IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
27. apr 2011

@pici tak som tam volala a daju mi ho este raz.. ja hlava deravaaa kam som ho mohla len zapatrosit??

pici
27. apr 2011

@alibabaa no a mala si ho uz aj overeny?

alibabaa
27. apr 2011

@pici aaaale ved to.. keby sa ma rano sestricka neopytala... tak sisina vystresovana nanho zabudnem..

pici
27. apr 2011

@alibabaa no vidis.. chvalabohu tak sups overi a kedy idete na to?

alibabaa
27. apr 2011

@pici rano som bola na krvi a sone, tak si mam volat o 14,00 co dalej... 🙂 folikul 23 mm a sliznica 6mm speeci som sa pytala.. neviem ci su to dobre hodnoty,... ale asi hej, ked nemusim pichat na podporu sliznice ako hope2011.. injekciu naviac ... brrr... injekcie fakt nemusim

pici
27. apr 2011

@alibabaa sliznica sa mi zda mala... ja som mala 8 a dostala som tabletky.. ale asi zalezi aj ktory den si cyklu.. viem ze do 10 by mala byt pri inseminacii alebo vklade

alibabaa
27. apr 2011

@pici no supis si ma nepotesila... od coho zavisi ten rast sliznice?? co ked ju nebudem mat dost velku??????

pici
27. apr 2011

@alibabaa zlatko mozno sa mylim... no ona musi mat urcitu vysku aby sa v nej babenko udrzalo... ale to by ti dali nejake lieky na jej rast keby to nebolo v poriadku.... tak sa neboj.. hm?

alibabaa
27. apr 2011

@pici mi nezostava ine len duufat.. ze to bude ok... 😒

pici
27. apr 2011

@alibabaa jasne urcite to bude ked ti dneska nic nepovedali.. neboj, nechcela som ta zmiast... ja len viem ze ja som dostala estrofem kvoli nizkej sliznici ked som bola na opu aby mi do vkladu narastla

hope2011
27. apr 2011

@ursula5 naozaj ti prajem vela, vela stastia....urcite ti to vyjde....a budem cakat na pocity🙂

hope2011
27. apr 2011

@alibabaa ahojky mojko...no to mas nadherny folikul....moj pred IUI bol 21 a sliznica bola nieco cez 7, takze nic moc...ale mam tie tabletky, tak vari pekne rastie...mojinka...je to na dobrej ceste...uvidis...vsetko dobre dopadne...a my ti tu budeme drzkat moooooooc palceky🙂

katy33
27. apr 2011

@ursula5 Držim prstiky, aby bolo IUI bezbolestne a bojovnici sa rychlo vypravili na svoju put 😉 ...daj nam vediet, ako sa nam citiš 😉

petuska123
27. apr 2011

ahojte baby...no dneska doobedie rychlo preslo.len tak dalej 😀 tak a mrcha skoncila fuu 4 dni 😀

alibabaa
27. apr 2011

@hope2011 az na tu sliznicu.. to zistia pri vklade keby bola sliznica mala?

ursula5
27. apr 2011

@katy33 tak už to mám za sebou, všetko išlo hladko IUI som vôbec necítila nič ma nebolelo a teraz je už všetko na potvorkách či sa podarí alebo nie. Nádeje moc nemám manžel mal strašne veľa mŕtvych a odporučili nám ak sa to nepodarí rovno na umelé, že toto bude možno strata času ale že nádej je vždy 🙂 tak za 14 dní sa uvidí

ursula5
27. apr 2011

@hope2011 pocity sú dobré, nemolelo nič, nič som necítila išlo to hladko, tak uvidi či sa podarí aspoň jedno vajíčko oplodniť dozreli mi 2, ale to záleží na manželových potvorkách, doktorka navrhuje že ak sa toto nepodaí ísť na IVF lebo že manžel má veľa mŕtvých a zbytočne by sme vyhadzovali peniaze.... ale ešte som sa nerzhodla či to podstúpiť 🙂

katy33
27. apr 2011

@ursula5 ...je to pravda, mojenko, zazraky sa deju-....tak len treba verit a mysliet na fazulku, že sa uhniezdi u maminky 😉 ....oddychuj, žiadne velke namahanie...labky na kanapku 😀 😉 ...držim palčeky 😉

matomajka
27. apr 2011

Ahojte
Aj my sa chystáme na IUI do Heliosu v Martine. Mohla by mi niektorá opísať ako IUI prebieha?mám z toho zmatok...a tiež by ma zaujímalo koľko sotjí v Martine IUI.Ďakujem Vám 🙂

petuska123
27. apr 2011

moja ziadost odoslana 20.4. do poistovni.vcera ju tam este nemali tak hadam dnes im dojde 😉

petuska123
27. apr 2011

@matomajka ahoj. u kazdej je zakrok iny. tazko povedat ako bude u teba prebiehat mna vobec nebolel.rano odovzda partner spermie a cca 2 hodky sa spravy zakrok.skoro taky isty ako bezne vysetrenie u gyndosa. zrva to ani nie 5 min. a potom si polozis a ides dom a cakas 14 dni ci sa vam postastilo.aky mate problem??

hope2011
27. apr 2011

@alibabaa jasne....to sa ani troska neboj...oni ti ju pekne zmeraju...teda aspon v nasom centre vzdy pred iui robia este sono....uvidis, bude to dobre🙂 a hlavne uspeneeee🙂

hope2011
27. apr 2011

@ursula5 ahojky, tak uz to mas za sebou???? tak to som stastna ze ta to nebolkalo....uvidis, niekedy sa deju zazraky a mozno sa najde jeden silny plavec, ktory vam vajicko oplodni...budeme verit....takze mm ma vela mrtvych spermijok???? aj vies kolko???? my sme tiez uz stotozneni ist na ivf.....tak co uz,....hlavne ze sa nam pomoze, to je najdolezitejsie....drzkaj sa...a oddychuj....🙂

zofi81
27. apr 2011

Ahojte kocky, tak sa hlasim po par dnoch znovu, ale ziadna slava... Asi z toho nic nebude. Prsia ma uz prestavaju boliet a zacinaju take bolesti v podbrusku, ako kazdy cyklus, ked mam dostat menstruaciu... Ale vsak uvidim, na krv som objednana v pondelok... Gratulujem novym tehulkam a nam cakajucim drzim palce 🙂

zofi81
27. apr 2011

@ursula5 tiez som bola v Heliose. Kto Ti robil UIU? Mne Dr. Gallo... Mna to ale dost bolelo ☹

zofi81
27. apr 2011

IUI, sa mi trosku poplietli pismenka 😀

matomajka
27. apr 2011

@petuska123 Dakujem. problem je v tom ze mi nedozrievali vajicka teda nemala som OVU a mm mal zlu morfologiu

petuska123
27. apr 2011

@matomajka ach ta sprosta morfologia 😠 😠 😠 😠

matomajka
27. apr 2011

@petuska123 no to ti teda poviem 😒

ursula5
27. apr 2011

@zofi81 mne doktorka Gaťová bola super veľmi príjemná osôbka a naozaj som nič necítila ..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre