IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
22. apr 2011

@pici ahojky,ale to este nic neznmenaaaaa.mozno je to kratko...na testovanie..predsa mas testovataz v nedelu..uvidis...dobre to dopadne!!!!

fomarik
22. apr 2011

@adikasala zase som si spätne čítala tvoj príspôevok. Dakujeme za gratuláciu!! Bolesti ako pred mrchou je to najlepšie, čo može byť!!!!!!! 😀 😀 😉 😉

oknosmas
22. apr 2011

je super si citat vase tehu zazitky 😉 potom sa zacinam opat na to svoje tehu (ked raz pride) tesit.. momentalne som sa totiz dostala do fazy, kedy som z velkeho snazilkovania a trapenia sa pre to presla na akusi apatiu, ci skor letargiu.. je mi to viac menej jedno...ale ako si citam tieto vase pribehy, tak znova zacinam dieta chciet... to je fajn, lebo uz som sa bala, ze to nepride.. i ked to nie je take ako pred par mesiacmi...a to je mozno fajn... brat veci tak, ako pridu, nestresovat sa nimi.. i ked robit vsetko pre to...

pici
22. apr 2011

@hope2011 ano ale ja som to nevydrzala a videla som baby ktorym aj na 6ty den test uz ukazal... tak som sa prepla a ze skusim.. no nebol to dobry napad.. akoze nehadzem flintu do zita.. ale tak mohla som koza sprosta vydrzat

pici
22. apr 2011

@fomarik jaj zlatik vsetko najlepsie.. si mala narodky :D

hope2011
22. apr 2011

@pici mojinka...nezufaj...kazda sme ina...tak tebe to ukaze na 8 den....nebojkaj...a hlavne este nie je nic iste!!!!

aby
22. apr 2011

@oknosmas to je super treba sa zas postaviť na nohy, vieš povedať si že môže byť aj horšie 😉 😀 😀 😀

katy33
22. apr 2011

@fomarik Jeeeeej, to musela byt nadhera, Lucik môj, ja si viem predstavit, ako si bučala 😀 😀 😀 ...ono to už bude častejšie, a ked uvidiš, ako bude nôžky vytlačat a boxovat, to bude 🙂 🙂 🙂 ...ved sa nenazdaš a Livinka bude spokojne buvkat pri maminke 🙂
Ano, anjelik, myslim si, že by to mohol byt ten 16.DPO a vieš, čo je krasa, my sme museli našu fazulku počat pravdepodobne na moje narodeniny....a mm spomenul, že ak by bola fazulka v januari, tak by to mohlo byt 12.1. a to ma zasa on narodeniny, to by bola nadhera, to by bolo neuveritelne 😀

katy33
22. apr 2011

@hope2011 ...si strašne zlatičko, dopraješ nam tu všetkym zo srdiečka fazulky a za to bude dopriate i tebe, ver mi, zlatinko 😉

oknosmas
22. apr 2011

@aby ved hej....skusam to.. znova... moja nechut vsak nesuvisela so vsetkymi tymi ochoreniami a problemami, ktore nam brania, ale skor s problemami, ktore sme mali v rodine... uz je lepsie... tak snad to uz pojde...opat 😉 ale ja sa tu tesim s kazdou jednou tehulkou 😅

katy33
22. apr 2011

@pici Zlatko, kolko dni ubehlo od odberu po vklad?...ja len nad niečim fylozofujem 😉 ....je zavčasu testovat, o par dni, tam budu lyžiny ako svet 😉

pici
22. apr 2011

@katy33 v pondelok bol odber. v piatok vklad... dnes je to tyzden od vkladu

hope2011
22. apr 2011

@katy33 mojinka, dakujem.....ja to naozaj tak citim....proste vam to vsetkym prajem...kazda z nas tu ma nejaky osud....kazda z nas si presla sklamaniami....a preto prajem kazdej, nech uz zaziva len to najkrajsie!!!!!!

pici
22. apr 2011

@hope2011 no ved nie je... neva.. co ma prist pride...

hope2011
22. apr 2011

@pici hm, no vidim ze si asi smutna....mas pravdu, co ma byt sa stane...aj ja to tak beriem...ale naozaj este nie je nic stratene...nebojkaj!!!! a hlavu hore!!!!

katy33
22. apr 2011

@pici ...takže čisto teoreticky, ked si vezmeš - embrijka mali 4 dni + 7 dni su vložene, tak to je ako 11.DPO 😕 ...ak sa nemylim, no a napr.ja som si robila test až na cca 14.DPO a pozri sa , aky bol vtedy slabulinky, takže je určite ešte zavčasu, tiež, ked som pozerala tu albumy bab, tak niektore mali na 14.DPO silne paličky ako svet a ja oproti nim len takeho ducha....každa sme ina, mojenko, tie // tam budu na 100% 😉

pici
22. apr 2011

@hope2011
@katy33

ani nie ze som smutna... len neviem co som cakala.... :DDDDDD... som trosku dufala ze tam najdem nieco lepsie :D ale tak este je mozno skoro / ako sa ukludnujem/.... tak hadam nedela ma viac potesi... mne je to jasne ze kazda sme ina, kazdej moze ukazat inokedy... ale trosku tu vieru v to, ze to urcite vide to nastrbi...

tinasc
22. apr 2011

@pici moja pekná... to ešte nemusí nič znamenať, si len 7 deň po ET... počkaj ešte pár dní, prípadne až na krv... ja neviem prečo ale veľmi verím, že sa ti to podarilo na prvýkrát... veď si môj vzor a ja sa už nebojím ísť do ivf... čo som predtým mala také obavy... takže hlavu hore, určite to tam bude 🙂 🙂 🙂 držím palce 🙂 🙂

pici
22. apr 2011

@tinasc som ja ale koza. bolo mi to treba.. ale neva... verim ze sa tam tie dve // este pekne ukazu :D

tinasc
22. apr 2011

@fomarik tak to je krásne... ten pocit... viem 🙂 🙂 🙂 super, držkajte sa 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
22. apr 2011

milačičky moje... idem sa trosku vyvetrat s manzelom na bicykel :D

tinasc
22. apr 2011

@pici ale nie si, len si sa trošku ubehla... 😉

tinasc
22. apr 2011

@fomarik neverím svokruša dnes jedla tlačenku a údené??

aby
22. apr 2011

@oknosmas viem o čo píšeš je mám niečo podobné 😉

hope2011
22. apr 2011

@pici ja ta uplne chapem...ale na druhej strane, naozaj nedela to isti...proste pockaj dovtedy...a uvidis!!!!! hlavu hore, budu // uvidis!!!

hope2011
22. apr 2011

@oknosmas ahojky, ja ta chapem...tiez som mozno pocitovo trosku tak isto...aj ked u mna je ta motivacia velka a tiez verim, ze sa to podari....aj tebe, uvidis!!!! budes o chvilku mamicka, ani nebudes vediet ako!!!!

zuzana151
22. apr 2011

@katy33 ja neviem ake som mala hcg mne to nepovedali, pre mna to bol taky sok ze som sa na to a ni nepytala. Ale povedala ze som krasne tehotna 😎 tak asi to bolo ok. V stredu sme boli na sone ale bol vidiet zatial len zltkovy vak.
Boze ale to je super ze sa vam to takto podarilo prirodzene, som si citala spatne ako si cakala na ms a to ta prsia boleli kvoli fazulke 😎 tesim sa spolu s tebou

zuzana151
22. apr 2011

@fomarik musi to byt krasne , ja by som tiez plakala od stastia 😅 uz mate aj meno pre babiku vybrane?? My sa vobec nevieme dohodnut a rozhodnut ani na dievcenskom ani na chlapcenskom 😕

oknosmas
22. apr 2011

@zuzana151 my s mm sme mena dohodli asi aj skor, ako sme sa vzali a zacali na nich pracovat. i ked mm teraz troska cuva z chlapcenskeho.. budeme mat zuzku alebo matusa.. 😉

oknosmas
22. apr 2011

@hope2011 dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre