IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
18. jún 2011

@ketere bre ranko,,,, verim tomu, z 🙂 🙂 🙂

fomarik
18. jún 2011

@walta mojenko, tak skoro o týžden fárate do CARu. Budem na teba myslieť!!!!! Držkajte sa!

pici
18. jún 2011

ahojte babule.. tak ja som po ket, absolutne ma tonebolelo ani som nevedela ked mi to robi 😀 , dvaja mrnousi su u mna tak dufam ze tam aj pekne ostanu... aspon takych 9 mesiacov :D vsetkym ktore cakate na pozitivny test alebo ktore caka zakrok, drzim moc palce...

katy33
18. jún 2011

@pici Slniečko moje, ja som to vravela, že to budu mrnousi - bojovnici a teraz sa ta už nepustia 😉 ...oddychuj, nech sa pekne-krasne pricucnu a odcucnu sa až o 9 mesiacov 😀 O dva tyždne bude pozitivna krvička, to ti garantujem 😉 😲 😲

pici
18. jún 2011

@katy33 no to by som sa velmi tesila... som takto naladena :D

lin34
18. jún 2011

ahojte, rada by som sa občas pridala do diskusie. Nemám sa s kým o tom pobaviť. Som po prvom uiu, 14 dpo, 31 dc. Už som z toho zmätená, teplota sa drží nad 37 ale dnes sa objavili náznaky krvácania, ale iné ako býva keď príde mrcha, tak neviem... Okrem toho beriem utrogestan. Vyzerá, že asi z toho nič nebude.

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
18. jún 2011

@lin34 ahoj a na krvicke si bola?

lin34
18. jún 2011

Nie, mám ísť v pondelok, ale neviem či mám teraz ďalej brať utrogestan alebo či vôbec má význam ísť

lin34
18. jún 2011

Ale včera som si robila test a vyšiel negatívny

pici
18. jún 2011

@lin34 ano vyznam to ma a az kym z krvi nepotvrdia , tak ho nevysadzaj...

lin34
18. jún 2011

@pici ok, tak beriem ďalej. Už som z toho na nervy a to sa mám učiť na štátnice 🙂

pici
18. jún 2011

@lin34 nebud z toho na nervy... mas za sebou prve IUI... ked to aj nahodou nevide... ide sa dalej... raz sa to podari...

lin34
18. jún 2011

@pici ja viem, len sa neviem sústrediť na to na čo by som sa teraz mala 😉

pici
18. jún 2011

@lin34 ani negativny test nie je este konecna... pockaj si do pondelka... zamestnaj mysel niecim inym a bude to fajn...

lin34
18. jún 2011

@pici no jo pokúsim sa. Inak držím palce, aby vám to dobre dopadlo.

pici
18. jún 2011

@lin34 dakujem. pozri, uz to aj tak nie je v tvojich rukach... zbytocne sa stresujes... a nie je to dobre ani pre teba ani pre babo mozno...

fomarik
18. jún 2011

@lin34 utrogestan určite nevysádzaj. Slabé krvácanie nemusí ešte nič znamenať a taktiež aj negat. test. Podstatná je krvička. Upriam sa na štátnice..... držím palce!!! 😉

fomarik
18. jún 2011

@pici zlatko, tak prckovia su už pri maminke 😀 . No nech sa len pekne držia a nech rastu malí bojovníci. z tvojich písmeniek cítiť, že si vo veľmi dobrej náladičke.. to je super! Treba tomu veriť!!!! Myslela som na vás!!!!!!!!! 😵

walta
19. jún 2011

@fomarik ahoj, bre ranko... ano, 24.6. ideme do CARu, a som zvedava, co a ako... dostaneme recepty na injekcie, daju nam instrukcie a zacinam pichat... myslim si, ze takto nejako to bude 😉 😉 😉

walta
19. jún 2011

@pici ahoj... super, drzim ti palce, nech len rastu a rastu a rastuuuuu... bodaj by vam to vyslo a o 9 mesiacov obrovska radost u vas doma 🙂 🙂 🙂

pici
19. jún 2011

@fomarik ano moja, tak ako pises. naladicka dobra ma neopusta.. kamoskina mala u nas spala tak sme si uzili kopec srandy... deti su fakt uzasne, aj ked niekedy robia nervy ale perfis.. mala mi cely vecer hovorila maminka :D lebo ze ja som teraz jej maminka :D tentokrat vobec nemyslim na to ako to dopadne, lebo urcite to dopadne dobre.. a mysllim ze aj vydrzim netestovat ... som pozitivne naladena... a verim ze jedneho dna to vide aj nam
@walta to je uzasne.. cize coskoro si v procese.. parada., to zbehne velmi rychlo....

walta
19. jún 2011

@pici aaano, o chvilku som v procese, a velmi sa uz na to tesim... aj ked teraz prezivam zle obdobie- byvame u svokrovcov a este aj s muzovym bratom... proste problem je taky, ze uz dlhu dobu sa s nim nebavime, lebo sa nevie vmestit do koze a pred 2 dnami to vyvrcholilo tak, ze mi uz aj velmi spatne vynadal a svokra bola pri tom a nic mu na to nepovedala, ba naopak, to zvrhla na mna, ze som ho vyprovokovala... no tak to nie je, a stale si zastava jeho, tak som jej vcera povedala, ze sa jej podarilo nas od nej vystvat, nech si obchadza synacika a my sa stahujeme k mojim rodicom na par mesiacov, lebo staviame dom a budeme sa stahovat. Nechcem sa stresovat, ved ma caka IVF, a ked som to tak vysvetlila svokre, ze musime odist aj kvoli tomu, tak mi vykricala, ze to je moj problem a ze ju to nezaujima.... OK, ale ak by to vyslo, ze budeme rodicmi, to dieta neuvidi tak lahko...Som asi teraz moc plna hnevu, ale takto to teraz vidim ja. Povedz mi, robim dobre, ze odchadzame? Ja si myslim, ze ano.... ale v hlave mam IVF, takze tento problem zvany moj svagor a svokra- hadzem za hlavu 🙂

pici
19. jún 2011

@walta jasne ze robis dobre. nebude ti svokra stresovat zivot. je to tvoje rozhodnutie a ked si ty a manzel s tym ok, neber na nikoho ohlad. musis byt v psychickej pohodicke, tesit sa na vajicka, odber a embryjka a nie rozoberat svokru. na tych svet predsa nestoji.... ja som s mojou svokrou 9 rokov bola super kamoska a teraz sa nebavime.. za to ze som jej pravdu povedala do oci. no ale kaslem na nu, ja to tak necitim tak sa ospravedlnovat nebudem a falos tu v zivote selektujem prec odo mna.. takze tak... do mna sa svokra tiez obuvala a nemala pravo, svokor takisto... za totalnu magorinu ale aspon kazdy ukazal tvar... a neriesim. netrapi ma to. a takto je to dobre. ja potrebujem manzela.. nikoho ineho... / myslim svokru svokra/ ... neboj sa... trosku sa s tym vysporiadaj,ak mas velke nervy chod vecer na prechadzky, precistit hlavu a bude to dobre neboj

hope2011
19. jún 2011

@pici ahojky, uz som ti sice pisala, ale tak moc ti to prajem.....som stastna, ze dvaja bojovnici su uz v brusku a naozaj verim len a len v to, ze to vyjde....drzkaj sa, budem na vas mooooooc mysliet 🙂

pici
19. jún 2011

@hope2011 dakujem zlatko je to moc mile.. urcite sa to podarilo...citim to tak...

in131
19. jún 2011

@walta Hore hlavu - určite robíš dobre že ideš od svokry preč. Budeš kludnejšie čo teraz budeš veľmi potrebovať - teš sa na vajíčka a potom na drobcov. Za pár dni ta prejde aj hnev - ponám to. A všetko bude ok.

walta
19. jún 2011

@pici vidis, svokry su len svokry... ani ja ju uz neriesim... kaslem sa ja na nu a aj na jej primitivneho syna, mojho svagra, ktory nevie ani malu nasobilku... som jej vcera povedala, ze my dvaja ked odideme, moze mu vyvarat, skakat okolo neho, nech sa tesi z neho a nam nech da pokoj. Ja sa idem max sustredit na mna a mojho manzela a na nase buduce dieta... to su pre mna priority a nie nejaka hysterka. A si predstav, ze moj svokor jak taky ťuťko, len je ticho. No, skoda slov, ti ludia ma nezaujimaju, ani vobec! Ty mas podobnu skusenost, tak ma vies pochopit.
A citis sa teraz dobre? Kedy ides na krvicku? 🙂

walta
19. jún 2011

@in131 ahoj , ano, aj ja si to myslim, odchod od nej vela vyriesi.. som tu jak v base, neviem sa tu uz ani nadychnut- huraaaaa, odchod odtialto. A jasne, tesim sa na vajicka, na drobcekov mojich... to je pre mna teraz prvorade

in131
19. jún 2011

Super - hned tie tvoje písmenka sa krajšie čítajú 😉 S usmevom to ide krajšie. Hned je svet krajší. Tak a odteraz bude len kladné myslenie. Ja viem ľahko sa mi to vraví ale človek potrebuje niekomu všetko vyrozprávať a hlavne potrebuje mať pocit že je chápaný. A určite ta chápem čo prežívaš - ale jedna svokra nám nebude kaziť život - fuj preč s myslienkami na nu. Tak sa usmej a dnes bude len dobrá nálada plná usmevu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre