IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
4. mar 2011

@fomarik dakujem za virusiky spapkam ich hned a hej veru,ze vyjde ja v to verim a verim,ze sa skoro budem tesit z mojej fazulocky malinkje krasnej

dzuli08
4. mar 2011

Ani ja necítim žiadne príznaky a to som "štíhlejších tvarov" 😀 Budeme mať perfektné detičky, kľudnučké a dobručké keď nás ani teraz (keď by aj mohli) vôbec netrestajú. To asi preto, že sme na ne tak dlho čakali.
Ty chodíš ešte do Helíku? Ja by som tam mala ísť na budúci týždeň, ale doktorka mi naposledy hovorila, že už tam nemusím chodiť.

pici
4. mar 2011

ahojte teraz som dosla. takze , doky ze on by skusil este dve inseminacie a ja ze nie. on ze vypiseme ziadost na ivf? hovorim ano, a ze ani jednu inseminaciu? hovorim ak si vy myslite ze sa to oplati tak ano, inak nie, lebo ma to bolelo a mam z toho zly zazitok a on, ze tak rovno IVF, lebo nechce aby som mala psychicky blok voci tomu a ze ma caka transfer...

tak vypisal ziadost , dostala som antikoncepciu na mesiac, ze nech si vajecniky oddychnu a ze 21 na kontrolu a potom zaciname...
Dnes o 18:02 • Odpovedz •

aby
4. mar 2011

@apolenka6 jáj no ja som odchádzala 7:50 tak no nič hádam inokedy 😉 a držím prstiky na pondelok 😉

@fomarik no krv dopadla fajnovučko od dneska ešte začneme pichať puregon a v utorok zas na krv a sono no som zvedavá 😀 normálne sa že teším ako bábo heh 😉 😀 😀 😀
vieš čo ja vydržím už všetko 😉

miskab
4. mar 2011

@pici Tak uz budes cakat len na schvalenie a idete na to,,,, 😉

pici
4. mar 2011

@miskab ano. na tento mesiac som dostala antiku nech si vajecniky oddychnu , o tri tyzdne by mala byt ziadost a potom ideme na to

kaaaty
4. mar 2011

@pici ahoj aku ti dali antiku?

pici
4. mar 2011

@kaaaty pytal sa ma doky v centre ci som niekedy nejaku brala a ja ze triquillar tak mi predpisal to

kaaaty
4. mar 2011

@pici tak drzim palce 🙂 ...ja som mala dva mesiace diane bez prestavky a zajtra zacinam brat clostil a potom prve IUI...

pici
4. mar 2011

@kaaaty ja som sa nasmiala dneska s kamoskami, ze mam antiku, mozem beztrestne sexovat :d ako ked som bola mlada... super. kedy zacinas s clostylom?

kaaaty
4. mar 2011

@pici no ale davajte si prve dni pozor vtedy este nema taky ucinok 😀
inak mne supla hak tak ze som sa to dozvedela az v lekarni, cumela som na tu lekarnicku ako blazon...potom som sa vysporiadavala s tym ci to fakt mam brat ved ja chcem otehotniet...no ale zvladla som to 6 tyzdnov...
od zajtra papam clostil 2x1 a v utorok idem na kontrolu...to je asi skoro na foliky ale sliznica by uz mala nejako vyzerat... prave toho sa obavam ze ja som ju mavala nizku aj bez clostilu 😒

pici
4. mar 2011

@kaaaty a nieco na rast sliznice neexistuje?

petuska123
4. mar 2011

@pici tak super ze idete do toho.a to som prekvapena ze antiku. 😒 divne.vsak si moze vajka oddychnut aj bez hormonou.

pici
4. mar 2011

@petuska123 tak povedal doky. tak asi aby sa zbytocne neovulovalo ked ma caka stimulacia... to dostanu vajecniky zabrat...

petuska123
4. mar 2011

@pici no to uz je netusim...a mozno teraz sa zadari........zabudnes zobrat liek 😀 a mas po probleme.a aku mas poistovnu???si sa aj pytala cca kolko ta to bude stat??kratky ci dlhy protokol??

pici
4. mar 2011

@petuska123 protokol este nemam nastaveny. poistovu mam union, a bude to trvat 3 tyzdne...nezadari sa teraz urcite. a prirodzene takisto nie... to by ma za druhu pannu mariu jedine ze vyhlasili :D doplatok na lieky je 500 eur, dalej neviem

petuska123
4. mar 2011

@pici ja som tiez v unione ..tak 3 tyzdne.no to je akurat ked skoncim z iui. 😀

pici
4. mar 2011

@petuska123 😀

petuska123
4. mar 2011

@pici a lekar daval sance este do IUI???

pici
4. mar 2011

@petuska123 dost male na to, aby som do toho isla znova, ked som z toho mala zly pocit

fomarik
4. mar 2011

@dzuli08 tá odpoved bola asi pre mna. A ked nie, nevadí. ja už do Helíka chhodiť nemusím, ale chcem! V 20tt... teda 7. apríla idem na morfologické sono ku Krajkovi a chcem sa objednať aj na k nemu aj na 3D. Som si akási istejšia, ked sono podstupujem tam. Inak dnes som bola na sone obličiek, ale čo tam po obličkách...pani doktorka zbehla na brušku trošku nižšie a všetci sme s a vytešovali z bábatka. Robili sme pri tom: " Jééééj, híííí, jéééj, híííííí....".... no ani vo sne by mi neboplo napadlo, že dnes budem vidieť babatenko, ako si pekne kopká. Aj dve fotočky sme dostali. joj, ale som bola šťastná, teda aj som.Už som opäť pokojnejšia, ked som bábiku videla, ako si veselo tancovala 😅 😅 😅 😅

apolenka6
4. mar 2011

@zuzanka7834
@fomarik
@katy33 Takžééé sa pripravuje koláčová párty ?! 😀 júú už si to živo predstavujem...to bude super ak sa to raz uskutoční 😕 😝 😀 to už aby som pomaly premýšlala čo by som upiekla ....

@jalanecek My budeme mať po sebe IUI ja v pondelok a ty tuším streda si písala budeme sa spolu podporovať tfuj,tfuj,tfuj nech ti vajko krásne dorastie 😉 a sa nám to podarííííííí!!!
@pici tak už je žiadosť vypísaná ..hm nech sa všetko podarí ako má a tento mesiac si oddýchni 😉
@aby ja som prišla tak za 10 min osem 😀 možno sme sa aj stretli aj ked ja som hned letela na WC sa vycikať ...ja neviem,ale vždy ako prvé idem tam 🙂 aj keby som ťa stretla nemám tušaka ako vyzeráš 😨

fomarik
4. mar 2011

@pici ja som na rast sliznice brala Estrimax a lebo Estrofen, mne automaticky predpisovali v heliose. prípadne ešte Femigard, to užívala aj katy33.

pici
4. mar 2011

@fomarik ty mas ale velke brusko, akurat som kukala fotky :D

fomarik
4. mar 2011

@pici jáááj, a mne sa zdá, že ho rovnaké ako pred tehu. Vieš, nie som z tých štíhlejších. No ale to sa mi hádam len zdá, ked sa neustále pozerám do zrkadla.

apolenka6
4. mar 2011

@fomarik chcela so ti sa ťa aj spýtať ako si dopadla na sone no už si písala dzuli08 tak už viem 😉 aj ti si užívala ten Estrimax 2mg ? aj pri poslednej IUI? či skôr ja ked tak premýšlam nad tou mojou sliznicou tak do pondelku bude mať tak 8mm 😕 a prípadne ak sa vajko oplodní ved putuje vo vajíčkovode 4-5 dní tušim ..a do vtedy mi ešte sliznica dorastie.To ti poviem vôbec som ani nepremýšlala kolko bude vajok ?! 😕 a 3 som nečakala skôr som sa pripravovala ,že možno aj nič..pre istotu.Dnes nám ešte kázali sa " túliť " pre to vajko 21mm. že spermie vydržia aj 3 dni aby sa všetko istilo 😀

pici
4. mar 2011

@fomarik no neviem ake si ho mala predtym ale mas ho pekne a velke na to aky si tyzden, ale to v dobrom myslim. aj kamoska moja co teraz je po IVF a bude rodit mala velmi skoro velke brusko...

fomarik
4. mar 2011

@apolenka6 Ten estrimax som užívala každý cyklus, ale pri poslednej IUI mi sliznica pekne narástla aj bez neho. pri prvom sone som ju mala 10mm, takže mi Gáťová estrimax nepredpísala( vtedy mi ona robila sono a Krajko potom IUI) no a o dva dni bola IUI. Zlatko, len sa tuľkajte, človek nikdy nevie, a istota je guľomet! Inak si myslím, že tebe ešte tá sliznica pekne porastie, ved su to ešte dva celé dni, to sa môže ešte vyšvihnuť, no a s Estrimaxom ju budeš mať ako vatička 😉

fomarik
4. mar 2011

@pici áno, je to u každej indi-vindi 😉 .neboj, o chvíločku už budeš aj ty pridávať do albumu tehu fotky...len sa nevzdávaja amysli pozitívne. Nie, že tentokrát to nevyjde 😠 ....ver svojmu telu, vajíčkam, všetkému...hlavne ver v zázraky 😉

pici
4. mar 2011

@fomarik no v tie verim veru.. ale niekedy mam pocit ze ten kolotoc sklamani sa nikdy nedokruti. ale jasne ze verim ze to vide...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre