IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
10. máj 2011

@ursula5 🙂 🙂 🙂

oknosmas
10. máj 2011

@tinasc dakujeme 😅 😔

hope2011
10. máj 2011

@oknosmas ahooooj, tak to je supeeeer...o kolkej tam budete???? IUI idete mat??? tak to budem neskutocne moc drzkat palce 🙂

oknosmas
10. máj 2011

@hope2011 hej, ideme na iui. rano o 7:30 odovzda mm vzorku...a potom asi o 10:00 bude zakrok 😉

hope2011
10. máj 2011

@ursula5 ahojky, mooooooooooc drzkam palce...kedy presne testujes?????

hope2011
10. máj 2011

@oknosmas no tak my tam urcite budeme rano....🙂

alibabaa
10. máj 2011

@ursula5 budem na teba mysliet, aby si bola silna a odolala...
ale test si kup,... ked ti povedia ze mas pozitivnu krv, tak si budes moct odlozit na pamiatku...

alibabaa
10. máj 2011

@ursula5 a ja necitim nic nove. sa snazim nepozorovat ale... uz nech je stvrtok

hope2011
10. máj 2011

@alibabaa mojinka, moc na teba myslim...a prajem // vo stvrtok......alebo ides na krvicku??? mooooooooooc ti to aj ostatnym prajem 🙂🙂🙂

hope2011
10. máj 2011

@petuska123 tak to je super spraaava🙂 moc sa aj s tebou tesim...naozaj....uz aby bolo ivf....a hlavne uspesneeee🙂

alibabaa
10. máj 2011

@hope2011 idem vo stvrtok na krv... o 14,00 budu vysledky... dakujem 🙂

nana123
10. máj 2011

@zuzancek22 nie ziadnu dr navrhola IUI, ale neviem asi skusime prirodzene najrv lebo mi obydvaja mame dobre vysledky... uvidime... 🙂

kaaaty
10. máj 2011

@nana123 ahoj no tak to radsej skus najskor IUI , ak by nebolo uspesne tak potom prirodzene....aj ja to tak mam na pláne...ja stale plánujem co a ako a stale sa to meni....

kaaaty
10. máj 2011

@alibabaa ahoj takze od strvtka mame novu tehulku...drzim palceky 🙂

alibabaa
10. máj 2011

@kaaaty dakujem za palceky.... zidu sa.. ursula5 ide na krv zajtra rano... dufam, ze po hope2011 preberie stafetu a vo stvrtok mi ju odovzda 😉

nana123
10. máj 2011

@kaaaty hmmm ja uz 3 roky planujem jak bude babo tak toto hento a teraz sa to padari a teraz a stale nic... uz niekedy mi to tak lezie na mozog ze to nie je normalne 😒 ale myslim ze nie som jedina ... tak praveze nechcem ist hned na IUI lebo o mesiac ideme na dovolenku tak som chcela v klude sa snazilkovat 😵 ak ak nie tak potom IUI...

ursula5
10. máj 2011

@hope2011 zajtra mám krv, ale asi to bude k ničomu spravila som si test a je negatívny ☹ takže krv my to len potvrdí .....

ursula5
10. máj 2011

@alibabaa tak test som si kúpila a spravila dnes ale ne negatívny ☹(( čo už takž zajtra krv bude len na potvrdenie negatívneho výsledku ....

ursula5
10. máj 2011

@alibabaa takže je to na Tebe!!! držím palce vo štvrtok 🙂

alibabaa
10. máj 2011

@ursula5 tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠 😠 krv moze byt este pozitivna... uz sa to tu vraj stalo.....

alibabaa
10. máj 2011

@ursula5 to si ho asi spravim aj ja zajtra... aby som si zbytocne rano uz nedavala utros keby nahodou....

nana123
10. máj 2011

@ursula5 nooo test nie je taky citlivy ako krv... to nic neznamena ... uvidis zajtra ... velmi drzim palce 😉

fomarik
10. máj 2011

@alibabaa juj, som nedočkavá za teba ako dopadne ten štvrtok......silno, silno držím palčeky!!!!!

@ursula5 zajtra budeme čakať len a len pozitívne správičky. Zeby to vyšlo na 1krát? Aj tebe držím palčeky. A obom vám posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a cumlikátorov ešte k tomu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

fomarik
10. máj 2011

@zuzancek22 zlatinko lúbezné. Ako pokračujete vy? V akom ste štádiu? Som zvedavá ako sa nám máš.... a dakujem za tvoje komentíky k albumu,...si veeeeľmi zlatá!!!

nat28
10. máj 2011

Ahojte kocky, ak sa mozem spytat, ake ste mali dovody ist na IUI? Musim sa snazit min rok aby som nanho mohla ist? Urobia mi ho niekde na vlastnu ziadost ako samoplatcovi? Dakujem 😉

jalanecek
10. máj 2011

ahojte babulky tak som naspet tak co mate noveho??nejake nove tehulky niekto po iui ja na dalsi mesiac po menzese na folikulometriu takze uvidme ale snazilkujeme aj tak o sto sest a co vy v cechach bolo uzasne paradny odych doma s rodinkou bolo mi pradne ocko sa ma lepsie zaludok ma v poriadku ale noha jeste stale zlobi..telo mu neprijmulo bajpas takze mu ho vytlaca von m,usia ho znova operpvat chudacik uz ma 10 operaciu a je z toho na nervy ale vseeetci verime,zeto dobre dopadne a co vy chvalte sa prehanajte tersimsa na zpravicky..

tinasc
10. máj 2011

@jalanecek ahoooooooj, vitaj doma 🙂 oteckovi nech dopadne dobre operácia...

zuzana151
10. máj 2011

@katy33 ja som na tom podobne ako ty, mam zaniest papiere mojej dr a do centra uz asi nemusim chodit, ale moja dr neviem ci ma taky moderny pristroj aby mi robila foto , keby som chcela len na sono chodit do centra nevies ci sa za to plati?? haha ja som s tou podprdou na tom asi ako ty 😀 doteraz nic mozno jednotky a teraz plne dvojky strasne ma to tesi 😀

jalanecek
10. máj 2011

@tinasc dakujem verime,ze ano a ze mu nebudu muset amputovat nohu ale snad to dobre dopadne a ty sa ako mas??? 😉 😉 😉

tinasc
10. máj 2011

@jalanecek tak to dúfam, že nie 😉 no ja sa mám dobre, stimulujem na ivf 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre