IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
14. sep 2011

@cmelica utros neutros... dostala som menzes nacas... aj ked nie vzdy rovnako, niekedy to bolo spinenie v tom case, a naposledy normalne krvacanie napriek utrosu a estrofemu na sliznicu... cize..??? ake davky utrosu mas?

nic ta nemusi pliest.. ovu bola na druhy den od pichnutia pregnylu.. na to sa picha aby foliky praskli a islo vajko na vandrovku

hope2011
14. sep 2011

@zabka60 hm....tak to mi je luto...ale budes este testovat, vsak? na 14 den, tak ako sa ma 🙂

cmelica
14. sep 2011

@pici Dakujem...takze ak budu testiky a krv negativne tak by mi mala prist mrcha na ten 33-34 den,alebo mozno aj skor,ze??

cmelica
14. sep 2011

@pici
beriem teraz 2x2 tabletky

pici
14. sep 2011

@cmelica nie zlatko. ak budu test a krv negativne, utros automaticky vysadzujes... a menzes pride v tvojom pripade asi skor/ moja domnienka/
sama znizovat a zvysovat davky utrosu by si nemala.

pici
14. sep 2011

@zabka60 kazde centrum ma svoje postupy.. niekde sa krv berie, niekde sa robi test doma ... nevesaj hlavu, negativny test nemusi nic znamenat.. a keby to aj bolo negativne... hlavu hore, bol to prvy pokus...

cmelica
14. sep 2011

@pici takze by som mala dobrat pekne utros do piatku a cez vikend uz nebrat nic...skoda ,ze nam prelozili tu krv az na pondelok...povodne sme mali ist v piatok... 😒
mozem sa ta opytat ci mas skusenosti s kyselinou listovou??? som si ju dnes kupila,no je tam napisene,ze ju treba brat obbden,ci mozem aj kazdy den???...dobrala som femibion800 a tak skusim len tu kyselinu...

pici
14. sep 2011

@cmelica beriem , teda brala som femibion... cistu kyselinu listovu neviem poradit
ty beries utros az kym nevies vysledok z krvi. cize aj rano si ho vlozis alebo zapijes az kym nebudes vediet vysleodk. ci spinis, krvacas , mas // alebo nie. ak si tehu, utros sa berie do konca 12 tyzdna, tak nic samovolne nevysadzat

zabka60
14. sep 2011

@cmelica no mne povedal docent,ze ak dostanem,ze mam utros vysadit a ak nedostanem mam ho nadalej bra tak nerozumiem tomu,mam ich este 16 gulicieek a potom uz nemam tak neviem co teda

cmelica
14. sep 2011

@pici ked ideme az v pondelok na krv,aj sono mame a tabletky su len do piatku...preto som si to chcela rozdelit tie 4 dni do krvi po 1 tabletke...myslis ,ze by to bolo zle???

pici
14. sep 2011

@cmelica a nemas recept? skoc do centra po recept, ak to vide alebo nevide, tak isto ho budes potrebovat.

cmelica
14. sep 2011

@zabka60 aj aj som na vaham co urobit...krv v pondelok a tabletky do piatku...este aj nad tymto aby sme sa pozastavovali 🙂 😲

pici
14. sep 2011

@zabka60 to vam vypisali kolko baleni pre boha? ja som brala ine davky a vzdy som dostala tri pakle...
@cmelica

cmelica
14. sep 2011

@pici recept nemam...no mohla by som skocit svojmu dr...Martin mame dost od ruky a ist tam koli receptu...veru v piatok hadam skocim...

zabka60
14. sep 2011

@pici jasne ja viem,hlavne @ketere ma povzbudila,aky krasny zazitok mala ona 😕 ...uvidime v pondelok ideme na kontrolu,uz sa tesiim,ak nic nebude pojdeme znova,az kym vas tu nebudem moct nakazovat tehu virusikmi...myslis,ze by som mohla dostat v pondelok??kedze som 2mesiacee mala duphik a prisla mrcha nacas???inak mam cyklus dovideniaaaaaaaaaaaaaaaa

pici
14. sep 2011

@cmelica no vidis. vyriesili sme to. doky nech ti to vypise a pekne to ber tak ako ti to kazali

pici
14. sep 2011

@zabka60 ja fakt netusim. ja som mala pravidelny cyklus vzdy.. a menzes dosiel aj s utrosom. neviem sa vyjadrit k ostatnym

zabka60
14. sep 2011

@pici jaa som dostala 2 pakle,ale to neije nasa chyba!!!!oni to maju rozrata,aby nam to vyslo,si za to pekne plateny!!

cmelica
14. sep 2011

@pici ja som mala 2 balenia...ono by nam to aj vyslo len v piatok maju v Heliku niaku poradu,ci skolenie...ani neviem tak nam volali,ze ci mozme prist az v pondelok...

zabka60
14. sep 2011

@cmelica mala by si sa vybrat k dokimu nech ti to predpise....bez predpisu sa to asi neda vsak....no len si ich itkaj predpisat pekne

cmelica
14. sep 2011

@zabka60
@pici kocky dohodnute...v piatok turujem k DR...teda v piatok rano aj testujem,som moooc zvedava s akym nadsenim pojdem pre utros...ale istota je istota 😀

pici
14. sep 2011

@cmelica no super. budeme drzat palce

zabka60
14. sep 2011

veru musim si aj ja zbehnut v piatok bo aj ja idem az pondelok na kontrolu a chyba mi 6 utrosov!!!!keby som vedela,tak by som si ich dala aj 10 paklov predpista teraz zbytocne behat,ako sibnuty!!!!no ale clovek sa musi kopnut a poucit
@cmelica

cmelica
14. sep 2011

@pici Dakujeeeeem moooc!!! 😀 a ty si ako na tom teraz???caksna IVF???

pici
14. sep 2011

@zabka60
@cmelica jasne hlavne nech vam nic nechyba.. :D
no idem teraz v oktobri na vklad :D

cmelica
14. sep 2011

@zabka60 🙂 🙂 Tak v piatok starame pre nove balenia 😀

cmelica
14. sep 2011

@pici to drziiim palceky nech sa fazulka uchyti a pekne lebedi ako v bavlnke 😀
a kolko si davas vkladat???

zabka60
14. sep 2011

@cmelica no jo,nic ine nam neostava,asi sa nedaju kupit na volno vsak???

pici
14. sep 2011

@zabka60 nie
@cmelica vkladaju v GF po dve :D

cmelica
14. sep 2011

@pici no tak nech sa zahriznu obe 😀 😀
ja sa v tom moc neviznam,to mas mrazacikov???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre