IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

viki186
5. apr 2016

@22erik ja som sa testovala na 9 den,, a bola tam krasna druha ciarka,, buduci tyzden idem na druhy transfer,, tak ja len dufam,,

22erik
5. apr 2016

@viki186 myslim ze mame rovnaký problem test mu tiež ukázal peknú druhu čiarku a siedmi den mi mešká ale dnes som začala špiniť ...a mam presne tie pocity ako na mrchu v piatok mam kontrolu v Heliose tak som zvedavá

22erik
5. apr 2016

@viki186 držím palce 🍀🍀🍀

bocianoviny
5. apr 2016

Ahojte baby. Máme dobrá správy. Volajú sa project Najcennejší dAR a na rok 2016 sme v Občianskom združení Bocian dali dokopy pomôcky na otehotnenie a tiež exkluzívny cyklus umelého oplodnenia v celkovej cene viac ako 7000 EUR (a stále nám to rastie). Možno pomôžu práve vám, pretože šťastných párov, ktoré hľadáme bude päť. Budeme však potrebovať aj pomocnú ruku, tak ak máte záujem či už získať balíčky plodnosti a IVF cyklus zdarma alebo pomôcť šíriť info na Modrom koníku alebo fb, pošlite info buď ako odpoveď, alebo do Bocianieho fb, alebo na bocian@bocianoviny.sk.

viki186
8. apr 2016

@22erik ahoj no co ako??

eva08
8. apr 2016

kto bol na iui a mal pco podarilo sa vam to na prvy pokus

22erik
8. apr 2016

@viki186 ahoj cele zle pred chvíľou mi oznámili ze sa dieťatko prestalo vyvíjať este mam jeden pokus tak uvidíme a ty ako ?

alexslovakia
8. apr 2016

@eva08 na druhy pokus

viki186
9. apr 2016

@22erik ja idem do martina v utorok a mam este 3 mrazacikov dak dufam ze niektory vijde... A to mi je luto.... Ja som to velmi zle niesla..

22erik
9. apr 2016

@viki186 tebe sa kedy prestalo vyvíjať ? Aj ti povedali preco sa to stalo ? Ja teraz musím počkať na menštruáciu a v pondelok idem opäť na krv ci mi uz HCG začalo klesať tiež to velmi zle znášam ale uz sa neviem dočkať druhého pokúsu

viki186
10. apr 2016

@22erik ja som bola v strese z prace tak teraz som isla na pn aby som bola v klude. Neviem len sa zo mna vyplavilo pocas menstruacie.bol to strasny pocit.. Ja som tiez zvedava na druhy pokus duuuufame ze to vyjde..

viki186
10. apr 2016

@viki186 niekde som citala ze 2. Pokus je viac uspesnejsi ako prvy nevies co je na tom pravda?

viki186
10. apr 2016

@22erik toto patrilo tebe

alexslovakia
10. apr 2016

@viki186 aj nam vyšiel druhý pokus a ani som nedufala

22erik
10. apr 2016

Ano hovorí sa ze druhy byva úspešnejší a neboj urcite to bude aj tvoj a môj tiež prípad 🍀👼

viki186
10. apr 2016

@22erik ano treba len verit a dufat ty si aj na pn-ke? Ci?

viki186
10. apr 2016

@22erik este som sa chcela spytat beries aj nejake vitaminy alebo nieco?

22erik
10. apr 2016

@viki186 ano ja som pn od dna ako som začala pichat a jedine čo beriem je kyselina listová

karabashka
10. apr 2016

U mna to nevyslo....

22erik
10. apr 2016

Dievčatá ma dáka skúsenosť ? V piatok mi oznámili ze sa mi dieťatko prestalo vyvíjať hodnoty HCG som mala niečo len cez šesťdesiat 😢A kázali mi vysadiť aj utrogestan čo som hneď aj urobila no este stale mi neprišla menštruácia do kedy by sa mala objaviť ? Zajtra idem samozrejme opäť na krv ci HCG začalo klesať ...

viki186
11. apr 2016

@22erik ja som si kupila mamavita vraj su tam vsetky vitaminy pre zacinajuce tehotenstbo

thinkerbell
11. apr 2016

@bocianoviny
Dobrý deň! Aj ja by som potrebovala financie na umelé oplodnenie, keďže už mám 40 rokov,
poisťovňa mi to nehradí.

bocianoviny
12. apr 2016

@thinkerbell Napíšte na seba (do správy na fb alebo mailom na bocian@bocianoviny.sk heslo Najcennejší dAR, mailovú adresu, prípadne telefón a veľmi stručne, ak viete, čo je príčinou, že doteraz nemáte bábätko, ďakujeme a viac správ pošleme koncom týždňa. Mimochodom, aktuálne sa o tom bavíme práve na fb Občianskeho združenia BOCIAN. Pekný večer.

isabellita
14. apr 2016

Ahojte baby, neviem,no po 2neuspesnych IUI asi začínam rozmýšlat o IVF. Viete mi doporučiť kde tu v BA možem sa ist aspon informovat? a potom sa uvidí, vela záleží aj od ceny...
Ci musim podstupit 3 neuspesne IUI aby som mala nejaku zlavu/preplatenie odpoistovne?
PS: to ozaj stojí tisíce eur? a vy si to platite bezne? 🙂

lenna71
14. apr 2016

@isabellita ahoj ja som vo fertcent v ba, je to asi cenovo najdostupnejšie centrum nakoľko tam su v štandarde niektore ukonky co sa inde platia - ako napr predlzena kultivacia alebo ICSI. tu si mozes precitat http://www.ferticent.com/sk/cim-sme-ini. Lieky pri standard stimulacii stoja cca 300 €, mrazenie 250 € plus za kazdu slamku tuism 20 € - cize zalezi kolko by bolo embryok na mrazenie. a samozrejme ze si mozes zaplatit aj ine ukony nadštandard. Moja kamoska platila len 300 e vo ferti lebo mala OHSS - cize hyperstimulaciu a potom neplatila vobec nic za mrazenia. A hned na prvy krat maju dvojicky.
Je to individualne 🙂 ale min tých 500 - 600 € ratat musis. Bez poisťovne su to tisice.

thinkerbell
14. apr 2016

isabellita. V Košiciach to stojí 1500 Eur, a to bez všetkých vedľajších výkonov, ako napríklad ICSI, alebo asistovaný HATCHing, alebo genetické vyšetrenie embrií, alebo predlžená kultivácia! - za tieto výkony sa ešte + platia stovky EUR. Aspoň pre mňa-ja už mám 40 rokov, takže mne už poisťovňa nehradí vôbec nič!

22erik
20. apr 2016

@viki186 ahoj prisla ti sprava ?

viki186
21. apr 2016

@22erik ano odpisala som 🙂

lucusik33
21. apr 2016

@alexslovakia ahoj mas prosim foto tehu testov po uspesnom iui? Ak by si mi poslala na kuk.dakujem

alexslovakia
21. apr 2016

@lucusik33 mam len dva kde už bolo vidno ze naozaj som pásik je 11dpo a digi je 12dpo. Ten prvý úplne slabý som nafotila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre