IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
26. apr 2011

@fomarik jeee si zlatá, aký ste krásny 😀 😀 😀

katy33
26. apr 2011

Babulky moje, už som domka, stale nie je nič vidiet, ale vraj žiadne stresy, mysliet pozitivne, že ono ani v pondelok, ked pôjdeme do MT ešte nemusi byt nič vidiet...vzali krv a vysledky budu zajtra okolo tretej, no ja som, babulky nevydržala a testla som teraz s malilililnkatou dušičkou aaaaaa, mrknite do albumčeky, myslim-verim, že je to na dobrej ceste 😉

katy33
26. apr 2011

@fomarik ....Luci, ty si blazonko 😀 ...ste prekraaaaaaaasnyyyyy, uuuuužaaaaasnyyyyy, dokonalyyyyyyy....ale maminka je aj tak najkrajšia 😎 🙂 🙂 ...prenadherne brušinko, slniečko krasne, prenadherne 🙂

katy33
26. apr 2011

@pici ...zlatinko, sme nedočkave, ja viem i ty 😉 .....mysslime na teba 😉

katy33
26. apr 2011

Babulky,ak nemusite, nerobte si test Rapiclear, mne sobotu ukazal len jednu čiarku, vystresoval ma....podla mna je nespolahlivy, všetky ostatne boli pozitivne 😉 ...no a tieto posledne, čo som si robila, mi pripadaju fajn ,,woman secret,, 😉

fomarik
26. apr 2011

@katy33 Ani mne Rapiclear nikdy neukázal nič a to som už mala HCG poriadne vysoké...tiež ma len znepokojil!!!! Takže ho tiež neodporúčam!!!!!!!!!!!!

fomarik
26. apr 2011

@katy33 Ani mne Rapiclear nikdy neukázal nič a to som už mala HCG poriadne vysoké...tiež ma len znepokojil!!!! Takže ho tiež neodporúčam!!!!!!!!!!!!

fomarik
26. apr 2011

@katy33 už aj idem kuknuť ten albumík. Neboj sa zlatinko...... bude to dobré afazulka je už v brušku!!!!!

fomarik
26. apr 2011

@katy33 už som to omrkla. Krásne lyže máš 😀 😀 . Kráááásaaaaaa!!!!!

katy33
26. apr 2011

@fomarik Ja tomu verim, Lucinka moja, aj dr. mi sama vravela, že určite to tam je a nezaleži, aka je vysoka sliznica, i ked vraj pri tehu byva vyššia, ale je to individualne, len verit, že tam naša laska je a ja verim...vraj su ženy, u kt. bola fazulka vidiet až v 7tt a všetko bolo vporiadku, tak sa toho držim 😉 ...ved , ak by to malo byt mimomat., tak HCG by tolko nerastlo?...či...si aspon myslim...

katy33
26. apr 2011

@fomarik 😀 😀 😀 ...sa môže ist mm lyžovat 😀 😝 ...Lucinka, ja strašidelne velmi papam a 1,5 kg som schudla 😕 ...tebe sa to nestalo?

petuska123
26. apr 2011

ahojte baby...tak ako??@katy33 len tak dalej a co @pici?? my po starom 😀

dzuli08
26. apr 2011

@katy33 No je to výýborné a teraz už žiadne stesy, hlavu v chládku a nohy v teple :D

dzuli08
26. apr 2011

@fomarik Jééééj akí ste už veľkí a krásny. Už dlho máš také veľké bruško? Alebo ti len teraz tak poriadne vyhuplo? Ja už mám tiež dosť veľké, ale na tvoje sa ešte nechytá :D :D

strelicia
26. apr 2011

@zuzanka7834 moja, to musis zvladnut. bud silna. do dalsieho boja.

fomarik
26. apr 2011

@katy33 zlatko moje, ja som na začiatku jedla veľmi málo. Mne veľmi nechutilo a tiež som na váhe schudla. Doteraz mám len 1kg navyše. Neboj sa mojenko, samozrejme, že fazuliatko je v brušinku an ie je mimo... vtedy by veru hcg tak nerástlo. Už o pár dní sa budete vytešovať z fotočky vašej bublinky!!!!!

@dzuli08 mne takto bruško vyhuplo od 20tt, ale ja som bola baculka aj pred tehu. Mne už malá poriadne tancuje, v noci sa jej asi čkalo..celu ma natriasalo. A už sa pekne vlní v brušku - je to už vidieť kedykolvek. Dokjonca mám pocikt, že častejšie je hore ako spí. A vy sa ako máte????

strelicia
26. apr 2011

@pici ahoj ako si na tom? ja asi zle :( stve ma to. doteraz som bola v pohode. a dnes som zacala spinit. ono to vlastne neni take naozajstne spinenie, ale taky hlien cervenkasty :( neviem co mam robit, ci niekam volat, alebo sa aj tak s tym neda nic robit a iba cakat...bojim sa. ty sa mas ako? dnes ma uz ani podbrusko neboli...:( cele zle.

pici
26. apr 2011

@strelicia ahoj citim sa fajn. spinenie nemam. urcite si zavolaj. to ze spinis, pripadne krvacas neznamena este nic. kamoska tak mala a dnes ma mesacneho syna

pici
26. apr 2011

@petuska123 ja budem vediet az po obede

pici
26. apr 2011

@katy33 teraz somo dosla. idem si pocitat trosku a po druhej dam vediet

katy33
26. apr 2011

@pici ...tak pridem do prace a hned puštam pc, chcem tu vidiet krasne čisielko 😉

strelicia
26. apr 2011

@pici aha a ty si dnes uz bola na krv?????? to som nevedela 🙂 tak to ti moc drzim palce. 🙂

pici
26. apr 2011

@katy33 no uvidime milovana :D
@strelicia ano ja som mala krv dnes a mam aj v piatok

strelicia
26. apr 2011

@pici to ja idem na krv az v pondelok, ale asi aj tak zbytocne. volala som tam a povedali mi ze si mam zvysit davku utrogestanu....takze to asi nevyzera dobre. :( ako som bola doteraz v pohode, tak teraz som zacala poriadne panikarit. schvalne som si povedala ze na nic nebudem myslet, ani testovat sa, aby mi iba oznamili v pondelok bud ano alebo nie. a nechcem sa stresovat este vopred takymito vecami :( uvidime ci to prejde.

petuska123
26. apr 2011

fnuk moja ziadost este nieje ani v poistovni na schvalenie volala som do unionu 😠

katy33
26. apr 2011

@strelicia ...mojenko a kolky den si po ET?...ja som mala take špinenie , ked mi mala prist ms a neprišla, ale to bolo take zvlaštne špinenie

strelicia
26. apr 2011

@ katy33
dnes som 8. den po ET a 30.DC. ono to neni spinenie, ale normalny biely hlien a v nom krvavy pruzok....neviem co to moze byt je to cele take divne.

oknosmas
26. apr 2011

@strelicia nemoze sa to drobcek len uhniezdovat?

strelicia
26. apr 2011

@oknosmas ja neviem, ako to mam vediet? nikto mi nic nepovedal :( uz ani nechcem nad tym rozmyslat, idem radsej citat. papa

katy33
26. apr 2011

@strelicia ....ja si tiež myslim, že by mohlo ist skôr o uhniezdovanie 😉 ...no ved aj ja som mala to iste...sem-tam som mala aj take doružova a aj dohneda 😉 ...nelakaj sa, strelka naša, dobre je to 😉

ivvvy
26. apr 2011

nam sa tiez zadarilo IUI na prvykrat , vdaka stopercentnemu kolektivu ISCARE v MARTINE. som v 38 tt. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre