IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834 super frajerka 🙂))) ja budem tiež múdrejšia keď začnem, som zvedavá či to zvládnem sama, alebo budem otravovať mm, ale neviem či by mi to on pichol, on ma ľutuje už teraz 😀

ursula5
1. aug 2011

@sijust no veru škoda, no niekdy sa zabudne čo už. Tak hor sa do vybavovania znova, ja som si ich vybrala hneď ako som šla z konzultácie pre istotu, aby som nezabudla a aby ich tu vôbec mali.

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834
@dzuli 08
vy ste učky?? tak super ja robím učkám mzdy 😀

zuzanka7834
1. aug 2011

Ahojte babulky, som tu len na moment, lebo obed vola, ale Walticku si nesmiem nechat ujst 😉 @walta potom ma nezabudni oznacit, nech si tu krasnu spravu najdem cim skor 🙂

@hope2011 srdiecko no jasne, ze sa na Teba nezabudlo!!! Ako sa nam mas, mamicka? Uz mas krasne tt, Boze, ako rychlo to leti... Cochvila zacnes citit pohyby svojho drobceka ako Katarinka @katy33.
No, tak my sme sa definitivne dali na to ivf, uz 4 dni picham injekcie a akurat som si dnes ratala, ze najlepsie by bolo, keby som ms dostala vo stvrtok, aby som v piatok mohla ist do MT aby mi vypisali dalsie injekcie v poradi. Nie je to vobec take hrozne, ako som sa bala, teda, aspon zatial... Len nech je vysledok... Mm uz ma kupenu letenku do Londyna na 15. septembra, ja si dokupim podla vysledku ivf... Ale ako pisu @apolenka6 s @adikasala, momentalne som aj ja v takom stave, ze ak ma byt, tak bude, ak este nema, tak pride neskor... Neviem sice, ako sa tento moj postoj zmeni o par dni, tyzdnov, ale teraz som v klidku... Ako vravim, Pan Boh vie, na co mame a co vieme zvladnut, moznoze nam je sudene otestovat porodnicu v UK 😀

@tinasc @zambilka @aby babulky, ako sa mi mate? Dufam, ze uz vychadza slniecko aj vo Vasich dnoch... 😉

@sijust aky recept Ti prepadol? Jááj, či si šiška, celkom ako ja, uz nie raz sa mi to stalo 😀 Mozno Ti budem vediet pomoct s nejakymi liekmi ak uz chces zacat brat a nemas recept, aspon na zaciatok, ak mam... daj vediet 🙂

@adikasala @apolenka6 @zuzancek22 kocky carpe diem a vratte sa pekne opalene, oddychnute a hlavne 2v1 😀 😀 😀

zuzanka7834
1. aug 2011

@ursula5 no mne moj mm hned na zaciatku povedal, nech si vyberiem injekcie v pere, aby som mala vacsi komfort, ked si ich budem pichat, lebo on sa neodvazi a cuduj sa svete, ked prisiel den D, tak ako videl strach v mojich ociach premohol svoju fobiu a picha mi ich on, za co som mu velmi vdacna, lebo sama by som to asi fakt nezvladla, az take sado maso nemusim 😉 Od kedy zacinas s pichanim Ty? Budem drzat palce 😉

zuzanka7834
1. aug 2011

@ursula5 ucka ako ucka 🙂 Ked sa jedna o to, ze ucky su tu rychlo tehotne, tak som 100 percentna ucka 😀 😀 😀 Ale inak iba vystudovana, inak mam na starosti zahranicny obchod v jednej firme, teda, mala som, lebo teraz som na PN az kym v septembri neodideme do UK 😉

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834 no mne manžel tiež vybral to pero nech sa nemusím trápiť viac ako treba, pravdepodobne začnem až okolo 20.8. čakám na menzes a potom od 16DC začína. Tak ty si už začala???

fomarik
1. aug 2011

@walta mojka, myslíme na teba..moc, moc, moc 😉 😉 😉 😉

fomarik
1. aug 2011

@zuzanka7834 zuzanka moja, v stredu sme v LC. Dám ti vedieť, ked tam budeme, dobre?

fomarik
1. aug 2011

@hope2011 jéééj, hope sa nám ozvala. A v suvislosti s tebou evidujem že i @jalanecek tu chýba. 😕 😕 😕 .
Moje, tebe už svieti 17tt....... veru, o chvilu tu pohyby. A chcete si dať zistiť čo to bude? Máš nejaku predtuchu???? Som rada, že si v poriadku a babatenko tiež 😉 😉 😉 😉

fomarik
1. aug 2011

@zuzancek22 Krásnu dovolenočku prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834 tak Ti strašne moc držím palce nech Ti to výjde a otestovala si pôrodnice v UK 😀 , chodíš do Heliosu Martin??? ja by som tiež strašne chcela, aby to vyšlo a bol pokoj ale tiež to beriem bude, nebude pôjdeme ďalej. 🙂

hope2011
1. aug 2011

@adikasala ahooooj, no si zlatucka, ze si na mna myslela...vsak aj ja na vas, staaaaaale.....🙂 verim ze sa vam podari, vsak dovolenka je tym krasnym obdobim, kedy sa deju zazraky....tak verim, ze ked sa vratis nam skoro napises, ze si tehulienka 🙂

fomarik
1. aug 2011

@apolenka6 ach, ako si ma dojala..... stislo mi srdiečko 😉 . Dakujem ti velmi pekne, veľmi si to vážim.
NEch sa ti tie črevné problémy vyhnu, bo to nie je bohviečo. Krásne si to užite, pooddychujte, zrelaxujte 😉

ursula5
1. aug 2011

Tak čakáme na pozitívne správy od @walta, držím palce 🙂 😉

hope2011
1. aug 2011

@tinasc ano, ano, dlho som si tu na fore nepisala, ale sledujem tak obcas co sa deje a stale na vas vsetky myslim, ako sa mate, ako sa vam dari....🙂 ako sa drzkas ty???

adikasala
1. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi tak tak budeme si uzivat a zaroven snazilkovat,ked nam to bude sudene bude vsetko najdolezitejsie je byt pozityvne 🙂 mrska je uz na navsteve tak aspon na dovolenke bude volne pole.... 🙂 🙂 uz sa velmiiiiiiii tesim do rodnej nitricky po roku a potom aj na dovolenku 🙂

zuzanka7834
1. aug 2011

@fomarik hladas moj tuk? Teda, ja sa nikdy nebojim, ak mi v kuchyni dojde olej, lebo v pripade nudze by som odsala nejaky z pneumatiky a vyprazila by som na nom cokolvek, hranolky aj rizek 😀 😀 😀 Ako sa mi mate, kocky dve krasne? L+L? Mirko bol uz potom spokojnesi? 😉

@nikuskacucuka my chodime do Heliosu v Martine a tam mi brali krv na protilatky na chlamydie, doky povedal, ze ak som ich niekedy v zivote prekonala (hoci aj nevedomky), tak to budem mat v krvi. No a ak by tam boli, tak by bola pravdepodobnost, ze mozem mat zrasty. Nastastie krv bola negativna, preto mi laparku nerobili. Druha iui vysla ale nase tehu skoncilo velmi skoro, v 6tt. V tom smutku sme ale nasli jedno zistenie, a to, ze minimalne jeden vajecnik mam pekne priechodny... takze mi laparku neodporucili ani teraz, pred IVF, toto bude nas prvy pokus. Ale tu na MK som akurat minuly tyzden videla album jednej baby, ktorej spln splnil sen, tak drzim palce 😉

@dzuli08 aj nam Krajko povedal, ze sancu u nas vidi na 80% ale ak chceme, mozme dat este nejake iui, myslim vsak, ze to cislo ma presvedcilo... Keby nebolo toho Londyna, urcite by sme do toho nesli hned teraz, ale takto nas tlaci cas. Moja viera je vsak velka a fakt verim, ze budem o mesiac presunuta vo Vasej tabulke 😉 Spolu s dovolenkarkami, samozrejme 😉 😉 😉

@little_miracle zlatinko mozno ten folik nebol, lebo si vajecniky potrebuju trosku oddychnut, po tom hormonalnom bombardovani... ale neboj, uz buduci mesiac budu dva krasne, alebo aspon jeden, a ten bude vitaz!!! Som velmi rada, ze si sa vratila 😉

adikasala
1. aug 2011

@hope2011 vyhrkli mi slzicky.....velmi si to prajem,som pozitivna verim ze raz to bude keby to vyslo naozaj na dovolenke to by bola naozaj bomba....nikdy sa nevie,,,, 😀 😀

nikuskacucuka
1. aug 2011

@zuzanka7834 mne z krvi nič nezistili,všetko mám OK 😅 ,tak uvidíme,čo bude teraz...a ďakujem

nikuskacucuka
1. aug 2011

@tinasc no presne tak to aj bude.skúsime oba,ale najskôr to bude iui 😀 ,keď príde dr z dovolenky

hope2011
1. aug 2011

@zuzanka7834 moja zlatunkaaaa, tak mam z vas obrovsku radost...ze takto krasne pokracujete, ze ste sa dali na pripravu na ivf.....pises ze si zmierena s tym, ze ak to ma byt, tak to bude....velmi spravny postoj...ja som ho tiez taky dlhsiu dobu pred tehu mala a velmi mi to psychicky pomahalo....a potom to aj prislo 🙂🙂🙂 a este jedna vec.....nielen z nasej skusenosti, ale aj zo skusenosti inych viem, ze ked sa deju taketo zmeny v zivote ludi ako u vas, tak vtedy prave pride ta najkrajsia....babatko 🙂 tak posielam vela, vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a moc prajem aby toto ivf bolo uspesne, aby ihlicky nebolkali....kedy by mal byt asi transfer, tak orientacne????

zuzanka7834
1. aug 2011

@ursula5 ja som zacala tiez od 16DC s proverou, tu som uz dobrala (desat dni po dve tbl) a dnes piaty den picham decapeptyl, tento tyzden cakam ms, dufam, ze pride vo stvrtok (alebo skor) a potom priberam gonal. Ake lieky ste si vybrali vy?

@fomarik tesim sa na stredu 🙂 Ja to vidim tak, ze ak ma teraz az do porodu kazdy tyzden pekne nazivo oflusas, tak by sa to aj mohlo podarit, co povies? 😀 😀 😀 Ozaj, kde si, @jalanecek? Podla mna si tehulka, potajme nas citas a oznamis nam to az v 12tt 😵 😵 😵 Juj, velmi by som si priala, aby to bola pravda 😉

@adikasala ozi, a mate uz nejaku dovcu? Kedy prileti sestra? Sama ci s mm? 🙂

hope2011
1. aug 2011

@fomarik ahojky buduca velmi skora mamicka....veru, kukam obcas sem, ze ci este pises a mam istotu ze este malicka je pekne v brusku...no co ja, ale ako sa ty citis? ved to je uz tak blizko, kedy pride malicka na svet, jupiiiii, budem na teba moc, moc mysliet.....no jasne ze chceme vediet, co to bude....a predtucha??? no to je take zvlastne....uvidime...nam je to uplne jedno....hlavne nech je zdravucke klop, klop, klop........pohyby kazdym dnom cakam, uz sa asi aj zacalo nieco diat, ale vcera ani dnes este zatial nic....tak uvidime, ci to boli pohyby alebo nie....budeme vidiet 🙂 posielame velky boztek 🙂

adikasala
1. aug 2011

ale sme sa rozpisali babenky davno sme tu takto skoro vsetky neboli 😀 a walta@co ako?nevolali este?

zuzanka7834
1. aug 2011

@hope2011 dakujem moje zlaticko, vlastne, nedakujem, ze lieky, kvietky a tehu virusiky sa predsa nedakuje, aby sa ujali 😵 😵 😵
Hm, transfer, dnes je prveho, ak ms pride koncom tohto tyzdna (cca 4.8, dufam, ze ma nenecha cakat na vikend) tak odber by mohol byt nejake dva tyzdne po zacati pichania Gonalu, to je plus minus 18.8., transfer o nejakych 5 dni na to (asi 23.8) a pozitivny tehu test o dva tyzdne po tomto datume... ale to su fakt len orientacne datumy, vsetko zavisi od mojej mrchy a od toho, ako bude reagovat moje telo na vsetky tieto injekcie... Bojim sa aj ratat, ked si pomyslim, kolke baby sa nedostali ani k transferu 😔

Babulky idem obedovat, cakam na @walta, ale tie vysledky si asi precitam az o par minut, ked sa najem...

hope2011
1. aug 2011

@adikasala mojinka zlatucka....ano, ver tomu, ze tie zazraky sa deju.,...vsak kolke sme tu toho dokazom 🙂 prave dovolenka je tym obrovskym spustacom pozitivnych myslienok, emocii a clovek aj na to zabudne....a uziva si tie nadherne chvile s partnerom....a potom, upsssss.....jupiiiiii, bude babo.....🙂 lebo myslim si, ze euforia z dovolenky netrva len na dovolenke, ale dlhooooo este pootom a to moc pomaha 🙂

ursula5
1. aug 2011

@zuzanka7834 tak ja mám presne tie isté lieky ako ty 😀 začínam s proverou ...... a potom pokračujem tak ako ty, ale začiatok až okolo 20teho augusta 🙂

adikasala
1. aug 2011

@zuzanka7834 zatial dovolenku len okukavam cez net v piatok ideme do cestovky v nr tak vybereme 🙂 pocitam ze v utorok letime podla terminov.sestra je uz v lietadle dnes rano o 4 naseho casu mala let,cela cesta jej trva 24 hodin 😉 tzn ze zajtra rano bude doma!!!!pride samozrejme aj s mm ako by to bolo 🙂 🙂 jaj velmi sa tesim.....

ursula5
1. aug 2011

aj ja by som bola rada, keby ma nejaká tehuľka opľula ešte pred začiatkom 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre