IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

icipxe
15. máj 2012

@majca55 neboj. ja som mala takeho miniducha v tento den, ze som kamoske pisala ze je to v prdeli... a na druhy bol nie duch ale ciarka, slabunka ale bola.. :D

majca55
15. máj 2012

@icipxe diky moja ja stale inak verim 😵 a ty sa ako citiš?

icipxe
15. máj 2012

@majca55 citim sa velmi dobre :D zatial. len som velmi unavena :D

majca55
15. máj 2012

@icipxe tak si to pekne uživaj velmi som ti to priala a som rada,že si tu spať 😵

icipxe
15. máj 2012

@majca55 dakujem... urcite tu nebudem travit tolko casu ako predtym. ale nedalo mi neprist k vam a podelit sa o radost... budes aj testovat?

majca55
15. máj 2012

@icipxe jasne že budem do pondelka to nevydržim asi vo štvrtok 😵

icipxe
15. máj 2012

@majca55 vies co je paradox? ze ja som testovala rano aj poobede. a poobede mi lepsie ukazalo a pritom ze ranny moc je najlepsi... a prisamvacku :D ze poobede lepsie bolo vidiet :D

majca55
15. máj 2012

@icipxe budem asi tak isto robiť ajja 😀

katla
15. máj 2012

@majca55 jej tak to sme na tom skoro rovnako, ja o den pred tebou. Koľko kúskov ti vkladali? S kolko boli bankové? A mas nejaké príznaky? Mne dali 2. Ale obe bez PK. Jedno dvoj a druhé štvor bankové.

majca55
15. máj 2012

@katla mne tiež dve ja som mala PK ja som mala blastocysty obe 😵

katla
15. máj 2012

@majca55 oooo tak to mas dobré, aj ked ja sa snazim tým mojim aj tak veriť. Mňa blastocysty ešte čakajú na neskor v mraznicke, ak sa teraz nepodarí.

majca55
15. máj 2012

@katla tfuj tfuj až už je uhniezdena alebo uhniezdene 😵 😵

tinka9075
15. máj 2012

@buba13 ahoj ideme do BA do GynFivu verím že sas podarííí 🙂

lasalete
16. máj 2012

@katla ahoj ja som po IVF..a mám sem tam bolest ako keby pred mrchou ... tak uvidíme...

lasalete
16. máj 2012

@majca55 tiež to tak vidím aj u seba..ale cítim sa uplne normalne nič extra len sem tam pocit že pride mrcha

ursula5
16. máj 2012

@majca55 len pekne vydržkaj ešte a netestuj 😉

macko1121
16. máj 2012

@2609 ja by som asi nevydrzala cakat😀😀😀drzim palceky

majca55
16. máj 2012

@ursula5 len aby ma dovtedy neporazilo 😀 😀

katla
16. máj 2012

@lasalete Hej aj ja sa dnes citim tak podobne ako ty. Uvidime, zajtra sa testnem, aj ked mam strach lebo zatial je tam stale nadej v ktoru dufam, tak sa nechcem vystresovat, ale tak co uz ved uz telo aj tak rozhodlo.

lasalete
16. máj 2012

@katla presne tak mi tu môžeme len špekulovať a polemizovať ...

apolenka6
16. máj 2012

Dobré ránko a pekný deň ! 🙂

2609
16. máj 2012

@macko1121 vsak ved ma to stale laka urobit test ale dufam ze to vydrzim dnes 12 den po iui tak asi skoda testu 😉

mirka2010
16. máj 2012

@fomarik kraaaasna fotocka 🙂 ako sa mate s lasockou malickou? ona uz hovori mama????

mirka2010
16. máj 2012

@fomarik ahojky a podla coho si sa riadila ohladom tych prikrmov? mas nejaku knizku?

macko1121
16. máj 2012

@2609 clovek si robil uz tolko testov ,ale ked cakas uz naozaj ze tam nieco je tak je to strasne 🙂🙂🙂,ako ty bolo po inekcii ked ty pichli,myslim ze je to pregnyl.

ursula5
16. máj 2012

@majca55 neboj neporazí, hlavne kľud a pozitívne myslenie 😉

majca55
16. máj 2012

@ursula5 teraz som kludna znašam to uplne a beriem inak 😵

ursula5
16. máj 2012

@majca55 to je dobré netreba sa stresovať čo ma prísť to príde, ak sa to nemá uchytiť tak zbytočne budeš riešiť, proste treba to brať tak ako to ide 🙂 ak to bude negatívne budeš postupovať ďalej 😉

2609
16. máj 2012

@macko1121 viesco mne nebolo vobec nic po pregnyle uplne v poho som sa citila ale po iui ma bolelo brucho a este aj nasledujuci den a este aj teraz 9 a 10 den po iui ma bolelo pobolieva ma brucho ale inak dobre

katy33
16. máj 2012

@fomarik Ja sa tiež velmi tešim, ked bude malinka papkat všetko doradu, tiež som babku upozornovala, že žiadne keksiky a cukriky sa tak skoro konat nebudu, ked už sladke, tak domaci upečeny kolačik 🙂 Mne sa tiež robi z tych našich potravin v obchodoch husia koža - čim nas krmia, ja sa budem snažit zeleninku a ovocie brat od maminky, ma zahradu - ale vždy to nepôjde 😢 Lucinka , ty si dávala aj kupovane prikrmčeky, lebo ja som niečo nakupila, i ked sa skôr chystam, že narobim vždy viac papničky a dam zamrazit do malinkych nadobiek a budeme mat aj na cestovanie 😕 🙂 To som čitala, že solit by sa nemalo a vôbec dochucovat papaničku do 1 roka.My sa prave chystame kupit stoličku na papanie, chcela by som taku tu rozkladatenu aj na stolik, aby Vivuška mohla so mnou potom kuchtit v kuchyni 😀
Aj to poplašne spustene očakavame, hned pod oknami mame totiž parkovisko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre