IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
1. mar 2011

@zuzanka7834 vy skusite do tretice prirodzene a potom? dalsie IUI? ci?

jalanecek
1. mar 2011

@zuzanka7834 kazdy zlom nas vedie k tomu aby jsme sa postavili a aisli dalej.NIc sa v nasem zivote nedeje nahodne nahody neexistuju apon ja si to myslim,a pokial jsme sa mi rozhodli pre babetka tak verim,ze toho aj dosiahneme a verim ze sa tento rok vela znas podari,ze otehotnieme a nase bruska budu rtast a mi budeme zdravo priberat a tesit sa z toho ze v nas rastie kus zivotka v nas rastie zivot a nasa druha polovicka...maj sa krasne a maj len usmev na tvari

mirus11
1. mar 2011

@walta no brusko pomaly rastie,a citime sa tak-ze nam byva zle a vraciame.ale aj to k tomu patri.

walta
1. mar 2011

@mirus11 moja zlata, ale neboj, ta nevolnost ti ustupi.... to je super, krasne, ze budes maminou... aj ja by som tak velmi chcela uz... verim, ze bude aj to

apolenka6
1. mar 2011

@katy33
@fomarik tááák už som doma z práce... 😝 no bolo fajn a som rada,že už tam chodím človek zmení myšlienky ...dobre mi to padlo 🙂 Ked som bola doma tak som často myslela čo bude?! 😕 a v práci mi to ani na um neprišlo...
Nová kolegyňa ešte nebola a nevieme kedy príde asi až od budúceho týždňa....no ani by nemusela 😀 😀 Lucka nó piatok sa blíži ani na to nemyslím zatial 😨 mám zmiešane pocity ... 😒 Katka ty ako presne vieš kedy končím s clostilom 😅 no večer posledná tab. 😝 čajík pijem a aj džúsik grepový

apolenka6
1. mar 2011

@pici tvoja intuícia ta nesklamala ☹ ☹ škoda ..raz to musí prísť 🙂

pici
1. mar 2011

@apolenka6 hej. proste mala som taky vnutorny pocit a tie ma malokedy klamu... urcite to raz vide... len ci sa nezblaznim skor :D

apolenka6
1. mar 2011

@petuska123 Aj ja užívam femibion800 a môže sa užívať spolu s clostilom a utrošom Ja aj Katy si ho kupujeme za 12eur

apolenka6
1. mar 2011

@pici Ja by som ešte skúsila 3 IUI ved aj žiadosť na IVF si môžte vypísať....ked som sa ja nezbláznila?! 😀 ani ty sa nezblázniš 😉

pici
1. mar 2011

@apolenka6 nebudem uz skusat, lekar mi povedal ze prvy krat malokedy vide.. druhy krat ak nevide. tak asi ani treti... a mne sa zase donekonecna nechce skusat...

apolenka6
1. mar 2011

@pici No no no! a Fomárik teda Lucke sa jej podarilo 3 IUI

pici
1. mar 2011

@apolenka6 ja som to nemyslela tak ze je to nemozne, ale tak to nastavil doktor podla mojich diagnoz vies? takze preto, nie ze by to bolo nemozne....

tinasc
1. mar 2011

@pici mrzí ma, že to nevyšlo.. krupica, prečo sa nám to nejako nedarí? ale ak ideš na konzultáciu, tak potom ich požiadaj, nech ti vypíšu rovno žiadosť, veď na to sa čaká... a medzitým ešte neskúsite? 🙂

apolenka6
1. mar 2011

Dievčatá moje !dnes sa v práci zastavila moja spolužiačka tehotná 1 dieťa už má a ani pri jednom sa nenatrápila ako my 😒 a mi spomínala ,že jej sestra nemôže otehotnieť a doktorka jej ponúkala vstreknutie spermií !!!a sa rozčulovala ,že či je nejaká krava ?!! Ja som bola ticho nič som nepovedala 😔 keby mala problémy ako my tak by podstúpila všetko možné aj nemožné 🙄 🙄

pici
1. mar 2011

@tinasc nie nebudem uz IUI podstupovat. myslim ze to nema vyznam. alebo ved uvidime na com sa dohodnem s doktorom

pici
1. mar 2011

@apolenka6 no ... krava asi je.... ale rozumovo

tinasc
1. mar 2011

@apolenka6 no však ako inak... práve keď sa tu všemožne snažíme o bábo, tak okolo nás samé tehulky, ktoré sa ani nenarobili... to počúvam len kto bude mať bábo ☹
však tá jej sestra zistí aká je krava, keď jej to nepôjde inak 😉

apolenka6
1. mar 2011

@tinasc
@pici No aj mňa to rozčúlilo čo už.... 😒 je to smutné ...nikomu neprajem aby zažíval to čo my !

tinasc
1. mar 2011

@apolenka6 no veď to, koľko si ušetria nervov, sklamania a behania po doktoroch 😒

petuska123
1. mar 2011

ahojte tak zajtra zacinam brat clostyl....1 krat denne

tinasc
1. mar 2011

@petuska123 budeš brať iba 1 denne?

pici
1. mar 2011

@petuska123 iba jeden ti predpisal, ja som mala jeden rano jeden vecer

tinasc
1. mar 2011

@pici hej aj ja som mala jeden ráno a jeden večer...

pici
1. mar 2011

@tinasc ono zalezi od hormonalneho profilu asi kolko sa berie poznam baby co brali aj ovela vacsie davky

tinasc
1. mar 2011

@pici určite áno, aj tu niektoré babule brali viac ako dva 😉

katy33
1. mar 2011

@jalanecek No mojenko, ešte folikuliky podrastu - len sa pekne s nimi rozpravaj, aby vedeli, aku maju peknu,hojnu pôdu nachystanu 😀 😉 Mna až o nejaky tyžden čaka ms, no ale rozmyšlam, že duph. vysadim skôr a možno skôr pride, či 😕

@zuzanka7834 Zlatinko, ja prave tu včeliu kašičku uživam-no v tabl. forme a maš pravdu, najlepšia je priamo od včelara, my tu mame jedneho znameho stryčka, tak sme ho poprosili, tak mi slubil, že na jar, ked sa bude stačat medik, určite na mna nezabudne 😉 ...tiež mam pocit, že v tabl. to nema taku konzistenciu , ako ma medik 😉 ...ja už grep.džusik nemôžem pit - som to akosi prehnala naposledy-mala som obrovske bolesti bruška - behala som po dr.a to boli črievka, ked sa mi polepšilo, som si dala grep a znova bolesti,fuuu....asi som už previtaminovana 😎 😀 Kuriatko, aj ja by som mala diablika, že či su vajka, ale tiež sa tešime, že po ms budeme skušat prirodzene a možno 😉 🤐

katy33
1. mar 2011

@pici 😔 ...to mi je luto, presne tak-i ja verim svojej intuicii, tak držim palce, aby ste na konzultacii zvolili dalši uspešny postup, my tiež pravdepodobne skusime IUI le 2x a tiež planujeme IVF..

@apolenka6 Však ja ratam všetko s tebou aj clostil, aj dni do IUI 😉
Prosim ta, to čo ta tvoja znama zapotila, ach božinku, toto ma dokaže riadne naštartovat...prave preto si tu my tak rozumieme a chapeme sa, pretože presne vieme, čim si prechadzame - to by to individum nepochopilo 😠 ...ta obdivujem, že sa dokažeš ovladat - ja by som ju asi zakusla...tramtaramta, roztrham ta, jaaaajha...
A aj mate robotku, či je to poslabšie....vela ludi sa teraz stažuje, že je to akesi slabe, ludia šetria každu korunku...
Zlatinko moje, už aby sme boli tehulky, nech môžeme ist znova na čokoladku, lebo kedy inak 😕 ☹ 😝

apolenka6
2. mar 2011

@katy33 Ahoj mojko! no vieš čo som jej mohla?! 😕 tehotná a ked nevie čo prežívame bolo by to ako sypanie hrachu na stenu 🙄 ..
roboty je veru poslabšie ...málo sa predáva,ale ked bude teplejšie tak sa začnú ľudia prezúvať.Pýšem ,len tak v rýchlosti musím sa rýchlo najesť ,upraviť a ani sa nenazdám už budem letieť do práce,,,čas letí 😒 už si tu nemôžem vysedávať ako ked som bola doma a som sa mohla pohodičku...

pici
2. mar 2011

@katy33 dakujem. IUI uz nebudeme riesit tak sa dufam dohodneme na IVF

petuska123
2. mar 2011

@tinasc ano aj predtym si to tak brala. ze by som si sama zvysila davku??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre