle,ze si to tam idem rozskrabat 😝 tak to teraz tri krat za den zapijam...v piatok ma zacalo pobolievat v podbrusku,ako ked mam dostat menzes a dnes ma zacali boliet prsia,strasne som unavena,stale by som len spala a mna doma volaju vrtula,lebo nedokazem vobec oddychovat a teraz som ako mechom ovalena...neviem ci to je tymi hormonmi,jarnou unavou alebo neviem cim...co myslite?mali ste to aj vy tak?na test a sono idem az 11teho...doktorka mi zakazala robit testy,ze si mam radsej cokoladu kupit ako test...dakujem za kazdu odpoved 🙂

pici
3. apr 2011

@sijust utrogestan stipal a svrbel tak som ho zapijala. unavena som nebola prsia ma neboleli ani brucho.. iba ked uz menzes zial dosiel. no ja by som skor povedala, ze sa vam to podarilo, priznaky ktore opisujes sa mi podobaju na tie tehotenske :D

sijust
3. apr 2011

@pici myslis?nejdem sa radsej tesit ,lebo si to potom odrevem,ako kazdy mesiac,ked mi prisli...rok a pol ☹

pici
3. apr 2011

@sijust no myslim... ale pssst.... ja som mala taketo tusaky u dvoch kamosiek a obe su tehulky... tak drzim palce

sijust
3. apr 2011

@pici moc dakujem,si zlata 🙂 aj ked...bol by to asi maly zazrak,keby to vyslo na prvy sup...

pici
3. apr 2011

@sijust preco? vela babam to vide na prvy krat :D musis verit :D kedy mas ist na krv? a dobre ti poradila aby si test nekupovala :D pregnyl ostava 10 dni v krvi a moze ukazat tehotenstvo aj ked nahodou tehu nie si... takze idealne pockat na krv... ja som pockala :D aj ked mi to teda bolo prd platne :D

sijust
3. apr 2011

...ja neviem,ked som citala diskusie,tak vacsina pise,ze druhy alebo treti pokus bol uspesny a niekedy ani to...potom IVF...na krv idem 11teho...bud.pondelok...

pici
3. apr 2011

@sijust to je velmi velmi vseobecne. su to paradoxy, vobec sa tym neriad. vsetko je suhra nahody, toho ze to fakt vide, stastia atd.

katy33
3. apr 2011

@aby ...zlatíčko moje, ako sa nam maš, ako sa citiš?...je všetko vporiadku?...myslim na teba 😲

anicka1981
4. apr 2011

ahojte babulky, 🙂 tak co sa tyka otehotnenia tak nam sa to podarilo na 1x, 😲 teraz som v 30 tt, a tesime sa na drobca, nakolko v auguste mam 30 rokov, a minuly rok som sa vydavala , tak si myslim ze do svojej tridsiatky stiham vsetko 🙂, akurat este byvanie musime poriesit, to je dost komplikovane, nakolko, sa musime uplne nanovo zabyvat, lebo sme 7 rokov zili v zahranici,, 😀 , tak sa drzte

hope2011
4. apr 2011

@fomarik no, tak to si ma troska ukludnila, ale taka som teraz zneistena...je jasne ze kazda zena to urcite preziva inak....my uz sme vcera vecer s manzelom boli ako zmoknute sliepky, lebo uz som mala po cely den taky pocit ako na MS, tak uz aby sa troska pripravoval, lebo myslim, ze ked bude len v tom, ze sa to podarilo, moze byt pre neho sklamanie podstatne horsie ako pre mna, co nad tym rozmyslam castejsie....no uvidime...prosim ta ak mam dostat MS, to pocas brania utrosu nedostanem??? dobre to takto chapem? lebo potom to moje telo je chuda riadne zmatene, lebo akurat dnes som mala dostat a to asi preto som to vcera citila.....tak zatial pa a prajem krasny dnik🙂🙂🙂

hope2011
4. apr 2011

@kavaapalma ahoj, citala som si par tvojich prispevkov, tak ta chcem aj ja povzbudit...urcite to je pre kazdu z nas co sme tu tazke, ze vsetky naokolo maju babatko ani nevedia ako a my sa snazime a tuzime a nic...este som na to nenasla dovod a to sa snazim ho zistit uz pomaly dva roky...aj v mojom okoli je to tak, kazda kamoska je uz maminckou, alebo tehulkou, ani jedna jedina nemala ziadny problem....neviem a netusim ako je to tam hore zariadene, ale mozno prave tak,ze potrebujeme pomoc, preto ju treba prijat a ist do toho...v centrach pomohli uz tolkym zenam....aj my medzi ne budeme patrit.....a preco IVF tak razne odmietas???? prajem len to najlepsie.....🙂🙂🙂

hope2011
4. apr 2011

@anicka1981 tak to ti moc, moc, moc gratulujem, ze na 1 x sa podarilo...prajem nech sa malicke zdravucke narodi a nech ste ako rodinka moc stastni 🙂🙂🙂

sijust
4. apr 2011

...nemozem sa odtrhnut od tych vasich prispevkov,tak sa to dobre cita,ked viem,ze som v tom neni sama,ze to prezivam podobne...take ste zlate,ako sa vsetky podporujete...fakt je to uzasne...my s manzelom sa snazime rok a pol,ja som uplne v poriadku,manzel ma zhoreseny spg,ono je to dost tazke na psychiku a hlavne tie blbe otazky,kedy uz budete mat babo?co vy nechcete?jemine,ludia ktori mozu mat dieta prirodzene si vobec neuvedomuju,ake je to strasne tazke...teraz som po prvej IUI,az bud.pondelok idem na krv,boli ma v podbrusku ako pred menzesom a tiez prsia ☹ ...ale nejdem si nic namyslat...

sijust
4. apr 2011

@anicka1981 vam sa to podarilo prvy krat po IUI?mozem sa spytat, ci si mala nejake priznaky pocas tych dvoch tyzdnov?dakujem za odpoved... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre