IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 vybral si letne nohavice pod kolena tak tie som mu kupila

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 nevydrzala som a testla som uz vcera, ale bola iba / ☹ Tak neviem, mam doma este jeden test, mozno vydrzim, ale je to tak 50 na 50, mozno testnem... Ach jaj 😔

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 ☹ hm skoda a ak nevynde co dalej???mas v plane??

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 neviem... doky slubil, ze uz ziadne zalozne plany nebudeme potrebovat... ale vraj kedze sa nam to uz raz s iui podarilo, nevidi dovod preco to neopakovat hocako dlho... Vraj je to na mne, na co sa citim, ak by som chcela, podpiseme ziadost na ivf. A odvcera velmi rozmyslam prave na touto alternativou... ze ju podpiseme, ved taka ziadost ma platnost rok, takze to nemusime hned podstupovat, ale ked sa rozhodneme, budeme pripraveni 😔 Najradsej by som vsak bola, keby som uz nad takym nemusela rozmyslat 😔

dzuli08
19. apr 2011

@katy33 Drahááá gratulujem. Tak tomu sa fakt povie záááázrak. Kedysi som písala, že zázraky sa stále dejú a je to fakt pravda.

hope2011
19. apr 2011

@katy33 pocuvaaaaaaaaaaaaaaj, to jue nadheraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!§ja som normalne hotova za toho.......gratulujem z celehooooo srdiecka...moc, moc, moc!!!!!!!!!!!!!!§ som stastna aj za teba.......ako ta to napadlo?????? vsak mas doma injekcie, mas pichat a toto!!!!!! to je zazrak......moc ti to prajem!!!!!!

hope2011
19. apr 2011

@pici dakujem velmi pekne....a ty ako???? si pisala ze sa potichucky tesis...to znamena, ze ti doki co povedal?????

katy33
19. apr 2011

@hope2011
@dzuli08 ...babulky dakujem 😲 ...no teraz sa už len modlim, aby to všetko dobre dopadlo...presne tak, mojenko, obrovsky zazrak sa toto stal, neviem si to vysvetlit, už som stihla urobit a 2. a tiež pozitivny, tak snad to nebol omyl 😉
@zuzanka7834 Slniečko moje, ak by si chcela testovat, najlepši je mamatest, al. ja som si kupila clearblue, tam sa neukazuju // ale +.....1.som si robila woman secret a tam je len taka slabunka palička a na tomto clearblu, je + ako vyšite , utekala som ešte do lekarne, kupit si dalšie, lebo Petino prišiel bez testov, že ked mu tam začala vykladat, ake všetky maju, že kt.chce, tak zdrhol, že on nevie 😀 ...no a kupila som si aj dalši ten clearblue, ale ten digitalny, kt. by mal ukazat aj tyžden, tak uvidime, zajtra rano urobim ešte pred MT 😉

Babulky, chcela som vam sem dat foto, ale fotak sme mali v robote, tak som si vzala tie ocikane testy do prace 😀 ...a tu som zasa zistila, že nemame kabel, tak v robote odfotim a večer doma vložim 😉 ...už som zasa mala troška hnedunky vytok, ale verim, že to je normalne, dufam 😕 😔

zuzancek22
19. apr 2011

@katy33 jojooooooooj moja vobec nestíham čítať , lebo som teraz na týžden preložená - zaskakujem a tam nieje net. ale normálne ma zamrazilo a prešli mi zimomriavky po tele , potom mi vyhrkli slzičky a tak ti musím hned napísať, ako sa teším s tebou, zatial len tak potíchúúúúúčky, ale aj tak je to riadne super,
ja som dnes volal s mojím gydošom aké boli tie testy nech mi ich podrobne popozerá, povedal že všetko je uplne ok, aj hormon stítnej zlazy je ok, ale bolo to 12 DC tak povedal že mam ist do centra v ten 3 DC a že ak to bude zase zlé tak už bude pátrať viac aj on, lebo sa mu to vôbec nezdá, a povedal mi že možno kým budeme pátrať tak možno sa to aj spontánne podarí 🙂
jujuuuuuj ani si nevieš predstaviť ako ma to teší, (a akurát ked sa dejú takéto veci tak nemožem na net. 😠 )

katy33
19. apr 2011

@zuzancek22 ...veru potichučky, nech nič nezariekneme 😉
Vidiš, aj u vas sa to dava do normalu, hormony boli zle a teraz su vporiadku...nastava ten spravny čas, Zuzi, ....tvoj dr. ma uplnu pravdu, treba pekne skušat domka a vôbec nie je vylučene, že sa to nemôže podarit, praveže je velka šanca.....ja som presvedčena, že tieto mesiace budu plodne, ako nikdy predtym 😉
Som hrozne rada, že su vysledky dobre, božinku, už som sa bala, že zasa ta budu rozhanat kade-tade 😔 ...ale nebuduuuuu 😉

zuzancek22
19. apr 2011

@katy33 takže zajtra ideš do centra?

katy33
19. apr 2011

@zuzancek22 Ano moje, že dr. sa chce na mna pozriet a ak nebude ešte nič vidiet - čo určite ešte nebude, tak vezmu aj krv, aby videli, ako rastie hcg..pôjdem tam s obavami, ale verim, že nam povie dobre spravičky 😉

hope2011
19. apr 2011

@katy33 boze moja,....ja sa tak vytesujem....to je nadherna sprava....hlavne ze sa vam to podarilo takto prirodzene, nemusela si prejst ani tym pichanim...to je uzasne....a to ste museli riadne snazilkovat, alebo nie??? a manzel ako, urcite sa neskutocne moc tesi.....ja sa tesim s tebou....moc, moc!!!!

dzuli08
19. apr 2011

@katy33 A koľko ti už mešká ms? Koľký deň cca máš od ovulácie. Hnedý výtok určite nie je dobrý, ale to až v neskorších týždňoch je nebezpečnejší. Ja som tiež špinila, za celý deň taká riadna hnedá machuľa 5 dní po ovulke a to som nebrala žiadny utroš ani duphaston. Potom keď som zistila, že som tehulka, tak mi ho doktorka nasadila a odvtedy som vôbec nešpinila ani nekrvácala. Takže neboj, ak ti nasadia duphaston, tak už špiniť nebudeš. O ktorej nám zajtra napíšeš ako si dopadla v MT?

katy33
19. apr 2011

@hope2011 No, zlatinko, aja som sa tak vytešovala, že kedy začnem pichat 😀 ...kuriatko, my sme minuly cyklus ani vela nekeksikovali, len v strede cyklu sme asi tri dni po sebe a vtedy to muselo byt...a odvtedy sme to flakali, lebo sme chodili domov unaveni z prace, sme si hovorili, že však už ideme na IUI, tam sa to vybavi za nas 😀 ....jaaajha, ja som mm volala hned, ako som zistila, že test j epozitivny, ale nič mi nerozumel, lebo som rukala a do tel. hikala ako taky somarik 😀 😀 ...ale ked prišiel domkov, ma tak vystiskal, teši sa, len sa boji o tom rozpravat a i ja, ale hned sa začal ako starat, chuda snaži sa vela veci robit za mna a mne len kaže sediet, ale to tiež tak nejde 😀 😀 😝

katy33
19. apr 2011

@dzuli08 ..zlatino, mne ms asi ani nemeška, ja som mala do nedele duph. a ms som čakala, že mi pride dakedy cez tyžden, lebo po nom mi ms chodila až na 7-8 . den....to ani nie je špinenie, ono je to take bledšie hnede, ale to je taky miniaturny fliačik, dočitala som sa, že je to spôsobovane tym, ako sa maternica roztahuje a prekrvuje, tak sem-tam popraskaju nejake cievky a to potom byva z toho, vraj je to uplne normalne 😉 ...aj ja si mylsim, že mi šupnu duph. naspät, keby som mala doma, si ho nasadim i ja 😀

dzuli08
19. apr 2011

@katy33 No presne tak, toho sa nemusíš báť. Ja som riadne špinila a predsa som tehulka :D Držím pršteky, aby to bolo OK, takže zajtra bude 15:00 hodina tá najšťastnejšia na svete :D. Ono to vyjde asi vtedy keď to človek začne trochu flákať. My sme s mm mali keksík iba v ten deň ovu a vôbec sme tomu neverili, že by to mohlo vyjsť. A predsa. :D

katy33
19. apr 2011

@dzuli08 ....ja mam nachystany test aj na zajtra rano, mal by mi ukazat aj tyžden 😉 ...tak s nim budem potom cupitat do MT...vytasim ho z kabelky a nech dr. čubrni, teda dufam, že bude na čo 😕 🙂 ...a tebe v ktorom tyždni videli už fazulku na utz?

apolenka6
19. apr 2011

@katy33 Halooooo?!?ooooooooooooooooooooooo??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 jééééééééééééé 😨 😨 😨 😨 😨 😨 snažím sa ti dovolať no teda toto je šok čo?? 😕 😕 SRDECNE GRATULUJEM ♥

aby
19. apr 2011

@katy33 tak sa strašne vytešujem moja moc ti to prajem moja 😉 😉 😉
daj hneď vedieť ako ste dopadli toto je fajt zázrak moja 😀 držím moc moc prsty to robí to slniečko 😀 😀 😀
veľa energie 😀

katy33
19. apr 2011

@apolenka6 ...zlatinko, moje, som v robotke, tel. mam v šatni, ale i keby som ho zdvihla, nas preruši, lebo sme v pivnici a tu nie je signal 😠 ...pod na FB 😉

apolenka6
19. apr 2011

@katy33 už aj idem!!! 😀 som tam

katy33
19. apr 2011

@aby ....zlatko, to je zazrak, tomu verim...ved toto????...ja neviem, čo sa udialo, že to moje telo zafungovalo zrazu len tak, ved takmer za rok a trištvre som mala asi tak 4 ovulacie, ale len tabletkovo, prirodzene nie...a vtedy sme skušali ako šialeni a nič....no ja som teraz fakt odbremenila mysel, pretože som vyčkavala na recept a potom na injekcie a tešila som sa z toho, že potom to určite vyjde, že teraz s tym aj tak nič nenarobime...aaaa....zazrak 😲

aby
19. apr 2011

@katy33 ešte tichúčko nech je to na 100%, potrebujeme tu zázrak moja ty budeš tá naša krásna nádej 😉 😀
moja neboj , len sa odreaguj a počkaj budeme sa vytešovať 😀 😀 😀 joj v srdiečku sa mi zažiarilo slniečko 😀

pici
19. apr 2011

@hope2011 nie ja som sa potichucky tesila z katyyyyy nie zo seba....

kaaaty
19. apr 2011

@tinasc
@katy33
@hope2011 ahojte baby...uz je mi ovela lepsie som si dala sprchu a odlepila naplaste...no ale nevyzera to pekne, viem ze to sa musi este zahojit ale radsej som si to moc neobzeral...hlavne ze ma nic neboli...dnes som sa aj objednala k dr a v utorok budem vediet co dalej...ona chcela po laparke robit iui tak uvidim ci uz nebudem po ovu, lebo ved 12dc bola laparka...no ale ked robili aj ten drilling...v utorok budem mudrejsia...
...idem si vas precitat aby som vedela co mate nove vy koceny 🙂

dzuli08
19. apr 2011

@katy33 No ja som testovala na 39DC a to som bola už v 5tt+4. Ale fazuľka už mala 17 mm, takže určite by to doktor videl už aj skôr, len ja som nejak zabudla,že mi mešká mrcha a tak som sa prebrala až na 39 DC. 😅 😅

kaaaty
19. apr 2011

@katy33 to co to citam supeeeeeeeeeeeer....katy to je aka supa 🙂 ....drzim palceky vsetky................

kaaaty
19. apr 2011

@hope2011 zajtra na teba budem mysliet...drz sa a daj nam potom vediet 🙂

pici
19. apr 2011

@kaaaty tesime sa ze si ok :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre