IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
14. jan 2016

@zus_ke pocit ako na gyn. prehliadke, ja som v ten den mala dost silne bolesti v podbrusku, opatrne som si sadala a vstavala a trosku som spinila ale len prvy den, dosledok toho ze to slo priamo cez krcok maternice, este 4 dni som mala mierne bolesti v podbrušku, nič strašidelne.
čudujem sa že ešte nemaš utrogestan predpísany, mne ho predpisali spolu s clostylom a pregnylom

hranoska
14. jan 2016

@zuzsat inak ani mne nic o utrogestane nehovorili..možno mi povedia na sone v nedeľu..vôbec som netušila, že sa to dáva..chodím do Heliosu..

zus_ke
14. jan 2016

@zuzsat no to zvladnem teda 🙂 no mne najprv dali len clostyl potom na kontrole predpisali pregnyl a asi az zajtra po iui mi daju .... ale vobec mi ani nic nespominali.... ved napisem zajtra 🙂 zajtra som si zobrala volno,nejdem ani do prace potom,takze pekne pojdem domov tehotniet :D inak , to preco si nemozem dat ani deodorant ani parfum?? to ti niekto vysvetlil?

zus_ke
14. jan 2016

@hranoska ja takisto helios a nic nespominali ... nechapem preco....

zuzsat
14. jan 2016

@zus_ke toto čitam prvy krat, mozno to vyznie hlupo ale deodorant alebo parfum medzi nohy? 😀
lebo inak toto som nepocula zeby som sa nemohla navonavkovat normlane na krk ci popod pazuchy ved to s tym nic nema spolocne, a rodidla ti aj tak umyju dezinfekcnym roztokom

hranoska
14. jan 2016

@zus_ke no tak sa popýtaj a daj vedieť 🙂 inak,to si krásne napísala,ze pôjdeš domov tehotniet :D máš to super,máš na to celé tri nerušene dni ;) mne sa tie dni tak strašne pomaly vlečú..uz by som tiež chcela doma tehotniet :D veľmi ti zajtra držím palce!!! 😉

zus_ke
14. jan 2016

@zuzsat no pozri :D ja si nevymyslam :D ako mne to tiez pride ako totalna blbost !

zus_ke
14. jan 2016

@hranoska nooo v sobotu idem do roboty, takze nic moc,ale aspon zajtra oddychnem doma 🙂 no podla mna tie 2 tyzdne ked bude kazda z nas cakat na vysledok bude najdlhsie 2 tyzdne :D ale ved ty ides v nedelu na sono nie? to tiez mas uz len o par hodin v podstate 🙂 aaa dakujem krasne ! hned ked budem vediet info od nich tak pisem ;)

zus_ke
14. jan 2016

@hranoska a neboj, kazda z nas bude kindervajiiicko coskoro 🙂

zuzsat
14. jan 2016

@zus_ke odpadnem 😀
inak v gyn fiv nam davaju clostyl 5-9den cyklu.... ktovie preco to je vsade inak

hranoska
14. jan 2016

@zuzsat to vraj záleží od dĺžky cyklu..ja mávam tak 23-26 dňové..čím dlhší cyklus,tym neskôr začneš užívať..aspoň takéto mám info..

janaplt
14. jan 2016

@alexslovakia Nič 🙂 ale o týždeň sme objednaní na konzultáciu tak som zvedavá čo bude ďalej. Už nechceme riešiť IUI, pravdepodobne ma Dr. pošle na HyFoSy a potom sa uvidí 🙂 nie je na čo čakať keď to už viac ako 5 rokov nejde. Budeme pravdepodobne riešiť IVF. Vy ako?

alexslovakia
14. jan 2016

@janaplt dnes som podstúpila 2iui

janaplt
14. jan 2016

@alexslovakia Tak držím palce, tfuj tfuj tfuj 😵

hranoska
14. jan 2016

@zus_ke no veď hej,za chvíľu je nedeľa..a tie dva týždne,nechcem si ani predstaviť :D ale super,ze sa aspoň na MK môžeme podporovať a zdieľať pocity kedže všetky zažívame to iste ;) pozerám,ze si z BB.. To by bola aká pecka keby bolo CAR tam..vraj to uz plánujú..mna ubíja to cestovanie kvôli 10 minutam ako to bolo posledné razy :/

alexslovakia
14. jan 2016

@janaplt ďakujeme

bad_delight
14. jan 2016

@zuzsat utrogestan si vkladam ale ked som dnes sla na prehliadku tak som ho vecer radsej prehltla a rano som si dala az po vysestreni. Myslim ze je lepsie jo vkladat lebo nezatazujes si tym peceň.... a hlavne ked sa papa ma silnejsie neziaduce ucinky- resp. veaj su po nom zeny unavene ospale, ked sa papa. ja si teda vkladam a vsetko v poriadku, nevyhida je oen ta ze pocas dna to vyteka takze musis mat intimku. nezabudnite ze v tehotenstve si nesmiete nic vkladat - takze ziadny tampon nepouzivat 🙂

zuzsat
14. jan 2016

@bad_delight ma len zaujimalo ze ja som bola nervozna z dvoch utrogestanov naraz a ty 4 tak som sa pytala ci tiez vkladas. apropo hadam pri tehotenstve tampony pojdu bokom min. na 9 mesiacov ci?

bad_delight
14. jan 2016

@zuzsat Neboj je to v pohode 🙂 lekar vie kolko.
No a tie tampony... jasne jasne pojdu ale pocula som uz aj o tom ze niekto si daval tampony pri uzivani utriedtanu alebo spineni pocas tehotenstva, lebo nemal rad vlozky...

kvetinka125
14. jan 2016

@illinka to som si ja naordinovala urologický čaj, že nech sa to tam dole rýchlo zahojí... bolesti takto nemám, ale doktorka kázala 10 dní sa len sprchovať, nekúpať a bez pohlavného styku... (no tak ten si ani neviem predstaviť...., akože bolieť ma to nebolí ale zvnútra by to určite bolelo ešte...)

kvetinka125
14. jan 2016

dnes mi začala menštruácia, ale taká ešte nie uplne silná, ale zas to nie je ani len také špinenie, neviem ako si mám rátať dni, lebo na clostil mám rátať 3. deň riadneho krvácania, nie špinenia a toto je niečo medzi...
a ešte sa bojím, či sa mi to tam všetko zahojí zvnútra... lebo o 10 dní by mala byť folikulometria a potom IUI a sa bojím,či to nebude bolieť po tej hysteroskopii...

isabellita
14. jan 2016

Dievčence, mne MS prišla presne ako vždy na 27 DC po prefuku co som bola 22.12., tak od včera 4DC beriem Clostyl 1 tabletku denne a v pondelok idem merať folikul a vravel že IUI vidí tak na piatok 22.1. Tak som zvedavá ako to vsetko dopadne. Mne spomínal este ten pregnyl ale urogestane nehovoril nic.. Uvidím v pondelok sa opýtam. Držím nam všetkým palce!

zus_ke
14. jan 2016

@hranoska no ved ja tiez cakam kedy otvoria v bb... uz v becembri mi vraveli,ze po novom roku uz asi do bb budem chodit... no nic,musime mysliet tak,ze teraz tam ideme posledny krat 🙂 a ked sa iui podari tak uz nam ziadne centrum nebude treba 🙂 a ty zvolen? to mame kuuusok 🙂 budeme kocikovat spolu ;)

kristinka95
14. jan 2016

Ahojte babule. Tie ltore ste uz boli na iui .. alo to je s pohlavnym stykom kolko dni pred tym by sme nemali robit ? Aleb maju byt cerstve to mi nikto nepovedal . 18steho idem a kontrolu a myslim ze do 20teho pokdeme na iui . A nic mi o tom nepovedali. Viete mi poradit ?

zuzsat
14. jan 2016

@kristinka95 2-3 dni pred iui by manzel nemal plytvat materialom

hranoska
14. jan 2016

@zus_ke to uz takto skoro malo byt?? No ale veď nám to teda vôbec uz nebude treba ;) a keď sa to podarí,tak tomu ver,ze budeme kočíkovať spolu ;) inak ja som pár rokov žila aj v bb..a pochádzam z úplne iného mesta 🙂 tak zajtra veľmi preveľmi držím palce!!! A zajtra sa pri tom tehotneni ozvi ;)

kristinka95
15. jan 2016

@zuzsat dakujeeem za odpoved 🙂

zus_ke
15. jan 2016

taaak baby uz som aj ja po iui.... 🙂 mne lekar predpisal len duphaston... to mam zacat brat od zajta... inak nic 🙂

butterfly333
15. jan 2016

@zus_ke tak moooc držím palčeky 😉 😉 😉

zuzsat
15. jan 2016

@zus_ke drzim palce. ja som sa objednala k zenskemu zajtra nech mi da vyvolavacku ked testy negativne a mrcha tu bola pred 38 dnami.... a potom konecne sa dostanem na druhe iui. ten duohaston si vkladas ci prehltas? a nebolo to tak strasne ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre