IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
22. sep 2011

@pici este uvidime lebo su tam nejake rizika,mas nejake skusenosti?ohladne amnio?

katy33
22. sep 2011

@zabka60 Prepač, no neda sa mi nezareagovat na vašu vymenu nazorov s ,,pici,, ...chapem to, že preživaš sklamanie, ttak ako sme ich preživali i my každym mesiacom, no nikdy sme si nedovolili jedna druhu za niečo obvinit, to, že si urobila to, čo ti poradila ,,pici,, (mimochodom , povedala ti len to na čo si sa pytala - poradila, ako vedela, nemala si jednoducho ten utroš dalej brat a hotovo, bolo to tvoje rozhodnutie, čiže len ty môžeš za to, že ti ms teraz meška a nie ona, chcela naozaj len pomôct. Nehcapem inak prečo ti dr. nechcel vziat krv na HCG, ved v našom care je to tiež automaticke, aj mne sam dr. povedal, že teh. testy nie su pre neho spolahlive, no krv ano, mala by si si ten odber vydupkat-ved je kopec žien, kt. teh.test neukazal tehu ani , ked už boli v 6tt a fazulke bilo srdiečko - dokonca ja som mala už z krvi potvrdene HCG a urobila som si teh.test, kt. bol negativny 🙄 ) a ,,pici,, je človek, kt. si prešiel peklom a nezasluži si, aby jej niekto napisal taku hroznu vetu, ako si tourobila ty 😔 ..ona bude tou najlepšou maminkou na svete 😉 Moja, prajem, nech ms pride čim skôr, teda ani by nemusela - a mohla by si byt tehu 😉 a ak nie, tak nech sa vam to podari čo najskôr-toto si tu želame jedna pre druhu 😉
@pici Zlatinko moje, nebyt teba tu, tak je to tu o suchu...odist môžeš, ale až ked budeš tehulka, resp. bude okolo teba behat prcek - aj dvaja a založime si novu temičku s mamičkovskymi radami 😀 😎 Oktobrik sa nam bliži a ja sa vytešujem s tebou, sa to tu rozbehlo s tymi tehulkami, tak rychlo chyt retaz 😀 😉 Inak včera som bola na 3D, no si predstav, že nemam na cd žiadnu foto, iba 7 kratkych videi, tak sem ani nemam čo hodit, aby ste videli našu bambulu, inak dr. bol z nej uneseny, vždy, ked prišiel k nožičkam, tak šup-široky rozrok a mušlička cez celu obrazovku - sa jej asi pačil 😀 ...sa smial, ako sa predvadza a ja cela červena, nech už da tie nôžky dokopy 😕 😀 ale volačo vymislim a potom sem snad niečo šupnem 😉 tak nas tu laskavo neopuštaj, ja adresu mam stale odloženu, tak kdyby něco, dofrčim a bude čoro-moro 😀 😀 😀

katy33
22. sep 2011

@sijust Zlatko, sme na teba pyšne, začala si so včeličkami 😉 Tak muž by ta chcel pichnut 😀 😀 😀 ...na to by ho bolo...to ked ja som môjmu oznamila, že ma bude musiet asi pichat, tak sa až zarosil, si zasa myslel, že manželske povinnosti, no ked pochopil, že inj., mala si vidiet tu ulavu a usmev na tvari 😀 😀 😀 ...mojenko, nech len su krasne vajuška-najmä kvalitne, čo budu a potom šup sa na vklad a v oktobri mame dalšiu tehulku, sa tešiiiiiim 😀 😉

zabka60
22. sep 2011

@katy33 absolutne som to nemyslela tak,ako to vyznelo a bolo napisane 😔 ..taktiez som si ani ja nezasluzila koli tomu byt odsudena na liecenie na pychiatrii,ako mi odporucala,tiez som len obycajny clovek a kazdy z nas robi chyby a hovori,co ho neskor mrzi,to jedine ma neskutocne mrzi,co som v hneve napisala,ale nebolo to koli mojej mrche,ktora mi dnes nastupila,aj ked biedne,ale predsa a uz mam termin na sono...dufam,ze sa coskoro skonci tato nocna mora vycitiek,stalo sa a neodstane sa to,aj ked ma to mrzi,ja si totiz chybu dokazem uznat,vzali ste to tak,ako ste vzali a dali to poriadne pocitit...aj ja ti prajem krasny dotiahnuty koniec,nech mas co najskor svojho drobceka v naruci...

katy33
22. sep 2011

@apolenka6 No, micinka, ale my nemame z 3D žiadne foto 😕 😔 ...dal nam iba tri čierno biele, ešte, že som sis tihla jednu odfotit do tel. a vzala si ich mama, ja som myslela, že budu na tom cd a ono su tam len kratke videa 😕 ...skusim behnut nniekde do foto študia, Petka mi dnes poradila vraj by mi tam mali vediet z tho urobit foto, uvidim, no takto nemam ani čo dat do albumčeku 😔 ..už mam zloženy stolik, bude na čo kavu dat, ešte sa pasujeme s komodou a tot vsio, sa budeme na teba tešit 🙂 😲 😲

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa a kedy vám schválili žiadosť? nevyšlo by ti to od začiatku roka?

katy33
22. sep 2011

@zabka60 Tak predsa ta mrcha prišla 🙄 😠 ...ale na dalši cyklus už určite nepride, uvidiš, len musiš v to verit a byt optimista 😉 a hlavne z toho druheho cyklu s i vydup tu krv, ja som mala tiež cysty z clostilu 😒 no mala som vtedy i bolesti - a pravidelnym sonom na to prišli rychlejšie, nechapem, prečo to u vas tak nerobia 😠

zabka60
22. sep 2011

@katy33 prisla prisla dnes rano 😒 ...nikto na svete neveri viac,ako ja,snazim sa naladit na ruzovu vlnu optimizmu,no samozrejme,ked ides testovat,ten strach sa objavi,aj keby si neviem co robila a to sme "len" po iui,neviem si predstavit ivf,modlim sa,aby sme ho nepotrebovali,kedze ovu sa da stimulovat liekmi,iked su take zabijaky a plus moja stitka saleena 😲 ...moc sa tesime do druheho kola,mam uzasneho partnera,ktory ma tak dokaze naladit,ze aj keby som nechcela,musela by som do toho ist 😀 no a stou krvou,keby si ma videla,aky cirkus som tam robila,ze preco mi odmieta brat krv a on stale dookola vyrukoval negativnym testom 😠 ..buduci piatok ideme na sono smer MT a pekne to vyklopim docentovi,ako sa doki zachoval,mimochodom sa poznaju su ex kolegovia 😕 a som zvedava co mi povie,po druhom iui docenta upozornim,nech mi napise do protokolu,ze na 14dpo vziat krv a sono!!!!a doki bude inac kukat a odmietnut asi nebude moct 😉

katy33
22. sep 2011

@zabka60 Ono niektori dr. nevedia prekusnut, že ich pacientky chodia do car, nechapem, prečo maju s tym problem, ved nam maju pomahat, nie? 😠 Takto vyhadzovat peniaze za teh.testy, ved to nie je tiež sranda, platime si poistenie, tak na ten odber krvi maš pravo, len sa nedaj potom odbit 😉 S tou štitkou, ono pokial je upravovana liekmi a testy su dobre, tak by nemala robit problem, mne štitka vyskočila teraz v 2.trimestri a doteraz som nemala nikdy s nou problem, no mam len jednu tabl. denne a su tu babulky, čo maju tiež problem so šž a otehotneli 😉

alibabaa
22. sep 2011

@tinasc nam ju schvalili v aprili... ano da sa zaciatkom roka.. ale budem mat vela prace.. som uctovnicka a to je najhorsie obdobie na stresy.. to by som nechcela aby sposobilo malo vajok alebo aj ziadne.. ked uz budem v ocakavani, tak si dam pozor a rozlozim si lepsie robotu.. ale ked nie, tak budem chciet urobit cim viac, nech mame na dalsie ivf... danove obdobie je najlepsie na to aby som zarobila nejake euricka, pre nasu vysnivanu gulku bombulku ...

zabka60
22. sep 2011

@katy33 vsak uvidim,ako sa bude tvarit,ak mi da doc to odporucaanie 😉 ..ja mam hypo a mam tiez len jednu thyrox50 a tsh mam okolo3,takze spadam pod normu 😉 ..a peniaze za testy ani nespominaj,na druhe iui si kupim jedno balenie mamatest,kde su 2 a to staci,ecka vieme aj lepsie vyuzit,ako stresom s jednou palickou na 20tich testoch 😠

katy33
22. sep 2011

@zuzanka7834 Zlatinko moje krasne, ten najkrajši zvuk na svete si počula a teraz ho budeš chciet počut stale, je to balzam na dušu...nebojkaj ten tyžden ubehne ako voda a aj cele tehu, tak si to len pekne uživajte 😀 Inak, aka paradička, ja som prva videla červička 5mm-eho 😀 😀 😀 ...tak som zvedava, či to bude dalšia nevestička medzi nami babami 😀 ..zrazeninka sa určite čo nevidiet vstrebe a už bude len dobre 🙂 😉 ...a ešte stale vrackavaš? Nám včera Krajko povedal, že malinka je už popredu o dva tyždne 😕 a ked som sa spytala, že z čoho tak rychlo rastie, tak mi povedal, že to by som mala ja vediet, čo jej davam 😕 😀 Mysliš, že by to mohli spôsobit tie magneziove infuzie, čo mi davali v nemocnici?

majca55
22. sep 2011

@zabka60 presne tak moja ja tiež testujem až v sobotu 😉 vydržala som 😀

katy33
22. sep 2011

Inak babulky, ja som bola dnes na tom gluk.teste a čudujte sa svete, sestrička priniesla pitivo a ja som ho cele scucla , ešte som sa aj zalizla 😀 ...dala nam do toho aj citr.štavu a mne to chutilo ako citronada 😕 😀 😝 , tak som bola spokojna a ony tam nechapali 😀 ...no ale to asi za to, že som bola nalačno a to by som schrumala aj ich, keby už bolo najhoršie 😀 Zajtra vysledky u mojej dr., tak sa uvidi 😉

cmelica
22. sep 2011

@majca55 my padavky sme testovali skor 🙂 🙂 🙂 velky obdiv ti patri a hlavne na testiku nech su krasne // 🙂 🙂 🙂

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa takže ty si tiež taká čakateľka ako ja, tiež špekulujem, že až začiatkom roka 🙂

cmelica
22. sep 2011

@zabka60 pri 2 IUI testujeme az na 14 den 🙂 🙂 musime to vydrzat 😀

tinasc
22. sep 2011

@katy33 no však ty si taká maškrtnica, tak si to rýchlo vypila... ešte aj s citrónovou šťavou, vau... ja keď som ho kedysi pila, tak som si myslela, že sa povraciam... a to som musela dvakrát, lebo mi prvýkrát vyšli zle výsledky, poslali ma na rizikové a potom mi robili tento test ešte raz... 😉

zabka60
22. sep 2011

@majca55 😀 mas moje uznaniee,veru my padavky sme museli opaccit 😀 ale do dalsieho kola som poucena a uz sa to opakovat nebude,pekne vydrzime a potom jeden test a krvicka 😉 vysledok je na telicku 😉 dufam,ze opat nesklame
@cmelica 😀 nooo my padavky,ale sme sa poucili,vsak 😉 ziadne peniazky dolee zachodom 😉

tinasc
22. sep 2011

@zabka60 čo ja som si už mohla kúpiť za to, čo som dala za tehotenské testy... juuuuuj 😉

zabka60
22. sep 2011

@tinasc 😔 ja som si precikala pred tyzdnom dovolenku na hawaii 😔

cmelica
22. sep 2011

@zabka60 tak tak poucili 🙂 🙂 pre nieco to bolo predsa len dobre 🙂 vieme ze sa nemame hrnut do toho hlava nehlava 😀 pekne mysliet pozitivne 14 dni a potom sa uz len tesiiiiiiit z vysledku 🙂

alibabaa
22. sep 2011

@tinasc nie ja praveze spekulujem ako s mrchou vybabrat aby prisla neskor lebo tato prisla prilis skoro a naburala mi neskutocne moje velmi dobre premyslene plany... 😠
ale tebe rozumiem. tiez som( sice len iui ) to tretie odkladala dva mesiace... a ked som uz rozhodnuta ze teraz to ivf nejako zvladnem .. tak mi mrcha povie ze moja zlata... ale vyber si praca alebo ivf... a ja si nemozem dovolit vypadnut v tom obdobi, kedy by som mala zacat pichat a byt uspana... et je uz v pohodovom termine.. ale mat alebo nemat stresy pri "pestovani urodicky" je velky rozdiel...
pomooooooc som na veeeelkych vaaazkach co mam spravit..... 😖

zabka60
22. sep 2011

@cmelica no nadarmo nieje,ze vsetko zle,je na nieco dobre amy sme pochopili,co sme si s toho mali vziat a vzali sme si,poucili sa a ideme do toho..a o chvilu bude prikladom @majca55,ked nam poposiela foto toho,co budeme mat coskoro aj my 😵 ...draha kedyy ides ozaj testovat???

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa ja tiež koncom roka by som to nechcela moc riešiť, vtedy je najviac behačiek, máme veľa udalostí, manžel má na november, december najviac roboty, bolo by problém hlavne s dochádzaním, potom na punkciu a vklad by som sa ani nemala ako dostať... takže január bude v pohode... a ešte aj o tom pochybujem, takže hlava hovorí, že nie, mala by som poslúchnuť, inak to bude celé na nič 🙂

alibabaa
22. sep 2011

@pici integrovany screening uz nahradzuje amniocentezu.. robi sa uz v prvom trimestri... bolo to vcera v reflexe .. je to v archive markizy...

tinasc
22. sep 2011

@alibabaa ja som nad tým rozmýšľala, ja by som asi amniocentézu odmietla... však robí sa aj ten morfologický ultrazvuk... ja by som sa toho bála... keby som sa konečne dostala k tomu, že som tehu, tak by som sa na to nedala...

majca55
22. sep 2011

@zabka60 v sobotu ráno je 14 den 😉 mám aj trochu strach 😒

oknosmas
22. sep 2011

dievcata, ktore ste absolvovali ivf, poradite mi? zacali sme so stimulkou a zajtra idem na prvu kontrolu. robi sa hned pri prvej kontrole aj sono? lebo kedze som piaty den cyklu a mavam dlhsie kramy, myslim, ze zajtra budem este krvacat...

hope2011
22. sep 2011

@pici tak to je super sprava a este lepsie je, ked ta to potesi....uvidis, ako nam to o chvilu budes oznamovat aj ty...ja by som ti rada stafetu odovzdala, ale nechcem aby si cakala az do januara 🙂 ja by som bola najradsej, keby si tehulka uz bola co najskor....🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre