IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
29. apr 2011

@lea101 mojka, tak to som nedocitala, ze uz vies vysledok....ach, jaaaaj....neplackaaaaaj....hlavu hore....treba mysliet na dalsi mesiac....ze ten bude tym pravym...moc mi je to luto....ach, jaaaj☹

tinasc
29. apr 2011

@lea101 aj ja beriem thyroxín... ja už som momentálne na stimulke na ivf... a keď mi toto nevyjde, tak... neviem ako to rozdýcham...

hope2011
29. apr 2011

@pici ahojky zlaticko....no ja mam este casuuuuu....az v stredu testujem...ale tieto negativne spravy tu....asi vies co to so mnou robi.....ozik a ty ides v stredu konzultovat....tak to bude super....aspon od teba budeme mat nieco pozitivne🙂

pici
29. apr 2011

@lea101 nemusis byt silna ani cool. kazdy preziva bolest po svojom... ja si vzdy hovorim v ten poondeny den ze si poplacem, lebo na to mam narok. a na druhy den je to lepsie... a bez slz... prajem vela sil.. dockame sa pekne vsetky... v tejto temy sa stali aj ovela vacsie zazraky... nasa katy je toho prikladom... takze verit treba a ziadne prestavky...

pici
29. apr 2011

@hope2011 este jedna moja kamoska je po IUI a v stredu bude vediet... zlatko... ty mi povies krasnu spravicku... a mna to pekne naladi a budem sa tesit kedy ti spravicku opatujem... tak ma neondej s polonegativnym naladenim na stredu, pche

hope2011
29. apr 2011

@katy33 ach mojka...to vazne ze si krvacala??? ale tak vela, ci ako???? no ale vetko zle je na nieco dobre....konecne si videla fazulku, to je naaaaadhera....je tam....tam kde ma byt....som stastna aj za teba!!! pekne ju pohldkaj odomna, dobre????

lea101
29. apr 2011

@pici ach jaj, je mi tak tazko. neviem kedy☹ ☹ ☹ pokusim sa co najskor , dobre? 🙂

hope2011
29. apr 2011

@pici 🙂🙂🙂 ty si pokladiiiiik, dobre, tak uz nic take polonegativne nenapisem...ale co uz mam robit, ked to tu citam???, no nic musime verit v zazrak....ako ides vikendovat???

tinasc
29. apr 2011

no babule, ja musím ísť, tak sa majte pekne a večer si vás dočítam 🙂

lea101
29. apr 2011

@tinasc , ja ten nestastny tyroxin berme od narodenia... ale posledne dva roky sa mi riadne zhorsilo a nik neviem vysvetlit preco.. z 50 mcg na 150 kym mi napasovali tu spravnu davku to bolo ...ja myslim ze to bude z toho☹ uz je tu mm. papaaaxoxo a dakujem

pici
29. apr 2011

@hope2011 neviem este zlatik... ideme teraz na majales s manzom a ostatne sa uvidi podla pocka, chuti atd. ked bude pekne chcem ist nniekam na bicykel zase... ja hovorim ze kazdeho cesta k babatku je nejaka. nikto nechce a ma, niekto chce a nema.. vcera som zazila u dokyho zenu, ktora ma deti v mojom veku a doktor jej povedal ze je 6tt, napriek tomu ze si myslel ze ma asi predcasnu menopauzu... proste to su take ironie ... co ja by som dala za takyto omyl.. ale to by si sa musela naozaj zblaznit ak by si vsetko riesila.. urcite sa podari aj tebe... jasnovidka nie som, tak tazko povedat kedy... ale verim ze coskoro... a mozno sa uz aj podarilo a este to ani nevieme... proste... nesmies sa negativne naladovat z neuspechov druhych...

pici
29. apr 2011

@katy33 moju ppipusku takto vystrasili? a gestacnicek malicky... je tam. to je najdolezitejsie... pohoda, relax.. nestresujkovat... rozumeno? a ziadne krvacanie, pche to co je za nastrahy.. stacilo... vsetko je ako ma byt a basta fidli

pici
29. apr 2011

@lea101 ano... boli to. a na to ako dlho a velmi to bolelo zabudnes az ked to babo vytuzene budeme mat kazda v rukach.. az vtedy sa bude zdat ta bolest taka znesitelna, lebo to babo za to bude stat... bud smutna kolko chces... kolko potrebujes... ale nesmies to nikdy vzdat... lebo az v tedy je to definitivne v prdeli, ked tomu sama prestanes verit

tinasc
29. apr 2011

@lea101 ja mám 75 thyroxín, no tiež chvíľku hádali, kým mi dávka sadla 😉

tinasc
29. apr 2011

no nič, ja už naozaj padám 😀

alibabaa
29. apr 2011

@katy33 dakujem

alibabaa
29. apr 2011

baby, vy pisete jak ceski zandari... nestiham citat.. a idem uz od pc. tak pekny vikend a nezabudnite FANDIIIIIIT

papa

alibabaa
29. apr 2011

@hope2011 halo halo, ty kedy ides na krv?? a budes predtym testovat???

lea101
29. apr 2011

@pici to je velka pravda a dakujem zo srdca... ze si mi to pripomenula... velmi som to potrebovala... asi si tusila kam smerujem... dakujeem , dakujem , dakujem

pici
29. apr 2011

@lea101 🙂

adikasala
29. apr 2011

babenky ja sa z toho neviem spamatat!!! 😖 😖 😖

aby
29. apr 2011

@adikasala neboj to sú len prvotné pocity, zajtra to bude lepšie a budeš mať silu pokračovať. My sme baby my zvládneme všetko, každá jedna sa dopracujeme ku krásnemu bambulkovi 😉 😀 😀 😀
hlavne vypni na chvíľku, ide vajkend tak bude čas 😉

simis105
29. apr 2011

@hope2011 chodis do Vrboveho? A co ti dala aku liecbu? som zvedava... 😕

zofi81
29. apr 2011

@lea101 Je mi luto, ako to dopadlo ☹ , ale nesmies to tak brat a obvinovat seba... Je to vas prvy pokus a podla statistiky je uspesnost 10-15%. Fantasticke cislo 🙂
Clovek v podstate nikdy nemoze povedat, ze je to na strane jedneho, alebo druhe, oni ani lekari to sami mnohokrat nevedia presne. My mame problemy hlavne s muzovymi spermiami... Mne porobili zakladne vysetrenia a povedali ok... Aj ked mi zistili, ze som uz davnejsie prekonala chlamydie a mozem mat v najhorsom pripade, ako nasledok kludne nepriechodne vajickovody... Nikoho to ale uz viac netrapilo, vsetci sa zrazu zacali sustredovat na muza a jeho "poruche" sa prisposobil cely dalsi postup... Ked som sa spytala doktorky, ci to ma zmysel ist na IUI v mojom pripade, ked neviem, co tie chlamydie u mna porobili, povedala, ze ved vyskusame. Chcela som ist na laparoskopiu, tu my neodporucala, ze zbytocny operacny zasah... A bola som vybavena.. A presne ako hovoris Ty, mnohe robi psychika, a stresujem aj ja a asi ziadna z nas nie je taka hrdinka, ze strach nema vobec 😉

zofi81
29. apr 2011

@hope2011 ta bylinkarka by zaujimala aj mna... Dala nieco aj muzovi na zlepsenie spermii? My byvame totiz blizko, tak by sme tam skocili 🙂

fomarik
29. apr 2011

@lea101 zlatko čítala som tvoje príspevky, ako si krvopotne čakala na telefonát a ako to naťahovali...a nakoniec bohužiaľ, výsledok je taký aký je 😔 . Zlatko, poplač si, kludne aj niečo rozbi pri pohlade na cigánku s 3 cigánčatami 😠 ... viem ako sa cítiš. Povez si,... no, jeden pokus nevyšiel, musí vyjsť další. Držím palce!!!!!! A posielam imaginárne objatie 😉

hope2011
29. apr 2011

@pici mojinka, ja viem...ja sa nechcem naladovat negativne...ja som taky vacny optimista.....ale uvidime..co bude...neviem, ako by som prezivala tento neuspech, ale hovorim si...su este dalsie mozosti....takze sa pojde dalej🙂 ale!!!!! clovek nikdy nevie....mozno taky zazrak je uz vo mne....a ja ho na vas vsetky prensiem🙂 tak nadhery vecer prajem...my ideme s mm na veceru, tak mnam, tesim sa🙂

hope2011
29. apr 2011

@alibabaa ahojky mojinka...no u nas v centre to funguje tak, ze sa testujeme a az ked je test pozitivny tak sa ide na krvicku....a testujem v stredu...takze este dalekoooo. a ty sa mi ako mas????

katy33
29. apr 2011

@hope2011 No mojenko, krvacala, celkom to bolo dost, som mala pocit, že sa ms rozbieha, len mi nešlo do hlavy, že ma vôbec neboli brucho ako pri ms....ale, ako som prišla od dr.zatial ani kvapôčka krvi, to asi ako som uvidela bublinku, sa to od štastia zastavilo 😀 ...hladkam bruško s bubkinkou, o sto-dvesto, teraz som jej povedala, že je to od tety hope 😀 😉 .....vraj aj teta hope bude mat o chviločku bublinku v brušku, takže na žiadne zle veci nemysli, jasan 😉 🙂

katy33
29. apr 2011

@pici ☹ ...veru vystrašila ma dnes fazulka moja....dufam, že už toho stresu bolo dost a už len dobre spravičky budu....nebojkaj saa, mame pohodičku, teraz som zdlabla dva chleby s tuniakom a takou kopou cibule, že som cez nu nevidela na pc 😀 😀 ...ešte , že je mm v robote, bude mat v noci radost, ked budem na neho fukat 😀 😝 ...takže bude vikend na bicykli?...ja to furt hovorim, ty si tu jediny športovec 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre