IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sanny19931
18. jan 2016

Takúto SMS mi napísal rano moj mužíček 🙂 potešila

Ahoj laska co robenkas skus troska hladkat brusko abi sa podarila uchitit fazulka jo abi nam zajtra oznamili dobru spravu

zus_ke
18. jan 2016

@sanny19931 myslim na teba 🙂 napis potom ako si dopadla!! 🙂

sanny19931
18. jan 2016

@zus_ke však práve 🙂 aj ja som sa natom zasmiala ze dal myslím s i 😀

sanny19931
18. jan 2016

@zus_ke aj to aby 🙂 i 😀 ah jaj trdlo moje

zus_ke
18. jan 2016

@sanny19931 ja som si az teraz vsimla tu spravu od tvojho chlapaaa 🙂 jaaaaj ,zlatyyyy ;) no ja som velmi velmi zvedava co zajtra napises 🙂 toto bolo tvoje prve iui?

kvetinka125
18. jan 2016

@hranoska nech šup šup dorastú ... , inofolic si nedávaš?

sanny19931
18. jan 2016

@zus_ke ano prvé 🙂
Jaaj az teraz si si všimla ? Ja ze to myslím na teba co si mi pisala som. Myslela ze narážaš na to ze nedal y 😀

alexslovakia
18. jan 2016

@sanny19931 presne tak test jej nevyšiel a krv áno... Nič nie je stratené. Drzkaj sa. Budem myslieť na teba a silno držať prsty

sanny19931
18. jan 2016

@alexslovakia Ďakujem aj Tebe krasne 🙂
Akurat cca 6 hod dozadu ma strasne začala pichať bradavka aj celé okolie ,ale iba ľavý prsník . Keby ze som tehu tak sa asi postupne zväčšujú ,raz jeden potom druhy .. No uvidíme co to je 😀 lebo tak rastu prsia nie ? Po jednom 😀 preto nejsu sumerne veľké

isabellita
18. jan 2016

Dievčatá,mne plánoval IUI na piatok 22.1. No dnes 9DC som bola som na meranie folikul a mam 18mm, tak mi kázal večer pichnúť Pregnyl a že v stredu ráno ideme na to 🙂 aj dnes úplne cítim že mam ovuláciou, boli ma podbrušku a aj som včera pozerala krčok (nejak som sa naučila ho nahmatať ) a bol mäkký a otvorený takze asi fakt mam ovuláciou. Je to naše 1.IUI, tak držte palce!

isabellita
18. jan 2016

Inak baby neviete prečo mi kázal uz dnes večer pichnúť pregnyl, ked az v stredu ráno ideme na IUI? Čiže dnes ponďlok pichá, zajtra utorok nic a v stredu ráno IUI. Ale pýtala som sa ho to 2x že či ozaj dnes večer mam pichnúť a on že ano a že zajtra pauza a streda IUI. Lebo čítam uz že vsetky ste si pichali večer pred IUI. Dúfam že ma neodrbal doki 😝 ale vravel že mam na pravom vaječníky ten veľký folikul ale aj jeden na ľavom menší 😉 tak uvidíme no

alexslovakia
18. jan 2016

@isabellita pregnyl sa pichá 36hodín pred zákrokom

hranoska
18. jan 2016

@isabellita ahoj..tak to je super,ze si uz mala taký veľký a celkom skoro..ja som mala na 11DC najväčší 12 mam..pregnyl sa pichá 36 hodín pred IUI,takze buď úplne kludna,správne ti povedal 🙂 tak držím palce!! 🙂

butterfly333
18. jan 2016

@isabellita držím moooc palce.

hranoska
18. jan 2016

@kvetinka125 vieš co,našla som doma ešte 3 sacky a presne som nad tým rozmýšľala či si ich nedám..myslíš,ze to môže mat nejaký účinok??

hranoska
18. jan 2016

@sanny19931 zajtra veľmi veľmi držím palce 🙂 treba aby si to tu odštartovala pozitívnou spravickou,nech nás všetky správne naladis ;)

butterfly333
18. jan 2016

Baby ja idem konečne zajtra do centra na vstupnu previerku či ako sa to vola na IUI už sa tešim verím že tam nám pomožu.

sanny19931
18. jan 2016

@hranoska neboj bude svetlo ako ma byt 🙂

alexslovakia
18. jan 2016

@hranoska má a veľký. Ja som ho začala brať po neúspešnom iui a tento mesiac som mala ovulku skôr ale folikul bol VÄČŠÍ. Čo som si čítala iné príspevky od báb v inej diskusii tak do mesiaca ostali tehotné asi v tom niečo bude

hranoska
18. jan 2016

@alexslovakia no ja som ho uz brala v roku 2014..kedže ja nemám žiadnu diagnózu,ovulujem normálne,tak mi to trochu rozhádalo cyklus a prestala som ho pomeroch mesiacoch brat..ja som skôr myslela,či by to malo teraz nejaký účinok keby si dám pred IUI tie tri sacky co som doma ešte našla (jeden na deň).

alexslovakia
18. jan 2016

@hranoska ja som tiež všetko mala ako hodinky aj mam. No neviem ci to teraz už pomôže ale ved zato nič nedáš. Pekne si ich neordinuj a šup šup

zus_ke
18. jan 2016

@alexslovakia
@hranoska ja som takisto brala inofolic skoro rok... mne nepomohol ale tie mi aj lekari vraveli,ze to je dobra vec 🙂 a neuskodis si tym len si mozes pomoct 🙂

kvetinka125
18. jan 2016

@hranoska ja som to tiež niekde čítala vo fóre, že niektorým pomohol a dosť rýchlo..., tak ja som už dobrala dve balenia, začala som tretie , dávam si po dva 😀 dúfam, že nebudem prestimulovaná z toho všetkého 😀

zuzsat
18. jan 2016

baby o com sa tu bavite? nejake vitaminy ci???? stratila som sa

zuzsat
18. jan 2016

@kvetinka125 mozem to brat aj ked som diabeticka?

alexslovakia
18. jan 2016

@zuzsat určite áno je to iba doplnkový vitamín pre vajíčka. Spýtaj sa v lekárni a pre mužov je folandrol

illinka
18. jan 2016

Ja ked som ho brala tak som tiez hned ostala tehu ale bohuzial mala som MA :( a odvtedy aj ked som ho brala nepomohol

isabellita
18. jan 2016

@hranoska @alexslovakia @butterfly33 Dakujem baby, tak ano vychádza to teda tých 36 hodín pre IUI. Super. A inak isofolic berieme ja 2x denne asi uz 5mesiacov s mesačnou prestávkou a zatial nemam pocit žeby som otehotnela 😒 tak uvidíme teraz po IUI. Inak aj doktor aj ta sestrička co mi pichala pregnyl vravela, že to je super že mam taky veľký folikul na tak krátky den cyklu, tak ma celkom potešili a dodali nádeje. Držme si vsetky palce 🙂

zuzsat
18. jan 2016

ako tak citam tak so mnou vybabrali ☹ mne pichli rano o 8 pregnyl a na dalsi den bolo iui... mozno preto sa nezadarilo. a inak som sa rozhodla ze este mesiac pockam kym pojdem na iui... nepojdem teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre