IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
14. máj 2012

@cmelica Uvidiš,moja,teraz tam už nebude riťka 😀 Veru rastieme, ved to uteka ako blaznivé...Pusinky odovzdam,zatial babulka ešte spinka, ale už sa začína trepotať ako ryba na suchu 😀 Potom nám poskytneš aj foto,všakže 🙂

sijust
14. máj 2012

@cmelica my sme boli na 3D v 20tt a na 4D v 24tt...uz nepojdem,uz ju chcem mat doma... 🙂 jasne,ze dam vediet,ako sme dopadli... 🙂

tinasc
14. máj 2012

@icipxe ja sa veľmi, ale veľmi teším, že si sa ozvala 🙂 moc držím palce 🙂

katy33
14. máj 2012

@sijust Ahoj mojenko, musite byt krasnunke obidve 🙂 Božinku je to úžasné vidiet tu,ako sa nám tu všetkým pomalinky plnia tie naše najkrajšie sny 🙂 A už je Stelinka aj otočená dolu hlávkou?

sijust
14. máj 2012

@katy33 zlatik,nechala som sa inspirovat Vikinkou,ked mala raz na fotke oblecenu taku h&m supravicku maciatkovsku,som nemohla odolat a kupila som Stelli taku istu len v ruzovom... 🙂 idem sa z nej... 😀 mojinka,kedy sa chodi na ctg a prietoky?v stredu zacinam 35tt...uz zacinam citis krcek,vzdy ked sa mala pohne,citim ako hlavickou on zavadi,bojim sa,ze sa uz skracuje...co myslis?a pohladkaj za mna Viki... 🙂

majca55
14. máj 2012

@katy33 hrozne som zvedava ajja,ale toto že sme sa tu takto stretli je super znamenie 😵

sijust
14. máj 2012

@katy33 zlatik,to je telepatia,akurat som ti napisala 🙂 Stelli je dole hlavkou uz od 20tt...

tinasc
14. máj 2012

@sijust no vidíš, to je super, že dobre spíš, ja som prišla do 4. mesiaca a tak sa mi zle spáva... juj, niekedy je to fajn, potom zase dve noci o ničom, ráno vstávam a neviem kde je sever 😀

walta
14. máj 2012

Ahojte dievcence moje... nebola som tu 100 rokov, pri malej ma to ani nenapadne zapnut pocitac... co uz, ona je moj internet 🙂 . Rastieme, uz mame 6 tyzdnov, v piatok sme boli na poradni, ma 4050 g a 55 cm. Mame za sebou aj ockovanie proti TBC, boli sme, ked mala 3 tyzdne, reakcia sa ma dostavit po 6 tyzdnoch po ockovani, tak som zvedava. Kojim uz len raz za den, uz papa nutrilon, moje ciciky uz nestihaju. Mrzi ma to, kojit som chcela co najdlhsie ☹ . Vy sa mate ako?

tinasc
14. máj 2012

@buba13 máme sa fajn 🙂 ďakujem za opýtanie...

sijust
14. máj 2012

@tinasc zlatko,ja som mala druhy trim v tom spani uplne otrasny...neviem cim to bolo,ale pre mna to bolo horsie ako tento zaver...a to sa hovori,ze druhy trim je najlepsi....je to strasne individualne...ale som rada,ze takto krasne pokracujete...ze malinke rastie a za chvilu budeme vediet,co je v brusku 🙂 inak sa citis dobre?

mirka2010
14. máj 2012

@icipxe ahojkyyyyyy, ja som taka stastna, konecneeeee vidim dve krasne ciarocky...uz som ti pisala aj ip, ale si tu tak dlhooo nebola....fazulka je urcite krasne v brusinku a ja sa tesim na vysledok krvicky...urcite dfaj vediet....myslime na teba!!!!

cmelica
14. máj 2012

@katy33 no samoska ze dam foto 🙂 🙂 🙂 🙂 uz aby sme boli aspon tam kde vy,alebo aspon pred porodom..toto cakanie je sice krsne,ale strasne dlheeeeeeeee 😵 uz si aj mrkoce???

sijust
14. máj 2012

@walta babulky,vitajte...malinka je na spapanie,mnam 🙂

icipxe
14. máj 2012

@tinasc dakujeeeeeeeeeeem
@katy33 no uvidime co povie teta na telefone, ja som skromna, potesim sa aj jednemu prdusovi :D
@tinka9075 o fakt dufam
@ursula5 dakujem moc... a ty cakas jedno?
@cmelica dakujem

icipxe
14. máj 2012

@mirka2010 ano stary nick som dala uplne zrusit... :D

mirka2010
14. máj 2012

@walta jeeeeeeeeeeeeej babulka nadherna...je krasnucka...verim, ze mas toho vela, ako kazda mamicka...ale ja sem musim zajst aspon raz za den, lebo by som sa aj zblaznila len doma...tak papkate nutrilon? co mas malo mliecka??? a ako casto kojis? vsetko popis, som moooc zvedava 🙂 a malicku moooc pozsravujeme 🙂

tinasc
14. máj 2012

@icipxe no vieš psychika robí veľa ja som celý prvý trimester prekašľala, ale neskutočne a strašne som sa bála po minuloročnom MA som bola riadne vystrašená... ale na poslednom sone všetko ok, tak som kľudnejšia aj kašeľ ustal, len sem tam zakašlem...

walta
14. máj 2012

@sijust ahoooj moja... veru je, je rozkosna... aj tebe sa to krati... mna brusko chyba, aj to je krasne obdobie, ked je v nom... uzivaj si to este, pokym mozes 🙂

cmelica
14. máj 2012

@walta ahooj!!!malicke je krasna 😵 urcite vam robi iba radadost 🙂 🙂 🙂 tak ste ju dali zaockovat proti TBC? juu snad nebude mat ziadnu zlu reakciu...urcite sa lubenka dobre napapat ked jej nestihas 🙂 a ty sa ako citis???

ursula5
14. máj 2012

@icipxe ja čakám jedno, my sme vkladali len jedno embrijko 🙂

alibabaa
14. máj 2012

@icipxe straaaaaaaaasne drzim palceky a od rana na teba myslim
testik je kraaasny 🙂 🙂 🙂

ursula5
14. máj 2012

@walta nádherná bambuľka 🙂

mirka2010
14. máj 2012

@icipxe tak supeeer, ale ja som hned vedela ze si to ty...som si to precitala odzadu 🙂 no ako sa citis?

katy33
14. máj 2012

@sijust Mojenko, tak bude zo Stelinky cica-mica 😀 ,bude sladunká 😀 ...ja som malinkej teraz kupila sukienkové šaty,lebo som zistila,že ma len same nohavice a mikinky, na obraz maminy 😀 -ja som taký chalanisko, sukne u mna nehrozia 😕 ,tak sa už neviem dočkat, ked yju načančám 😀 Mojenko,ja som mala krčok skrateny od 25tt a vydržali sme do konca37tt , nebojkaj sa, stelinka sa prihlasi v ten spravny čas 😉 Mojenko, prietoky sa robia nejako pred terminom,mne prietoky nestihli robit ani raz 😕 Ja som tiež často pocitovala malinku hrozne nizko, som sa bala , že ju vytratim,no dr.mi vysvetlil,že len tak malinka nevypadne 😀 Ja som ešte v den pôrodu bola na poradni a tam mi povedala, že nie som vôbec otvorená, a že ona to vidi až na TP-kt.bol o 18 dní neskôr a o pár hodin bola malinka na svete, dokonca ta dr.potom prišla za mnou aj na izbu s usmevom,že ma presvieča, že to tak skoro nebude a my sme jej urobili prekvapko...u nás to vedel mm prvy, on mi ten týžden stale tvrdil,že malinka do konca tyždna pride na svet a aj tak bolo 🙂 Už tie š tyždne určite vyčkate a potom už bude dobre, ja som bola rada,že to bolo skôr ako na termín, nemala som kedy stresovat 😀

majca55
14. máj 2012

@walta ahoj malinka je úžastna verim ti že je pre teba teraz to najnaj 😲 😲

majca55
14. máj 2012

@sijust zlatko a ty si ako natom?tie klby bolia stale?hladkam Stellinku 😲

katy33
14. máj 2012

@cmelica Mojenko, ked už bude drobčiatko na svete, tak nebudeš stihat sledovat čas,ja mam stale pocit, že som včera rodila a malinka už bude mat pol roka 😕 Mrnkoce, ta kvaka od rana do večera 😀 ..najnovšie sa naučila víííískať, ráno nás o 5.30 budi svojim preslovom, a ked s mm debatime a nebodaj na nu nepozerame, tak nas da hned do pozoru, začne vykrikovat a my nemame šancu sa dorozpravat, bude ukecana po mamine 😀 😀 😀 , zatial sa to mm veľmi páči, ale počkaj neskôr 😀 😝 ...pravá ukecaná ženská 😀

katy33
14. máj 2012

@walta Malinka je prekrásna, mojenko, je určite z nej velky jedačisko, ked sa maminke nestačí mliečko robit 🙂Mojenko, ja som mala tiež cca tak v 3 tyždni laktačnu krizu, no potom sa to hned napravilo-mysliš, že to nemôže byt aj u vas? A ako spinkavate? My sme mali začiatok velmi tažky , da sa povedať do tych 3 mesiacov som nenaspala absolutne nič...

sijust
14. máj 2012

@katy33 bude z nej maciatko moje krasne,lebo ja som taka macacia kralovna,mame na dvore 4macky...tak musim aj Stelli priucat,nech vie,co je dobre 😉 zlatko,ja som bola kvoli tomu,ze je nizko uz v 25tt v nemocke,dr.narobila rozruch,ze hrozi predcasny porod ak som od stresu neporodila vtedy,tak neviem...este keby vydrzala ako hovoris aspon tie 3tyz....cim viac sa to blizi,tym mam vacsi strach...zatial sa mi o tom nesniva,ale pod chvilou sa pristihnem,ze myslim na ten porod... 😕 ale je to asi normalne a kazda si to musime prezit...uvidim,co mi povie dr.v stredu,dufam,ze ma zas vyplasi...tak vy idete satocky kupovat?hmm...to bude paradnicka...my nemame este ani jedny satky...ale chystam sa s maminou v stredu na nakupy,tak dufam,ze nieco pekne vyberieme...raz neviem ako ju budem obliekat,aby jej nebolo ani moc teplo ani zima...a dufam,ze to nebude nakoniec chalan...lebo to "v predu" brusisko sa mi akosi nezda 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre