IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzka56
12. jan 2016

@butterfly333
Držím palce, záleží aky máte problem. Mam zasebou 2x iui žiaľ neúspešne. Do ktorého CAR pôjdeš?

zus_ke
12. jan 2016

@hranoska ja som dnes bola na folikulometrii a som 11DC...a idem zasa vo stvrtok ... lebo este mi dnes nevedeli povedat presne termin IUI... cize podla mna ano....ale zasa zalezi aky velky bude folikul.... ja som mala 13mm .... kam chodis?

hranoska
12. jan 2016

@zus_ke no,ved na zaklade tvojej spravy mi to napadlo,ze sa toto moze stat..chodim do Heliosu..v nedelu idem na sono..a mal by partner nejak predtym pripravit bojovnikov?🙂

zus_ke
12. jan 2016

aj ja som v heliose 🙂 no presne na bojovnikov som sa aj ja chcela opytat, ale zabudla som :D budem im volat vo stvrtok ohladne vysledku u mojho gynekologa, tak sa opytam a dam vediet 🙂 toto bude tvoje prve IUI?

alexslovakia
12. jan 2016

@zus_ke ja chodím svojmu gynekológovi do TN.

zus_ke
12. jan 2016

@alexslovakia a ty si mala dnes termin, ze? 🙂 drziiim palce, aby to vyslo 🙂

alexslovakia
12. jan 2016

@zus_ke dnes bolo sono,večer pregnyl a vo štvrtok ráno bude iui

zus_ke
12. jan 2016

@hranoska teraz citam vsetky papiere co mi dali v heliose a tam sa pise, ze odporucana pohlavna abstinencia pred zakrokom je cca 2-3 dni 🙂 a v den zakroku nepouzivat parfum ani deodorant.... nechapem aky to ma na to vplyv 😖 😖 😖

butterfly333
12. jan 2016

@zuzka56 no podla mojho gyn som ja uplne v poriadku len mm má menej pohyblive spermie no má ich dost aj zdrave aj spravny tvar maju,no niektore su lenivé.Ideme do ferticent

zuzsat
12. jan 2016

@zus_ke tak to budes v piatok mat iui. ja som na 10dc bola na folykuly a mali 11mm. prisla som vo stvrtok a uz mali 19mm. pichli mi v ambulancii pregnyl a v piatok sme s manzelom prisli na iui. ano muz by sa mal zdrzat 2-3 dni aby mal co najviac materialu. potom to oni ambulantne precistia kde nechaju len tych najschopnejsich ktorych ti vlozia

zuzka56
12. jan 2016

@butterfly333
Potom daj vediet ako budeš spokojná s FC, rozmýšľame, ze vo feb skúsime iui tiez tam. Držím palec

butterfly333
12. jan 2016

@zuzka56 ja už čakat nebudem v utorok tam ideme to budem 27Dc uvidíme snád nám pomožu verím tomu.Nebudem už čakat a brat další clostil počkám čo mi povedia.

hranoska
12. jan 2016

@zus_ke inak keď my sme šli na vstupný spermiogram to bol pondelok a v nedeľu ráno sme mali tutu-mutu...výsledky mal dobre,trosku morfológia horšie,ale vraj stále v norme..hadam neboli výsledky moc skreslene..Rozmýšľam,či mu mám ešte rýchlo nasadiť nejaký ananasovy džús alebo niečo take kým bude IUI..

zuzka56
12. jan 2016

@butterfly333
Ano to je rozumné, uvidis co povedia mne sa tiez nechce tlačiť clostilom.

butterfly333
12. jan 2016

@hranoska prečo ananás? radješ kotvičnik alebo zinko sel,my ideme v utorok na vstupnytak som zvedava.

butterfly333
12. jan 2016

@zuzka56 ja som mala tento mesiac prvu davku no neviem ovu nikde a to som 20Dc no gyn vravel na 16Dc že ovu bola no BT je stale dole.

hranoska
12. jan 2016

@butterfly333 to som napisala ilustracne a neviem,zdalo sa mi,ze som to niekde pocula,ale mozno to je len mytus 🙂 hlavne mu kazem obmedzit fajcenie..aj ked to je uz mozno neskoro ...kotvicnik je caj??a zinko sel kupim v lekarni?na co to je dobre? Drzim palce nech mate vsetko ok..s tebou je to napinave,sledujem ta 🙂

butterfly333
12. jan 2016

@hranoska ano kotvičník je čaj pre mm berie macu znko sel vit E vit C,to všetko v lekárni maju.No ja ked som sa s mm spoznala tak fajčil 2krabičky denne a mala sa nám podalŕila na druhy šup 😀 teraz už dlho toklo nefajči ale 10ks denne,čiže obmedzil no aj tak sa nedarí,No snad na IUI nám pomožu.

zus_ke
12. jan 2016

@hranoska o tom ananase som pocula aj ja 🙂 tak pozri,pokazit tym nic nepokazime,takze dame chlapom pot ananasovy dzusik 🙂 ja mam este aj cely ananas doma,tak som ho teraz vyhnala nakrajat 🙂

zuzsat
12. jan 2016

@zus_ke 😀 😀 😀

kristinka95
12. jan 2016

Ahojte baby. Chcela by som sa spytat . 18steho idem na kontorlu ako rastu filikuli. a potom pravdepodobne do blavy na IUI . Viete mi povedat ako to prebieha ? A kolko stoja cca injekcie slebo lieky ? Dakujem

butterfly333
12. jan 2016

@kristinka95 ja idem do ba na IUI 19.1 po prvy krat

kristinka95
12. jan 2016

@butterfly333 no mozno aj nas tak poslu .... kedze 18 idem na kontrolu tak uvidime ake budu folikuli

zus_ke
12. jan 2016

@zuzsat no tak dufam,ze aj ja pojdem v piatok 🙂 uz to chcem mat za sebou 🙂 a vam teda prve iui nevyslo? :(

butterfly333
12. jan 2016

@kristinka95 idete prvy krat? Či už ste boli na vstupnom

kristinka95
12. jan 2016

@butterfly333 nie nie prvi krat ideme. Preto som pisala ze ci niekto vie ako to prebieha 🙂 som z toho nervozna :D

butterfly333
12. jan 2016

@kristinka95 a už ste objednaný??

kristinka95
12. jan 2016

@butterfly333 napisem ti spravu

zuzsat
12. jan 2016

@zus_ke nam prve nevyslo ☹ ale vravia ze pri 10% uspesnosti kazda 10ta ostane tehotna tak hlavne treba mat cistu hlavu ziaden stres aby to vyslo.

zuzsat
12. jan 2016

@kristinka95 no ja som mala clostylbegit pocas mrchy na rast folykul potom sa pichne pregnyl na prasknutie folikul cize sa vyvola ovulacia a po iui sa vecer a rano vklada utrogestan. ja som mala 3 balenia predpisane a teda za tieto lieky som platila cca 37eur plus 100 eur za iui

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre